Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:27:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Okex scam borsa para göndermeyin çektirmiyorlar sonra.  (Read 272 times)
alikaya58 (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 18, 2018, 01:16:51 PM
Last edit: November 18, 2018, 07:41:40 PM by alikaya58

Dün akşam 4 gibi ufak bir miktar trx çektim ilk defa kullandım mecburen elimdeki koinin burada olmasından dolayı gel görelim ki 14 saatdir hala işleme almadılar bile müşteri temsilcisiyle yazıştım ilk 1 saat sonrası dedi biraz zaman alır eyvallah dedim baba bekliyelim ertesi gün oldu yani şimdi bakdım hala awating yazıyor Cheesy gene bağlandım temsilciye bu seferde yetkılıyle göruştüm üzerlerınde çalışıyorlar dıyıp cevap verıyor lan neyın calısması kazımı yapıyorsunuz alt tarafı onaylıcaksınız adamlar göndermeyı bırak işleme almıyorlar resmen scamm dikkatli olun arkadaşlar buraya atmayın baska yere atın.

edit: bıtcoıntalk mediuma vs yazacağımı söyledıkden sonra bakdım complete olmus göndermısler bunlar tam uçkağıtcı:DD
1715146026
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715146026
Reply with quote  #2

1715146026
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715146026
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715146026
Reply with quote  #2

1715146026
Report to moderator
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
November 18, 2018, 01:19:40 PM

Daha güvenilir ve büyük borsalarda işlemler gerçekleştirmekte fayda var. Kripto paralar eğer çökme dönemindeyse bu borsalar vurkaç yapıp insanları dolandırma potansiyeline bence sahipler, dikkatli olmalıyız.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 18, 2018, 01:30:32 PM

Dün akşam 4 gibi ufak bir miktar trx çektim ilk defa kullandım mecburen elimdeki koinin burada olmasından dolayı gel görelim ki 14 saatdir hala işleme almadılar bile müşteri temsilcisiyle yazıştım ilk 1 saat sonrası dedi biraz zaman alır eyvallah dedim baba bekliyelim ertesi gün oldu yani şimdi bakdım hala awating yazıyor Cheesy gene bağlandım temsilciye bu seferde yetkılıyle göruştüm üzerlerınde çalışıyorlar dıyıp cevap verıyor lan neyın calısması kazımı yapıyorsunuz alt tarafı onaylıcaksınız adamlar göndermeyı bırak işleme almıyorlar resmen scamm dikkatli olun arkadaşlar buraya atmayın baska yerden alın.

Hangisini bozdurmak için açtığımı ben de bilmiyorum ama düşük hacimli bir borsa ise işlem yapmadan önce tüm hareketleri gözden geçirmek gerekir. Belli coinlerdeki hareket diğer altlara yayılmıyor bu nedenle dikkatli olmak lazım.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
November 18, 2018, 01:32:27 PM

Çok borsa açıldı küçük borsaların arasına sahtekarlarda karılıyor ve bazen fark edilemiyorlar gönderdiğiniz coinleri hiç ediyorlar olan yatırımada el koyuyorlar bu tür uyarılar faydalı teşekkürler uyarı için
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
November 18, 2018, 01:34:33 PM

Daha güvenilir ve büyük borsalarda işlemler gerçekleştirmekte fayda var. Kripto paralar eğer çökme dönemindeyse bu borsalar vurkaç yapıp insanları dolandırma potansiyeline bence sahipler, dikkatli olmalıyız.

aga bu mk borsası zaten ılk 5 de hacım olarak herkes bılıyor amaa gel görelımkı bezdiriyorlar Cheesy  en ıyısı bınance
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 18, 2018, 01:40:19 PM

Okex ufak bir borsa da değil ki aslında. Rakiplerine nazaran hacimsiz bazı tokenleri listeliyorlar diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım burayı. Madem ki böyle şeyler yaşanıyor, ilerde de kullanmam artık. İnsanlar Binance'de olmayan tokenler için kullanıyor Okex'i sonuçta mecburiyetten.
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
November 18, 2018, 01:43:38 PM

Okex ufak bir borsa da değil ki aslında. Rakiplerine nazaran hacimsiz bazı tokenleri listeliyorlar diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım burayı. Madem ki böyle şeyler yaşanıyor, ilerde de kullanmam artık. İnsanlar Binance'de olmayan tokenler için kullanıyor Okex'i sonuçta mecburiyetten.

aynen okex dışında baska borsada bu kadar beklıypde sıkıntı yasamadım bıde yuklu ceksen ne isterler kım bılır neyse Cheesy
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 18, 2018, 01:50:42 PM

Ben okex te üyelik bile zor açtım sonra siteye girmeye çalıştım ama başaramadım. Zaten okexe gelinceye kadar birsuru borsa var. Okex Avrupa taraflarında ki üyelerine bu tarz sıkıntılar oluşturabiliyor

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 18, 2018, 02:12:38 PM

ulan gebeş okex dediğin borsa binance borsasından sonra ikinci sırada geliyor hacim olarak en büyük ikinci borsa yaptığın yoruma tüküreyim sırf imza için yorum yazmak tam olarak bu oluyor sanırım
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 18, 2018, 02:14:40 PM

Dün akşam 4 gibi ufak bir miktar trx çektim ilk defa kullandım mecburen elimdeki koinin burada olmasından dolayı gel görelim ki 14 saatdir hala işleme almadılar bile müşteri temsilcisiyle yazıştım ilk 1 saat sonrası dedi biraz zaman alır eyvallah dedim baba bekliyelim ertesi gün oldu yani şimdi bakdım hala awating yazıyor Cheesy gene bağlandım temsilciye bu seferde yetkılıyle göruştüm üzerlerınde çalışıyorlar dıyıp cevap verıyor lan neyın calısması kazımı yapıyorsunuz alt tarafı onaylıcaksınız adamlar göndermeyı bırak işleme almıyorlar resmen scamm dikkatli olun arkadaşlar buraya atmayın baska yerden alın.

dostum ben daha önce çok okex kullandım hatta bir ara 4 bin usd değerindeki auto cube tokenlerimi okexte bozdurup binance borsasına yüklü miktarda btc aktarmıştım toplam 15-20 dakika sürmüştü işlem elbet yollarlar lakin bu kadar uzun sürmesi beni şaşırttı
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 18, 2018, 02:21:35 PM

Bir detay vardır ben OKEX borsasını çok kullandım sorun yaşamadım hiç ama olmayacak diye bir şey yok 2. sıralama da olan bir borsa. Belki güncelleme falan yapılıyorsa bu gibi sıkıntılar olabilir. Tabi bilmiyorum yani onlarda baya bir değişiklik yaptı borsalarında işlem hacmini KYC seviyesine göre belirlediler. Bence borsalar hala yetersiz çok iyi olanları hizmet konusunda zaten 0 zaten iyiyiz hesabı yapıyorlar hoşuma giden borsa yok.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 18, 2018, 02:26:27 PM

Daha geçen gün Binanceyi sollayan borsa değilmi bu? Herkes çok güvenilir diyordu..Açıkçası çok şaşırdım buna.Para bile gönderecektim.Demekli araştırmak lazım 

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
November 18, 2018, 02:36:45 PM

Daha geçen gün Binanceyi sollayan borsa değilmi bu? Herkes çok güvenilir diyordu..Açıkçası çok şaşırdım buna.Para bile gönderecektim.Demekli araştırmak lazım 

gönderme agaa bence gene de sen bilirsin binance at kucoıne at biboxa houbiye vs vs cok var seçenek ama burası tam bır o.ç borsası adamı bezdırıyorlar
alikaya58 (OP)
Full Member

View Profile
November 18, 2018, 02:38:39 PM

dostum ben daha önce çok okex kullandım hatta bir ara 4 bin usd değerindeki auto cube tokenlerimi okexte bozdurup binance borsasına yüklü miktarda btc aktarmıştım toplam 15-20 dakika sürmüştü işlem elbet yollarlar lakin bu kadar uzun sürmesi beni şaşırttı

Dosdum daha once dedıgın gıbı şimdi sıkıntılı  lk kez mecbr oldgm ıcın kullandım ondada benı ayar ettı  1 gun işleme almamak nedır bı dedıklerı bırını tutmuyor senın mıktarolsa ınan kı hesabı kaapatırdı bunlr.d
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 18, 2018, 03:23:04 PM

Okex e üyelik açmak bile ciddi bir problem. Hiç yatırım yapmadım. Belki büyük borsalardan birisi ama olsa da olur olmasa da . Başka borsalar var
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 18, 2018, 05:07:02 PM

Bir problem vardır muhtemelen scam kelimesi biraz iddialı olmuş. Ben hiç kullanmadım Okex'i şimdiye kadar Binance gibi kaliteli bir borsa varken hiç ihtiyaç duymadım açıkçası. Binance site arayüzü olsun android uygulaması olsun ciddi anlamda çok kaliteli.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 18, 2018, 06:35:21 PM

Binance bitrex poloniex kullananları duydum ama okex ile işlem yapanı pek duymadım. Genelde forumda ki çoğu kimse mağdur olmuş. Nasıl oluyorda büyük borsalardan oluyor
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 18, 2018, 07:00:32 PM

birisi demiş ki daha büyük borsalarla çalışmakta fayda var Cheesy okex birader bu okex. binance dan bile büyük neyin kafasını yaşıyorsun sen çok merak ettim doğrusu
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 18, 2018, 07:22:30 PM

Okexi daha önce birkez kullandım ve sorunsuz bir şekilde işlemi yapmıştım. Borsanın da bayağı hacimli olduğunu biliyorum ama şuanda birçok kişiye sıkıntı yaşatıyor ilginç

PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 18, 2018, 07:31:09 PM

Son zamanlarda kripto para piyasasında dolandırıcılıklar çok çıkmaya başladı. Piyasanın durgunluğundan kaynaklanıyor olabilir. Sadece okex de değil başka borsalarda da bu aralar sıkıntı çıkıyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: