Bitcoin Forum
May 09, 2024, 12:24:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: FlyingAtom.shop - sklep z gadżetami, płatność w BTC  (Read 873 times)
FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
May 08, 2019, 03:48:18 PM
 #21

@adamvp - sam ostatnio wypiłem i zobacz jakie wzrosty od tego momentu  Grin


Proponujemy aby nadchodzący tydzień stał pod znakiem Dasha.

Wszystkie produkty z logo tej kryptowaluty kupicie w naszym sklepie FlyingAtom Shop 15% taniej.

W obniżonej cenie możecie nabyć skarpetki, kubek, monety, brelok, podkładkę pod mysz, poduszkę oraz smycz - wszystkie z logo Dasha

Promocja Dash

1715214278
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715214278

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715214278
Reply with quote  #2

1715214278
Report to moderator
1715214278
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715214278

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715214278
Reply with quote  #2

1715214278
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715214278
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715214278

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715214278
Reply with quote  #2

1715214278
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 15, 2019, 01:20:27 PM
 #22

@FlyingAtom_Lukasz no no faktycznie działa, w sumie to nawet jakby to miało  smakowac jak g**no to warto spozyc kilka puszeczek dla takich wzrostów jak mamy obecnie  Grin Grin

Szkoda ze przegapilem promo na rzeczy zw z DASHem..

I am looking for signature campaign Wink pm me
FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
May 15, 2019, 04:54:42 PM
 #23

@adamvp - odezwij się na priv to dostaniesz jakiś kod zniżkowy na zakupy.

Rajd Bitcoina w ostatnich dniach to powód do zadowolenia dla wielu. Aby radość była większa dokładamy do tego naszą cegiełkę.🧱 W FlyingAtom Shop skarpety, poduszka, lampa oraz monety  z Bitcoinem od dziś 15% taniej.

Zapraszamy do zakupów

Promocja Bitcoin

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
May 22, 2019, 01:45:16 PM
 #24

Z okazji Bitcoin Pizza Day mamy przygotowaną wyjątkową promocję. Od dziś, przez następny tydzień w FlyingAtom Shop kupicie gadżety z serii 10 lat Bitcoina aż 50% taniej.

Koszulka, kubek i smycz 50% taniej przez cały tydzień.

Promocja Pizza Day

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
May 29, 2019, 03:54:03 PM
 #25

W tym tygodniu, przeceniamy wybrane koszulki oraz karty do gry.  W promocji znalazły się koszulki HODL, Bitcoin Pac-Man oraz Bitcoin Space Invaders.

Karty do gry to nasz autorski projekt

Promocja Flyingatom

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
June 05, 2019, 03:10:11 PM
 #26

W bieżącym tygodniu mamy przygotowane, aż 2 super promocję.

Portfel sprzętowy Archos Safe-T mini zakupicie 10% taniej.

Natomiast w naszej standardowej promocji -15% znalazły się breloki metalowe Bitcoin oraz zestawy monet po 10 sztuk. Idealny moment aby zrobić hurtowe zakupy

Promocja czerwiec

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
June 26, 2019, 04:10:49 PM
 #27

Przeceniamy podkładki! I te pod kubki i te pod myszki komputerowe. -15% przez najbliższy tydzień.

Podkładki promocja

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 03, 2019, 02:41:28 PM
 #28

W FlyingAtom Shop dziś wielka promocja. Przeceniamy wszystkie koszulki  oraz skarpetki z najnowszej serii o 15%

Promocja obowiązuje przez cały tydzień. To doskonały moment aby uzupełnić swoją krypto garderobę.

Krypto Koszulki i skarpetki

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 08, 2019, 02:42:53 PM
 #29

W FlyingAtom Shop znajdziecie największy wybór kryptowalutowych skarpet na rynku  i to w najlepszych cenach. 😎

Dodatkowo jeszcze dziś i jutro skarpety z najnowszej serii kupicie w obniżonych cenach

Macie już jakieś w swojej garderobie? Pochwalcie się zdjęciami

Kryptowalutowe skarpety

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 10, 2019, 12:45:09 PM
 #30

W naszych biurach możecie wymieniać m.in. LTC i z tej okazji w FlyingAtom Shop ogłaszamy tydzień Litecoina.

Poduszkę, kubek, smycz oraz skarpety z tą kryptowalutą, kupicie w naszym sklepie o 15% taniej.

Tydzień Litecoin

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 18, 2019, 08:28:36 AM
 #31

1 z 4 kryptowalut jaką możecie wymienić w kantorze Flyingatom jest ethereum. I właśnie eth dotyczy najnowsza promocja w FlyingAtom shop.

Poduszka,  smycz, skarpetki oraz monety z Eth przez najbliższy tydzień przeceniamy o 15%

Promocja ETH

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 24, 2019, 02:29:50 PM
 #32

Trzecią nową kryptowalutą dodaną do handlu w kantorze FlyingAtom jest Dash.

Ogłaszamy wiec tydzień promocji na Dash w FlyingAtom Shop. Poduszka, skarpetki, monety, kubek oraz smycz z tą kryptowalutą przeceniamy o 15%.

Promocja Dash

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 29, 2019, 10:28:07 PM
 #33

Z tego co widzę, to od dzisiaj można u was kupić Ledgera Nano X. Jak w przyszłości będzie wyglądać sprzedaż limitowanych edycji? Czy Ledger wysyła takie urządzenia do dystrybutorów? Z chęcią bym kupił wersję, która była dostępna podczas pre-orderów, ale pewnie takich już nie dostaliście.
FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
July 31, 2019, 12:55:36 PM
 #34

@bitCryptex z tymi limitowanymi edycjami może być ciężko. Jeżeli uda się je ściągnąć to jedynie pojedyncze sztuki.



Skarpetki z nietypowymi wzorami to zawsze modny dodatek, który wyróżni Cię z tłumu. Przez najbliższy tydzień wszystkie skarpetki z naszymi najnowszymi wzorami kupicie taniej o 15%

Pokaż się światu

Kryptowalutowe skarpetki

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
August 12, 2019, 10:30:12 AM
 #35

Kupiłem u Państwa tydzień temu Ledgera Nano X. Paczka została szybko wysłana i dotarła do mnie po kilku dniach. Rozpakowałem ją w czwartek i okazało się, że urządzenie posiada wadę fabryczną.

https://imgur.com/a/TisZ7jn

Na drugim zdjęciu widać linię przecinającą ikony aplikacji Bitcoin i ustawień, a na pierwszym wyświetlony został napis ETC zamiast BTC. Wieczorem tego samego dnia wysłałem do Was maila i do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi. Portfel kupiłem jako gość, a konto utworzyłem po zakupie, więc nie mam opcji zgłoszenia reklamacji z poziomu konta. Próbowałem się skontaktować telefonicznie w sobotę - brak odpowiedzi. Produkt zniknął ze strony i nie można go już kupić. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.
FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
August 13, 2019, 06:49:54 AM
Merited by Rath_ (1)
 #36

Kupiłem u Państwa tydzień temu Ledgera Nano X. Paczka została szybko wysłana i dotarła do mnie po kilku dniach. Rozpakowałem ją w czwartek i okazało się, że urządzenie posiada wadę fabryczną.

https://imgur.com/a/TisZ7jn

Na drugim zdjęciu widać linię przecinającą ikony aplikacji Bitcoin i ustawień, a na pierwszym wyświetlony został napis ETC zamiast BTC. Wieczorem tego samego dnia wysłałem do Was maila i do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi. Portfel kupiłem jako gość, a konto utworzyłem po zakupie, więc nie mam opcji zgłoszenia reklamacji z poziomu konta. Próbowałem się skontaktować telefonicznie w sobotę - brak odpowiedzi. Produkt zniknął ze strony i nie można go już kupić. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.

Oczywiście odrazu po kontakcie z Pana strony zajęliśmy się całą sprawą. Niestety przez wrażliwość urządzenia nie możemy odrazu uwzględniać zwrotów bądź wymiany towaru, skierowaliśmy sprawę do firmy Ledger ale ze względu na okres wakacyjny część pracowników ich firmy jest na urlopach co utrudnia sprawne zatwierdzenie wymiany/zwrotu towaru - to jest również przyczyną chwilowego wycofania towaru ze sklepu, firma Ledger nie zdążyła dosłać kolejnej partii towaru.

Robimy co w naszej mocy aby wyjaśnić sprawę tak szybko jak to możliwe i jak tylko otrzymamy stosowne informacje skontaktujemy się z Panem.
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
August 13, 2019, 04:25:13 PM
Last edit: August 13, 2019, 04:36:20 PM by BitCryptex
 #37

-snip

Dziękuję za szybką odpowiedź, dostałem także informację na adres e-mail. Rozumiem całą sytuację i z niecierpliwością czekam na dalsze informacje. Gdybym otrzymał ją wcześniej, to byłbym na pewno spokojniejszy Wink
FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
August 16, 2019, 01:03:55 PM
 #38

Bezpieczne trzymanie swoich środków to podstawa w świecie kryptowalut. Jednym z najbezpieczniejszych sposobów na ich przetrzymywanie są portfele sprzętowe. Do 20.08 kupicie w naszym sklepie portfel Archos Safe-T mini z 25% obniżką.

Promocja Archos

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
August 20, 2019, 02:32:25 PM
 #39

Po raz kolejny rozszerzamy ofertę portfeli sprzętowych w FlyingAtom Shop. Mamy aż 3 ważne komunikaty w tej sprawie.

 1. W sklepie pojawiła się nowość - CoolWallet S - portfel sprzętowy wielkosci karty kredytowej. Dostaniecie go w naszym sklepie w cenie 499,99 Coolwallet S

2. Dodaliśmy do sklepu kolorowe Ledger Nano S. Oprócz zwykłego czarnego, można teraz kupić ten portfel w kolorach: żółtym, niebieskim, różowym oraz transparentny.

3. Uzupełniliśmy braki magazynowe i po krótkiej przerwie do sklepu wrócił Ledger Nano X. Ledger nano X

FlyingAtom_Lukasz (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 201
Merit: 17


View Profile WWW
August 21, 2019, 05:59:05 PM
 #40

Każda opinia o naszej działalności cieszy nas niezmiernie. Ostatnia dotyczyła naszych kryptowalutowych kubkówi z tej okazji urządzamy promocję na ten produkt w FyingAtom Shop.

Przez najbliższy tydzień kubeczki z naszej najnowszej serii kupicie 1⃣5⃣% taniej. Wybór wzorów jest szeroki, każdy znajdzie coś dla siebie.

kryptowalutowe kubki

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!