Bitcoin Forum
July 14, 2024, 04:16:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 5.000 Doları Tahmin Eden Tone Vays: Ayı Piyasası 2019 Yazına Kadar Sürebilir  (Read 209 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
November 23, 2018, 04:23:49 PM

Önde gelen Bitcoin analistlerinden ve figürlerinden olan Tone Vays, yakın zamanda katıldığı röportajda, bütün kripto para sistemini yerle bir eden ayı piyasasından ve bunun getirdiği düşüşten konuştu.

CNBC ile yaptığı röportajda ilk olarak geçtiğimiz Ocak ayının ortalarında BTC’nin 5.000 dolar seviyesine inebileceğini belirten Vays, şöyle devam etti:

”Aslından bundan dolayı o kadar mutlu değilim ve bu keşke yanılmış olsaydım diyeceğim konulardan birisi çünkü ben bir Bitcoin hodler’ı olarak duruyorum ve ayı piyasası boyunca da Bitcoin’imi elimde tutacağım, ancak yine de bütün bunlar bitmeden önce biraz acı çekeceğimizi düşünüyorum.”

Daha önceki tahminlerine değinen Vays, Bitcoin’in büyük ihtimalle 4.000 dolardan daha aşağı inebileceğini ifade etti. Bitcoin için tahmin ettiği en düşük bölgenin ise 1.300 dolar bölgesi olduğunu vurgulayan Vays, Bitcoin’in bir ihtimale 4.200 dolardan yükseliş yaşayıp 6.000 dolar bölgesine gelebileceğini, ancak sonrasındaki 10.000 dolar seviyesinin zorlama olduğunu ve bunun gerçekleşmeyeceğini düşündüğünü ekledi.

”Fiyatın kesinlikle 4.200 bölgesinden kırılma bölgesi olan 6.000 bölgesine kadar sıçradığını görebiliyorum, ana yine de ayı piyasası önümüzdeki yıl civarlarında bitene kadar 3.000 dolarları göreceğimizi düşünüyorum.”

Diğer analistlerin aksine kendisinin tahminlerinde hem fiyat hem de zaman belirttiğini ekleyen Vays, zamanın çok önemli bir rol oynadığını ve Bitcoin için olası fiyatların da 5.000, 3.000 ve 1.5000 dolar olduğunu ifade etti.

”Ayı piyasası fiyat 1.500 dolara kadar inmiş olsaydı şimdiye kadar bitmiş olabilirdi ancak fiyat tutunuyor. Ben de şimdi ayı piyasasının kış boyunca bahara kadar sürmesini bekliyorum. Bence bu noktadaki en iyi seçenek baharda 3.000 dolar seviyesinde dip seviyenin bulunmasıdır ancak bu da işe yaramazsa, o zaman ayı piyasası 2019 yazının sonlarına kadar sürebilir.”

Haber linki : https://koinbulteni.com/bitcoin-icin-5-000-dolari-tahmin-eden-tone-vays-ayi-piyasasi-2019-yazina-kadar-surebilir-31101.html?utm_source=internal&utm_medium=home_featured&utm_campaign=home_featured_1%27

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
November 23, 2018, 05:46:52 PM

bunlar 6000 ve altındaki düşüşle birlikte birilerini paniğe sürükledi. şimdi ise 4000 dolar ve üzerine yatırımcıları bitcoin almaya zorluyorlar. onu da yükselecekmiş gibi yaparak başarıyorlar. 4000-4500 aralığında gezdiği vakitte kimi yemlerse 3000 dolara kadar atıyorum düşüş yaparak alanı pişman ettirecek duruma getirmeleri bence yüksek ihtimal.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
November 23, 2018, 06:19:10 PM

Bundan sonra artık her gün ayı iP yasası var. Unutun artık bu boğayı falan. Öyle bir şey olmayacak. Bir daha sağlam bir yükseliş asla olmayacak Bitcoinin işi bitecek

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 23, 2018, 07:46:00 PM

Bundan sonra artık her gün ayı iP yasası var. Unutun artık bu boğayı falan. Öyle bir şey olmayacak. Bir daha sağlam bir yükseliş asla olmayacak Bitcoinin işi bitecek
Adamlar bence sen ve senin gibi düşünenleri piyasadan temizledikten sonra  sağlam yükselişe geçmeyi düşünüyor ve görünüşte senin gibi düşünen insanların yorumlarına baktığımda gerçektende adamlar hedeflerine ulaşıyorlar , Tone Vays bu piyasayı iyi tanıyan bir adam ve hayatını buna adamış ve o kişi bile elindekileri tutuyorsa bunun bir anlamı olmalı !
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
November 23, 2018, 08:12:05 PM

Ayı piyasası ne zamana kadar sürerse sürsün yeter ki kripto paraların sonu gelmesin. Benim şu andaki tek korkum kripto paraların kökten ortadan kalkması açıkçası Undecided
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
November 23, 2018, 09:19:29 PM

2019 yazına kadar süreceğini düşünmüyorum. Herkeste bir bıkkınlık başladı marketcap baya daraldı. İnsanlar temelli çekip gitmeden boğayı getireceklerdir. Yoksa kimler üzerinden para kazanılacak.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 23, 2018, 10:23:04 PM

Ayı piyasasının 2019 yazına kadar sürmesi büyük ihtimal bencede ,bitcoinin 20 bin dolar seviyelerinden 4 bin dolara kadar gelme süreci 1 senede olduysa tekrar toparlaması içinde en az 1 sene şart.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 10:57:16 AM

2019 yazına kadar bitcoin 2000 usd altını görebilir çünkü düşüş dinlenerek devam ediyor ayrıca 2000 altcoin varsa bunların 1000 i piyasadan silinir
haticebayik0993
Jr. Member
*

Activity: 113

View Profile
November 24, 2018, 12:25:01 PM

Maalesef ki bu kadar düşüşden sonra sanırım o kadar zaman alacak gibi görünüyor ama belli olmaz tabi daha önceki düşüş yükseliş grafiklerıne bakılırsa heran herşey de olabilir
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
November 24, 2018, 01:20:45 PM

gelecek sene için ralli falan beklemiyorum. benim istediğim asıl nereye ulaşmak istiyorlar ise oralara bir an önce gitmesi. en azından nereden güç topladığını görürüz. şu anda güç topladığı falan yok, yeniden kandırma peşindeler.
newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
November 24, 2018, 01:22:15 PM

Müthiş tespitler, teknik ve prensip olarak da benzer beklentideyim, zaman bu işte çok önemli ben de bir HODL'ım ve iniş çıkışlarla pek işim yok açıkçası, konsantrasyonum genelde 2021, bekleyip göreceğiz.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 24, 2018, 01:35:53 PM

Heh biri tutturdu ya şimdi herkes bunu dinleyecek ve piyasanın yükselmesini istemeyen devler bu tutturan arkadaşlara reklam yaptıracak şuan yükseliş beklemiyorum diyin diyecekler  Grin

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 24, 2018, 07:08:10 PM

Bir an önce düşecegi yere düşüp tren kalsa artık.Yanlış zamanda hodl yapıyoruz. Başarılı bir trader değilim ama sağlam hodl'cuyumdur. Bu sene çok kötü geçti hepimize geçmiş olsun.
O kadar düşüşe ragmen satamadıysam bu fiyata elimdekileri birilerine kaptıramam o yüzden HODL!.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 24, 2018, 09:42:41 PM

Ayı piyasası falan olmaz artık 5000 dolarlara gelirse boğa geldi diye sevinecek hale getirdiler. Gerçekten çok kayıplar var altların hele suyunu sıktılar karlar gitti.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
November 24, 2018, 09:48:52 PM

Muhtemelen 2019 yazı çok iyi niyetli bir tahmin olarak kalacak, bu gidişle 5.000 dolardaki bitcoinli piyasayı arar hale geldik. Uzun ve acılı bir sürece girdik, hayırlısı.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 25, 2018, 07:22:00 AM

Adamın tahmin ettiğinden daha kısa sürede düşüyor böyle giderse 3000 doları 2019 yazını beklemeden bulacak gibi ether de zaten 100 dolar sınırına dayandı. Yapacak çok bişey kalmadı elimizdekilerle hodl yapmak. Belki 2019 yazına kadar bi dalga gelir de biraz yükselir.
Erhan5532
Jr. Member
*

Activity: 336

View Profile WWW
November 25, 2018, 03:55:30 PM

Boğa boğa boğa arkadaş ne boğaymış ya gelmedi gitti milletin gözü 2018'in sonundaydı şimdi 2019'un sonuna kald, bakalım.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
November 25, 2018, 07:39:14 PM

Piyasa 2019'dan önce düzelmez. Düşüş biraz daha sürecek gibi görünüyor.Yazdan önce ilkbaharda yükseliş belirtileri olur. Ondan sonrasını o zaman geldiğinde bakarız.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
November 25, 2018, 08:08:57 PM

2018 yılını bu şekilde tamamlamış oluyoruz bence. 2019 yılında aniden piyasa yükselmez. yaz ayları zaten durağan geçer. demekki en erken 2019 son baharda piyasa düzelebilir.
mervylmaz
Jr. Member
*

Activity: 65

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 25, 2018, 08:33:03 PM

Benim tüm beklentim 2019 yılında yeni bir başlangıç olacağıydı umarım ben haklı çıkarım da yeniden yükseliş başlar

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: