Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:29:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Stellar Activity (XLA) FORK.. (XLM)  (Read 261 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
November 14, 2018, 03:06:46 PM
Last edit: November 15, 2018, 08:36:32 AM by HARDCRACKERS

Geçen gün birisi konuda XLM Stelların forku olacak diyordu araştırınca çıkanlar altta.

Kısaca olay elinde  XLM olanlara diyor 1 XLM = 2 XLA verilecek.

ve 10 XLA = 1 XLM değerinde diyor. özet olan % 20 kazanç var gibi..

https://www.coincalendar.cc/coin/stellar

bu siteden 3 cü sırada olanda geçiyor mevzu bağlı XLA  siteside altta linki.

https://stellar-activity.org/

özet olarak elinde blockchain airdroptan hani beleş dağıtılan 100 XLM olana 20 XLM hediye gibi bişey tabii önce XLA denen gelecek 200 XLA onun satıp XLM alınır yada başka coin alınabilir ilerde.Sizde inceleyin hatalı yer varsa düzeltelim kolay gelsin.

9- Aralık diyor tarihide.

1715146144
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715146144
Reply with quote  #2

1715146144
Report to moderator
1715146144
Hero Member
*

Ignore
1715146144
Reply with quote  #2

1715146144
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715146144
Hero Member
*

Ignore
1715146144
Reply with quote  #2

1715146144
Report to moderator
1715146144
Hero Member
*

Ignore
1715146144
Reply with quote  #2

1715146144
Report to moderator
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 14, 2018, 04:07:51 PM

hacı ortalık kan revan olmuş altlar ezilmiş her yer kırmızı, stellar fork lasa ne forklamasa neee. üzdün bizi btc reyiz üzdünn

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
November 14, 2018, 04:35:05 PM

hacı ortalık kan revan olmuş altlar ezilmiş her yer kırmızı, stellar fork lasa ne forklamasa neee. üzdün bizi btc reyiz üzdünn

Hacı ağlama sakın Huh bak benide üzdün neden de.2 gündür hangi coini alalım derken eldeki fazla para ile gittik bu düşüşten sadece 2 saat önce coin aldık ve tam papazı bulduk Grin (anadoluda tabir vardır şansız adamın şansı eşeğin poposuna kaçarmış derler)bakma sinirden gülüyorum ben alımları yaptıktan 2 saat sonra ortalık harbiden kan revan katliam olmuş ve 2-3 günden öncede düzelmez 10 milyar usd para çıkmış gözüken bu gene tufaya geldik amk.ama yapacak yok.gene hodl modundayız en azından stellar bayağı var elimde ondan bi cacık olursa ilerde yükseliş falan satıp çıkmak kara bakmak farz oldu. Grin
ulan tether bile düşerse işin çivisi çıkar. Grin
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 14, 2018, 06:12:21 PM

Hacı ağlama sakın Huh bak benide üzdün neden de.2 gündür hangi coini alalım derken eldeki fazla para ile gittik bu düşüşten sadece 2 saat önce coin aldık ve tam papazı bulduk Grin (anadoluda tabir vardır şansız adamın şansı eşeğin poposuna kaçarmış derler)bakma sinirden gülüyorum ben alımları yaptıktan 2 saat sonra ortalık harbiden kan revan katliam olmuş ve 2-3 günden öncede düzelmez 10 milyar usd para çıkmış gözüken bu gene tufaya geldik amk.ama yapacak yok.gene hodl modundayız en azından stellar bayağı var elimde ondan bi cacık olursa ilerde yükseliş falan satıp çıkmak kara bakmak farz oldu. Grin
konuşmaz olaydım daha da diplemiş btc
5532 yi görmüş coinbase'de
3000 geliyor heral
ordan da hoooop 300
hayırlı olsun Cheesy

tövbe ya sinir etti bu beni bu nedir böyleeeee

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 14, 2018, 06:34:33 PM

Geçen gün birisi konuda XLM Stelların forku olacak diyordu araştırınca çıkanlar altta.

Kısaca olay elinde  XLM olanlara diyor 1 XLM = 2 XLA verilecek.

ve 10 XLA = 1 XLM değerinde diyor. özet olan % 20 kazanç var gibi..

https://www.coincalendar.cc/coin/stellar

bu siteden 3 cü sırada olanda geçiyor mevzu bağlı XLA  siteside altta linki.

https://stellar-activity.org/

özet olarak elinde blockchain airdroptan hani beleş dağıtılan 100 XLM olana 20 XLM hediye gibi bişey tabii önce XLA denen gelecek 200 XLA onun satıp XLM alınır yada başka coin alınabilir ilerde.Sizde inceleyin hatalı yer varsa düzeltelim kolay gelsin.

9- Aralık diyor tarihide.

Ben matematiği anlayamadım.

1 XLM olana 2 tane XLA verecekler. 10 tane XLA da 1 XLM değerinde aslında.
Yani 10 tane vermesi gerekirken 2 tane mi XLA veriyorlar? Yüzde 20 nerede?
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
November 14, 2018, 06:42:46 PM

konuşmaz olaydım daha da diplemiş btc
5532 yi görmüş coinbase'de
3000 geliyor heral
ordan da hoooop 300
hayırlı olsun Cheesy

tövbe ya sinir etti bu beni bu nedir böyleeeee

kardeşim senden sonrası kan gövdeyi götürdü zaten  Grin
aldıklarımı birazını zarara bakmadan satıp aklıma takılanlar vardı inan 2-3 coin değişik onlardan aldım sepet sepet olmaktan zaten çıktı karamürsel sepetine döndü.Diyeceğim şu Allah sonumuz hayırlı kılsın zor günlerden geçiyoruz.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
November 14, 2018, 06:48:33 PM

Ben matematiği anlayamadım.

1 XLM olana 2 tane XLA verecekler. 10 tane XLA da 1 XLM değerinde aslında.
Yani 10 tane vermesi gerekirken 2 tane mi XLA veriyorlar? Yüzde 20 nerede?

1 XLm ye 2 XLA vereceklermiş.

yani elinde 100 xlm varsa ona 200 XLA verecekler gibi düşün.

10 XLA  =  1  XLM ederse

200 XLA da eder 20 XLM kardeşim.

200 ü 10 bölüyoruz ve 20 XLM çıkıyor gibi

yani sende olan 100 XLM sonuçta  fork 20 XLM alacak gibi. Roll Eyes

sonuçta kazanç % 20 sitede bu şekil yazıyor.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 14, 2018, 07:40:32 PM

Xlm airdrobuna katılmıştım coinleri yollayınca zaten satmıyacaktım yani diyorsun ki 25 dolar oldu 30 dolar  Cheesy
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 14, 2018, 07:49:10 PM

Hangi borsalar yeni coini destekleyecek hangileri desteklemiyor şimdi verebilir çok normalde adamlar desteklemezse nerde satıcaksın bu stelları iş orda bitiyor borsaların desteklemesi lazım para etmesi için şuanda destekleyen yok.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
November 14, 2018, 08:07:11 PM

Hangi borsalar yeni coini destekleyecek hangileri desteklemiyor şimdi verebilir çok normalde adamlar desteklemezse nerde satıcaksın bu stelları iş orda bitiyor borsaların desteklemesi lazım para etmesi için şuanda destekleyen yok.

Bch de bugün fork bitiyor 2 ayrı coin çıkıyor elbet bir yerlerde alınıp satılacak.Koineksde açıklama yaptılar dedikleri bize cüzdan adresi verin ama bu yeni verilenler bizde alım satımı sözkonusu değil.Yani bir bakıma avantadan gelen para.

Normal borsalardada hisse senetlerine bazen karşılıksız temettü verirler bilenler bilir bazende işte % 50 paylı gibi verirler yani 100 pay alacaksan 50 sini para ile alırsın 50 sini ise yanınna gene hediye verirler.Yıllardır borsada o tip çok aldım.

Gelelim Bu XLM coin  fork olayına orda yazan aynı % 20 karşılısız gibi vericez diyor.yani elinde XLM olan alacak tabii aldığı coin XLA adında olup artık ona görede borsa ayarı yapılır coinmarket cap ilk 5 te şu an XLM kardeş.Borsa ayarlamaları bence uzun sürmez.Kaldıki inan zaten zararın kralındayım ondan gelecek avanta coin olsa ne olur olmasa ne olur elimde 30 k XLM var şu anda.İşte biraz çıksa 0.50-0.60  usd satıp kurtulucam avantasıda gelirse cüzdana atar bekletiriz 60k XLA yı  yani.Sonuçta beleşgelen coin hediye mısırı bulduk püskülünü aramayalım derim.kolay gelsin.

Bitcoin
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 14, 2018, 08:14:59 PM

ben de xlm nin blockchainde ki airdrobuna katıldım. eğer oraya gelirse xlm zaten satmayı düşünmüyordum belki oraya ek yapar. zayıf bir ihtimal ama bakalım neler olacak...

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
November 15, 2018, 08:35:17 AM

Xlm airdrobuna katılmıştım coinleri yollayınca zaten satmıyacaktım yani diyorsun ki 25 dolar oldu 30 dolar  Cheesy

Doğrudur.Yalnız orda dediği sanırım bu XLA için ayrı bir cüzdan oluşturacaklar yada xlm adresine kabul edermi orası daha belli değil.
yaklaşık 1 ay var o zamana kadar belli olur o verilen linkten takip edilmeli orda duyuru yaparlar sanırım.XLA cüzdan için.

Daha dur bismillah de. Grin sen coin cüzdana geçmeden borsada bozdurup cebe indirme derdine girmişsin mübarek. Grin daha xla cüzdan belli değil hepsi zamanla belli olur inşallah. Cheesy
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
November 15, 2018, 01:42:28 PM

SCAM olduğu her yerde konuşulan bir fork.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 15, 2018, 02:17:20 PM

haber için teşekkürler yakından takip edemiyoruz ama bu şekilde haberdar olmuş oluyoruz, gayet başarılı ve açıklayıcı olmuş.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
November 15, 2018, 02:49:07 PM
Last edit: November 15, 2018, 03:21:00 PM by HARDCRACKERS

SCAM olduğu her yerde konuşulan bir fork.

İşin gerçeği biz araştırdık bulduğumuz bu. SCAM olduğu hakkında bilgim yok.
Kaldıki bende elimde envai çeşit coin var bundanda yüklü miktar var.
olaki proje doğru ona görede alabilirsek % 20 sine tekabül edeni alırız.
Helede bende XLM de belli fiyat bekleyenlerdenim beklediğim fiyat gelirse saniyesinde elimde ne varsa satar çıkarım.Yani özet olarak para veripte XLA almayı zaten düşünmeyenlerdenim.Gelirse avanta coin gelir gelmezse koy dötüne olayı. Grin
Gelelim senin iddiana kaynak göstermen mümkünmü Huh ama işte bilmem ne sitesinin bilmem kimin uydurduğu şeklinde değilde harbiden kanıtlı bu proje scam diye kaynağın varsa konuya link eklersin.
Herkesde faydalanmış olur...

Not:Kimsede para verip XLA alacağını sanmam hele kan revan olan piyasada dünkü sert % 25 lik düşüşten sonra avanta olan % 20 lik XLM ye tekabül eden gelirse gününde sanırım alırız yada alamayız sonuçta denilen tarih gelsin hep beraber görelim.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
November 15, 2018, 04:59:29 PM

Forklar çoğu zaman kazançlı oluyor kaybedecek bir şey olmadığı gibi girilmesini desteklediğim olaydır hele ki hodl pozisyonunda birisi için kaçırılmamalı %20 fena değil en azından satılıp XLM'e çevrilir.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 15, 2018, 05:19:50 PM

Gardaşlar umudunuzu yitirmeyin. Olumlu olalım. Sonuçta hemen bir beklentimiz olmasın. Seneye güzel bir başlangıç yapacağız eminim.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 15, 2018, 05:21:14 PM

Ne bch için nede xlm için fork yapılacak bir zaman değildi, bch forku enteresan bir şekilde borsalar tarafından destek görüyor. xlm forkunun aynı desteği göreceğini sanmıyorum.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 15, 2018, 08:07:59 PM

stellar en çok güvendiğim coinlerden. sağlam bir altyapısı var, birçok altcoini var, güçlü ortaklıkları var. bir coinin uzun vadede piyasada tutunabilmesi için gerekli her şey var nerdeyse. bu yüzden bu proje şu an girenlere illaki ciddi kazanımlar verecek. fork gelir mi, stelların forkunun geleceğini çok öngörmüyorum ama araştırılası.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: