Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:43:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: SONRADAN KURAL DEĞİŞTİREN PROJELERİ MİMLİYORUZ.BU SAHTEKARLIKTIR.  (Read 1001 times)
landslide
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

View Profile
December 04, 2018, 05:52:32 PM

Şimdi çöp de olsa biriktirme modundayım yavaş yavaş  . Piyasa düzelir ise az çok kazanırız .
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
December 04, 2018, 06:03:06 PM

Ortam leş gibi herkes bizi gondikleme peşinde. Aylarca çalıştırıp reklam yaparken iyi ödeme yaparken ne çocuğu oldukları akıllarına geliyor ve ona göre davranıyorlar. Moneytoken'in bu annesel problemi olan sahiplerine 1 ay boyunca mail attım ödeme yapmadınız bakın bu kanıtı diye uzattıkça uzattı en son kyc yapman gerekli dedi ve bende anneyi katmak istemesem de katmış oldum.
Mesele parası değil fazla almayacaktım zaten ama kimseye ödemedi şerefsizler bana da 1 ay boyunca yazdırdı etti en son böyle yaptı. Kapadı bounty konusunu gitti bir cevap falan da yok ANN konuları da yok ara hakkını bakalım arayabilirsen.
Daha çok var böyle şerefsiz misal Bezop denen zırzoplarda kimseye ödeme yapmamıştı. Ben artık boşverme moduna geçtim 150 civarı oldu herhalde beklediğim kampanya sayısı. Umudu kestiklerim geliyor bazen. Kerypto mesela tam 1 sene sonra geldi geçenlerde. 2017 Aralık kampanyasıydı bu Cheesy

Leş ne kelime hocam katıldığım kampanyaların birinde spreadsheet hazırlandı 1 milyar supply tokenden 5500 tane kazanmış görünüyordum hesaba yatan 100 adet Smiley Bütün kampanyayı 55 te birine indiriyoruz deseler yine anlardım. 2300 kazanana 1800 göndermişler 10000 kazanana 80 abuk subuk işler sıkmaya başladı iyice. Cüzdanda yüzlerce çeşit abuk subuk kısaltmayla kalıcaz bu gidişle.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 05, 2018, 01:53:06 PM

İlk posttaki her iki kampanya da inanılmaz ilgiye haiz olmuştu. Böyle olunca o kampanyanın suyu çıkıyor genelde.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 10, 2018, 03:22:46 PM

Kesinlikle katılıyorum ve doğru bir çalışma olduğunu düşünüyorum.Emek hırsızlığına giriyor çalışanları ile dalga geçmek gibi bir durum bu işini halletirdikten sonra kural değiştirmek mahalle maçlarında bile görülmediki biz burda iş yapıyoruz.Güzel başlık teşekkürler dostum.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 10, 2018, 03:57:58 PM

Hem bounty hem de ICO tarihlerinin uzatılması artık gelenek gibi bir şey oldu. Ben ICO'lara katılmıyorum zaten. Ama bir projenin imzasına girerken de uzatılma ihtimalini bilerek giriyorum. 1 aylık uzatma pek bir şey değil ama 6 ay uzatanlar var işte onlar çok sıkıntılı. Eğer bir de kampanyadan ayrılmanıza izin vermiyorlarsa o zaman daha da kötü oluyor.
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 10, 2018, 06:02:05 PM

Aslında bunların hepsi tabi ki de büyük sorun fakat bir de dağıtacaklarına söz verdikleri payı yarı-yarıya kesen hatta üstüne de vermemek için kırk dereden su indiren bir çok proje var malesef. Serbest bir piyasa içerisinde işlerimizi yürüttüğümüz için malesef bir şikayet mercisi bulunmuyor fakat birlik olup bunları ifşa eder ve üzerilerine hep beraber gidersek belkide bir şeyleri değiştirebiliriz.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 10, 2018, 06:07:07 PM

Buna bende birkaç defa şahit oldum maalesef üstelik kural değiştirirkende su altından yapıyorlar resmen insanın haberi bile olmuyor ve kaybınız büyük oluyor bunun diğer adı dolandırıcılıktır arkadaşlar. İnsanların emeğinde yatırımında gözü olan insanların çeşitli hile veya adının kural olduğu saçmalıklarla emek çalmak için çizdiği bir yoldur bu duyarlı olalım dikkatli olalım paralarımızı kaptırmayalım.

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 11, 2018, 04:41:07 PM

-Digital Ticks - bounty'e girmiştim, 967 civarında token kazanmıştım ancak 350 kadarını yolladılar, benim gibi eksik alan birçok kişi var. Geçen gün telegram'dan durum sorduktan sonra beni engellediler. Kampanya bitti
-Noiz - Çok kez uzattılar. Önce ağustos civarında bitecekti, aralık başına attılar. Şuanda hem süreyi uzattılar hem de reddit vs. başına düşen ödül miktarını düşürdüler. Kampanya devam ediyor.
-Global spy - Kampanyayı uzatmışlardı, şimdi ismini Verity olarak değiştirip ikinci kampanya yaptılar. bounty adminleri Noiz ile aynı. Kampanya devam ediyor.
-Diro - Kyc seçeneği getirip, kyc ekranında da banka bağlantısı koydular, amaç adres bilgisinin yanında banka iban bilgisiydi ki kendi yönlendirmeleriydi, ico larına göre 400 dolar civarında token kazanmıştım ancak banka yönlendirmesi beni huzursuz edip kyc yi tamamlamadım. token de göndermediler. Kampanya bitti
-Glitzkoin - Stellar tabanlıydı, hiçkimseye ödül dağıtmadılar. Spreadsheet'leri bile görülmüyor, herkes konu ile ilgili token'lerinin gelmediğini söylediğinde telegram gruplarına kısıtlama getirmişlerdi. Kampanya bitti.

samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
December 11, 2018, 05:27:16 PM

başlığı açan atar oğlanı için değil de yardımcı olmaya çalışanlar ve bizim de başımıza gelmemesi adına post atıyorum şu an. gündem olsun ki çözüm bulunabilsin.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 11, 2018, 10:00:29 PM

başlığı açan atar oğlanı için değil de yardımcı olmaya çalışanlar ve bizim de başımıza gelmemesi adına post atıyorum şu an. gündem olsun ki çözüm bulunabilsin.

Atar oğlan derken ? benim canım arkadaşım ben hepimizin hakkını arıyorum bunu neden söyledin anlamadım açıkçası.Attığın postu geri alabilirsin böyle saçma sapan kelimeler sarfedeceksen.
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
December 11, 2018, 10:21:57 PM

Yazdıklarınız çok haklı. Yakın bir zamanda bir bounty yanlış hesap yaptığını iddia ederek, önceden vermeyi taahhüt ettiği ödül miktarını %30 a düşürdü. Bu tip projelerin yazılması, yatırımcılarının uyarılması gerekir. Çünkü yapılan sahtekarlıktır.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 12, 2018, 10:37:49 AM

Yazdıklarınız çok haklı. Yakın bir zamanda bir bounty yanlış hesap yaptığını iddia ederek, önceden vermeyi taahhüt ettiği ödül miktarını %30 a düşürdü. Bu tip projelerin yazılması, yatırımcılarının uyarılması gerekir. Çünkü yapılan sahtekarlıktır.

Ödülü düşüren mi ararsın süre uzatan mı süre uzatıp iptal eden mi süre uzatıp ödeme yapmayan mı her türlüsü var arkadaş. Boğada bounty'de düzelir herhalde diye umut ediyorum.

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
December 22, 2018, 08:37:58 PM

bunlarınki bildiğin emek hırsızlığı oluyor artık, bunlar gibi piyasada bir sürü proje var sessiz sedasız sonradan KYC isteyenler sona geldiğinde bounty iptal edenler, bunlarla alakalı bir düzenleme yapılması gerekiyor bu emeği verenlerin korunması için...
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
December 22, 2018, 08:53:00 PM

Şimdi yeni imza atarken süreye bakıyorum. Çok uzun süre varsa mesela 20 hafta gibi onlara katılmıyorum. Çünkü devamında mutlaka uzatıyorlar. Maksimum 6 hafta tercihim o da uzarsa yapacak birşey yok artık.

dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 22, 2018, 08:58:55 PM

Burada yazılanlar pek bir işe yaramıyor arkadaşlar.Global çapta bişeyler yapılmalı.Bountyler hala uzatılıyor ve ödemeler yapılmıyor.son 6 aydır ödeme alabilen varsa yazsın bakalım.Hangi proje dağıtım yapmış.Resmen zamanımızı çalıyorlar.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 22, 2018, 11:17:14 PM

Özellikle kampanyaların son döneminde süre uzatıp ekstra stake eklemeden çalıştırma ya da ödülü düşürme mevzusu son zamanlarda çok yaşanır hale geldi. Şu an bulunduğum imzada ne olur bilinmez ama her zaman beklentiyi düşük tutmak gerek. Beklenti düşük olunca hayal kırıklığı da az oluyor. Gönül ister ki her şey kuralına göre olsun ama mümkün gözükmüyor.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 23, 2018, 12:49:57 AM

Ya bu sahtekarlıklar, haysiyetsizlikler falan önceki yıllarda da oluyordu ama misal 10 kampanyaya katılmışsak yarısı eleniyordu, yarısı para etmiyordu ve geriye kalan 2-3 tanesi illaki kazandırıyordu. Artık böyle bir şey yok. 100 taneye de katılsan belki 1-2 tanesi hakettiğini gönderiyor ama hiç birisi PARA ETMİYOR. Bu yüzden zaten artık küçük hesaplar peşinde koşmak zorunda kaldık. Para etmiyor lanet olsun ya..
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 23, 2018, 03:29:24 AM

Geçen icolara şöyle bir bakayım sitelerden ne zaman başlamışlar ne olmuş durumları diye. Şubatta martta başlayıp daha bitmemiş icolar var. Ulan bunlar para toplasa ne olur toplamasa ne olur

cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
December 23, 2018, 09:07:05 AM

Kural değiştiren ve roadmap e uymayan coinlerden resmen tiksiniyorum artık bu kadar düzenbazlık olmaz hepsi bir oyun içinde belli kişilerle ortak çalışıyorlar gibiler.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
December 23, 2018, 11:46:35 AM

-Digital Ticks - bounty'e girmiştim, 967 civarında token kazanmıştım ancak 350 kadarını yolladılar, benim gibi eksik alan birçok kişi var. Geçen gün telegram'dan durum sorduktan sonra beni engellediler. Kampanya bitti

Hocam digital ticks'i nereye ve ne zaman gönderdiler. Ben hâlâ birşey alamadım. Aylardır bekliyorum. Panelde de birşey göremedim. Nerededir bu tokenlar.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: