Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:34:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Önümüzdeki günlerde Bitcoin kaç dolar olur
2000 - 16 (21.1%)
3000 - 18 (23.7%)
4000 - 3 (3.9%)
5000 - 13 (17.1%)
6000 - 3 (3.9%)
7000 - 23 (30.3%)
Total Voters: 76

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin kaç doları görür ?  (Read 1458 times)
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 23, 2018, 01:02:42 PM

Bitcoin tarihi günlerinden birini yaşıyor.Buna hep birlikte şahit oluyoruz.Kimi Bitcoin bitti patladı  derken bazı arkadaşlar bunun sadece balinaların oyunu olduğunu düşünüyor.
Forumun görüşleri beklentileri nelerdir.Bitcoinin ara sıra böyle fetret devri yaşadığına şahit olduk.Bu krizler bir hafta 10 gün sürerdi.Sonra Bitcoin yoluna devam ederdi.
Genel tablo hakkında düşünceleri olan arkadaşlar yazarsa memnun oluruz.
Benim beklentim 4k'da güçlü bir direncin oluştuğu yönünde.Bu hafta sonu 4k'yı kırarak aşağılara sarkabilir ama pek uzun süre orada kalmayacağını düşünüyorum.
Önümüzdeki 3 gün 4k civarında tutunursa Bitcoin toparlamaya başlayabilir.
Tabi burası kripto piyasası burada her şeye hazırlıklı olmak lazım.Şartlar 1 saat içinde değişebiliyor.Yatırımcı için gidişat önemli güven acısından.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
November 23, 2018, 01:18:31 PM

Ben şahsen önümüzdeki günlerde 6k'yı göreceğimize inanıyorum.Bu fiyatlardan kim btc satar tabi fiyatı düşürüp ucuzdan btc toplamak isteyen balinalar.Başka satan varsa satsın bu fiyatlara alan bulunur.Belli bir yükseliş yakalandığında bu fiyatlar bir daha zor görülür.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
November 23, 2018, 01:24:38 PM

Önümüzdeki günler ne demek 6 gün sonra mı 6 ay sonra mı daha net ifadelerle açsaydın anlaşılır olurdu bu şekilde herkes kendi kafasındakini oylayacaktır neyse bana kalırsa düşüş biraz daha devam edecektir 3k ları görecektir.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 23, 2018, 01:25:26 PM

Ben şahsen önümüzdeki günlerde 6k'yı göreceğimize inanıyorum.Bu fiyatlardan kim btc satar tabi fiyatı düşürüp ucuzdan btc toplamak isteyen balinalar.Başka satan varsa satsın bu fiyatlara alan bulunur.Belli bir yükseliş yakalandığında bu fiyatlar bir daha zor görülür.

alan bulunur diyorsun Cheesy

bunu bir cok altcoin'de duymamismiydik..
2.200-3100$ görecegiz yakin zamanda
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 23, 2018, 01:29:09 PM

HERKES ALIRKEN SAT HERKES SATARKEN AL bence kademli alım şuan daha iyi gibi gözüküyor 1milyon doları görür demicem ama 10k doları görecektir 1 yıla kalmaz bence iyi kazanç
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 23, 2018, 01:35:06 PM

Arkadas sifirlasinlar su zittimin btc sini hangi coin kac dolar olacaksa olsun aq bu ne yaw. Pic ettiler piyasayi. Rahat vermiolar aq. Hani duserse alirim diyeninde elinde patlio aq. Her gelenin eline verirlerse nasıl duzelecek bu piyasa
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
November 23, 2018, 01:39:30 PM

3k'nın altına sarkmaz herhalde ya, gerçi bu piyasada neyin ne olucağı belli olmaz ama umarım düşmez.Ben haftaya 7k civarında olucağını düşünüyorum.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 23, 2018, 01:58:51 PM

Piyasalarda genel düşünce 3k civarına düşebilme olasılığına karşı zararına da olsa usd bekleniyor, bu durum yükselmesini engelliyor. Ben kendi adıma ara alımlar yapıyorum.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
November 23, 2018, 02:12:01 PM

BTC'nin tekrar yükselişe geçmesi için piyasanın Kripto Paraların gerekliliğini felsefe olarak da anlaması lazım.

Şu anda teknoloji kısmen anlaşılmış durumda, ama felsefi derinlik hiç yok piyasada, o yüzden tam bir panik havası hakim...

umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
November 23, 2018, 02:24:50 PM

artik bu seviyelerde uzun bir sure akumulasyon surecine girecegini dusunuyorum. Yarilanma olduktan  sonra ki 6 ay icerisinde de boga baslar sanirim, once ki tablolar bunu gosteriyor. Kisacasi  Allah herkese bol sabir versin.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
November 23, 2018, 03:10:21 PM

BTC'nin tekrar yükselişe geçmesi için piyasanın Kripto Paraların gerekliliğini felsefe olarak da anlaması lazım.

Şu anda teknoloji kısmen anlaşılmış durumda, ama felsefi derinlik hiç yok piyasada, o yüzden tam bir panik havası hakim...
panik olduğu konusunda kuşkularım var. zarar eden etmiş zaten, suni bir panik havası estirilmeye çalışılıyor gibi geldi bana...hazır hemen herşey dipteyken piyasanın temel dinamiği olan "when lambo!" felsefesiyle (!) hareket edileceği ve ani yükselişler göreceğimizi düşünüyorum hala nedense! artık iyimserlik mi diyeyim buna yoksa züğürt tesellisi mi bilemiyorum ama bu heriflerin böyle ekşını bol-volatilitesi yüksek-hesap sorulmayan-umut kapısı-cazip kazanç oranlı-gelecek vaat eden-daha dünyada tanınması 1-2 yılı ancak bulmuş-her kesimden ilgi odağı amazing bir piyasayı harbiden bitirecek kadar mal olmadığına inanmak istiyorum her nedense Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 23, 2018, 03:43:31 PM

Umarım bir an önce şu 3500 dolar hedefi gerçekleşir, yoksa daha aylarca bir ileri iki geri modunda gider gelir. Bir süre piyasa ölü olmaya devam edecek, bu süreçte kalitesiz projeler de piyasadan temizlenmiş olacak. Daha şimdiden borsalar bu temizlik sürecine başladılar bile. Kimse kısa sürede bir düzelme beklentisi içinde olmasın.
tayfundeniz (OP)
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 23, 2018, 04:03:02 PM

Önümüzdeki günler dediğim 15 günlük bir zaman diliminden bahsediyorum.15 gün içinde yön ya yukarı ya aşağı olacak.Yukarı da belirttiğim gibi haftaya 5k civarına yaklaşacağını düşünüyorum.3k bekleyen çok arkadaş var ama zor bir ihtimal.Olursa ne olur olursa kripto piyasası zor toparlar.Anlık inebilir çıkabilir ama o seviyelerde tutunması zor.Tutunursa zaten hep beraber hapı yuttuk.Piyasa rahatlayacaksa 3k'ya inip çıksın tabi öncelikle hedefimiz piyasanın düzelmesi.Ama bu balinalar milletin elinden ucuza mal alıp pahalıya çakmaya alışkın.Yine ters köşe yapacaklar gibi bir his var.
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
November 23, 2018, 05:33:29 PM

Hocam selamlar seni telegramdaki WPR grubundan biliyorum. Çoğu düşüncelerinde gerçekleşmiştir bizzat şahidiyim Smiley Ama bu durum gerçekten çok kötü ve sanki düşüş kaçınılmaz gibi. Ama ben yine de güveniyorum. Toparlayacaktır kendini, ne kadar düşerse düşsün büyük bir snowball bekliyorum açıkçası.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 23, 2018, 05:52:15 PM

Hocam selamlar seni telegramdaki WPR grubundan biliyorum. Çoğu düşüncelerinde gerçekleşmiştir bizzat şahidiyim Smiley Ama bu durum gerçekten çok kötü ve sanki düşüş kaçınılmaz gibi. Ama ben yine de güveniyorum. Toparlayacaktır kendini, ne kadar düşerse düşsün büyük bir snowball bekliyorum açıkçası.

btc 6'da iken sorsan 8k dicekti millet
simdi sorsan 6-7k dicek...
2017 yaz önceki olanlar rahat suan, ama yakina 3k görücüz, bakalim o zaman napacaklar Cheesy
24h icinde 3850$ deneyecekler gibi duruyor suan btc
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 23, 2018, 05:54:59 PM

Ben 2018 yılını 10 bin dolara yakın kapatacağımızı düşünüyorum. Fiyatları öngörülemez düşmüş durumda haliyle bundan daha aşağılara giderse piyasayı artık kaale alan olmaz. Bugün kavga eden minerlar ve balinalar el birliği ile seve seve yükseltecekler.

Bitcoin / Ethereum / Monero
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:09:34 PM

Ufukta 3000 dolar görünüyor ama burada hi.bir şey beklendiği gibi olmuyor bir bakarsınız geri çıkmış 6-7 bin dolarlara.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:18:13 PM

Bitcoin tarihi günlerinden birini yaşıyor.Buna hep birlikte şahit oluyoruz.Kimi Bitcoin bitti patladı  derken bazı arkadaşlar bunun sadece balinaların oyunu olduğunu düşünüyor.
Forumun görüşleri beklentileri nelerdir.Bitcoinin ara sıra böyle fetret devri yaşadığına şahit olduk.Bu krizler bir hafta 10 gün sürerdi.Sonra Bitcoin yoluna devam ederdi.
Genel tablo hakkında düşünceleri olan arkadaşlar yazarsa memnun oluruz.
Benim beklentim 4k'da güçlü bir direncin oluştuğu yönünde.Bu hafta sonu 4k'yı kırarak aşağılara sarkabilir ama pek uzun süre orada kalmayacağını düşünüyorum.
Önümüzdeki 3 gün 4k civarında tutunursa Bitcoin toparlamaya başlayabilir.
Tabi burası kripto piyasası burada her şeye hazırlıklı olmak lazım.Şartlar 1 saat içinde değişebiliyor.Yatırımcı için gidişat önemli güven acısından.

sıfırlasalarda kurtulsak dıyorum ben , waves dex de 3x 5 x yapıp duruyorum btc sayesınde hıc bır ıse yaramıo aq Cheesy cunku waves btc ye baglı ve bu sebeble 1 dolara ındı .
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:36:30 PM

Çin'de mining sistemlerinin kiloyla satışını ve birçok türk gruplarında insanların miningten çıkmaya başladıklarını gördükten sonra daha kötü şeyler olabileceğini düşünüyorum. Türkiye'de yanılmıyorsam bitcoin kazma maliyeti 3500 dolar gibi birşeydi. Bu seviyelerde insanlar yavaş yavaş ya çıkmaya ya da kazıma ara verip piyasanın daha stabil hale gelmesini bekliyorlar. Eğer piyasa yatay devam ederse kazım zorluğunun biraz daha azalacağını duymuştum. Neler olacağını kestirebilmek için sadece Baktt'ta işlem görmeye başlaması kaldı sanırım. Herkesin tek beklentisi Baktt ve Bitcoin Cash savaşının bir an önce çözüme kavuşması.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 23, 2018, 08:39:36 PM

4k nın altına inerse hepimize geçmiş olsun. Bir coin değeri  bir sene olmadan 5  kat düşerse ona güvenecek.

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: