Bitcoin Forum
May 08, 2024, 11:28:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Herkes Yükseliş Beklerse Olmaz Bu İş :)  (Read 722 times)
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
November 20, 2018, 09:33:22 AM

Piyasanın anasını ağlattılar. Zaten bu piyasaya giren herkes ani bir yükselişle köşeyi döneceğini düşündüler. Bi nevi bu düşüşlerin olması iyi tecrübe kazandırıyor Cheesy Tabii değerlendirmekte lazım.
1715167724
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715167724
Reply with quote  #2

1715167724
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 05, 2018, 10:05:02 AM

Herkes yerine sadece analizini yapan ve üzerine düşünen insanların yükseliş bekleyip ve aynı zamanda istediklerinin olması daha makul.Piyasayı bakıp analiz edin ve sonra yükseliş bekleyin hem bekleyenler azalır hemde verimlilik artacaktır.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 05, 2018, 12:06:48 PM

destek direnç dediler tutmadı
g20 dediler tutmadı
etf dediler olmadı
bu bir düzeltme şuradan oradan dönecek dediler tutmadı

şimdi ağızlarda yeni sakız herkes yükseliş beklerse olmaz.öyle olmaz böyle olmaz neyle olur acaba sürekli bi sallamasyonlar bence uzun yıllar yükseliş falan olmaz artık siz böyle beklenti içersinde habire yeni başlık açarsanız e adamlar da az biraz buraları okuyup havayı kokluyorlar

bakıyorlar bunlarda hala yükseliş beklentisi var düşürdükçe düşürüyorlar...

hadi gidin şimdi de krismats başlıkları açın noel babalı falan yükseliş yılbaşında şöyle böyle...o da tutmayınca baharda heryer yeşilleniyor piyasalarda yeşillenecek diye harika bir mantık ve bağ kurarak yeni başlıklar açın  Tongue
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
December 05, 2018, 12:11:22 PM

piyasa genel olarak düşerken de yükselirken de bunu sürprizlerle yapıyor. kısa vadede beklenti olmadan çalışmaları sürdürmek daha makul.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 05, 2018, 10:31:32 PM

Hocam insanların içi yanıyor yükselişten başka bir umutları yok , umarız ki piyasa öyle fazla yükselişte değil makul seviyelere gelirde bizde rahatlariz

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 06, 2018, 04:41:00 AM

Napalım hocam her yeni habere bel bağladık baktık olmuyo artık bir şey 40 kez söylenince olur mu onu deniyoruz cümleten.

67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
December 06, 2018, 09:43:17 AM

Birkez daha gorulduki kaybettigimize uzulmeyecegimiz parayla bu islere girmemiz gerekir. Bitcoinin en yuksek oldugu yerlerde krediyle kriptoya para yatiran insanlar gordum. Gercekten zor bir durum. En guzeli bounty kampanyalarina devam 😉
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 06, 2018, 12:20:15 PM

Yorumlarda özellikle ilk yorumlarda bi çok kişi yanılmış 4 bin destek 6 ya gideriz vs heps boş çıkmış. Şuanda 3 800 lerde ve destek gelmesi için 2 binleri görmesi lazım bitcoin vede görecek arkadaşlar
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 06, 2018, 03:03:19 PM

kim diyo ya herkes yükseliş bekliyor diye herkes zaten bitmiş karamsarlıktan o kadar yatırım gitti diye düşnüyor Smiley yeni yulda söyle bir 10 bin dolarlar olsa millet satıp kaçacak Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 06, 2018, 03:04:11 PM

destek direnç dediler tutmadı
g20 dediler tutmadı
etf dediler olmadı
bu bir düzeltme şuradan oradan dönecek dediler tutmadı

şimdi ağızlarda yeni sakız herkes yükseliş beklerse olmaz.öyle olmaz böyle olmaz neyle olur acaba sürekli bi sallamasyonlar bence uzun yıllar yükseliş falan olmaz artık siz böyle beklenti içersinde habire yeni başlık açarsanız e adamlar da az biraz buraları okuyup havayı kokluyorlar

bakıyorlar bunlarda hala yükseliş beklentisi var düşürdükçe düşürüyorlar...

hadi gidin şimdi de krismats başlıkları açın noel babalı falan yükseliş yılbaşında şöyle böyle...o da tutmayınca baharda heryer yeşilleniyor piyasalarda yeşillenecek diye harika bir mantık ve bağ kurarak yeni başlıklar açın  Tongue

Balinaların işi olmaz buralarda hocam mesela atıyorum bazılarıda işte şu zaman diyor boğa dönemi gelecek falan diyorlar yalan dolan bunu ne belirliyor kim yapıyor bilinmez Onlarda christmas zamanı var 25 aralık ben bu ihtimale güvenirim az bir şey bence bu çekilmede az çok onu bağlayabilir açıkcası. Tabi varsayımlardan ibaret konuşuyoruz.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 06, 2018, 03:06:07 PM

Valla kaç tane postumda bu konudan dert yandım ama sakalımız yokki dinlensin , uzun bir süre yükseliş beklemeyin derim yükselicek olsa zaten şuana kadar yükselirdi uzun bir boğa sezonu göreceğiz gibi

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
December 06, 2018, 05:32:47 PM

Valla kaç tane postumda bu konudan dert yandım ama sakalımız yokki dinlensin , uzun bir süre yükseliş beklemeyin derim yükselicek olsa zaten şuana kadar yükselirdi uzun bir boğa sezonu göreceğiz gibi

Uzun bir ayı sezonu göreceğiz gibi demek istediniz sanırım hocam. Evet bence uzun süre piyasanın toparlanacağını düşünmüyorum. Yükseliş beklemeler de bir başka Bahara kaldı
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 09, 2018, 03:35:20 PM

Arkadaşlar rica ediyorum yükseliş beklemeyin artık sizler yüzünden balinalar yükseltmiyor  Smiley
Şaka bir yana şu lafı unutmayın bir yere not alın kendim bizzat 10 kez belki daha fazla denedim ve tuttu.Düşüncem şu ki ;
İçinizden gerçekten inanarak bu sefer btc öldü toparlanması çoook uzun sürer bu sefer acaba 1000$ olacak mı yoksa gerçekten ponzimiydi demeden bitcoin yükselmeyecek arkadaşlar.Şahsen daha bana dedirtemediler o yüzden bence athler göreceğiz ama diplere doğru Grin

Ciddi ciddi o kelimeleri 4200 $ 'da diiyeceğime inanıyorum.Umarım okadar düşmez bu sefer biraz nazik olurlar  Cheesy

4200 altına düşeli çok oldu, yakında 3k altına da gelir diyorlar ufaktan ponzi miyiz acaba demeye başlamışsındır sanırım hocam. Bukadar hızlı düşüş üç haftada ben de beklemiyordum açıkçası, garip hal aldı iyice.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 09, 2018, 03:41:30 PM

Oluruna bırakacaksınız biraz da. Sürekli takip ederek de olmaz bu iş. Ben uzun süredir takibi bıraktım. En iyisi bu kafam rahat boğa gelirse dönüş yaparım.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 09, 2018, 03:43:52 PM

Trader değilseniz sürekli takip etmeyi bırakın artık. Hem sürekli yükselen bir şey olamaz mümkün değil böyle bir şey bunu artık kanıksamalısınız. Yoksa balina dediklerimiz bizleri silkelemeye devam eder.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 09, 2018, 04:44:11 PM

Her düşüşün bir yükselişi olur ama bu sene kripto paralar insanları acayip zarara sürüklediği için her türlü ters köşe olabilir. Ama btcnin yakın zamanda yükselişe geçeceğini düşünüyorum

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
December 09, 2018, 06:05:59 PM

borsa mantığı sürekli yükselmez ve sürekli düşmez ayı piyasasındayız neredeyse 1 sene yakın bi zamandır elbet yükselişler gelecektir.
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
December 09, 2018, 07:56:41 PM

ATH ler olcak ama tersten =) tekrandan BTC ile pizza alınacak...
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
December 09, 2018, 07:59:38 PM

Daha ne kadar düşebiliriz bilmiyorum ama sanırım dahada düşebilecek bir seviye kalmadı  Smiley.Ama tabiki bu piyasada hiçbirşey belli olmuyor.Yarın belki dahada aşağıya doğru bir düşüş başlayabilir.
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 09, 2018, 08:40:39 PM

Tabi herkes yükseliş beklerse olmaz birileri düşecek diye satacak sonra yükseldiğinde kaybedecek.Bu böyle sürecek.Birileri kaybedecek ki birileri kazanacak.

████████████         AVXChange         ████████████
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: