Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:50:18 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Herkes Yükseliş Beklerse Olmaz Bu İş :)  (Read 722 times)
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 16, 2018, 03:15:00 PM

5600 de sabitledi kendini iki gündür. Birazda buralarda gezecek anlaşılan. Valla biz yükseliş bekledikçe dediğin gibi bir türlü gelmedi o yükseliş hep düştükçe düştü. Bakalım nereye kadar gidecek boyle. Elbet birgün bir yerden dönecek ama bu dahada aşağılar olmaz.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 16, 2018, 03:25:31 PM

Arkadaşlar rica ediyorum yükseliş beklemeyin artık sizler yüzünden balinalar yükseltmiyor  Smiley
Şaka bir yana şu lafı unutmayın bir yere not alın kendim bizzat 10 kez belki daha fazla denedim ve tuttu.Düşüncem şu ki ;
İçinizden gerçekten inanarak bu sefer btc öldü toparlanması çoook uzun sürer bu sefer acaba 1000$ olacak mı yoksa gerçekten ponzimiydi demeden bitcoin yükselmeyecek arkadaşlar.Şahsen daha bana dedirtemediler o yüzden bence athler göreceğiz ama diplere doğru Grin

Ciddi ciddi o kelimeleri 4200 $ 'da diiyeceğime inanıyorum.Umarım okadar düşmez bu sefer biraz nazik olurlar  Cheesy

he yaw, satsanıza arkadaş, hold hold nereye kadar, gecctı o devırler, tutacan da mılyoner olacak fılan, yeterlı satıs yoksa arttırmayacak bu balınalar, sell kampanyası mı başlatsak ne yapsak
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
November 16, 2018, 03:29:09 PM

herkesin beklentisi olacak olsa şu foruma kayıtlı kaç kişi varsa o kadar milyoner olması lazım piyasada. kimse kusura bakmasın birilerini yolacaklar ki yükseliş olsun.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
November 16, 2018, 03:41:22 PM

Herkesin yükselişi beklemesi demek, zamanında bu herkesin eline bir şekilde vermişler demek anlamına çıkıyor. Çoğumuz hala umutlu ama açıkçası gerçekleri konuşmamız gerekirse sıkıntı ciddi boyutlarda gibi..
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 16, 2018, 03:45:36 PM

piyasada ne bekleniyorsa bunun tersi oluyor totem mi yapmak gerekiyor ne yapmak gerekli bilmiyorum ama beklentinin tersine hazır olmak gerekli.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
creafik
Jr. Member
*

Activity: 114

View Profile
November 16, 2018, 03:48:53 PM

Herkesin bir tahmini var. Bu kişiden kişiye değişen bir konu olduğu için tiyo almak ya da şu şahıs yükselecek-düşecek değine bakmak saçma artık.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
November 16, 2018, 04:31:51 PM

varını, yoğunu satıp da 6000 dolardan bitcoin alanlar oldu. ama dip olmadığı ortada. ne zaman çok yatay hareket yaparsa oradaki alıcı kitlesini kandıracak olan balina dump hareketi illa ki karşımıza çıkacak demektir. ama 5000 doların en fazla 2000 daha aşağısına sarkar ve nihai bence orası. çok da zorlamaları doğru değil. madencilere mi proteste çekiyorsunuz.  Cheesy
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 16, 2018, 04:37:57 PM

Herkes yükseliş niye bekliyor? Çünkü Ocak başından bu yana hep düşüyor. Ha çıktı ha çıkacak derken hala bekliyoruz. Umut fakirin ekmeği umar ha umar
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 16, 2018, 04:44:07 PM

Adamlar piyasada ne zaman beklentinin bittiğini görürlerse o zaman bulu getirirler benim düşüncem böyle yoksa ha geldi gleecek bu boğa bu ay diğer ay diyerek adamlar getirmeyeceklerdir boğayı
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
November 16, 2018, 05:16:21 PM

Arkadaşlar rica ediyorum yükseliş beklemeyin artık sizler yüzünden balinalar yükseltmiyor  Smiley
Şaka bir yana şu lafı unutmayın bir yere not alın kendim bizzat 10 kez belki daha fazla denedim ve tuttu.Düşüncem şu ki ;
İçinizden gerçekten inanarak bu sefer btc öldü toparlanması çoook uzun sürer bu sefer acaba 1000$ olacak mı yoksa gerçekten ponzimiydi demeden bitcoin yükselmeyecek arkadaşlar.Şahsen daha bana dedirtemediler o yüzden bence athler göreceğiz ama diplere doğru Grin

Ciddi ciddi o kelimeleri 4200 $ 'da diiyeceğime inanıyorum.Umarım okadar düşmez bu sefer biraz nazik olurlar  Cheesy

Zaten herkesin yükseliş beklemesi nedeni ile bir türlü boğa piyasasına giremiyoruz. Geçtiğimiz yıl sonuna göre kıyaslama yapmak gerekirse birçok yatırımcı o şekilde bir dönem beklemiyordu, o sebeple de o şekilde bir dönem yaşamıştık. Peki, bu sene ne oldu? Eski yatırımcının yanı sıra yeni ve bilgisiz yatırımcılar da boğa dönemi beklemeye başladı. Tabii ki bu sebeple de piyasada durgunluk arttı çünkü herkes hodl pozisyonu almış durumda. Peki, balinalar buna nasıl tepki verdi? Tabii ki sabır ederek. Uzun lafın kısası, herkes ümidini kesmedikçe, ortalıkta spekülatif haberler dolaşmadığı sürece yeni bir boğa dönemi göremeyiz.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 16, 2018, 05:20:52 PM

Sabretmeye devam edelim. Açıkcası benim acelem yok, 2020 yılına kadar dokunmayı düşünmüyorum. Arkadaşların da dediği gibi herkes boğayı bekliyor ama adamlar gelin bize kaptırın diyecek hali yok. Belki çok büyük haberler çıkarıp, BTC öldü havası yaratıp, büyük satış geldikten sonra yeni bir ath yapabilir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 16, 2018, 06:07:44 PM
Last edit: November 16, 2018, 06:26:39 PM by tayfundeniz

Kaç aydır boğa yaşıyoruz zaten arkadaşlar.Öyle boş boş boğayı beklemeyin bence gelir mi gelmez mi ne zaman gelir belli değil.Bir çok coin x2-x3 yaptı son 2 ayda.Şimdi tekrar çıktıkları yere döndü.Yeni fırsatlar oluştu.Dipte olanı al unut 1-2 hafta.Kar gördüm mü kar realizasyonu yapmak lazım.Şöyle grafiklere bakın.Key,ins,wpr,mth,hot,mod nereye çıkmışlar nereye inmişler.Satış hedefi belirleyip satmak en güzeli.yarın ne olur belli değil bu piyasada.Gününü kurtardın mı kar ile kapadın mı yoluna bakacaksın.Her günü boğa bileceksin.Önemli olan zor zamanda kazanmak.Kolay zamanda herkes kazanır.
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
November 16, 2018, 06:14:37 PM

belki de birilerinin ümidini kesip satış yaptırmak arzusundan gelmiştir bu yaşanan son düşüş de. en sabırlı olan kazanacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 16, 2018, 07:59:31 PM

Hocam bu dediğinize katılıyorum aslında kar elde etmek çok zor değil her türlü piyasa şartlarında kar elde edebilir sadece sağlam vakit ayırmalı.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 16, 2018, 08:15:04 PM

En güzeli eldekilere 10 20 katından satışlar koyup bir iki yıl uzak kalmak, insanların çoğunun umudunu 9 10 ayda kırıp ellerinden çok ucuza topluyorlar, daha da kötü olabilir ve çoğu insan artık kurtulmak ister duruma geldi.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
November 16, 2018, 11:46:08 PM

Valla bu piyasada ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor. Ama balinaların psikolojiye göre hareket ettikleri doğru herkesin umutlarını yitirip elindekilerini ucuz miktarlardan çıkarmaya başladığı anlarda eğer ki balinalar midelerini de şişirmişlerse yükseliş başlamaya hazırdır demektir. Bir süre ben de yükseliş beklemiyorum ancak en nihayetinde yükselişi kaçınılmaz olarak görüyorum.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
November 17, 2018, 12:18:11 PM

Düşerken de kazanmak lazım.Panikçiler olmasa nasıl kazanılır ki.Her türlü düşerken çıkarken iyi bir takiple kazanılır.Tecrübe ve cesaret şart bazen.Bekleyerek sadece insan geriliyor.

Oracolcoin XOR         
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 17, 2018, 01:44:34 PM

En güzeli eldekilere 10 20 katından satışlar koyup bir iki yıl uzak kalmak, insanların çoğunun umudunu 9 10 ayda kırıp ellerinden çok ucuza topluyorlar, daha da kötü olabilir ve çoğu insan artık kurtulmak ister duruma geldi.

Yapılabilecek şeylerden biri ama borsalar bakıma girerse emir iptal olabilir  Grin 1-2 yıl sonra gelipte pişman olmakta var. Bu yüzden yüksek yerlerden satış girip ara arada bakmak lazım

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 17, 2018, 02:03:30 PM

Herkes yükseliş beklerse kim kazanacak ki.Tabi dipten giren.Tepeden giren yükselmesini beklerken çöküşü izler sadece.Destek noktası direnç noktası bunları iyi bilip alım satım yapmak lazım.Yoksa kar etmek zor bu piyasada.

████████████         AVXChange         ████████████
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
November 17, 2018, 02:05:14 PM

Aylarca stabil durmasından şuanki heyecan bence daha iyi elbette düşüşü kimse istemez düşüş pozisyonuna işlem açtıpımda yok ancak hareket için ya ileri ya geri bir adım şarttı artık birşeyler yaşanacak
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: