Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:05:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni üyelere yapılan linç girişimi...  (Read 543 times)
forumalacali (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
November 24, 2018, 12:02:01 PM

Bakiyorum forumda arkadaş yeni üye  kendince bir yorumu var bir konu açıyor. Bu arkadaş tecrübeli olmayabilir yada sadece izlemekle yetinen bir üyede olabilir ama nedense newbie olduğu için ters ters cevaplar veriliyor. Arkadaşlar görmezden gelsek yada doğrusu neyse diye anlatsak yazsak güzel olmaz mi ?  Burasi forum tecrübeler paylaşılıyor, sorular sorular cevap buluyor. Biraz hoşgörü lütfen.

Herkesin siniri , morali bozuk zaten.
1715339138
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715339138
Reply with quote  #2

1715339138
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715339138
Hero Member
*

Ignore
1715339138
Reply with quote  #2

1715339138
Report to moderator
1715339138
Hero Member
*

Ignore
1715339138
Reply with quote  #2

1715339138
Report to moderator
1715339138
Hero Member
*

Ignore
1715339138
Reply with quote  #2

1715339138
Report to moderator
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 12:06:40 PM

Bakiyorum forumda arkadaş yeni üye  kendince bir yorumu var bir konu açıyor. Bu arkadaş tecrübeli olmayabilir yada sadece izlemekle yetinen bir üyede olabilir ama nedense newbie olduğu için ters ters cevaplar veriliyor. Arkadaşlar görmezden gelsek yada doğrusu neyse diye anlatsak yazsak güzel olmaz mi ?  Burasi forum tecrübeler paylaşılıyor, sorular sorular cevap buluyor. Biraz hoşgörü lütfen.

bir iki dangalak var burda ögle her komuya keske arasaydin diyor...genelde kendilere benzeri konulari acmis oluyor gecmiste, biraz büyük abi sendromu var bazilarida Cheesy hayatta tek ulastiklari burada hero yada senior member olmak olsa gerek Cheesy
ben ignore basip geciyorum
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 24, 2018, 12:17:25 PM

Bu heroların hepsi liseli ergen açmıslar işsizler 10-15 hesap merit kazıyorlar heroların hiç birini sallama hiçbiri bir halt bilmiyor o yüzden forumda istediğin gibi takıl bak bana efs yi bile sallamıyorum. Forumda 3-5 insan  var
karaborsadan merit almak istiyorsan bitcointürk var
Gönül eğlendirmek istersen ripplecanavari var
Su kaynatıp mercimek pişirmek istersen PHI1618 var

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 12:19:53 PM

Bu heroların hepsi liseli ergen açmıslar işsizler 10-15 hesap merit kazıyorlar heroların hiç birini sallama hiçbiri bir halt bilmiyor o yüzden forumda istediğin gibi takıl bak bana efs yi bile sallamıyorum ben yazıyorum o siliyor işine silecek tabi.

EFS yasiyormu Cheesy
belese calisinca takmiyordur artik
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
November 24, 2018, 12:20:52 PM

Bu heroların hepsi liseli ergen açmıslar işsizler 10-15 hesap merit kazıyorlar heroların hiç birini sallama hiçbiri bir halt bilmiyor o yüzden forumda istediğin gibi takıl bak bana efs yi bile sallamıyorum ben yazıyorum o siliyor işine silecek tabi.

EFS yasiyormu Cheesy
belese calisinca takmiyordur artik

Forumda 3-5 insan  var

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
November 24, 2018, 12:26:33 PM

Bu heroların hepsi liseli ergen açmıslar işsizler 10-15 hesap merit kazıyorlar heroların hiç birini sallama hiçbiri bir halt bilmiyor o yüzden forumda istediğin gibi takıl bak bana efs yi bile sallamıyorum. Forumda 3-5 insan  var

Gereksiz birisi istersen boş beleş birisi istersen. Nerede lüzumsuz birisini ararsan Carolina var. Dikkat ettiysen hiç kufretmiyorum sana. Aslında fazlasını hakediyorsun
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 24, 2018, 12:31:07 PM

Çünkü bu forum newbielerden çok çekti neden mi çünü herkes newbie hesap açıp buraya olur olmaz konular açıp bizleri taciz edebilir ve 1 moderatör olduğu için de neye yetişecek adam

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 24, 2018, 12:36:14 PM

En kötüsü de meritlik paylaşım yapsan bile sana merit atmazlar. Merit iyi güzel ama şu da bir gerçek ki. Forumda yüksek rütbeliler hep birbirlerine çalışıyor. Zaten hero ya da daha yüksek rutbelinin en az 3-5 yan hesabı vardır. Al takke ver külah yapılıyor merit olayında.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 24, 2018, 12:38:45 PM

Ben bir iki başlık açtım. Bir tanesi konu dışında bir tanesi de bu bölümde, sağolsun GGUROL adında bir arkadaş merit attı. Onun dışında hiç atan olmadı. Çünkü neden o başlıkları newbie açtı da o yuzden

Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
November 24, 2018, 12:42:10 PM

Gereksiz birisi istersen boş beleş birisi istersen. Nerede lüzumsuz birisini ararsan Carolina var. Dikkat ettiysen hiç kufretmiyorum sana. Aslında fazlasını hakediyorsun

Sizi artık kimse takmaz istediğiniz gibi kişneğin

unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 24, 2018, 01:05:18 PM

Evet bmyle durumlarla karşılaşıyorum bazen. Haksızlık yapışabiliyor. Sonuçta herkes bu dönemden geçti güzel bir sille yazmak yerine küçümsemek yanlış
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 24, 2018, 01:13:14 PM

Newbie'ler saçmalamasa bence böyle bir tepki ile karşılaşmazlar. Zaten newbielerin geneli kendi sitelerine hit çekmek için konu açıp saçma sapan yorumlar yazıyorlar. O yüzden bir ön yargı olmuş.

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 24, 2018, 01:19:53 PM

Ota b*oka konu arkadaşlar forumu köy kıraathanesne çevirdikleri için pek hoş karşılanmıyorlar.

Arkadaş konu açmadan önce bir araştır aynı konudan var mı yok mu ? kendi fikrin varsa eski konuya gider yazarsın adam akıllı.

Veya copy paste yapıp bir halt ettiklerini zannediyorlar. Sağdan soldan alıntı haberlerle konu mu açılırmış ? adam sanki magazin servisi Smiley

Adam akıllı fikriniz yoksa kaliteyi düşürmekten başka hiç bir işe yaramaz bu yaptıklarınız.

Kendi fikrim : newbie üyelerin konu açması kısıtlanmalı

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
November 24, 2018, 01:30:23 PM

Sizi artık kimse takmaz istediğiniz gibi kişneğin

Sanki seni çok takan var tarrak. Bu sana son cevabım. Diğer konuda da yazdım. Önüne gelene satasiyorsun. Biraz efendi ol. Olgun insanlar senin gibi davranmaz. Karşında ki kişilere saygılı ol biraz.

Okumak cahilliği alır eseklik baki kalır.
forumalacali (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 193

View Profile
November 24, 2018, 01:32:40 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2083589.msg20826781#msg20826781  

Tek açtığın konu bu , bir soru sormuşsun ve cevabını almışsın ne güzel biri yardımcı olmuş.

Sen diyorsun ki yeni üyeler hiç soru sormasın, saçmalamasın, ölsünler gebersinler biz memberler herolar vs... gül gibi geçiniriz Smiley

Bu forumun amacı yardımlaşma değilmi ?

Sen ilk konunu member iken mi yaptın Huh Herkesi aynı kefeye koyman üzücü. Tecrübeliler kadar tecrübesiz insanların burda olması kadar doğal bir durum yok. Saçmalayacaklar gerekirse herkes anasının karnından miner doğmuyor yada trader.

Biraz anlayış hocam,  
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
November 24, 2018, 01:42:06 PM

Buradaki yorumları görünce sorunun newbie veya hero olması değil saygı ve edeb almamış kişilerin sorunun olduğunu farkettim. Biraz saygılı olsak hiç bir sorun olmaz.
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 24, 2018, 01:45:41 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2083589.msg20826781#msg20826781  

Tek açtığın konu bu , bir soru sormuşsun ve cevabını almışsın ne güzel biri yardımcı olmuş.

Sen diyorsun ki yeni üyeler hiç soru sormasın, saçmalamasın, ölsünler gebersinler biz memberler herolar vs... gül gibi geçiniriz Smiley

Bu forumun amacı yardımlaşma değilmi ?

Sen ilk konunu member iken mi yaptın Huh Herkesi aynı kefeye koyman üzücü. Tecrübeliler kadar tecrübesiz insanların burda olması kadar doğal bir durum yok. Saçmalayacaklar gerekirse herkes anasının karnından miner doğmuyor yada trader.

Biraz anlayış hocam,  

Hiç kusura bakmayın üye olmadan önce de bu forumu takip ediyordum.Forumda zaten pek çok açılmış başlık var ARAMA bölümünü kullanabiliyorsa bir insan yeni konu açıp kasmasına gerek yok diye düşünüyorum. Her aklımaza geleni araştırmadan konu açacaksak ortalık çöpe döner. Gerçi çok takılmamak gerek ülkenin kültürü yeni nesil newbilerin bu davranışlarına çok musait.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
November 24, 2018, 01:56:49 PM

Birtane manyak vardı benim postlarıma kafayı takan,ağzından bok damlıyordu,boksuz bir yorumu yoktu baktığımda ama sürekli faydalı bilgiden,kendini yetiştirmekten çöp paylaşımlardan bahsedip duruyordu.Nerdeyse küfür edecektim, neyseki son cevaptan sonra uzadı gitti pislik.

Bizim türk arkadaşlar forumun zabıtası kesilmişler,üst rütbeler geçerken lafını koyup geçiyor.Yok çöplüğe dönüyormuş burası vs vs.

Faydalı bilgi habermiş,habermi yumurtlayacağım sana kardeşim,haberini aç ilgili sitelerden okuyuver.Bizzat token geliştiricilerini takip et,benim sana haber getirmemi niye bekliyorsun.Ve bunu nenem zamanı uygulaması olan btt de bekliyorsun.

Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
November 24, 2018, 02:01:23 PM

Bende buna benzer konu açıp uzunca verip veriştirmek istiyordum benden önce davranmişşın.

imza için post paylaşmamız lazım. daha bir iki gün önce bugün de haber alıp paylaşayım dedim onun altına bile,bilmiyor okumamış paylaşımı yapmış denyonun biri.ula ben en azından post görevimi gidip milletin postunda salya akıtarak yapmıyorum senin gibi.post kasmak için saracak adam arıyorlar.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 24, 2018, 02:20:37 PM

Geçen yıl 3-5 dolarlık ref kasmak adına zaten onbinlerce kişi altın tepsiler sunularak davet edildi buraya ve kripto para camiasına. Sonra airdrop ve bountyler çok kişi giriyor diye kazandırmıyor??? E kazandırmaz tabi, günü kurtarayım derken süreci hızlandır, sonra da kalabalıktan şikayet et. Süreç, gereğinden defalarca kat hızlı işleyince bu hallere geldik zaten. Artık hepimize geçmiş olsun. Yeni arkadaşlar da hoş gelmişler aramıza.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: