Bitcoin Forum
July 07, 2024, 06:39:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: btc 5500 usd wtf ??? 15.11.18  (Read 548 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 15, 2018, 05:19:49 PM

Bch forku destekçisi Dr Craig'in tweeti düşüşü tetikledi, sadece buna bağlamak doğru mu? Tabi ki değil.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 15, 2018, 05:38:55 PM

biraz haber sitelerinde haber okumayı öğrenseniz wtf diye başlıklar, öldük bittik üüü diye mesajlar falan yazmanıza gerek kalmazdı.. gerçi siz de haklısınız nasıl kasılacak bu kadar mesaj yoksa dimi  Grin

hahaha konu ripplecanavarının mış yeni fark ettim bende böyle bir mesaj neden yazılır diyecektim söz konusu bu adamsa yazılır herkes de bu adama yükleniyor yazık adam konu açmaya korkar oldu yakında ing kursuna başlar bu korkuyla  Kiss

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 15, 2018, 06:07:27 PM

biraz haber sitelerinde haber okumayı öğrenseniz wtf diye başlıklar, öldük bittik üüü diye mesajlar falan yazmanıza gerek kalmazdı.. gerçi siz de haklısınız nasıl kasılacak bu kadar mesaj yoksa dimi  Grin

hahaha konu ripplecanavarının mış yeni fark ettim bende böyle bir mesaj neden yazılır diyecektim söz konusu bu adamsa yazılır herkes de bu adama yükleniyor yazık adam konu açmaya korkar oldu yakında ing kursuna başlar bu korkuyla  Kiss

ulan izzet-i ikramını siktiğim her yerde karşıma çıkmak zorunda mısın senin şu forumdaki varoluş sebebini sikeyim parazit. bir de merit vermişler bu embesile sana merit verenin de aklına tüküreyim ben
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
November 15, 2018, 06:25:52 PM

hahaha konu ripplecanavarının mış yeni fark ettim bende böyle bir mesaj neden yazılır diyecektim söz konusu bu adamsa yazılır herkes de bu adama yükleniyor yazık adam konu açmaya korkar oldu yakında ing kursuna başlar bu korkuyla  Kiss

ulan izzet-i ikramını siktiğim her yerde karşıma çıkmak zorunda mısın senin şu forumdaki varoluş sebebini sikeyim parazit. bir de merit vermişler bu embesile sana merit verenin de aklına tüküreyim ben

Merit veren kişi Legendary kıskancından çatladın sanırım. Söylemesen haberim bile yok. Merit ile ilgilenmiyorum ama sağolsun arkadaş vermiş. Eger iyi bir çoçuk olursan şirinler yerine sana meriti gösteririm

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 15, 2018, 06:36:21 PM

Bu olanlar yüksekiş habercisi falan diye hayaller kurmanın pek anlamı yok. Piyasa rezalet durumda, gerçek bu. Dip dediğiniz yerlere dikkat edin, bu seviyeleri belki de çok arayacağız. Bence kayış koptu artık, piston aşağı.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 15, 2018, 06:37:20 PM

Aman ha dostum dikkat et Carolina yi bazen federaller takip ediyormuş. Bu çocuk normal değil bence. Postlarının hepsi ciddiyetten uzak. Ciddiye alıp cevap verenlerin çoğu zaten ta aşağılıyor ya da kufrediyor. Cevap bile verme kendi takılsin bence

followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
November 15, 2018, 06:48:20 PM

Herkes balinalara suçu atmış  ! onlar ne yapsın ya paralarını katmaları gerekiyor sürekli Smiley kolay iş değil ki..

parası olan için güzel yatırım fırsatı gibi geldi bana.

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
November 15, 2018, 06:54:51 PM

Btc çok güzel yere değdi şu sıralar güzel yerde daha aşağılar umarım olmaz fakat olursa çok fena çakılır piyasa alt malt kalmaz zaten.
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
November 15, 2018, 07:20:14 PM

Piyasa düştükçe bahaneler bulmaya hazırız, yok şurada şöyle oldu burada böyle, piyasa havadan nem kapıyor. Çünkü piyasanın formasyonu aşağıya doğru, bunun haberlerle ilgisi yok.
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
November 15, 2018, 07:23:59 PM

Dibin dibini de gösterdiler sonunda , stoploss hayatımı kurtardı yine bence yarın 5800-5900 ü bulur hafiften başını kaldırır ama sonrası meçhul
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 15, 2018, 07:24:52 PM

Aman ha dostum dikkat et Carolina yi bazen federaller takip ediyormuş. Bu çocuk normal değil bence. Postlarının hepsi ciddiyetten uzak. Ciddiye alıp cevap verenlerin çoğu zaten ta aşağılıyor ya da kufrediyor. Cevap bile verme kendi takılsin bence

çoktan ignore butonuna bastım zaten dostum : d
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
November 15, 2018, 07:36:08 PM

bu adamlar doyumsuzdur. satıp satıp fiyatı düşürecek sonra dipten alıp fiyatı yükselteceklerdir, ama bunuda kademeli yapalım insanlar korkmasın diye düşünüyor olabilirler. ancak bitcoin fiyatı öyle tahmin edildiği gibi 2500 dolar civarına düşerse fiyatı yükseltmeyede başlasalar insanlar artık gözü kapalı girmeyeceklerdir. Şu twitter hesabında paylaşıldı balinaların ne kadar btc satıp fiyatı düşürdükleri. https://twitter.com/whale_alert

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 15, 2018, 08:23:46 PM

Ellerindekiler bitene kadar satıcaklar maalesef stop-loss koymak lazım böyle sabahlara uyanmamak için

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 15, 2018, 08:33:12 PM

5400 direncini kıramamış görünüyor şu anda İnşallah gördüğü en dip nokta orasıdır daha da altını görmez ve beklenen yükseliş gelir
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 15, 2018, 08:35:06 PM

ıyı kerız sılkelıyorlar ama tehlıkelı sularda yuzuyorlar, ucundan sıyırarak gecelım derlerse 4k sevıyesınden ıtıbarek yukselıs baslaması gerekıyor aksı halde vay anam vay, 1000 doları bıle gorebılırız halvıng e kadar
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
November 15, 2018, 09:04:05 PM

çoktan ignore butonuna bastım zaten dostum : d

Bu piyasada ripplecanavarı bile akıllanmıssa demekki akıllı kişiler kalmıs piyasada artık. Beni yanıltmada efendi ol bari orda burda milletin arkasında dolanma kendi yoluna bak hedef çiz.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 15, 2018, 09:29:00 PM

yaklaşık olarak 200k btcnin soğuk cizdana çekildiği haberi dolaşıyor şimdide. fakat gerçek olsa bile yapması gereken etkinin tam tersini yaptı
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 15, 2018, 09:58:19 PM

Keşke bir bilsek bu düşüş niye. Bir anda tepetaklak olduk resmen ya elimdeki coin %50 düştü nerdeyse ya. Nasıl bir piyasaymis anlayamadım gitti. Bu etf kararı ile binance in bakım olayı arasında bir ilişki var mı peki. Yani kripto paralar onaylaniyor yükselmesi gerekirken düşüyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 16, 2018, 11:49:09 AM

Daha  da düşecektir bu düşüşe dayanamayacak olan  çıksın bence zararı tolere edemecek olanlar için fazla miktarlarda kayıp olabilir, aman bekleyeyim diye düşünürken epeyce zaman geçebilir.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
November 16, 2018, 12:30:26 PM

korkmanıza gerek yok. bitcoinde bu hareket bekleniyordu. bir sürü senaryo vardı etrafta, sonunda yapacakları yeni bir dump oldu. ben tekrardan 6000 üzerine atılımın artık zorlaştığından yanayım. sen 6000-8-9k arasında 6 ay gez, dur. sonra 5200'lere gel ve bu fiyatında altına sarkacak düzeyde yeni dump oluşma durumu daha kuvvetli benim gözümde.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: