Bitcoin Forum
June 14, 2024, 07:23:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: btc 5500 usd wtf ??? 15.11.18  (Read 542 times)
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 15, 2018, 10:33:14 AM

arkadaşlar selamlar
az önce gireyim dedim ve ne göreyim bin dolarlık bir kayıp sadece dakikalar içersinde ?? bütün altlar dibinin dibinin bile dibini görmüş neler oluyor bilen eden duyan var mı ?? çok uzun bir sürenin ardından ilk defa btc yi 5700-5800 lerin altında gördüm hiç iyiye işaret değil gibi
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
November 15, 2018, 10:42:27 AM

Belki de iyiye işarettir bilemeyiz. Bu aralar çok 5700'e inip sonra tekrar çıkıyor.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 15, 2018, 11:04:35 AM

Bana kalırsa hiç birşeye işaret değil. Öyle kendi halinde takılıyor piyasa Cheesy Ama oldukça sıkılmaya başladı insanlar. Nereye kadar sürecek bilemiyorum ama artık ilgi de kayboluyor ve aslında iyi olmayan bu.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 15, 2018, 11:08:14 AM

Günlerdir kendimizi yırtıyoz bırakın bu işleri btc blockchan boş iş vurkaç yapacan payını alacan düşecek tabi btc ne halta yarıyor anca size kitlediler bak bana kardan komisyonumu alıyorum cıkıyorum banane 10k olmus 5k olmuş bir çöksünde görün bakalım hold neymiş

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
November 15, 2018, 11:10:29 AM

Geçen yılın tam zıttı yaşanıyor bu sene. Durmaksızın artan bir piyasayken; durmaksızın düşen bir piyasa haline geldi. Geçen yıl ralli zamanında kimsenin eskiyi araştırıp, düşünecek zamanı yoktu ve balıklama dalıyordu herkes. Bu yıl ise düşüş bitmediğinden dolayı acemi yatırımcılar bile araştırma yapmaya başladı ve ayı döneminde piyasaya girmek gibi bir hataya düşmüyorlar. Hacimsizliğin temel sebebi piyasaya dağınık bir biçimde yeni yatırımcılar tarafından sıcak para girmemesi zaten..
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 15, 2018, 11:25:29 AM

4k ları göreceğiz neresine kadar iner bilmem ama 5 in altına ineceği kesinleşti gibi. Artık bundan sonra işler daha iyiye dönebilir bu düşüş olmadan yükselecek gibi görünmüyordu.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
November 15, 2018, 11:27:59 AM

sonuçta dandik bir piyasa olduğu için para girişi yavaş yavaş olur ama çıkışı hızlı bir şekilde gerçekleşir. hele ki böyle bir düşüş anında herkes sürü gibi hareket eder ve topuklar. 2 gün sonra 6600 dolar olur ve şu kısa günde parasına para katanlar olacak. önemli olan arkadaşlar yatırımınızı tek bir yere yönlendirmeyin. kriptodan batar yatırımını dövizden ya da hisse senedinden kazandıklarını kapatırsın. böylece zararına satış yapmak yerine bekleme tercihin de olabilir. ve son olarak ben bu piyasaya girerken bitcoin'in 1 dolar da 100000 dolar da olabileceğini düşünerek girdim. o yüzden rahat olun.  Grin
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 15, 2018, 11:30:54 AM

biraz haber sitelerinde haber okumayı öğrenseniz wtf diye başlıklar, öldük bittik üüü diye mesajlar falan yazmanıza gerek kalmazdı.. gerçi siz de haklısınız nasıl kasılacak bu kadar mesaj yoksa dimi  Grin
bitcoinMagduru
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
November 15, 2018, 11:58:24 AM

dur hele dur 2800 yıl sonu
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 15, 2018, 01:47:53 PM

biraz haber sitelerinde haber okumayı öğrenseniz wtf diye başlıklar, öldük bittik üüü diye mesajlar falan yazmanıza gerek kalmazdı.. gerçi siz de haklısınız nasıl kasılacak bu kadar mesaj yoksa dimi  Grin

sayın çok bilmiş boş konuşan bana diyerek kendi mesaj kasmaya çalışan boş insan zaten haber sitelerinde gördüm fakat geçerli bir gerekçe göremedim düşüş sebebi olarak öldük bittik üü diye kendi ütopyanda ağlayıp burada boş boş konuşma
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 15, 2018, 02:21:12 PM

İnsanlar tavan beklerken bitcoin tabanı kaza kaza ilerliyor haydi bakalım devam et nereye kadar batacağız kime güvensek vuruyor be :/

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 15, 2018, 02:30:00 PM

Hiçbir yerde mantıklı bir açıklama yok. Bir yerde bcc bin fork muhabbetinden dolayı böyle olmuş diyen var. Neticede burası borsa sabırla beklemeyi seciyorum yapacak birşey yok

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 15, 2018, 02:33:29 PM

Bu kadar düşmesini bende beklemiyordum. Bir kere daha gördük ki bu işlerde teknik grafik diye birşey yok. Xsn vardı elimde 2000 lerden topladim 3000 leri geçti uçtu uçacak derken 2300 lere çekildi. Bekleyeceğim artık
 Neticede geçim kaynağımız burası değil. Olduğu kadar olmadığı kader yapacak birşey yok . Zaten mantıklı açıklama yok. Etf kabul edildi diye haber sallayanlarda mevcut
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
November 15, 2018, 02:33:46 PM

Açık konuşayım etf kriptoparaları onayladı haberleri dolaşıyorken ortalarda bu binancenin 8 saatlik bakım olayı nasıl bu kadar denk gelebilir. Bu binance başındaki godoman muhtemelen bir başkaları tarafından ipleri elinde duruyor sanki.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
November 15, 2018, 04:27:24 PM

dün binance bakımdan çıktıktan sonra bi anda btc düşmeye başladı bu tesadüf olamaz kesinlikle planlı yapılan bir şey 5400 den sekti bakalım daha da düşmez İnşallah

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 15, 2018, 04:40:24 PM

3-5 tane adamın kapışmasından dolayı piyasa kan ağlıyor. Sahte Satoshi bitcoini 1000 dolara düşürürüm diye tehdit ediyor ve Jihan da bütün gücümü forkunuzu öldürmek için kullanırım diyor. Sinek küçük ama mide bulandırır haliyle piyasayı etkiledi.

Umarım bu zıtlaşma piyasaya daha fazla zarar vermez.

Bitcoin / Ethereum / Monero
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
November 15, 2018, 04:46:20 PM

Buna ilk kez rastladım 6 bin altına düşmesine imkansız gözüyle bakıyordum. 1 btc nin kazım maliyeti zaten 5700 usd srviyelerinde dünya ortalaması yani 5500 leri görmemesi gerekirdi.
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
November 15, 2018, 04:51:39 PM

BTC ve BTC forklarına güven kalmadıysa millet niye ETH ,XRP veya başka bir şeye geçmiyorsa direk nakite dönüyor anlam veremiyorum . Bence ali cengiz oyunları bunlar .
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
November 15, 2018, 05:07:30 PM

Yine bir balina oyunu bu. Artık alıştık bu durumlara. Balinalar piyasayı istedikleri gibi ellerinde oynatıyorlar.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
atima
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 15, 2018, 05:19:12 PM

hep aşağı, hep aşağı ne oluyor böyle önceki rakamları görmek neredeyse imkansıza gidiyor, beklentilerin tersi oluyor iyimser olan var mı?...
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: