Bitcoin Forum
May 21, 2024, 12:46:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Kriptoya girip ana parasindan kim bugüne kadar suan icin kar yada zarar'da  (Voting closed: March 04, 2019, 02:38:33 PM)
KAR - 24 (35.3%)
ZARAR - 44 (64.7%)
Total Voters: 68

Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kim KARDA kim ZARARDA  (Read 891 times)
mahmuterdem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 02:38:34 PM

Herkesin bir kripto macerasi var.
Kimisi tepeten girdi, kimisi erken girdi.
Bazilari Bounty, Airdrop derken...suan ilk yatiriminizdan kardamisiniz yoksa zarardami..
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 24, 2018, 02:50:23 PM

Sepet olarak https://bitcointalk.org/index.php?topic=4258667.0 zararda olsam da KAR işaretledim çünkü kimse kadar zarar etmedim zarar eden abilerime ve kardeşlerime sabır diliyorum ve inşallah yeterince sabrederlerse ışığı göreceklerdir diye düşünüyorum.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
November 24, 2018, 02:54:07 PM

% 75 zarar   var  bende fakat  önemli  olan  hala var olmamız Cheesy kaybım çoğu  kişinin  hayallerini süsler Smiley

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 24, 2018, 02:56:02 PM

karda olan var mıdır acaba Cheesy tabi 2 3 yıllık süreçte bakmassak . o değilde bu süreçte bi glitzkoin ayakta kaldı yükseldi yani başka hacimli koin olupda yükselen görmedim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 24, 2018, 03:30:32 PM

Karda olan kişiler bu işe hiç girmemiş olan kişilerdir. Dönem dönem dolar bile değiştiği için zararda olmayan yoktur.

Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 24, 2018, 03:49:30 PM

Ripple'dan zarardayım geçenlerde düştü utanmadan yine alım yaptım Smiley Şansıma dolarda düşünce (Tl olarak almıştım) Bu son çöküşte eklenince hepten düştü fiyat ama çok ahım şahım yatırımım yok kazandıklarıma feda olsun bu zarar. Kredi çekip, mal mülk satıp tepeden girenlerin Allah yardımcısı olsun çok kötü bir psikolojidir şuan. Lanet etmiştir kriptoya ve eğer çıkmadıysa ilk fırsatta çıkıp bir daha adını anmayacak olanlar vardır.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
November 24, 2018, 03:54:03 PM

sıfır yatırımım olduğu için karda, zararda değilim. bountyden gelenlerde borsada karşılığı yok gibi. bu sene benim için boş geçti. ama uğraşıyorum arada bir. ama nereye kadar belli değil.

kim zararda?  doğru düzgün araştırmadan bulduğu, borç aldığı parayı bitcoine ayı piyasasında iken gömen zararda. ayı piyasası olduğunu bilmeden gömenler bu sene ico, bitcoin, altcoin yatırımlarında parasını pul etti.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1064

View Profile
November 24, 2018, 05:22:06 PM

çoğu kişi eminim zarardadır ancak karda olarak işaretleyen sayısının fazla çıkması beni şaşırttı şahsen. şu piyasa elimizdekileri bile kuruttu malumunuz

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
November 24, 2018, 05:24:26 PM

Şahsen ben aşırı zarardayım bekledikçe de zararım artıyor hodl diye diye elimize verdiler saçma sapan tokenleri allah sonumuzu hayretsin.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 24, 2018, 05:29:08 PM

Şu kar işaretleyen Troll tayfasımı ? Piyasada %90 kaybetmeyen yok olamaz. Şuanki fiyatlar 1 yılın en düşük fiyatlarıyken nasıl oluyor zarar etmiyorlar yada zarar etmek nedir onu bilmiyorlar. Benim diyen %50 kaybetmemişse ben birşey bilmiyorum demekki.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 24, 2018, 05:30:04 PM

Ben kardan zarardayım. Aralık ayındaki yükselişte iyi ki bazı coinleri satıp anaparamı piyasadan çıkarmışım. O gün anaparamı aldıktan sonra var olan kar 90K dolardı, şu anda cüzdanıma baktığımda toplam coinlerin fiyatı 7K dolar. Böyle olacağını tahmin ettiğim halde sıfır maliyet olduğu için bir ihtimal zinciri kırarız diye beklemeyi uygun gördüm. Buradan da sıfırı buluruz gibi, yapacak bir şey yok.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 24, 2018, 06:08:58 PM

Piyasa neredeyse tam Bir senedir sürekli düşüş eğiliminde haliyle kar eden olacağını hiç sanmıyorum. Boğadan kar edip kardan zarar edenler çoğunluktadır ki bende onlardan biriyim. Boğa sezonunda yada sonrasında piyasa ile tanışanlar için durumlar biraz daha kötüdür muhtemlelen Sad

Bitcoin / Ethereum / Monero
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 24, 2018, 06:09:29 PM

Ayıptır söylemesi en tepeden girdim 18k dan aldım  Grin Grin Sonrasonda 2x yapıp bu yılın ortalarında  çıktım sonra tekrar kazanç oldu bu piyasadan onun dışında zararım hep kazandığım miktarlar üzerindendir.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
November 24, 2018, 06:22:47 PM

2017 kasım ayında piyasaya girip aralık ayında 6 x civarı karı gorunce toplam paranın yuzde 90nını cekip cıktım. kalan yuzde 10 luk kısımla takıldım uzerınede bounty vs eklendi.  Allaha sukur zararım 0. sadece ıcerde bıraktıgım kar eridi. zararda olana sabır diliyorum ve piyasanın uzun vadede toparlanacagını dusunuyorum.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 24, 2018, 06:42:42 PM

Zararda olmayan yoktur, değilim diyen de samimi değildir. Kardan zararda bir zarardır bütün yıl boyunca tüm zamanı çalınmıştır ve dünyada bedeli ödenemeyen tek şey zamandır. Bir arpa boyu yol gidemedik koca yıl boyunca ve en komiği başladığımız yere geri döndük...

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 24, 2018, 06:43:53 PM

İyi zarar ettik.Hani normal bir zarar olarak yüzde 20 yüzde 50 arası iyi olarak geçer.Ben yüzde 95 falan eridim.Eth ye bişey olmaz diye eth ye geçmiştim.Hiç durmadan eth de düştü.kısacası iyi battık.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
November 24, 2018, 06:48:52 PM

Yüksekten girdim yanlış zamanlarda alımlar yaparak iyice zarar ettim. Yeni bi ath'yi bekliyorum dört gözle.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 24, 2018, 06:50:39 PM

İyi zarar ettik.Hani normal bir zarar olarak yüzde 20 yüzde 50 arası iyi olarak geçer.Ben yüzde 95 falan eridim.Eth ye bişey olmaz diye eth ye geçmiştim.Hiç durmadan eth de düştü.kısacası iyi battık.

Güzel battık ama iyi battık.

Kazandığım tüm kar'ı geri aldılar. İşin kötüsü şimdi gözlerini sermayeye diktiler, ondan da tırtıklamaya başladılar. Çok emanet duruyorum, şu piyasa bir an önce düzelse de normale dönsek. Gerçi ben uzun vadeciyim daha uzun süre beklemeyi düşünüyorum.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
November 24, 2018, 06:55:29 PM

ağustos ortalarında QKC almıştım paramın %75 i QKC de %15 i BNB de %10 u da eth de QKC sayesinde dolar bazlı az da olsa kardayım btc olarak ise baya katladım btc miktarımı hatta bir başlık açmıştım QKC yatırımım ile ilgili ağustos ayında açtığım başlığı inceleyebilirsiniz.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
November 24, 2018, 07:09:16 PM

Eskiden piyasaya girenler hala karda.  Ama forumdaki bircok kisi kasim aralim ayinda girdikleri icin zarardalar.  Eskidrn forumda surekli yazan bir elin parmagini gecmiyordu.  Kendi adima karda oldugumu soyleyebilirim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: