Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:35:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: KARA CUMA İndirimleri paylaşım konusu  (Read 421 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
November 22, 2018, 07:45:27 PM

Şöyle bakınıyorum da,
hiç öyle indirimli bir şeye rastlamadım.
Gözünüze çarpan cazip fiyatlı ürünleri bu başlıkta paylaşanız ne güzel olur.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 22, 2018, 07:48:34 PM

Bedavadan ürünler kapış kapış gidiyor yok satıyor magazalar nasıl görmezsiniz, belki doğru yere bakmıyorsunuzdur. Güneşi almışsınız karsınıza baktıgınız karanlıgı hayat sanıyorsunuz belki hayat tam arkandadır birde oraya bak

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 22, 2018, 08:57:15 PM

Yırtık don yine yorumlamış ama başlık güzel gerçekten. Çakma olmayan indirimleri ürün ne olursa olsun paylaşalım buradan, birisinin ilgisini çekmeyen diğerinin çeker. Şahsen hepsiburada vb yerlerin gerçek indirim yapacağına inanmıyorum.
Aliexpress üzerinde gördüğünüz indirimi linkini vereceğim siteye ürünün linkini girerek kontrol edebilirsiniz, geriye doğru satış fiyatını verecek size, benim çok yararlandığım bir yerdir, bir çok indirimin aslında geri alınmış bindirim olduğunu oradan görebiliyorum.
https://www.aliprice.com/

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 23, 2018, 09:15:45 AM

Konu geride kalmasın diye bilerek flood yapıyorum, özür.
Mavi cuma-cumartesi mağazalarda ve web sitesinde tüm sezon ürünlerine %25 indirim yapıyor, bence fırsat. Pahalı falan ama ürünleri kaliteli.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 23, 2018, 09:20:51 AM

Ben indirim filan göremiyorum neden mi?
Önce 1000 Liralık ürünü 1200'e çıkarıyorlar sonrada 1000TL'ye çekiyorlar al sana %20 indirim. Önce bindir sonra indir.
%80'e varan indirim derler birde.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 23, 2018, 09:42:24 AM

ekşi sözlük'te black friday'in hakkını veren firmalar veritabanı diye bir başlık açılmış: https://eksisozluk.com/black-fridayin-hakkini-veren-firmalar-veritabani--5854479

herkes doğal olarak küfür ediyor Grin bir de döviz kurlarının uçmasından dolayı artık yurtdışından alınan indirimli bir ürün bile pahalı geliyor. çünkü it gibi fakirleştik. içinde bulunduğumuz yer açısından bakarsak en iyi indirimler şu an kripto parada.

not: black friday değil ama a101'de eti matik 5 kg 21 liraya satılıyor. % 20 gibi bir indirim.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
November 23, 2018, 10:45:00 AM

ve nihayet 1 GB 1 TL SSD fırsatı. çok fena alasım var.
Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 1 TB

https://www.amazon.com.tr/Samsung-SSD-860-EVO-SATA/dp/B079HNQFJQ/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1542965135&sr=1-1&keywords=1tb+ssd
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 23, 2018, 03:12:39 PM

Ben yeni alışverişten geldim çok heyecanlıydı ezdim ezildim, düştüm düşürüldüm, 7 siyle 70 şiyle mücadele ettik sonunda 1.99 tl ye kokulu kışlık çoraplardan alabildik.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
teknonix
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 23, 2018, 10:57:02 PM

Şöyle bakınıyorum da,
hiç öyle indirimli bir şeye rastlamadım.
Gözünüze çarpan cazip fiyatlı ürünleri bu başlıkta paylaşanız ne güzel olur.

Ledger Nano S black friday fiyatı 300 TL. Güzel kampanya bence : https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
November 24, 2018, 11:19:03 AM

Giyim açısından bir çok indirimli ürün aldım. Daha önce takibimde olan ürünlerdi, mesela kinetixin mağazada 100tl olan ayakkabısını internette 50tl ye aldım. Ama genel olarak çoğu ürüne önce zam yapıp sonra indirim yapmışlar.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
November 24, 2018, 04:56:29 PM

Amerika amazonda ledger nano s - trezor fiyatı indirimli satışta işte burdaki amazonda  fiyat gene yüksek.
Bizim bir arkadaş var alabilirsen al diye mail attım dönerse iyi olacakta artık nasip.

https://www.amazon.com/Ledger-Nano-Cryptocurrency-Hardware-Wallet/dp/B01J66NF46/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1543075146&sr=1-3&keywords=ledger+nano+s

https://www.amazon.com/dp/B00R6MKDDE/ref=sspa_dk_detail_2?pd_rd_i=B00P5HU80A&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=21517efd-b385-405b-a405-9a37af61b5b4&pd_rd_wg=kQojH&pf_rd_r=7B6TFXR4VM8MA8C5KV82&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&pd_rd_w=XUiTW&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pd_rd_r=e8e31681-f001-11e8-bcb8-c5b226b16295&smid=A25Z0IAI215API&th=1
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 24, 2018, 05:29:59 PM

Mi Band 3 de bir indirim olacak dediler bekle bekle uykum geldi sepete attım 10 dolar olacak dediler 23 dolar oldu fiyatı ne anladım bu işten arkadaş. Cheesy
ethereumist
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 24, 2018, 07:29:06 PM

Hani bir geyik vardırya önce bindirim sonra indirim. İşte o geyik değil gerçek. Seri sonu, outlet ürünlerinde %50, gerçek satış ürünlerinde %5-10. Bir dahaki sene, öncesi sonrası screenshot yapıp ispatlayacağım.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 25, 2018, 11:43:54 AM

230 liraya 240gb sandisk ssd ve 280 liraya steelseries m400 mekanik klavye aldım. Neredeyse yarı yarıya bu fiyatlar. Bir de 160 liraya burberry classic 100ml parfum Grin
Önceden takip ettiğim ürünlerdi öyle fiyat yükseltip indirim yaptık ayaklarına gelmem ben. Klavye mesela 1 yıla yakındır 390 lira altına inmemişti. 120gb ssdlerin de 180 200 bandında olduğunuda hepimiz biliyoruz. Hepsiburada için konusuyorum. Her zamanki gibi en ucuz fiyatlar ordaydı..

goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
November 25, 2018, 01:49:55 PM

Kara Cuma falan da hepten yalan oldu ya. Geçtiğimiz yıllarda neler neler aldığımı hatırlıyorum ancak bu sene de hiçbir şey bulamadım öyle kesinlikle almalıyım dediğim  Undecided
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 25, 2018, 04:38:53 PM

230 liraya 240gb sandisk ssd ve 280 liraya steelseries m400 mekanik klavye aldım. Neredeyse yarı yarıya bu fiyatlar. Bir de 160 liraya burberry classic 100ml parfum Grin
Önceden takip ettiğim ürünlerdi öyle fiyat yükseltip indirim yaptık ayaklarına gelmem ben. Klavye mesela 1 yıla yakındır 390 lira altına inmemişti. 120gb ssdlerin de 180 200 bandında olduğunuda hepimiz biliyoruz. Hepsiburada için konusuyorum. Her zamanki gibi en ucuz fiyatlar ordaydı..

kara cuma için açılmış bir konu,

zamanında yazsan başkarına da faydası olurdu.  indirim bittikten sonra şunu aldım bunu aldım diye şov yapmanın bir manası yok bence, 
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 27, 2018, 09:28:10 AM

zamanında yazsan başkarına da faydası olurdu.  indirim bittikten sonra şunu aldım bunu aldım diye şov yapmanın bir manası yok bence, 
Mıllet almak ıstedıgını takıp etsın banane. Yukarda fıyatı arttırıp ındırdık kara cuma yaptık senaryosu yorumuna cevap olarak yazdım. Sonuc olarak oyle aslında. 100 lıralık urunu 150 yapıp ustunu cızıp 95e dusurduk dıye mılletı kandırıyorlar genelde. Tabı kara cumada 3 5 parca cıdden ındırımlı urun yakalanıyor. Sıkı takıpcı olup eskı fıyatları bılmek onemlı. Sankı araba aldık da sov yapmısız aman aman  Cheesy Grin

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 27, 2018, 09:53:33 AM

Mıllet almak ıstedıgını takıp etsın banane. Yukarda fıyatı arttırıp ındırdık kara cuma yaptık senaryosu yorumuna cevap olarak yazdım. Sonuc olarak oyle aslında. 100 lıralık urunu 150 yapıp ustunu cızıp 95e dusurduk dıye mılletı kandırıyorlar genelde. Tabı kara cumada 3 5 parca cıdden ındırımlı urun yakalanıyor. Sıkı takıpcı olup eskı fıyatları bılmek onemlı. Sankı araba aldık da sov yapmısız aman aman  Cheesy Grin
"aferin, yaman ölücüymüşsün kardeş."

ilk yazılan postta indirimli ürünlerin paylaşılması istenmiş. yani yardım amaçlı bir başlık ama sizin "Mıllet almak ıstedıgını takıp etsın banane." yazmanızdan sahip olduğunuz düşünce belli.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 27, 2018, 09:56:35 AM

"aferin, yaman ölücüymüşsün kardeş."

ilk yazılan postta indirimli ürünlerin paylaşılması istenmiş. yani yardım amaçlı bir başlık ama sizin "Mıllet almak ıstedıgını takıp etsın banane." yazmanızdan sahip olduğunuz düşünce belli.
Foruma pek ugramıyorum, konuyu gorunce yazdım. Herkesten cok ozur dılerım ındırımlerı haber vermedıgım ıcın hahaha. Zaten mıllet benım begendıgım parfumu almak zorunda veya benım gozume hos gelen mekanık klavyeyı neden haber vermedım dıye küsmüş olabılır. Az mantık. Saygılar  Grin

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 28, 2018, 01:19:12 PM

Konuyu geç farkettim.
Ledger Nano S çok ciddi bir indirime girmişti. 600'den 300'e düşmüştü hem de kargo bedavaydı... Başka bi konuda yazdım ama burayı görmemiştim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: