Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:40:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Multi hesaplar ve merit havuzu  (Read 483 times)
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
November 18, 2018, 06:41:06 PM

Bütün hesap hareketleri 10-12 kasım arasında gerçekleşmiş. Hareketler sonucu 4 hesap member rütbesine ulaşmış. Merit alması gereken başlıklar başlığında ana hesabın açtığı başlıklar önerilmiş v.b.

Daha önce meritle ilgili yeni üyelere tavsiyeler veren, hatta benimde bir ay boyunca yararlı olduğunu düşündüğüm kampanyasına katıldığım arkadaşın hesaplarının listesini sunuyorum.

Hesapların forum kayıt tarihlerine ve hareketlerine detaylı bakalım.

Leteravian (Ana hesap): Kayıt tarihi:   Ekim 31, 2017, 03:55:34 PM / hesap 12 17 kasım tarihleri arasında aktif değildi https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1267993

okanzambrotta: Kayıt tarihi:   Kasım 01, 2017, 08:05:54 PM / Son Aktif Oluşu:   Kasım 12, 2018, 01:24:26 PM https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1272068

Michael67: Kayıt tarihi:   Kasım 01, 2017, 08:03:20 PM / Son Aktif Oluşu:   Kasım 12, 2018, 12:39:29 PM https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1272064

Dervisking: Kayıt tarihi:   Kasım 03, 2017, 02:01:21 PM / Son Aktif Oluşu:   Kasım 12, 2018, 01:24:06 PM https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1277452

Martinxxx: Kayıt tarihi:   Kasım 03, 2017, 02:04:22 PM / Son Aktif Oluşu:   Kasım 11, 2018, 04:11:50 PM https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1277463

Kanıtlar:

-----------

-----------

-----------

-----------

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1714794030
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714794030
Reply with quote  #2

1714794030
Report to moderator
1714794030
Hero Member
*

Ignore
1714794030
Reply with quote  #2

1714794030
Report to moderator
1714794030
Hero Member
*

Ignore
1714794030
Reply with quote  #2

1714794030
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 19, 2018, 05:24:51 AM

Leteravian hep dağıtmış. Daha detaylı anlatirsan iyi olur.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

View Profile
November 20, 2018, 11:50:15 AM

Bu hesap multi midir bilemem, arkadaş bir takım dayanaklar yazmış, ciddiye aldım ama ötesinde söyleyebileceğim bir şey yok.
Ancak senin yazdığına gelirsek, önce ekersin, dallar meyve verince de biçersin, ekmeden biçme olmaz.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Bwonsamdi
Copper Member
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
November 20, 2018, 12:26:39 PM

Adam herşeyi açık açık anlatmış zaten daha nasıl bir kanıta ihtiyacın var açıkcası anlayamadım. Kendi hesapları çevresinde kazandığı meriti bölüştürüp güzelce member hesaplar çıkarmış. Suan pazarda 1 tane satıs konusu var belki onundur. Bounty den para kazanamayınca millet demekki bundan rant saglamaya çalısıyor.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 20, 2018, 01:24:00 PM

Bu hesap multi midir bilemem, arkadaş bir takım dayanaklar yazmış, ciddiye aldım ama ötesinde söyleyebileceğim bir şey yok.
Ancak senin yazdığına gelirsek, önce ekersin, dallar meyve verince de biçersin, ekmeden biçme olmaz.

Bu aralar sende çok fazla şıp şıpçılık yapıyorsun ona buna yamammaya çalısıyorsun kaç multin var bakalım dökül.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
bobita
Legendary
*

View Profile
November 21, 2018, 08:50:54 AM

Bu aralar sende çok fazla şıp şıpçılık yapıyorsun ona buna yamammaya çalısıyorsun kaç multin var bakalım dökül.
Sen sırf bana sataşmak için yazmışsın ama bu konuda çuvallarsın, multi hesabım yok malesef. Malesef diye bilerek yazdım, keşke geçen yıl 1-2 yedek hesap açsaydım diye kızıyorum kendime, yapmadığıma pişmanım yani.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 21, 2018, 09:07:36 AM

Sen sırf bana sataşmak için yazmışsın ama bu konuda çuvallarsın, multi hesabım yok malesef. Malesef diye bilerek yazdım, keşke geçen yıl 1-2 yedek hesap açsaydım diye kızıyorum kendime, yapmadığıma pişmanım yani.

Dostum imza kampanyaları gerçekden kazandırıyormu zaman kaybı değilmi sence.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
November 21, 2018, 10:19:25 PM
Last edit: November 21, 2018, 11:24:28 PM by Leteravian

Ohhh yesss bende bu konuyu ne zaman kim açacak diye bekliyordum afferim lan yakaladın beni... Arkadaşım özürlümüsünüz, problemlimisiniz, sapıkmısınız, prim yapıp merit mi toplamaya çalışıyorsunuz bilemiyorum ama istediğimi member yaparım istediğime de meritleri şuna at derim var mı itirazınız ? Çok merak ediyorum gerçekten Huh Bileğinin hakkı ile 0 dan 158 merit kasmış birisi olarak kusura bakmayın da gerçekten sikime takacak değilim... Ayrıca şimdi sanada 6 merit atıp multim ilan etmemi istermisin seni ? Multim olmadığını buradan insanlara ispat edebilir misin belki de sadece kendi kendime bu şekilde bir konu açıp tartışma yaratıp senin benim multim olmadığına dair insanları ikna etmeye çalışıyorumdur he ? seni full yapacaktırım belki ?  Grin

Dipnot : Bir aralar ''creange'' i de benim multim sanmıştı bir arkadaş göt olmaya doyamamıştı seviyorsunuz göt olmayı ya ne diyeyim başarılar Grin

Dipnot 2 : Böyle manuel uğraşma ayrıca bak al sana eşşek kadar topic açtık zamanında buradan daha detaylı takip edebilirsin kim kime merit atmış https://bitcointalk.org/index.php?topic=4648467.0

Al hatta topice gir oku anla oradan ara bul uğraşma secerem => http://loycevsbasement.privatedns.org/Merit/history/1267993.html

Özel Soru : 294 Activity sahibi olup 5 merit sahibi olmayı nasıl başardığını ayrıca merak ediyorum bu kadar mı boş vakit geçirdin forumda ?

Türk Lokal Forumunun Özeti : Yemin ediyorum %90 lık kesim işsizsiniz...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 22, 2018, 08:32:41 PM
Last edit: November 22, 2018, 08:58:44 PM by Bthd

Ohhh yesss bende bu konuyu ne zaman kim açacak diye bekliyordum afferim lan yakaladın beni... Arkadaşım özürlümüsünüz, problemlimisiniz, sapıkmısınız, prim yapıp merit mi toplamaya çalışıyorsunuz bilemiyorum ama istediğimi member yaparım istediğime de meritleri şuna at derim var mı itirazınız ? Çok merak ediyorum gerçekten Huh Bileğinin hakkı ile 0 dan 158 merit kasmış birisi olarak kusura bakmayın da gerçekten sikime takacak değilim... Ayrıca şimdi sanada 6 merit atıp multim ilan etmemi istermisin seni ? Multim olmadığını buradan insanlara ispat edebilir misin belki de sadece kendi kendime bu şekilde bir konu açıp tartışma yaratıp senin benim multim olmadığına dair insanları ikna etmeye çalışıyorumdur he ? seni full yapacaktırım belki ?  Grin

Dipnot : Bir aralar ''creange'' i de benim multim sanmıştı bir arkadaş göt olmaya doyamamıştı seviyorsunuz göt olmayı ya ne diyeyim başarılar Grin

Dipnot 2 : Böyle manuel uğraşma ayrıca bak al sana eşşek kadar topic açtık zamanında buradan daha detaylı takip edebilirsin kim kime merit atmış https://bitcointalk.org/index.php?topic=4648467.0

Al hatta topice gir oku anla oradan ara bul uğraşma secerem => http://loycevsbasement.privatedns.org/Merit/history/1267993.html

Özel Soru : 294 Activity sahibi olup 5 merit sahibi olmayı nasıl başardığını ayrıca merak ediyorum bu kadar mı boş vakit geçirdin forumda ?

Türk Lokal Forumunun Özeti : Yemin ediyorum %90 lık kesim işsizsiniz...

Ana hesabınızın açılışından 1-4 gün sonra ikişerli gruplar halinde 1 dakika farkla açılmış hesapların her birine 6 tane merit göndereceksiniz (ki merit verilen mesajların bazıları size merit verilmesi için kendi linklerinizi övdüğünüz, önerdiğiniz mesajlar), bu hesaplar dışında kimseye merit göndermeyeceksiniz, bu hesaplar birbirinden başka hiç kimseye merit göndermeyecek, on off süreleriniz aynı olacak bir de üstüne insanlara nasıl merit kazanacaklarına dair ipuçları veren öğütlerde bulunacaksınız. + yaptığınızdan utanmayıp ağzınızdan salyalar akıtarak küfürler, hakaretler savurup kendinizi aklamaya çalışacaksınız. Edep yahu.

294 activity ile hala 5 merit'e sahip olma nedenim multiler açıp onlarla "merit almasını gerektiğini düşündüğünüz mesajlar" kısmına kendi linklerimi atmamamdır belki. Belki de benim şahsiyetim meritten önce geliyordur sizin aksinize.

Siz gibi yanar döner birinden merit almak benim gözümde hakarettir ama multileriniz dışında forumda gerçekten hak edenlere atın o meritleri, azıcık kendinize saygınız varsa. Umarım yaptıklarınızdan rahatsızlık duyabilecek olgunluğa erişirsiniz bir gün.

Sizin tabirlerinizle özürlü, sapık, prim yapıp merit koparmaya çalışan cinsel uzvunuza takmayacağınız bir insan olsam dahi (ki ben bunların her birini olmayı hırsız olmaya tercih ederim) hatta ve hatta yalancı ve -9999 trust puanlı herkesi dolandırmış bir insan da olsam siz sunduğum kanıtların aksini sunmadığınız sürece hırsızsınız. O yüzden şahsıma saldırmak yada hakaretler savurmak yerine aksi kanıt sunun. Dilerseniz 6 merit verdiğiniz multilerinizden kendinize merit dilendiğiniz mesajların linklerini de ekleyebilirim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
bobita
Legendary
*

View Profile
November 22, 2018, 09:01:15 PM

Dostum imza kampanyaları gerçekden kazandırıyormu zaman kaybı değilmi sence.
Şu an pek kazandırmıyor ama dönemle ilgili bir durum, zamanla eskiye yaklaşacaktır. Ama biraz daha uzak geleceğe bakarsak dört gözle beklediğimiz regülasyonlar yüzünden yüzünü dış dünyaya dönen kriptolar ve ico yapmanın zorlaşacak olması btt üzerinden tanıtımın cazibesini düşürecektir bence. (Atıyorum) 2 yıl sonra imza kampanyalarının hiçbir anlamı kalmayabilir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
November 22, 2018, 09:27:43 PM

Ana hesabınızın açılışından 1-4 gün sonra ikişerli gruplar halinde 1 dakika farkla açılmış hesapların her birine 6 tane merit göndereceksiniz (ki merit verilen mesajların bazıları size merit verilmesi için kendi linklerinizi övdüğünüz, önerdiğiniz mesajlar), bu hesaplar dışında kimseye merit göndermeyeceksiniz, bu hesaplar birbirinden başka hiç kimseye merit göndermeyecek, on off süreleriniz aynı olacak bir de üstüne insanlara nasıl merit kazanacaklarına dair ipuçları veren öğütlerde bulunacaksınız. + yaptığınızdan utanmayıp ağzınızdan salyalar akıtarak küfürler, hakaretler savurup kendinizi aklamaya çalışacaksınız. Edep yahu.

294 activity ile hala 5 merit'e sahip olma nedenim multiler açıp onlarla "merit almasını gerektiğini düşündüğünüz mesajlar" kısmına kendi linklerimi atmamamdır belki. Belki de benim şahsiyetim meritten önce geliyordur sizin aksinize.

Siz gibi yanar döner birinden merit almak benim gözümde hakarettir ama multileriniz dışında forumda gerçekten hak edenlere atın o meritleri, azıcık kendinize saygınız varsa. Umarım yaptıklarınızdan rahatsızlık duyabilecek olgunluğa erişirsiniz bir gün.

Sizin tabirlerinizle özürlü, sapık, prim yapıp merit koparmaya çalışan cinsel uzvunuza takmayacağınız bir insan olsam dahi (ki ben bunların her birini olmayı hırsız olmaya tercih ederim) hatta ve hatta yalancı ve -9999 trust puanlı herkesi dolandırmış bir insan da olsam siz sunduğum kanıtların aksini sunmadığınız sürece hırsızsınız. O yüzden şahsıma saldırmak yada hakaretler savurmak yerine aksi kanıt sunun. Dilerseniz 6 merit verdiğiniz multilerinizden kendinize merit dilendiğiniz mesajların linklerini de ekleyebilirim.

Bak ne demişim orada sana ? İstediğime merit atarım attığım adama da kime atması gerektiğini gerekirse söylerim diyorum dimi insanda biraz ayıkma olur bu lavuk ne demek istiyor diye geçiceksin bana burada kibar ağızları saygı çerçevesinde konuşuyorum ayaklarını alenen beni bir şeyle suçlayacaksın arkasından ben çok naziğim ayaklarına yatacaksın yemezler be gülüm en azından ben yemem... Üstelik bahsettiğin olayı yapmamış olmama rağmen hadi senin dediğin gibi olsun ve yapmış olayım ulan forumda zaten parasını ödediğin sürece sınırsız hesap açma hakkın var bunun farkındasın dimi benim zamanında sitem ettiğim gibi git theymosa sitem et forumda multi hesaplara neden izin veriyorsunuz diye bunun yanı sıra bu güne kadar imzama 1 tane bile bounty almadım bilen bilir tanıyan tanır benim burada bulunma amacım para kazanmak değil insanlara bazı konulardaki küfürlü küfürsüz düşüncelerimi aktarmak çoğu konuda dile getiremediğim şeyleri burada ki insanlar ile tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak ben paramı arbitrajdan kazanıyorum bountylerden değil bu yüzden siktimin forumunun hesapları ile de ilgilenmiyorum şunu bir sığ kafana sok ondan sonra gel konuşalım yine daha önce bir arkadaşımı member yaptım şimdide insanlara yardımcı oluyorum benden sonra ne bok yedikleri umrumda değil amk... Merit geçmişime bakmadığında bu hesaplar hariç kimseye merit vermemişsin demenden belli oluyor secerem diye ne paylaştım ben orada çok merak ediyorum...

Dipnot : Bthd benim multi hesabımdır arkadaşlar buradan herkese bildiririm bu tartışmayı yaparak forumun kanayan bir yarasına parmak basmış olduk konunun güncel kalması için tartışmayı devam ettireceğim...

●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 22, 2018, 10:24:07 PM

Yapmış olsam dahi filan değil, yapmış olduğunuzu ikimizde net şekilde biliyoruz. Konunun forum yönetimiyle filan da alakası yok konuyu dağıtmaya çalışmayın. Başkalarının da hatalarının olması sizin hata yapmadığınız anlamına gelmez. Madem istiyorsunuz biraz daha kanıt sunayım.

Hepsini çıkarmaya zahmet etmeyeceğim ancak bir kaç kısa örnek sunayım. Daha önce hesapların kayıt tarihleri arasındaki bağıntıyı vermiştim bu seferde forumda aktif olup mesaj attıkları tarihleri vereyim. Hesapların 2017 kasım 20 ye kadar nerdeyse aynı dakikalarda birer ikişer mesajı varken dördünün birden 17 temmuz 2018 de aylarca aradan sonra bir kaç dakika arayla aktif olmaları enteresan.

okanzambrotta

on: November 06, 2017, 09:31:46 AM
on: November 20, 2017, 09:53:24 PM
on: July 17, 2018, 09:54:30 PM

Dervisking

on: November 06, 2017, 09:36:32 AM
on: November 20, 2017, 09:59:44 PM
on: July 17, 2018, 10:05:53 PM

Martinxxx

on: November 06, 2017, 09:47:30 AM
on: July 17, 2018, 09:59:50 PM

Michael67

on: November 08, 2017, 05:09:28 PM
on: November 20, 2017, 09:47:47 PM
on: June 08, 2018, 08:03:59 PM
on: July 17, 2018, 09:46:43 PM

Bence siz hatanızı kabul edin, o hesapları cehenneme gönderin ve konuyu kapatalım. Çünkü içinde bulunduğumuz durumdan yada böyle bir konu için vakit harcamaktan dolayı ben de mutlu değilim. Evet kesinlikle topluluk için benden daha faydalı birisiniz fakat yaptığınız şey doğru değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
November 23, 2018, 10:47:26 AM

Bu kadar stres yapma bir telefon açar hesaplarınıza niye girmiyorsunuz diye fırça çekerim problem değil de inatla şöyle hala daha senin multin bunlar diyorsun ya ona ayar oluyorum muhtemelen iş güçten giriş yapmıyorlardır... Ben bu forumda adam kayırmadan merit dağıtımı yapmış birisiyim yapmaya da devam edicem ve tanıdıklarıma da ufak tefek kıyaklar geçmeyi hiç bir zaman gözümde büyütmedim bir problem olarak görmedim iyilik yapan iyilik bulur ayrıca senin dediğini yapacak olsam 50 tane multi hesap çıkartırdım istesem fakat bunu yapmadım bana özelden merit sat bana diyende oldu onu da yapmadım ama bazen böyle ithamlar ile karşılaşınca insanın gerçekten yapası geliyor nasılsa yapmasan bile bokluyorlar diye düşünüyorsun neyse sen kanıtlarını ispatlarını sunmaya devam et sana başarılar ama daha faydalı konular açmanı tavsiye ederim çünkü eğer hesap kasıp bountylere girmeye niyetin varsa bu tarz konulardan gerçekten sana merit çıkmaz... Bende zamanında çok ağlandım evet ama bu ağlamam merit toplamak için değildi yukarıda öyle yazmışsın... Ben sadece merit sisteminin ne kadar adaletsiz olduğu üzerine serzenişte bulundum isyan ettim bir nevi ve bu isyanı da daha sonra gerçekten isteyince biraz uğraşınca kasılabildiğini gördüğümde bıraktım çoğu kişi hala bunun farkında değil... Bence sen bu kadar araştırmaya sevdalıysan bak şunu yap sana tavsiyem ve kıyağım olsun benim uzun zamandır kafamda ama iş güçten vakit bulamıyorum forumda henüz daha hiç merit dağıtmamış kişileri tespit et bir konu aç orada hepsini ifşa et asıl suçlanması gereken adamlar onlar çok fazlalar buna emin ol işte o zaman takdir kazanırsın çünkü bu sistemi asıl suistimal edenler onlar adamın dağıtmadığı 500 meriti var ve ne hikmetse 1 tane topic yada postu bile beğenmemiş tuhaf dimi... İşte bunu yaparsan hem takdir hemde merit kazanırsın daha da diyecek bir şeyim yok isteyen istediği ispatı sunabilir hakkımda ben doğru gördüğüm ve bildiğimden şaşmam ayrıca yukarıda belirttiğim merit takip sistemleri bu konunun üstüne düşecek olursan oldukça işini görecektir hayatta başarılar...

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
November 23, 2018, 11:33:56 AM

Çekirdek aldım çitliyorum Smiley
Olum benim gibi yapın kim siker meriti ya boşverin. Gelirse gelir gelmezse gelmez Smiley

En son açıcam bende 200tane multi yapıştırıcam meriti Smiley

...
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
November 23, 2018, 02:27:30 PM

Çekirdek aldım çitliyorum Smiley
Olum benim gibi yapın kim siker meriti ya boşverin. Gelirse gelir gelmezse gelmez Smiley

En son açıcam bende 200tane multi yapıştırıcam meriti Smiley

Çitle kardeş çitle şuan yine fena şiştim ulan Türk DT üyesi var buna rağmen Türk'ün Türk'ü elin yabancılarına şikayet etmelerine ayar oluyorum çok pis ağzımı bozucam ama zor tutuyorum kendimi en sinir olduğum konulardan birisi...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5071537.0 işi gücü bıraktım bir de bununla uğraşıyorum amq kriptosunuda sikeyim BTT forumunuda sikeyim yabancılardan medet umanını da bilmem ne yapayım kendi insanını boklayarak prim yapanının da bilmem neresine koyayım valla bizim milletimize yaranılmaz keşke merit ticareti yapsaydım amk keşke sabah akşam multi hesap açıp çatır çatır satsaydım amını yurtdunu sikeyim eminim ki kimse bir sikim diyemezdi bu forumda bunu anladım ben kaşar oldun mu ortam orospusu oldun mu pisliğe battın mı ağzını açıpta bir Allahın kulu tek bir kelam bile edemiyor... Nerede var yardım sever milletin işi görülsün diyen birileri onlara atılmayan bok kalmıyor amına kodumun lokalinde...

BTT Forumun özeti ;

Yönetim kullanıcıları sikine takmaz kendi çıkarları doğrultusunda kendi bildiklerini okur kimse ses çıkartmaz,
DT üyeleri trust satar kimse sesini çıkartmaz,
Merit sistemi ilk geldiğinde onlarca sikindirik hesap 2-3 rank birden atlatılır kimse ses çıkarmaz deneme yaptık denir üzeri örtülür,
Millet yemez içmez çatır çatır multi hesap açar merit sistemi gelmeden kasar kasar durmadan satar kimse sesini çıkartmaz,
Escrow ayağına milletin parasına puluna el koyulur dolandırıcılar elini kolunu sallaya sallaya ortalıkta dolanmaya devam eder kimse ses çıkartmaz,
Arkadaşların çıkar knk bizi de gör bir member olalım bari der merit atarsın itin götüne sokulmadığın kalır orospu çocuğu olur çıkarsın...

Budur...

Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 07:24:13 PM

Yediğiniz naneleri kapatmak için Türk kavramını kullanmaya çalışmanız sizi aklamaz kavramlarınızı menfaat için ne kadar kolay ayaklarınız altına aldığınızı gösterir. Bunu çoğu kişiden iyi biliyor olmalısınız ki forumda bu tip durumların şikayet edildiği tek bir kısım var ve o da genel bölümde. Sizin tarzınızla cevap vermek gerekirse elin yabancılarının forumunda ne işiniz var ? Loglarla ispatladığım onca şeyden sonra kanıt sunmak yerine sadece insanlara yardım için buradayım hikayeleriniz komik olmuş.

Kimseye merit vermeyenleri incelememi istemişsiniz 4 ay boyunca gayet aktif olmanıza rağmen kimseye merit vermemişsiniz. Kimseyi beğenmemekle ilgili sözleriniz kendiniz içinde geçerlidir umarım. Daha sonra birden 4 multinizi member seviyesine taşımışsınız.

Durumu toparlamak için neler yaptınız sırayla bakalım.
Yalanlama, Hakaret, Ötekileştirme, Başkaları da yapıyor algısı yaratma, Suçu yönetimin politikalarına atma

Her türlü konuyu değiştirme çabanızdan sonra asıl soruya dönelim. Yukarıda size sunmuş olduğum bağlantılar ve kanıtları çürütecek herhangi bir cevabınız var mı ? Yoksa yine hakaret ve küfür ederek üste çıkmaya mı çalışacaksınız ?

Forumdaki eski mesajlarınızda bol bol sövdüğünüz gerçek hayattan bir kitle var ya maalesef aynı enstrümanları kullanıyorsunuz. Maalesef her hamlenizde, debelendikçe daha çok batıyorsunuz. Kanıtları ilk burada paylaşırken sadece anlık bir hırsla hata yaptığınızı düşünüyordum yanılmışım o hesaplardan gelecek olası bir kaç kuruş için her türlü değerinizi ayaklarınız altına alabilirmişsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Leteravian
Full Member

View Profile WWW
November 23, 2018, 10:30:40 PM

Lan oğlum valla çok boş yapıyorsun ciddi ciddi bir siktir git canımı sıkma benim seninlemi uğraşıcam bunca iş güç arasında elinden geleni ardına koyma sana inat 100 tane multi açıcam hepsini member yapıcam hadi git istediğin yere şikayet et amına koydumun işsizi seni bu güne kadar yapmadım bu günden sonra yapmayanın amına koyayım iyi oldu uyandırdın beni keriz benmişim amk bu saatten sonra iyilik yapanın da merit dağıtanın da amına koyayım zaten seni muhattap alıp yaptığım şeyin illagal olmadığını açıklamaya çalışıp cevap verende kabahat member üyelik kasıyormuşum amına koydumun gerzeği 250 tl member hesaplar baktığın zaman 250 yi ben sikimi sallayarak 45 dakikada kazanıyorum amk sikicem ticaretinizide forumunuzu da multi hesabı serbest bırakan paragöz forum yönetimide... Sen kimsin oğlum ben sana ispat etmek zorundayım bir şeyleri sen kimsin amk vasfın ne amına soktumun forumunda Moderatörmüsün DT üyesimisin merit kaynağımısın forum yargıcımısın kimsin amk ? -9999 trust yesem ne olur yemesem ne olur banlansam ne olur banlanmasam ne olur zaten bir beklentim yok siktimin forumundan hadi şimdi ebenin amına kadar yolun var kibar feyzo...

Bthd (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 11:16:55 PM

Lan oğlum valla çok boş yapıyorsun ciddi ciddi bir siktir git canımı sıkma benim seninlemi uğraşıcam bunca iş güç arasında elinden geleni ardına koyma sana inat 100 tane multi açıcam hepsini member yapıcam hadi git istediğin yere şikayet et amına koydumun işsizi seni bu güne kadar yapmadım bu günden sonra yapmayanın amına koyayım iyi oldu uyandırdın beni keriz benmişim amk bu saatten sonra iyilik yapanın da merit dağıtanın da amına koyayım zaten seni muhattap alıp yaptığım şeyin illagal olmadığını açıklamaya çalışıp cevap verende kabahat member üyelik kasıyormuşum amına koydumun gerzeği 250 tl member hesaplar baktığın zaman 250 yi ben sikimi sallayarak 45 dakikada kazanıyorum amk sikicem ticaretinizide forumunuzu da multi hesabı serbest bırakan paragöz forum yönetimide... Sen kimsin oğlum ben sana ispat etmek zorundayım bir şeyleri sen kimsin amk vasfın ne amına soktumun forumunda Moderatörmüsün DT üyesimisin merit kaynağımısın forum yargıcımısın kimsin amk ? -9999 trust yesem ne olur yemesem ne olur banlansam ne olur banlanmasam ne olur zaten bir beklentim yok siktimin forumundan hadi şimdi ebenin amına kadar yolun var kibar feyzo...

Bir klavye arkasına sığınıp, yalancı dahi olsa birine hakaret, küfür etmeyi kendime yakıştıramıyorum. Bu kadar kanıttan sonra hala multi ve merit ihlali yapmadığınızı iddia ediyorsunuz ya, oraya buraya koya koya bitiremediğiniz şeyi multi yapan kimse, yalan söyleyen kimse ona koyun rahatlayın.  Wink

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████