Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:36:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Piyasa fiyatina sifir komisyonlu duzenli BTC satisi, yil sonuna kadar.  (Read 251 times)
tezcatcatl (OP)
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
November 15, 2018, 11:01:48 AM

Merhaba arkadaslar.
Hatirlayanlar olabilir, forumdan birkac kisi ile gectigimiz yil banka hesaplari uzerinden BTC alim satim islemi yapmistik, aradaki komisyonlardan kurtarmistik kendimizi. Simdi yine oyle birsey yapmak istiyorum lakin piyasadaki malum en yuksek hacme sahip borsanin TL cekim limiti sebebiyle duzenli satmam gereken bir BTC hacmim var, satamiyorum..

Fakat bu kez banka hesaplari araciligi ile degil, piyasadaki bir borsa araciligi ile satis yapacagim.
Hacim surekli 5-10BTC'lerde gezdigi icin, 10btc yollayip satilsin diye alici bekleyemiyorum.
Bu yuzden burada organize olalim istedim.

Arkadaslar bu borsa halen komisyon almiyor ve yil sonuna kadar da almayacak, benim deneyimime gore tikir tikir isliyor hersey, ve en az piyasadaki tum borsalar kadar hizli. Amacim reklam yapmak degil, amacim elimdeki BTC'yi eritmek. Sadece olani soyluyorum.

Eger duzenli alici varsa, malum en yuksek hacimli marketin piyasa fiyatina buradan satis yapacagim. Fiyat sormaniza falan gerek yok, sadece iletisime gecin, gerek buradan, gerek ozel mesaj yoluyla, kac BTC istediginizi soyleyin, ben hacmi oraya aktarayim, ticaretimizi yapalim.

Sifir komisyon odeyecegimiz icin daha uygun fiyata almis ve satmis olacagiz.

Ilgilenen varsa temasa gecsin, organize olalim, en azindan 2019'a kadar..
Eger anonymous kalmak istiyorsaniz ozel mesaj ile iletisime gecebilirsiniz, whatsapp ile de gorusebiliriz.
Islem yapmak icin bahsettigim market bitneks.com
dogrutamamyaparimusta
Member
**

Activity: 107
Merit: 12

View Profile
November 15, 2018, 02:58:25 PM

Mesaj attim. Yanit bekliyorum tesekkurler iyi calismalar.
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
November 17, 2018, 12:18:20 AM

Binance x 0.97'ye yüz yüze 5 BTC alabilirim.
tezcatcatl (OP)
Sr. Member

View Profile
November 17, 2018, 02:07:09 PM

Arkadaslar post atmadan attigim mesajin tamamini okursaniz sevinirim
Yuz yuze veya havale - EFT ile satis yapmiyorum.

Bitneks.com yil sonuna kadar sifir komisyon aliyor.
Miktarda anlasalim, ordan islem yapalim diyorum.
tezcatcatl (OP)
Sr. Member

View Profile
November 19, 2018, 12:01:08 PM

Pek ilgilenen olmadi, buyuk exchangein fiyatina koyuyorum 1er 1er satis emirlerini.
Satildikca yenileyecegim.
Komisyonsuz gelen kapar.
darkness45
Newbie
*

Activity: 68
Merit: 0

View Profile
November 27, 2018, 07:48:24 PM

Merhaba arkadaslar.
Hatirlayanlar olabilir, forumdan birkac kisi ile gectigimiz yil banka hesaplari uzerinden BTC alim satim islemi yapmistik, aradaki komisyonlardan kurtarmistik kendimizi. Simdi yine oyle birsey yapmak istiyorum lakin piyasadaki malum en yuksek hacme sahip borsanin TL cekim limiti sebebiyle duzenli satmam gereken bir BTC hacmim var, satamiyorum..

Fakat bu kez banka hesaplari araciligi ile degil, piyasadaki bir borsa araciligi ile satis yapacagim.
Hacim surekli 5-10BTC'lerde gezdigi icin, 10btc yollayip satilsin diye alici bekleyemiyorum.
Bu yuzden burada organize olalim istedim.

Arkadaslar bu borsa halen komisyon almiyor ve yil sonuna kadar da almayacak, benim deneyimime gore tikir tikir isliyor hersey, ve en az piyasadaki tum borsalar kadar hizli. Amacim reklam yapmak degil, amacim elimdeki BTC'yi eritmek. Sadece olani soyluyorum.

Eger duzenli alici varsa, malum en yuksek hacimli marketin piyasa fiyatina buradan satis yapacagim. Fiyat sormaniza falan gerek yok, sadece iletisime gecin, gerek buradan, gerek ozel mesaj yoluyla, kac BTC istediginizi soyleyin, ben hacmi oraya aktarayim, ticaretimizi yapalim.

Sifir komisyon odeyecegimiz icin daha uygun fiyata almis ve satmis olacagiz.

Ilgilenen varsa temasa gecsin, organize olalim, en azindan 2019'a kadar..
Eger anonymous kalmak istiyorsaniz ozel mesaj ile iletisime gecebilirsiniz, whatsapp ile de gorusebiliriz.
Islem yapmak icin bahsettigim market bitneks.com

merhaba  özel mesaj atamadım
sürekli ve yüksek adet alım için fiyat ve miktar bilgisi özelden yazabilirseniz sevinirim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: