Bitcoin Forum
June 08, 2024, 05:17:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Alım yapmaya devam edenlerden misiniz?  (Read 2697 times)
Dontcry. (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 23, 2018, 03:13:48 PM

Beyler piyasadan kücük yatırımcı çekildikce kar potansiyeli artacaktır bence 1.2k dolardan ethereum alanlar neden 120 dolardan ethereum almıyor? o zaman kar edeceğinizi düşündüren şey grafikdi değil mi? grafik yalan kar beklentisi gerçek olan o yüzden şahsen kendi adıma alım yapmaya devam ediyorum düştükce marketcap 105 milyar dolara değerse eğer elimde hiç TL kalmayacak tüm herşeyimi yatırmış olacağım. bakalım ne olacak ?

HERKES ALIRKEN SAT, HERKES SATARKEN AL......   
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 23, 2018, 03:24:31 PM

Beyler piyasadan kücük yatırımcı çekildikce kar potansiyeli artacaktır bence 1.2k dolardan ethereum alanlar neden 120 dolardan ethereum almıyor? o zaman kar edeceğinizi düşündüren şey grafikdi değil mi? grafik yalan kar beklentisi gerçek olan o yüzden şahsen kendi adıma alım yapmaya devam ediyorum düştükce marketcap 105 milyar dolara değerse eğer elimde hiç TL kalmayacak tüm herşeyimi yatırmış olacağım. bakalım ne olacak ?

HERKES ALIRKEN SAT, HERKES SATARKEN AL......   

HERKES ALIRKEN SAT, HERKES SATARKEN AL......    yazmışsında güzel kardeşim senin bonibon şekeri paranla nereye kadar işler. o sözler büyük firmalar için adamlar yüzbin yüzbin basıyor ortalama düşürüyor istediği kadar para kaybetsin hertürlü zararını cıkartıyor sen 1000$dan 5tane eth aldın ne etti 5bin$ kaç kişi burda ortalamayı düşürmek için su durumda 5bin$ 10bin$ para yatırır.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 23, 2018, 03:38:41 PM

Alım yapmayı bırakalı çok oldu, gerçi alım yapmak değil de piyasaya yeni para sokmayalı çok oldu. En son Neo ve Neblio'ları satıp anaparamı fazlasıyla piyasadan çekmiştim, iyi de yapmışım. Uzun bir süredir elimdeki farklı coinleri satarak yeni coinler alıyorum. En son Arbitrageları satıp tamamıyla Nos aldım. Şu dönemde piyasaya yeni para sokmak pek akıl karı değil gibi.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 23, 2018, 04:00:07 PM

- Mt.Gox
- Bitcoin cash (hash savaşları / fork artıkları)
- Bitmain tekeli
- Tether balonu
- KYC & AML işlemleri
- Tum piyasanın 2-3 isim tarafından manipule edilebilmesi
- Bağimsiz denen madenciliğin birkaç maden şirketinin tekelinde olması
vbvb.

Bu problemler çözülene kadar Bitcoin hiçbir şey ifade etmiyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
November 23, 2018, 04:28:15 PM

Alım yapmak için kaynak sağlayabiliyorsanız elbette güzel bir zamandayız. Fakat kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş görmemiz kolay değil, şu anda nakit para ile yatırım yapmayı düşünüyorsanız bir kere daha düşünün derim.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 23, 2018, 04:43:40 PM

Ben değilim şahsen. Daha önce aldıklarım hydro 50 Satoshi xsn 2000 satoshiye  ve pundix 24 Satoshi elimde mevcut sabırla bekleyeceğim

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 23, 2018, 05:01:49 PM

aslında şu an tam fırsat bana göre...gerçekten arı gibi çalışan birkaç proje biliyorum imkanım olursa ico fiyatının baya bi altına düşen bu token/coinlerden almak istiyorum. burdaki ağlak ergenlere bakmadan araştırıp yatırım yapma zamanı

bu veletler boğada bile ağlar şunları ciddiye almayın yav : D
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 23, 2018, 05:06:43 PM

Alım değilde al-sat yapıyorum.Fırsat gördüğümüzde vurup kafasına al-sat ile günü kurtarmaya çalışıyorum.Miktar arttırmanın yolları bu tür ortamlarda krizi fırsata çevirmekle oluyor.Bitcoinin her iniş çıkışında al-sat imkanı veriyor tabi botları aşan coinler.Botlara takılı kalanlardan pek bir şey çıkmıyor.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 23, 2018, 05:10:36 PM

alacak pek para kalmadı ama bounty falan kovalamaya devam edenlerdeniz.Belki bir proje 1000x yaparda yükselir zararı karşılarız diye umuyoruz hadi bakalım göreceğiz.

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 23, 2018, 06:41:13 PM

bu gerilemenin nereye kadar devam edeceğini bilemezsin aslında, önemli olan yakın gelecekte paraya ihtiyacın olabilecek bir duruma gelmemen piyasadan çıkmak zorunda kalanların belli bir kısmı zararına bozmasının sebebi acil nakit ihtiyacından kaynaklanıyor...
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 23, 2018, 06:51:38 PM

İnsanlar 1,2 k dan ether aldı sonra düştü yine aldı. Her düşüşte tüm parasını yatırıyor ama sonradan yatırım yapacak para kalmıyor. Şuan ki fiyatlar alım için çok uygun.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 23, 2018, 06:53:46 PM

Bende al-sat yapmak için uygun zaman. Oradan gelenlerle tekrar yatırım yapıp onu çevirerek daha fazla kazanmak en mantıklısı.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 23, 2018, 07:04:08 PM
Last edit: November 23, 2018, 07:39:00 PM by coinbergh

Şu dönem gibi piyasaların hangi yöne doğru gideceğinin belli olmadığı zamanlarda bekleyip, piyasa takibi yapmayı çok daha mantıklı buluyorum.

Bu piyasada daha düşmez dediğimiz ethereum'un bile hali ortadayken, deyim yerindeyse yoğurdu bile üfleyerek yemek lazım. Sonuçta çakıl taşıyla yatırım yapmıyoruz.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 23, 2018, 07:14:40 PM

Para varsa alım yapılır para yoksa? terste kalmışsak? O zaman beklemekten başka çare yok. Ki bu piyasada parayı 10/20 ye bölmek gerekir. Çünkü ortalama düşürmek için elde nakitin olması şart.

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
November 23, 2018, 07:16:01 PM

Tam gaz alımlara devam.Düşünce almayacağız da çıkınca mı alacağız.Gayet güzel sene sonu indirimleri.Düştükçe takviye çıktıkça satış ve döngü.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 23, 2018, 07:42:44 PM

Ben zaten elimde tuttuklarımı satmadım terste kalmamak adına. 2017 nin başından beri piyasadayım ve çok kez ölüp bittik ama her defasında geri dönüş muazzam oldu. En puslu hava boğaya en yakın havadır. Elimde 90-110 dolar arası maliyet ile edindiğim monero var bir miktar.

Güvendiğim için satmadım, satmayı planlamıyorum.

Hali hazırda 50 adet AMD kartımda tekrar miningin tekrar karlı olmasını bekliyor.

Olmuyorsa sorun yok boğada zaten mining yapıyordum haliyle roi yapmıştım bu yüzden nankörlük etmeyeceğim bu piyasaya...

Ekstra olarak nakitim olmadığı için yatırım yapamadım ama Neo ya bir miktar yatırım yapmayı çok isterdim çünkü antshares iken kaçırıp çok üzülmüştüm.

tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
November 23, 2018, 07:52:56 PM

Grafiğe göre işlem yapmayın bu piyasada grafi işlemez diye belki 40 kez söylendi. Ben alım yapmaya devam edenlerdenim ama grafikten vs değil bu paralara ve teknolojiye dünyanın ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için alım yapıyorum hala.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:49:51 PM

Bende aynı şekilde düştükçe almaya devam.Elbet piyasa canlanacak bu bir hafta olur bir ay olur ama canlanacak.Risk az almak isteyen kademeli alabilir.Bu fiyatlar geçen seneye oranla bedavadan biraz pahalı.

████████████         AVXChange         ████████████
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
November 23, 2018, 08:53:41 PM

Ben şuan için alım yapmaya falan devam etmiyorum son geçen haftaki düşüşten öncede bir miktar içerdeki paramıda çektim tüm paramı çekmiş oldum iyi ki de çekmişim. Bu düşüşün altcoinler tarafında devam edeceğine inanıyorum bitcoinde düşmeye devam eder ama altcoinler kadar değil.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
November 23, 2018, 09:07:58 PM

Alım yapacak para mı kaldıı anasını satiim. Bir türlü porföyü toparlayıp çıkamadım ki. Dibin dibi artık daha fazla düşmez deyip alım yaptım şimdi de geldiğimiz duruma bakın.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: