Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:50:31 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'e Fazla Güvenilmemeli !  (Read 999 times)
cihan2421 (OP)
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
November 15, 2018, 09:42:37 AM
Last edit: November 16, 2018, 09:41:36 AM by cihan2421

Gördüğünüz üzere 3-5 zibidinin lafıyla zararın dibine vurduk gene ama onun dışında birşey farkettim.Bu piyasa bu kadar boktanmıdır ki 2 kelime ile yamuluyor ? Aylardır taban yaptığı yeri 2 tane aptalın lafıyla yıktı geçti.Şimdi bu ipneler toplulugu yarın %51 saldırısıyla da tehdit eder gene düşürürler.Bence bu coinden bi bo.. olmayacak.Ether daha mantıklı gelmeye başladı şuan bana arkadaşlar.
Şu lafa ister inanın ister inanmayın 10 yıl sonra veya 1 ay sonra bilemiyorum ama Bitcoin gün gelecek patlayacak ve yanında çok insanı , şirketi dibe götürecektir.Yapan belli değil , kim topluyor belli değil , güç 2 zibidinin elinde , tüm baskanlar dikkat edin patlar diyor , bunlar hepsi patlayacak güne kadar insanları oyalamaktadır!!

Patladıgında diyecekler biz demiştik abi kimin belli olmayan bir coini ne diye aldınız bu kadar güvendiniz ? Kime neye göre güvendiniz bu kadar ? Bu düşüş bunları görmeme sebep oldu artık bitcoine güvenmiyorum ethere geçiyorum hiç olmasa yapanı belli yol haritası belli hız desen daha hızlı fikir desen btc'den daha mantıklı...Allah akıl fikir versin hepimize ne diyim Smiley

Yatırım tavsiyesi değildir Hayal ürünüdür
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
November 15, 2018, 12:50:40 PM

Öncelikle kızgın olmanızı anlıyorum ama bu piyasayı biraz araştırın bu tarz sert düşüşlerin sık olduğunu göreceksiniz. En az 10 yerde okuduğunuzu tahmin ediyorum. Kimsenin lafıyla hareket etmeyin büyük yanlış olur. Evet bir gün BTC bitebilir ama sanki ona biraz daha var gibi geliyor bana da bir 10-15 yıl en az.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
November 15, 2018, 05:59:57 PM

Dediklerinizde haklısınız. iki üç kişinin laflarıyla düşen yada çıkan yatırım araçları sadece bticoinde değil her kriptoda, değerli madenlerde, petrolde, ülke paralarında kısaca heryerde olabilen bir durum. Ve bu malesef çok acı bir durum
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
November 15, 2018, 10:01:38 PM

Bu durum bizim borsada da mevcut değil mi? Yani bir ABD başkanı konuşuyor senin borsan dibe gidiyor. Dolar 7 TL lere varıyor. Yani bu durum arkadaşında dediği gibi her yerde gerçekleşiyor. Çokta panik olmamak lazım.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 15, 2018, 10:14:21 PM

Eee o zaman satın koinlerinizi de forum da adam akıllı konuları takip edelim.

Bitemedi boğa piyasasında btc 1 milyon usd olacak; ayı piyasasında da bitcoin öldü bittik serzenişleriniz.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile WWW
November 16, 2018, 06:31:59 AM

Vallahi insan neye nereye güveneceğini artık bilemiyor kimisi diyorki geleceğin para birimi bitcoin olacak kimisi diyor on on beş sene sonra tamamen bitecek olanlar bu arada ortalıkta dolaşan garibana oluyor gibi geliyor bana.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 16, 2018, 04:01:04 PM

iddiaya göre atılan bir twit bitcoini yüzde 11 düşüş yaptırıyorsa arkadaşa o kadar da çok yüklenilmemeli bence. pamuk ipliğine bağlı gibi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
November 16, 2018, 04:34:15 PM

bitcoini tutup da 3000-2000 dolara kadar düşürürlerse hakları var. %80 civarına kadar tepeden dip aralığı bırakan bu balinalar baya acımasız. hold edenlerin parasını bu piyasadan silmek istiyorlar. hatta git evini, arabanı sat daha fazlasını yatır gibi anlayan zararın dibine vuran yatırımcılar bile var. ben bitcoine güveniyorum açıkçası. bu dump da artık son demlerini yaşıyor.
karabiber
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 683

View Profile
November 17, 2018, 04:49:21 PM

Büyük yükselişleri gören piyasa büyük inişleri de yaşıyor haliyle, bunun örnekleri de geçmiş yıllarda mevcut. Öyle ki sert düşüş zamanlarında hemen yelkenleri indirmeye gerek yoktur. Piyasa er ya da geç toparlanıp daha ileriye gidecektir. Unutmayın en yükseğe zıplamak için dibe inmek gerekir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
November 18, 2018, 01:35:03 AM

Başkalarının lafıyla hareket ederek daha baştan kaybetmişsiniz siz. Bu piyasanın en büyük olayı oynaklığı. Bunları öğrenip okuyup sonara girseydiniz keşke.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 18, 2018, 03:30:07 AM

Ethereuma da o kadar güvenmesen iyi edersin. O da 1000 doların çok üstünden bu seviyelere kadar geldi. Zamanında o seviyelere ICO'lar sayesinde çıkmıştı şimdi de yine onların yüzünden düştükçe düşüyor.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
November 18, 2018, 10:48:49 AM

Merkeziyetsiz olduğunu sık sık vurguladığımız bitcoin, maalesef bugünlerde yaşanan olaylar sonucu merkezi bir görüntü çizmekte. Bitcoin patlamaz fakat çok düşük fiyatlara çekilebilir.
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
November 18, 2018, 11:00:36 AM

Her inişin bir çıkışı her çıkışında bir inişi olduğunu da unutmamak gerekir. Şimdi alım zamanıdır çıkış yakındır bence sabırla takip etmek gerek.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
November 18, 2018, 11:21:48 AM

bitcoine güvenmeyecez neye güvenecez altına mı dolara mı ben bir sorun görmüyorum tabiki düşüşler olacak günde %20 yükselirken bitcoin dostumuz arkadaşımızda düşüş yaşayıncamı güvenimiz kalmayacak birgün değişecektir durum

psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 18, 2018, 01:01:46 PM

Bitcoine güvenmeyelim tamam ama güvenecek başka birşey var mı? Kimseye hesap sormadan rahatça basılan merkezi paralara mı güvenelim yoksa tüm işlemleri rahatça takip edebildiğimiz kripto paralara mı? Değerinin oynak olması ayrı bir mevzu ama buda aşılır elbet

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
November 18, 2018, 01:40:00 PM

Bitcoin ve diğer kripto paralar için çok tehlikeli bir dönemin içerisindeyiz. Bu fiyatlardan alım gücü olan yatırımcılar eğer yatırımda bulunurlarsa kripto paralardaki tekelleşme ilerisi için çok büyük risk olur  Undecided
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
November 18, 2018, 04:59:04 PM

Mesele güven ise sadece bitcoine değil hiçbirşeye de güvenmeyebilirsin. Haklıda sayılırsın 2 tane dallamanın sözleriyle piyasa düşüşe geçti. Ethereum bu piyasanın canavarları dan ancak bitcoin bu piyasanın hala 1 numarası.Yani şöyle söyleyeyim bir şeye yatırım yaparsın ya tutar ya patlar.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
November 18, 2018, 08:04:39 PM

Şu son günlerde Bitcoine olan güvenim tamamen bitti diyebilirim. Kimse artık bu piyasada Bitcoine güvenmiyor. Sadece Bitcoine değil diğer alt para birimlerine de güven yok

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
November 18, 2018, 09:45:22 PM

Benim de şu son olayla birlikte gelecekteki Bitcoin'e bakışım değişti, iki adamın didişmesi piyasayı bu hale getirebiliyorsa kim biler ağa babalar neler yapmaz. Lakin her coinde bu Bitcoine bağlı gibi hareket ediyor, Bitcoin biterse çok çok uzun süre toparlayamaz altlar.
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
November 19, 2018, 02:48:14 PM

Sizi iyi anlıyorum, siz ve sizin gibiler bitcoin yükseldiğinde öven, düştüğünde ise yerden yere vuran tiplersiniz. Eminim ki Bitcoin şu an tekrar yükselse bitcoini ilk savunan kişiler arasına girersiniz. Bir anda parasına para katmayı düşünen sabırsızların hepsi bu piyasada tükenir inşallah.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: