Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:26:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 »  All
  Print  
Author Topic: Alım yapmaya devam edenlerden misiniz?  (Read 2697 times)
Dontcry. (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 15, 2019, 02:27:52 PM

8150 doları görmüş bir bitcoin var karşımızda ben kademeli alım yaptığım için bu yükselişten oldukça memnunum yükselişin bir süre daha süreceğini düşünüyorum zira kademeli olarak satmaya başlayacağım

80 100k lar yine konusulmaya başlandı bu fikrinden vazgeçmezsin umarım Smiley
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 15, 2019, 02:40:25 PM

Hızlı gelen BTC yükselişinden sonra bu aralar herkes gözünü altcoinlere dikti. Btc bir soluklanma fırsatı verirse artık altlardan bir yükseliş beklentisine girildi, şimdi herkes hangi altcoine yatırım yapacağını tartışmaya başladı bile. Ben kendi adıma hali hazırdaki yatırımlar ile piyasa gözlerimi yaptığım bir dönemdeyim, yine de sağlam alım fırsatı çıkarsa değerlendireceğim elbette.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
May 16, 2019, 07:17:29 PM

altcoinlerde bu aralar fazla bir artış yaşanacağını çok fazla düşünmüyorum ama piyasa herkese sürpriz yapabilir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
May 16, 2019, 09:21:58 PM

Alım fırsatları altlarda şuanda fazlasıyla var bitcoine girenler altlardan çıktı ve iyi bir düşüş oldu şuanda tam alt alma zamanı çünkü yakında bitcoinden çıkıp altlara hücum başlayacaktır.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 16, 2019, 10:22:54 PM

Ben daha çok bountylerden gelenlerin nasıl değerleneceğini merak ediyorum. Borsalara yeni girip beklemede kalan, hacimsizlikten bıkkınlık yaşatan çok coin/token var. Yaklaşık 1 yıldır, bugünleri düşünerek yol haritalarına devam edenler istikrarlı projeler de var... Bountyden gelenleri bu ara tutmakta fayda var. Piyasada oturmuş olan altlarda da alım fırsatları çok geliyor. Tam da ortaya karışık bir sepet oluşturmalık ortam!
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 16, 2019, 10:58:14 PM

8150 doları görmüş bir bitcoin var karşımızda ben kademeli alım yaptığım için bu yükselişten oldukça memnunum yükselişin bir süre daha süreceğini düşünüyorum zira kademeli olarak satmaya başlayacağım

80 100k lar yine konusulmaya başlandı bu fikrinden vazgeçmezsin umarım Smiley

Konuşulması çok doğal bence çünkü piyasa giren şirketlerin getireceği paraların haddi hesabı yok malesef çok büyük paralardan söz ediyoruz burda dünyanın en büyükleri bu adamlar fonlar bankalar borsalar bu işlere girmeye başladılar artık.
ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
May 17, 2019, 12:28:51 AM

bugünkü düzeltmede yine bir miktar girdim fakat ya bugünkü düşüş bir düzeltme değilse heheh Cheesy o zaman da sağlık olsun diyeceğiz sanırım.

son günlerde 8 bin seviyelerinde yer edinmeye çalışıyor fakat bunu bir türlü başaramıyor.

eğer bunu başaramazsa 8 binden aşağı yönlü bir düşüş trendine girmesinden korkuyorum . umarım korkularım beyhudedir ve yükseliş devam eder.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 17, 2019, 12:45:12 AM

Benim alım olay biteli çok oldu. Olurda BTC 10 bin doları geçer ve alt coinler yukarı doğru gitmeye başlar ise o vakit birşeyler kazanmış olurum. Yoksa boşa kürek diyebiliriz.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
May 17, 2019, 07:00:37 AM

Ben alım olayını da satım olayını da hiç bırakmadım, bir daha bir şey almıcam diyorum ondan sonra gidiyorum yine alıyorum, bu kripto paralar uyuşturucudan beter bir şekilde bağımlılık yapıyor.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 17, 2019, 07:12:30 AM

Alım yapıyorum ama satış yaptığım diğer coinlerden.Çok bariz bir dip görürsem takip ettiğim coinde ona geçiş yaparım.Kısa günde artık ne getirirse.Getirmezse beklerim.Her defasında yükselmiş olana girmeyeceğim derim girdiğimde zaten hep düşmüştür.Bundan dolayı artık dip yapmış ve hareket etme zamanı gelmiş coinler kovalıyorum.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
May 17, 2019, 10:22:32 AM

bugün artık 8 bin dolarda tutunamayarak serbest düşüş yaşadı ve yanında da altcoinleri götürdü bitcoin. biraz izlemekte fayda var.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Dontcry. (OP)
Full Member

Merit: 104

View Profile
May 26, 2019, 12:31:30 PM

Alım yapıyorum ama satış yaptığım diğer coinlerden.Çok bariz bir dip görürsem takip ettiğim coinde ona geçiş yaparım.Kısa günde artık ne getirirse.Getirmezse beklerim.Her defasında yükselmiş olana girmeyeceğim derim girdiğimde zaten hep düşmüştür.Bundan dolayı artık dip yapmış ve hareket etme zamanı gelmiş coinler kovalıyorum.

Bunu belirlemek gerçekten çok riskli dip yapan coinler genelde memnun olunmayan ellerinde bişeyler olmayan coinler oluyo yada gelişmesi yavaş olanlar tabi süpriz yapınca güzel kazandırıyor
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 31, 2019, 11:39:37 AM

Ben aylık düzenli olarak bitcoin alıyorum ve hiç pişman değilim 3000 dolardan da aldım 8000 dolardan da bu fiyatlar bitcoin için bence ucuz bu yüzden planlı alıyorum hep
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 31, 2019, 03:32:04 PM

Maalesef evet diyerek başlamak istiyorum mesajıma. Uzun bir süredir mevcut birikimimden büyük bir payı kripto para sektörüne aktarmış bulunmaktayım ve her geçen gün kazandığım ve oluşturduğum yeni birikimlerimi de buraya aktarıyorum. Evet, zaman zaman pişmanlık hissediyorum ve birçok yatırımım değer kaybettiği için de tekrar nakite geçemiyorum. Fakat şöyle de bir şey var ki bu alanda kullanmakta olduğum para zaten benim ihtiyaç fazlası olarak düşündüğüm ve birikimini yaptığım paramdı. O sebeple de yakın zamanda satış yapmayı düşünmüyorum ve kendimi geleceğin zengini olarak görüyorum. Sürekli alım yaparak birikim yaptığım paralar hakkında bahsetmek gerekirse sırası ile NEO, BNB, Dogecoin, Ethereum ve Bolt seçeneklerini sıralayabilirim.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 31, 2019, 05:04:58 PM

alım yapacagımda fazla para gelse bıyerlerden keske ama nerde . pıyasa haıfıften yukseltı gıbı devamı gelırse gene alamayız bız bırsey
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2019, 09:23:56 PM

Para bitti altlarda eriyor.Ne olacak oda belli değil.Artık çıkanı satıp düşeni alarak miktar arttırmaya bakıyorum.Şu an bundan başka yapacak bişey yok.

Oracolcoin XOR         
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
June 01, 2019, 11:11:52 AM

Ben aylık düzenli olarak bitcoin alıyorum ve hiç pişman değilim 3000 dolardan da aldım 8000 dolardan da bu fiyatlar bitcoin için bence ucuz bu yüzden planlı alıyorum hep

Bunu ben de yapmaya çalışıyorum, acelesi yok diyerek uzak geleceği düşündüğüm için bu süreçte beklemek kanıma dokunmaz diye umuyorum. Ama yine de insanın sabrının tükendiği anlar oluyor.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 02, 2019, 09:17:44 AM

Önceden diyordum her ay en azından 1 ETH alıp kenara koyayım. Gel zaman git zaman pek mümkün olmadı, şimdi de her ay en azından 3-4 BNB bile konsa ileride gerçekten iyi yerlere getirebilir ama bakalım ekleyebilecek miyim?  Smiley
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2019, 04:41:07 PM

Bir kerede yatırım yapmaktansa fiyatı ikinci plana atıp büyüklere her ay bir şeyler eklemek bu piyasada yapılması gereken temel şeylerden biri bence.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
June 02, 2019, 05:32:05 PM

Ne tür bir yatırımcı olduğumuza karar verdikten sonra fiyat ikinci planda kalıyor. trade veya uzun vade farketmez. Ama vurguna gelenler alım yapmaya devam etmez.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 »  All
  Print  

Jump to: