Bitcoin Forum
June 03, 2024, 02:52:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Herkes Yükseliş Beklerse Olmaz Bu İş :)  (Read 722 times)
cihan2421 (OP)
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
November 15, 2018, 07:52:17 PM

Arkadaşlar rica ediyorum yükseliş beklemeyin artık sizler yüzünden balinalar yükseltmiyor  Smiley
Şaka bir yana şu lafı unutmayın bir yere not alın kendim bizzat 10 kez belki daha fazla denedim ve tuttu.Düşüncem şu ki ;
İçinizden gerçekten inanarak bu sefer btc öldü toparlanması çoook uzun sürer bu sefer acaba 1000$ olacak mı yoksa gerçekten ponzimiydi demeden bitcoin yükselmeyecek arkadaşlar.Şahsen daha bana dedirtemediler o yüzden bence athler göreceğiz ama diplere doğru Grin

Ciddi ciddi o kelimeleri 4200 $ 'da diiyeceğime inanıyorum.Umarım okadar düşmez bu sefer biraz nazik olurlar  Cheesy
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 16, 2018, 07:25:42 AM

Btc'nni düşmesi zor artık bu seviyelerinden.6K'ya gideriz bir kaç güne.Her inişin bir sebebi var.Balinalar öyle kolay kolay indiremezler istedikleri rakama.Satan balina varsa alan balina da her zaman olur.Bu inişin nedenlerini konuşmak lazım.BCH forku bana göre BTC'nin düşmesini hızlandırdı.BCH forku bittiğine göre artık yükselişleri görebiliriz.tether olayında bir günde 1000 dolar fırlamıştı.Piyasa bu tarz haberlere aşırı tepki veriyor.Ya dump ya pump oluyor.Yakında normale döner.Sıkıntı yok.Biz alıştık bu iniş çıkışlara. Wink
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
November 16, 2018, 07:29:40 AM

Bende öyle düşünüyorum sürekli aynı şekilde yükseliş olacağını zannetmiyorum.Herkesin pes ettiği en beklenmedik anda boğa sezonu başlayacak bence.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 16, 2018, 08:03:57 AM

Boğa gelecek gibi gözüküyor.Bch'nin bölünüp zayıflaması Btc'ye yarayacak.Btc önümüzdeki günlerde iti çıkışlar yapabilir.Nasıl düştüğünde şaşırdıysak çıktığındada öyle şaşıracağız.

████████████         AVXChange         ████████████
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
November 16, 2018, 08:10:15 AM

Arkadaşlar rica ediyorum yükseliş beklemeyin artık sizler yüzünden balinalar yükseltmiyor  Smiley
Şaka bir yana şu lafı unutmayın bir yere not alın kendim bizzat 10 kez belki daha fazla denedim ve tuttu.Düşüncem şu ki ;
İçinizden gerçekten inanarak bu sefer btc öldü toparlanması çoook uzun sürer bu sefer acaba 1000$ olacak mı yoksa gerçekten ponzimiydi demeden bitcoin yükselmeyecek arkadaşlar.Şahsen daha bana dedirtemediler o yüzden bence athler göreceğiz ama diplere doğru Grin

Ciddi ciddi o kelimeleri 4200 $ 'da diiyeceğime inanıyorum.Umarım okadar düşmez bu sefer biraz nazik olurlar  Cheesy

Maalesef artık herşey olabilir diye düşünmeye başladım. Ama şöyle bir şey de var ki, beklemeye vakti olanın sıkılmasına gerek yok. Ama biliyorum borç alıp BTC alan insanlar vardı. Onların hali zor...
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 16, 2018, 08:15:01 AM

BIST ile ilgilenirkende böyle şeyler duyardım. Herkes aldığı hissenin ne zaman yükseleceğini sorar dururdu. Daha bilgili kişiler de ses çıkartmayın ki yükselsin derdi. Biz nasıl forumda veya başka yerlerde boğa beklentisini dillendiriyor isek sonuçta balinalar da insan. Onlarda görüyor ben olsam ben de yükseltmezdim alttan toplamak varken

Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 16, 2018, 09:50:02 AM

2020 ye kadar yükseliş beklemiyorum ben bu zaman kadar al sat yapmak daha mantıklı

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 16, 2018, 10:02:13 AM

Herkes yükseliş bekler ise düşüş, düşüş bekler ise yükseliş olur derler ama bazen bunu tersine kullanırlar ki yatırımcının kafası karışsın diye Smiley şuan düşüş oldu diye herkes dahada düşüş beklicek ve yükseliş olacağını düşünüyorum

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
November 16, 2018, 10:36:04 AM

Yükseliş ile para kazanmak şans işidir arkadaşlar. Vurursa hepimiz zaten zenginiz. Ancak trade ile zengin olmak marifet ister. Herkeste olsa zaten yine herkes zengin olurdu. Trade ile zengin olan binlerce insan var. Bunların bazıları gerçekten bu işi bilerek yapıyor. Bazıları da son kurşunda vale çekiyor. Kısacası her daim yükselişler kazandırmaz.
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 16, 2018, 11:02:20 AM

Ben bunu aylardır söylüyorum, bu yükselişler öyle herkesin ahanda yükselecek galiba dediği zamanlarda olmaz, aksine herkesin bittik artık bu piyasadan bir cacık olmaz diye hemfikir olduğunda olur. Sen iyice ümidi keseceksin ki adamlar artık düşüşten para kazanamayacağını anlayacaklar ve bu sefer pumptan kazanacaklar.
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
November 16, 2018, 11:20:21 AM

Ben sahsen bir yukselis beklemiyorum. Çevremde ki bir cok insanda pes etmis durumda. Ee neden gelmiyor hala bu yükselişSmiley
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
November 16, 2018, 12:04:38 PM

Artık alıştık böyle inişlere çıkışlara. Bitcoin piyasa olaylarından fazla etkileniyor. Bir anda ya dump oluyor ya pump!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 16, 2018, 12:26:10 PM

Mantıklı gördüm Smiley Kendimizi düşüşe alıştıralım, biraz kıpırdansa bile nasılsa yine düşecek diye düşünelim (ki zaten öyle), bunu da burada yazalım bolca.
Zaten şubat ayından beri olan da bu. Ha çıktı ha çıkacak derken hep düşüşte. Ama en önemlisi de al-sat fırsatları kaçıyor. Çoğu kişi de terste kalmamak için riske girmiyordu.
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
November 16, 2018, 12:40:51 PM

Herkes düşüş beklerse düşüş, yükseliş beklerse yine düşüş olur Smiley yükseliş olması için beklentinin azalması ve bir dönem sakinlik dönemine girmemiz gerekiyor olabilir. Her ne yaparsanız yapın acele karar vermeyin.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 16, 2018, 01:45:06 PM

herkesin yükseliş beklediği ne kadar doğru acaba. mesela yerel forumda yeterince fud yapılıyor. haber siteleri de öyle. 4000 görmeden rahatlamaz diyen falcı teyzeler mi ararsın  (ne alakaysa) twitter da önceden girip bunu alın lan çok süper uçacak kaçacak diye elindekini iteleyen mi ararsın dolu
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 16, 2018, 01:47:39 PM

Düşecek bende o yönde tahmin ediyorum zaten herkes yükseldi yükseliyor dedikçe elinde tuttukları patladı gitti. Piyasa düzelse hemen herkes elindekileri satacak böyle bir şey olmasına müsaade ederler mi. Var bir bildikleri 1 2 yılı gözden çıkarın yada elinizdekileri gözden çıkarın satın geçin  sabrınız yoksa zaten hiç girmeyin en güzeli.  3,5 4 k görmesini bekliyorum.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
November 16, 2018, 02:10:30 PM

Borsanın gidişatı böyle malesef.

Herkesin beklediği zamanda yükselse, herkes kâr eder bu işten. Birileri zarar etmeli ki diğerleri kazanmalı.

Mesela, benim çok güvendiğim bir proje var, normal ico satışı 0,50 dolardı, bounty'den 2591 adet kazandım.

Çıkar çıkmaz 0,04 dolar değerine indi, bi süre sonra 0,20 dolara gelip aniden düştü. Nicedir 0,03-0,06 dolar arasında giderken 2 hafta önce aniden yükseldi ve 0,16 dolara kadar çıktı.

2 gün önceki düşüşle 0,11 dolara indi, şuanda tekrar 0,15 dolar civarında.

Al-sat ile miktar arttırımı düşüncesinde değilim, kafamda belirlediğim rakama gelene kadar satmama taraftarıyım. Bu fiyatın gelmesi 2-3 seneyi bulmasına da razıyım çünkü hem projeyi beğeniyorum, hem de supply miktarı 9.2 milyon adet.

Neyse, bunu söylerken de şuanda bu kadar artış yapacağını öngörmüyordum. Zaten yaptığım öngürü tahmin dışında olsa 2591 adet miktarını 10k lara çıkarmıştım. Bu öngürüm olmadığından trade yapmayı bıraktım.

Yani, özetle şunu demek istiyorum. Unutabileceğiniz rakamlarda, çelik gibi sabırla hareket edebilecekseniz çoğunlukla kazanan tarafta olursunuz.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
November 16, 2018, 02:17:34 PM

Ben hala yükseliş bekliyorum. Yani elbet bir gün mutlu günler geri dönecek ama ne zaman onu bilemem tabi ki. Gerçi herkes kendi düşüncesine göre hareket etmeli. Yani olumlu düşünüyorsa HODL yapabilir. Ama olumsuz düşünüyorsa bu piyasayı da bırakabilir. Çevremde bazı arkadaşlar bırakmak istiyorum diye söyledi.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
November 16, 2018, 02:29:28 PM

saçma sapan düşüncelere kapılmayın  aralık sonu patlama yapacak o kesin btc 20 k dolar seviyelerini  tekrar görecek . yok düşecekmişde 1k dolara felan
 düşerse ne oalcak paralar sıfırlanır resmen  10 btc 10 k dolar mı Cheesy

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 16, 2018, 02:36:16 PM

Bu işler hiç belli olmuyor okunup yazılacak bişey de yok, artık burdan inmez yükselir diyenler de çok gördük ki en son 5.500 e kadar geriledi, market hacmide düştü bundan sonrası da belki daha aşağılar bunda okunacak pek birşey kaldığına inanmıyorum.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: