Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:32:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Bizim Coin sepetinin son hali.  (Read 746 times)
CoinMegaStock (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
November 21, 2018, 06:42:48 PM

Coin fiyatları düşe düşe iyice sepet eridi ve bizim sepetin son halini anlatan bir video Huh

https://www.youtube.com/watch?v=JZNGWb3SVF0

Bitcoin
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714775546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714775546
Reply with quote  #2

1714775546
Report to moderator
1714775546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714775546
Reply with quote  #2

1714775546
Report to moderator
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
November 21, 2018, 09:35:52 PM

bıkmadan usanmadan sabretmek gerek. bu devran tabiki hep böyle dönmeyecek. bu arada dipten toplamak isteyenler sağlam coinlere girsin mutlaka. bu seferki boğa da ota boka yatırmayacak kimse
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
November 21, 2018, 10:00:10 PM

Şu piyasada sabırlı olmak ve sabırlı kalmak çok zor. Ama başka yapacak bir şeyde yok sanırım. Bir çoğumuz terste kaldı veya stopları kullanarak az zararla kapattı. Trade bilmeyenler için ise, hodldan başka seçenek yok. Sabredip bekleyeceğiz, başka çare yok

paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
November 21, 2018, 10:17:59 PM

Yapacak bir şey yok beklememiz gerekiyor. Diğer türlü sadece strese gireriz. Benimde 2018 sonundan çok büyük beklentilerim vardı ama şu ana kadar hiç de öyle olmadı.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
November 22, 2018, 09:24:23 AM

Şuanki durumda satmak sepeti dahada zarara uğratır.O yüzden bencede en mantıklısı yükselişi beklemek gibi.Yoksa şuanda tüm sepetler en az %30-50 zarar etmiş durumda.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 22, 2018, 09:49:14 AM

biraz daha takip edip en dipten toplamak en mantıklısı gerçi daha da dibi neresi olabilir ki ineceği kadar indi şu anda bile dipten toplamak ciddi mana da ileri zamanlar için kar bırakır
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
November 22, 2018, 10:30:33 AM

Geçmiş olsun.umarım kısa zamanda düzelir.Bende çok büyük kayıplar yaşadım.Wabi,snov,cpc gibi coinlerde %80 üstü usd zararı mevcut manda %60 civarında.Bir daha aynı yerlere gelmeleri imkansız gibi geliyor.
aleya yavuze
Member
**

View Profile WWW
November 22, 2018, 10:39:12 AM

Bekleye ağaç olduk kök verdik ağzımızı sıkmaktan dişleri çatlattık neredeyse bakalım bu hareketliliğin sonu nereye varacak

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
kurcalas
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
November 22, 2018, 11:34:37 AM

bıkmadan usanmadan sabretmek gerek. bu devran tabiki hep böyle dönmeyecek. bu arada dipten toplamak isteyenler sağlam coinlere girsin mutlaka. bu seferki boğa da ota boka yatırmayacak kimse

Evet sabretmek gerekli ancak maalesef herkesin ekonomik durumu buna uygun değil. BU işlere borçla girenler şu an büyük sıkıntı içinde.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 22, 2018, 11:41:03 AM

Çoğunluğu çok güzel özetleyen bir başlık olmuş. Halimiz içler acısı ama elbet güneş doğacak. Piyasaya yön verenler tekrar kazanmak isteyecekler ve onların kazanması için önce bize kazandırmaları lazım.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 22, 2018, 11:55:49 AM

Ne yapacan kardeş herkes aynı durumda. O kadar bounty kovalıyorsun elde avuçta bir şey kalmıyor. Piyasanın durumu belli. Herkes bogayı bekliyor ama oda çok nazlandı.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
November 22, 2018, 02:56:10 PM

Coin fiyatları düşe düşe iyice sepet eridi ve bizim sepetin son halini anlatan bir video Huh

https://www.youtube.com/watch?v=JZNGWb3SVF0

Kemal Sunal gerçekten halka mal olmuş bir sanatçıydı.Ve şu espiri o filmi belki 100 kere izlemişizdir hiç aklımdan çıkmaz.
Şimdiki coin olayına resmen kapak olmuş harbiden sepetler eriye eriye bir damla su oldu.Sonumuzda hayırlısı diyelim.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
November 22, 2018, 03:27:16 PM

terk eden kişiler bıraktıkları anda zararı kabullenmiş olurlar o sebeple ne olursa olsun tutmaya devam etmek gerektiğini düşünüyorum ben. elbet yeni bir yükseliş olacaktır.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
LoveFooL
Member
**

View Profile
November 22, 2018, 08:55:22 PM

arkadaşlar sabır sabır sabır. hala zararda değilsiniz . çok klasik ama satarsanız zarardasınız. Bi süre çekilin kenara çok da kafaya takmamaya çalışın
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 23, 2018, 09:41:18 AM

Kendi adıma konusacak olursam buradan sonra dah düşsede satmam hiçbir şeyi evet bir sonra ki bull da çok bekleyeceğiz belki şu anda ki portföye değerine bile zor ulaşacağız ama beklemekten başka yapacak daha iyi bir seçenek göremiyorum.
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
November 23, 2018, 09:48:04 AM

Kendi adıma konusacak olursam buradan sonra dah düşsede satmam hiçbir şeyi evet bir sonra ki bull da çok bekleyeceğiz belki şu anda ki portföye değerine bile zor ulaşacağız ama beklemekten başka yapacak daha iyi bir seçenek göremiyorum.

Bir çoğumuz aynı durumda. Bana 100$ olarak gelen bir bounty tokeni şu an sadece 4$ ediyor. Değer kaybı çok fazla buradan satmaktansa çöp olmasını izlemek daha makul. Piyasa geri gelirse 200$'a satarız. Gelmezse patlar. Tabi bu sadece bounty ödülü. Aynı zamanda yatırımlarımızda değer kaybediyor.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 23, 2018, 10:14:19 AM

Sepet sepet yumurta sakın beni unutma, maalesef sepetcim seni artık unutmam gerekiyor çünkü ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin dediler bana elveda.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 23, 2018, 10:38:31 AM

Sepet sepet yumurta sakın beni unutma, maalesef sepetcim seni artık unutmam gerekiyor çünkü ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin dediler bana elveda.

Bu minvalde birşey yazmak için girmiştimki yazılmış zaten  Grin

Şakası bir yana son dönemde erimeyen sepet yok. Neye yatırım yaparsan yap zarar yazıyor. Çok acayip bir buhrana girdi piyasa

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
November 23, 2018, 01:58:59 PM

Valla sepet kalmadi. Dustukce alttan alalim diyoz para bitti aq. Adamlarda ne btc bitiyo ne altcoin bitio ne de dolar bitiyo. Sen nereye kadar alabilecen dustukce. Aldikca zarara sat diye daha da dusuruyo pezevenkler
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
November 23, 2018, 05:24:23 PM

Ortalamayı düşüren ekip daha çok battı ondan eminim  Smiley
Ne kadar ortalamayı düşürmeye çalışsam daha çok düştü anasını satayım. Elde kaldı 800 dolarlık coinler. Ne olacak halimiz bilmiyorum ama halimiz şu an için duman yani Smiley
CoinMegaStock (OP)
Member
**

Stock

View Profile
November 25, 2018, 04:15:08 PM

sepet mepet kalmadı dün geceki düşüşten sonra artık iyice mantara bağladı resmen çin işkencesine döndü iş.
madem öyle 100 milyar usd yapın tüm hacmide rahatlayın bakalım dyeceğiz.tabii sabırlada satmadan beklemeye devam ama uzun bir bekleyiş oalcak gibi görünen bu en az 5-6 ay kadar rahta rahat bekleriz artık.

Bitcoin
MadeinKayseri
Jr. Member
*

Activity: 93

View Profile
November 25, 2018, 08:04:14 PM

Ortalamayı düşüren ekip daha çok battı ondan eminim  Smiley
Ne kadar ortalamayı düşürmeye çalışsam daha çok düştü anasını satayım. Elde kaldı 800 dolarlık coinler. Ne olacak halimiz bilmiyorum ama halimiz şu an için duman yani Smiley

Eldeki btc sayısı azaldı, nakit azaldı. Düştükçe oh daha fazla alım fırsatı diye diye mutlu ede ede öptüler sanki. Umarım toparlar artık yavaştan, şu anki ruh halim şöyle düşmese yeter.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
November 25, 2018, 09:25:46 PM

Sepeti elde tutmaktan başka çaremiz yok. Satsan satılmaz atsan atılmaz  Grin en iyisi büyük bir sabırla tekrar toparlanmasını beklemek.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 25, 2018, 09:36:26 PM

Evet eğer birileri piyasayı bilerek düşürüyorsa onlarda kaybediyor. Ben bu piyasanın döneceğini düşünüyorum hala aynı pozisyonda duruyorum. Zaten elden birşey gelmiyor.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
November 26, 2018, 04:07:05 PM

bu sene yatırım kanadında pek bulunmadığım için kendimi şanslı hissediyorum. hdac var mesela 18 centi falan gördü satmadım şimdi baya düştü. ama hold ediyorum. çünkü bunu almak için para vermedim. dump zamanlarında sırf bounty işlemleri, yatırımı unutun.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 11, 2019, 04:49:50 PM

işte aslında küçüklerden ziyade bence balinalar kapışıyor kasıtlı düşürüp zarar ediyorlarda aradada panik satış yapanlar olunca alttan alıyorlar ve kar edip vınn

XxX
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
January 11, 2019, 06:53:02 PM

Eskiden zarar eden insanlar daha çok alım yaparak alım maliyetini düşürmek isterdi. Şuanda bunu yapmak son derece mantıksız çünkü hep daha aşağıya indiği için zarar daha da artıyor. Umarım bu değerlerden geri dönerde bizimde yüzümüz gülmeye başlar.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 11, 2019, 06:58:11 PM

nereden döneceği de belli değil piyasanın aldıkça düştü düştükçe aldık sonra yine düştü.En iyisi beklemek gibi gözüküyor zaten alacak birşey de kalmadı.Artık günlük birşeyler al-sat ile olursa olur olmazsa beklemeye devam.Piyasanın nereye gideceği de meçhul.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
January 11, 2019, 08:06:08 PM

Valla benim sepet en son sembolik sayılarla anlatmam gerekirse 500 den 100-120 lere düşmüştü muhtemelen ondan sonra 50-60 lara düşmüştür. Ha geri toparlanır mı? Sağlam bir boğa da toparlanır da o sezon millet para kazanırken ben sermayeyi toplamakla uğraşacağım diye üzülüyorm
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
January 11, 2019, 08:10:11 PM

Aynen eridik bittik.Bu piyasa birçoklarının canını yaktı.Ama çıkışta bu piyasadan olur.Başka türlü kurtulmaz para.İner ve çıkar.Sadece beklemek sıkıntı.Gerisi pek önemli değil.Gittiği yere kadar gitsin bekleriz.

Oracolcoin XOR         
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 12, 2019, 07:20:57 AM

Bir arkadaş bıkmadan usanmadan sabretmek gerekli diyor önceki yorumlarda ancak gel gör ki gönül böyle olmasını isterken mantık bunu kabul etmiyor malesef. Benim sepetim, son 1 yılda 6500 dolardan 300 dolara kadar eridi gitti. Sepetimi çok değiştirmem hatta al sat filan hiç uğraşmam ama buna rağmen malesef altcoinlerdeki kan kaybı çok büyük olduğu için herkeste olduğu gibi bende de durum aynı. Umarım çok yakın bir gelecekte piyasa düzelir yoksa sıfır noktasına doğru frenleri patlamış gibi gidiyoruz.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 12, 2019, 07:24:36 AM

evet belki birçok kişi bu piyasaya girerken bir ay içinde ikiye katlayıp çıkmayı hedefledi ama maalesef bu piyasanın olayı sabırdan geçiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 12, 2019, 07:55:15 AM

Bitcoin ve piyasanın durumu çok kötü olabilir. Ancak piyasa da hala sabır ve biraz mantıklı hareket ile para kazanmak çok kolay aslında. (Yapabiliyormuyuz, hayır!)

Ama geriye dönüp bir baksanıza, bu piyasa koşullarında TRX, ETH, Waves, XRP ve bir çok diğer kripto para değer büyük değer kazandı.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 12, 2019, 08:06:49 AM

Sepet büyük oranda erimiş aynı durumdayız bizde.Bir ileri iki geri gidiyor şu an piyasa.Tam yükseldi al psikolojisi oluştururken aldığında bir sanda dumpla terse düşürüyorlar.Ne zaman düzelir oda belirsiz.Beklemedeyiz.
Rdu
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 12, 2019, 08:07:01 AM

Acınacak haldeyiz ne diyelim, fakat yine de umutsuz olup çözmemek lamız, sonuçta elimizdeki coinlerin değer kazanması yükselmesi ihtimali her zamandır. Bir bakarsınız 1 yıl içinde fiyatlar 5 katına çıkmış bu imkansız değil. Tahminimce şuan kırılma noktalarını yaşıyoruz.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
January 12, 2019, 08:47:39 AM

uzun vadeli sepet yapmak için erken değil mi? bitcoin 3000'e yaklaşıp tekrar destek bulur ise veya 4200 doları aşarsa oralardan yeniden maliyet oluşturmak ve bazı aksilikler çıkarsa eğer işlemleri sonlandırmak için kendinize kural getirmeniz vs.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 12, 2019, 10:00:14 AM

Global kanalı kurcalıyorum birkaç gündür sene ortasına kadar beklentisi olan tecrübeli yok gibi.

Vefakat şu da var, doğru (BTC konu dışı) doğru koinde duranın ne olursa olsun kaybettiklerini alacağını düşünüyorum.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 12, 2019, 12:09:45 PM

Piyasa geçen seneden beri bir türlü toparlanamadı.Bu büyük düşüş yüzünden cüzdanları görünce zaten hodl yapmak bile artık mantıksız geliyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 12, 2019, 05:06:05 PM

Piyasa geçen seneden beri bir türlü toparlanamadı.Bu büyük düşüş yüzünden cüzdanları görünce zaten hodl yapmak bile artık mantıksız geliyor.
Hodl sadece boğada mantıklı bir stratejidir zaten, fakat insanlara daha rahat geldiği için her zaman bunu yapmayı tercih etmektedirler yoksa bir sürü analiz vesaire öğrenmek zorunda kalırlardı.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
January 12, 2019, 05:20:40 PM

Spetlerin erimesi Önceden sorun değildi hatta alım fırsatı olarak görülüp ortalama düşürülürdü çünkü piyasaya güven vardı. Maalsef artık piyasa o güveni kaybetti sepetlerin erimesinden daha kötü bir durum bu.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
mustafayasinsenturk
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 12, 2019, 05:34:59 PM

Şimdi durumu daha beterdir diye tahmin ediyorum. Düşüş bitti bitecek derken ethereum 85 doları bile gördü. Ordan 2x yaptı ama piyasanın genel durumu hala kötü.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 12, 2019, 05:38:33 PM

video süper olmuş. tam da bizi anlatıyor. benim en sevdiğim sahnelerden birisidir bu. yalnız Kemal Sunal hayranı olmayanların yanında  bu tarz replikleri yapınca havada kalıyorsun o da ayrı bir mesele.
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
January 12, 2019, 07:39:30 PM

Valla hepimize geçmiş olsun. Umarım kimse hayatını çok kötü etkileyecek kadar zarar etmemiştir. Hodl dönemi asıl şimdi başlıyor bence. hodl edilen coin burdan sonra  en az alım yerinin x2 üstünde satılmalı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
January 16, 2019, 11:45:33 AM

genelde ayı piyasasında hold, sepetin erime ve tükenmesiyle sonuçlanıyor. o yüzden sürekli al sat yapmak lazım. böylece en azından kismi de olsa erimeden biraz kaçınılabilir. bir tokenim vardı ve on kat eridi. ben al satla  on kat arttırdım tokeni. yani dolar bazında fiyatını sabitleyebildim ama tabi erimeseydi para kazanacaktım.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
January 16, 2019, 12:05:41 PM

fiyatlar bu seviyelere geldikten sonnra sebetlerin artık erimemiş olması şaşırtırdı zaten. herhalde en makul yöntem düşük fiyattan tekrar alım yapmak.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
January 16, 2019, 07:37:07 PM

Sepet falan kalmadı artık.Yumurtaları aldılar pişirip yediler.Sepeti boşalttılar.Bizde oyalanıyoruz öyle.Çıkacak düşecek diye.Olur mu olmaz mı bilinmez ama iyi göçtük.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
tlcash
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
January 16, 2019, 07:48:51 PM

Piyasa erirken sepettekilerin para etmesi pek beklenecek bir durum değil zaten. Benim sepetteki coinler sembolik ya da hatıra olarak duruyor Grin ama şimdilik..

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
CoinMegaStock (OP)
Member
**

Stock

View Profile
January 17, 2019, 12:42:30 PM

sepet mepet kalmadı zaten anca niyet çekilir o paraya artık. Grin

Bitcoin
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
January 28, 2019, 09:31:51 AM

piyasa düşe düşe 100 milyara dayandı resmen bundan sonrada toparlamazsa sepet hapı yuttu.

XxX
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
January 28, 2019, 12:01:59 PM

Artık nasıl bir şans varsa piyasaya girdiğimizde boğanın ne olduğunu anlayamadan ayının pençesine düştük.

Durum böyle olunca illa toparlanır, hodl edelim derken bu günlere geldik. Gerçi bu piyasada dibin dibi olmadığını da öğrenmiş olduk ama biraz pahalıya patladı. Sepetler de eriye eriye mikron seviyelerine düştü. Rahmetli Kemal Sunal'ın da dediği gibi yatırımlar niyet bile çekilmeyecek hale geldi. Bundan sonra ne olacak göreceğiz.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 28, 2019, 01:43:04 PM

Sabır herşeyin ilacı. Ben mesela NPXS aldım 120 satdan (fomoya kapılıp). Sonra önce 85-90 bandına oradan da 30-40 arasına düştü ve ben sabır ve sığırlık arasındaki ince çizgide gidip geliyordum. Sonra dedim ki 35 sat oldu satayım bari. Zarardan kar ettiğimi düşünürken baktım 19 satlara kadar düşmüş.. Kısaca bu hikayede verilmek istenen sözün özü, "Sabreden Derviş muradına eremeden gebermiş.." Herkese bol kazançlar..
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 28, 2019, 05:55:44 PM

Şuanda Sepet dahada erimiştir sanırım.Bu Piyasa şartlarında düşüş artacak gibi görünüyor.En iyisi bir süre daha beklemek mantıklı gibi olucak.
bitcether
Jr. Member
*

Activity: 60

View Profile
January 28, 2019, 06:45:52 PM

klasik bir sorudur, sepette yirmi yumurta var altı düştü ne kalır? bu sorunun cevabı bizim coin sepetini anlatıyor yani nerdeyse koca bir sıfır...
gorkem19888
Full Member

Merit: 110

View Profile
January 29, 2019, 03:32:57 AM

lan sepet mı kaldı bu ortamda.ferrarı den tofasa ındı pıyasa.nerde gecen sene kı sebetler hepsı uctu bıttı kül oldu arkasından baktık sans kader yokkı. 94 model tofasa devam Cheesy
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 29, 2019, 05:35:56 AM

Gerçekten zor bir durum. Ama maalesef sabır önemli. Kendi adıma hiç bir zaman umudumu kaybetmedim. Yalnız böyle zamanlarda insanın foruma bile giresi gelmiyor ki, uzun zamandır girmiyordum.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 29, 2019, 09:23:37 AM

Son 8 aydır alıp hold yapanların geneli bu durumda.

Ben sadece bounty'den gelenleri ve ico'lardan aldıklarımı hold ediyorum.

Hold varsa beklemek var, sabır var
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
February 01, 2019, 05:49:31 PM

Cümlenin başına istanaden şunları yazayım; artık kimse toplayamıyor çünkü herkes düştükçe toplaya toplaya sermayesini eritti. Piyasa balinaların eline kaldı olası bir boğada herkes satmaya çalışlırken yine balinalar kazancak.

Bir baska konu ise evet bir daha ki hiçbir boğa 2017 senesi gibi ge-çe-mez. Umarım yanılırım fakat her şeyin ilki güzeldir derler ya aynen o
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
February 01, 2019, 06:24:28 PM

belki de 19 bin seviyelerinden 15-14 bin bandına indiğinde dolara geçmek gerekiyordu.
acemilik, toyluk işte bunlar hep.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: