Bitcoin Forum
June 18, 2024, 11:31:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Alım yapmaya devam edenlerden misiniz?  (Read 2702 times)
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
November 24, 2018, 07:03:43 AM

Ben de alım yapmayı bırakanlardanım, onu yerine al sat ile elimdekileri arttırma yoluna gidiyorum, çünkü mesela ethereum 300'lere inerse ne var ne yok yatırılır mantığı vardı bizim arkadaşlarla aramızda iyi ki öyle bir şey yapmamışız, bugünde nereye kadar düşecek piyasa kestirmek zor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 24, 2018, 07:52:40 AM

Alım kademeli yapıyorum.Düştükçe takviye ediyorum.Nereye kadar tabi ki dibi görene kadar.Sonra rahat bir nefes alırız.Bu piyasadan umudumu kessem zaten satıp çıkarım üç beş zarara bakmam.Umutluyum güzel olacak.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 24, 2018, 08:01:06 AM

btc 4 binin altına sarkmaya başladığında kademeli olarak alım yapmaya başlayacağım
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 24, 2018, 09:44:23 AM

Beyler piyasadan kücük yatırımcı çekildikce kar potansiyeli artacaktır bence 1.2k dolardan ethereum alanlar neden 120 dolardan ethereum almıyor? o zaman kar edeceğinizi düşündüren şey grafikdi değil mi? grafik yalan kar beklentisi gerçek olan o yüzden şahsen kendi adıma alım yapmaya devam ediyorum düştükce marketcap 105 milyar dolara değerse eğer elimde hiç TL kalmayacak tüm herşeyimi yatırmış olacağım. bakalım ne olacak ?

HERKES ALIRKEN SAT, HERKES SATARKEN AL......   
Milletin tek anladığı fomo, 1500 dolardan fomoyla alırlar ama 120 dolardan almazlar sonra da para kaybettim diye ağlarlar. Yatırım nasıl yapılır öğrenmeden gelip burda bişiler alıp 1 aya çoğunu kaybetmeye başlayıp ağlayanlarla dolar yine ileride.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 24, 2018, 09:50:17 AM

Beyler piyasadan kücük yatırımcı çekildikce kar potansiyeli artacaktır bence 1.2k dolardan ethereum alanlar neden 120 dolardan ethereum almıyor? o zaman kar edeceğinizi düşündüren şey grafikdi değil mi? grafik yalan kar beklentisi gerçek olan o yüzden şahsen kendi adıma alım yapmaya devam ediyorum düştükce marketcap 105 milyar dolara değerse eğer elimde hiç TL kalmayacak tüm herşeyimi yatırmış olacağım. bakalım ne olacak ?

HERKES ALIRKEN SAT, HERKES SATARKEN AL......   
Milletin tek anladığı fomo, 1500 dolardan fomoyla alırlar ama 120 dolardan almazlar sonra da para kaybettim diye ağlarlar. Yatırım nasıl yapılır öğrenmeden gelip burda bişiler alıp 1 aya çoğunu kaybetmeye başlayıp ağlayanlarla dolar yine ileride.

Dip nereye kadar bilinmez ama bu fiyatlanmalar alım için uygun, insanların genel reaksiyonu düşerken almazlar yükselirken aldıkça alırlar; eee sonra koinleri bir güzel ellerine verirler.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
November 24, 2018, 10:07:13 AM

ben şu an piyasaya yeni para sokmuyorum şahsen. elimdekileri korumya çalışıyorum ciddi bir düşüş olursa toplu yeni alım yaparım şahsen.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
November 24, 2018, 11:34:21 AM

biraz daha beklemekte fayda var analistler daha da düşeceğini söylüyor daha da düşükten almak daha mantıklı alıp bi süre unutmak lazım zira beklenen yükselişe daha vakit var gibi görünüyor

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 11:39:00 AM

biraz daha beklemekte fayda var analistler daha da düşeceğini söylüyor daha da düşükten almak daha mantıklı alıp bi süre unutmak lazım zira beklenen yükselişe daha vakit var gibi görünüyor

daha düserse, iyi zamanda cikanlar tekrar alir ama yeni insanlarin artik güvenip girecegini sanmiyorum....tekrar 15-20k olacaginida pek sanmiyorum...arz talep olayi baya geride kaldi...yani agzi yanan girmez birdaha bence..bitconnect, ciftlik bank, scam ico'lar derken güyen kalmadi sanal paralara
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 24, 2018, 11:54:35 AM

Elime geçen bir miktar para var bu aralar biraz kararsız kalsam da yatırım yapacağım gibi duruyor marketi bu halde görmeyeli çok olmuştu neler olabileceğini bilemiyorum artık
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 24, 2018, 12:02:02 PM

Aslında piyasaya yeni para sokmamak lazım diye düşünüyorum. Eğer boğa uzaktan gözükürse zaten gümbür gümbür gelmeyecek mi? Eee hepsini bir anda çıkaramayacaklarına göre en azından boğa başında giriş yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
November 24, 2018, 12:02:38 PM

ne 20 binde ne 6000'de alım yapmaya devam edenlerden olmadım. hep aldığımı kısa sürede kar yapıp çıkmaya çalıştım. atıyorum 6500 dolardan bitcoin almış olsaydım 5800 altına geçtiği anda satıp çıkardım. zararım onunla sınırlı kalırdı. 4000'den tepki geldi, belki 3000'den daha güçlüsü gelecek. yani o parayı güçlü desteklere gelmesini bekleyip de kullanmak belki zararımı ortadan kaldırırdı. o nedenle sadece alıp beklemek bu yatırım gibi duruyor ama dump piyasası devam ederken hiç bir işe yaramadığı da açık. ralli de işe yarar o başka.

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
November 24, 2018, 12:04:43 PM

ne 20 binde ne 6000'de alım yapmaya devam edenlerden olmadım. hep aldığımı kısa sürede kar yapıp çıkmaya çalıştım. atıyorum 6500 dolardan bitcoin almış olsaydım 5800 altına geçtiği anda satıp çıkardım. zararım onunla sınırlı kalırdı. 4000'den tepki geldi, belki 3000'den daha güçlüsü gelecek. yani o parayı güçlü desteklere gelmesini bekleyip de kullanmak belki zararımı ortadan kaldırırdı. o nedenle sadece alıp beklemek bu yatırım gibi duruyor ama dump piyasası devam ederken hiç bir işe yaramadığı da açık. ralli de işe yarar o başka.

aferin sana..en iyisini yapmissin
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 24, 2018, 12:09:34 PM

insanlar zaten son 6 aydır her düşüşte bu son bu son diye diye elindekileri yatırdı çoğu kişi artık TL si kalmadığı için alamıyor, bazılarıda sekötre olan güvenini yitirmiş durumda.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
November 24, 2018, 12:23:58 PM

Parası olan şu an tam yatırım zamanı. Tüm coinler en düşük seviyelere geldi. Ben şahsen şu an yatırım yapma taraftarıyım. ETH 120 dolar seviyelerinde bunu değerlendiriyorum. Ayrıca HYDRO projesine güveniyorum. Düşük olduğu için onu da elimde tutuyor ve biraz biriktiriyorum.
BCH savaşı eninde sonunda sona erecek ve tüm coinler için yükseliş başlayacak.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
haticebayik0993
Jr. Member
*

Activity: 113
Merit: 1

View Profile
November 24, 2018, 12:28:06 PM

Düştükçe aldık aldıkça düştü herkes son kuruşuna kadar girdi içeriye allah yardımcımız olsun 😂hastalık haline geldi kripto işi iyice
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
November 24, 2018, 12:28:37 PM

Açıkçası ben sakin bir şekilde ilerlenmesi gerektiğini düşünüyorum, 4k dolar seviyesi örneğin btc için güzel bir nokta alım yapılabilir fakat daha da düşme olasılığına karşı hepsini orda girmemek de bir tercih kademeli alım mantıklı böyle kötü günlerde.
Krepto
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 2

View Profile
November 24, 2018, 12:30:35 PM
Last edit: November 24, 2018, 12:49:24 PM by Krepto

Eth için 100$ deniyor acele etmeyin. Ama tam yatırım zamanı olduğu kesin. Alım yapıp yüksekten alınmış olanların ortalamalarını düşürebilmek adına güzel fırsat, haa tabi güveni sarsılanlara, son damlasına kadar tüketmişlere birşey diyemem, yada kredi alıp girilmek için bile çok riskli. Ama kenarda yatan kaşıyan bir para varsa neden olmasın. Herkesin kendi tercihi, yatırım tavsiyesi değildir.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 24, 2018, 12:36:01 PM

Bende bilemiyor ve çok kararsız kalıyorum bu gibi dönemler de çünkü kimsenin böyle kara günlerde pozitif düşüncesi yok herkes yangına körükle gidiyor bence bunu fırsat bilip almak mantıklı olabilir. YTD.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 24, 2018, 01:15:30 PM

Piyasanın hangi yöne doğru gideceği çok belirsiz. Eskiden hiç olmazsa yükselecek dediğinde bir dayanak gösteriyordun ama şimdi öyle bir durumda yok. Daha da düşebillir parası olan kademeli alırsa iyi bence.

renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
November 24, 2018, 01:52:09 PM

Kademeli kademeli alacak parası olanlar için güzel fırsat olduğunu düşünüyorum. Piyasada çok olumsuz bir hava var daha da düşebilir o yüzden dikkat etmek gerekiyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: