Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:45:23 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Blockchain 25$ XLM Airdropu Anlatımı  (Read 841 times)
phoneiX (OP)
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
November 14, 2018, 08:52:39 AM

SkyLords Hocam biraz bekleyelim şuan için sanırım sadece ilk bir iki gün kayıt olanlara dağıtım yapıldı.Yani daha sadece 1 dağıtım yapıldı.Bundan sonraki dağıtımda inşallah hepimize gelir.Bende daha almadım  Smiley.Bu arada KYC onayı manuel dağıtım otomatik yapılıyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 14, 2018, 08:56:14 AM

SkyLords Hocam biraz bekleyelim şuan için sanırım sadece ilk bir iki gün kayıt olanlara dağıtım yapıldı.Yani daha sadece 1 dağıtım yapıldı.Bundan sonraki dağıtımda inşallah hepimize gelir.Bende daha almadım  Smiley.Bu arada KYC onayı manuel dağıtım otomatik yapılıyor.

Tamam bakalım bekleyelim. Yani programı vardı. Program varken buda iyi oldu. İşte bekleyeceğiz artık. Her gün programa bakar olduk artık Cheesy Açıklamalar için teşekkür ederim.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
November 14, 2018, 08:57:24 AM

kimlik doğrulaması yapmak için adımları izledim adres bilgilerini yazdıktan sonra telefon doğrulama yoktu direk kimlik kısmına geçti kimliğin ön yüzünü gönderdim selfie istemeden incelemeye aldı

Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
November 14, 2018, 02:14:40 PM

25 dolar için bu kadar çok bilgi vermeyi doğru bulmuyorum. Ha ileride 25 dolarlık xlm 2500 dolar olur orasını bilemem.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
November 14, 2018, 02:45:47 PM

Herkese geldi tabii ki bana gelmedi, tüm kyc şartlarını yerine getirdim 3 gün sonra hem emailim hem identification verified olmasına rağmen 1 haftadır gelen giden yok, şaşırdım mı ? hayır
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
November 14, 2018, 09:15:58 PM

Bilgilendirme için tşkler. Bende anlattığımız gibi kayıt oldum onay bekliyorum. Gelsin bakalım 25 dolar ilerde belki degerlenirde dahada çok kazaniriz.  Bakalım ne zaman gonderecekler bizim xlm leri

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
November 14, 2018, 09:23:05 PM

Paylaşım için teşekkürler, ben de bu KYC karşılığı airdrop hakkında bir kaç şey yazmak isterim; Bir çok yatırımcı anonim olmayı tercih ediyor ve kolaylıkla KYC işlemine yanaşmıyor. Borsalar genelde kazandığı paraya bakar, yasal olarak başlarına bir iş gelmeyeceğini düşünseler belli limitler ya da işlemler için KYC işlemini zorunlu tutmazlar. Burada KYC işlemi gerçekleştirilirken size önemli bir uyarı yapayım;

Sisteme yüklediğiniz kimlik belgenizin üzerine Hangi tarihte, hangi kurum için, ne amaçla verildiğini kimlik bilgilerinizi okunur kılarak yapın.

Bunu bir çok deneyimli kullanıcı biliyor ama bunu piyasaya yeni giren arkadaşlar için yazma gereği duydum. Bir diğer hatırlatma bu uygulamayı aynı zamanda telefon, internet vs. aboneliği yaparken de yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Örnek:

Hocam kimlik üzerine yazılacak yazılar ülke içindeki KYC ler için geçerli olabilir ama yurtdışı borsalarında sorun çıkartıyorlar. Ben coinex e birkaç defa söylediğiniz gibi gönderdim, hepsinde de reddettiler. Manipüle edilmiş olarak görüyorlar.

Diğer taraftan bu borsanın airdrop için KYC istemesi normal. İstemeseydi zaten yanlış olurdu. Multi yapmayacak insan sayısı ne yazık ki çok az.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 18, 2018, 03:56:30 PM

Paylaşım için teşekkürler, ben de bu KYC karşılığı airdrop hakkında bir kaç şey yazmak isterim; Bir çok yatırımcı anonim olmayı tercih ediyor ve kolaylıkla KYC işlemine yanaşmıyor. Borsalar genelde kazandığı paraya bakar, yasal olarak başlarına bir iş gelmeyeceğini düşünseler belli limitler ya da işlemler için KYC işlemini zorunlu tutmazlar. Burada KYC işlemi gerçekleştirilirken size önemli bir uyarı yapayım;

Sisteme yüklediğiniz kimlik belgenizin üzerine Hangi tarihte, hangi kurum için, ne amaçla verildiğini kimlik bilgilerinizi okunur kılarak yapın.

Bunu bir çok deneyimli kullanıcı biliyor ama bunu piyasaya yeni giren arkadaşlar için yazma gereği duydum. Bir diğer hatırlatma bu uygulamayı aynı zamanda telefon, internet vs. aboneliği yaparken de yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Örnek:

Hocam valla gayet mantıklı bir konuya değinmişsin böyle yaparak olası bir kimlik paylaşımını önlemiş oluruz

thewarriors
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
November 18, 2018, 04:02:11 PM

Paylaşım için teşekkürler fakat  kyc olması 25 dolar için deymez dedirttiriyor adet 25 dolar için tüm bilgilerinizi satarmısınız ? sorusu geliyor bana neyse  Açıkcası ben başvurmadım başvurmayıda düşünüyorum.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 18, 2018, 04:10:00 PM

Ben olsam 25 dolar için kimliğimi yollamazdım. Kimlik istemek yerine neden şu işi başka türlü yapamıyorlar. Yani doğrulamak sadece kimlikle mi olacak. Onun da bir şekilde sahtesini yollayanlar oluyordur sonuçta. Oldum olası ısınamadım şu KYC işine.

Edit: Konuyu açan arkadaşa da emeğinden dolayı teşekkür ederim. Gayet güzel anlatmış.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
November 18, 2018, 04:13:38 PM

kyc için çok defa kimlik bilgilerimi paylaştım. şuana kadar sorun yaşamadım. bu airdropda oldukça iyiye benziyor. bence kaçırmayın derim.
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
November 18, 2018, 05:26:40 PM

Kimlik bilgileri blockchainde mi kaliyor yoksa bc bunlari xlm’nin sahiplerine mi gonderiyor?
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 18, 2018, 06:57:55 PM

belli zaman aralıklarında mı gönderiliyor acaba XLM benden sonra kayıt olanların gelenler var ama ben hala alamadım. bununla alakalı bilginiz var mı acaba ?
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 18, 2018, 07:02:49 PM

kyc onayları otomatik olarak yapılmıyor maalesef. fakat kyc onayı verildikten hemen sonra coinleri hesabınıza otomatik olarak gönderiyorlar
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 18, 2018, 07:43:13 PM

Kyc onayı olmadı kimlikte saçlı görünüyordum. Saçları sıfıra vurdurduğum için malesef kabul edilmemiş. Sizinle iletişime geçilecek dendi ama bir haftadır dönüş olmadı.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 18, 2018, 08:34:31 PM

Bunu bende duymuştum ilk başta biraz zorlandım açıkcası. Önceden görseydim forumda işime yarayacaktı. Ama ilk defa yapacaklar için güzel anlatım olmuş.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
November 18, 2018, 09:28:21 PM

XLM son dönemde gerçekten buyuk atak gösterdi ancak btc deki düşüş bunu bile dengeledi boğada falan yaşansa şu xlm bockchain wallet anlaşması füze olurdu fiyatlar.
nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
November 18, 2018, 10:16:39 PM

Tebrikler baya uğraşmışsınız ama elemanların topladığı kimlik bilgilerinin değeri 25 dolardan cok daha fazla. Böyle saçmalıklarla zaman kaybetmeyin de şu kripto dünyasında da anlamlı işler yapılabilsin. O kadar paraya Afrikayı kalkındırsın
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
November 19, 2018, 08:49:27 AM

Adamlar nasıl yaptılar da ettiler bilemiyorum ama Stellar airdrop'una katıldıktan sonra defalarca scam mailler almaya başladım. Stellar'ınızı claim etmek için linke tıklayın vs gibi. Ulan ben blockchain.com a giriyorum mail adresimi ama herifler nasıl elde ediyolar da o mailleri bu tarz mailler gönderebiliyorlar çözebilmiş değilim... Dikkat edin, emin olmadığınız hiç bir linke sakın ama sakın tıklamayın agalar.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 19, 2018, 09:12:01 AM

Ben kimlik onayı yapmadım gelmeyecek o zaman bana birşey.  😃 ehliyet yok kimlik cüzdanı kabul ederler mi acaba?   Olmazsa gidip kayıp olan ehliyeti yeniden çıkartayım zamanı geldi 5 yıldır ehliyetsiz geziyorum.  😃
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: