Bitcoin Forum
May 27, 2024, 12:53:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: PİYASA DAHA DA DUSMESİ GEREKİYOR  (Read 675 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
November 24, 2018, 07:21:42 PM
Last edit: November 24, 2018, 07:46:54 PM by halloweenn666

Ne yazık ki acı gerçeği yazıyorum
Piyasa 100 milyar dolar civarına kadar düşmesi gerekiyor
Yani %30 Luk düşüş demek bu da bitcoini 2700 dolara kadar düşürebilir

Sonuç = Çıkmak için düşmek gerekiyor
              Olmaz demeyin olacak
              Piyasanın son düşüşü Ocak ayında yaşanacak yaklaşık %30 düşüş son düşüş olacak ve market cap 98 milyar dolarda dibi bulacak şuan 137 milyar dolardayiz.

Tam manasıyla %50 zarardayim yeni düşüşle %30 zarar totalde %60 zararla ayı piyasasını anlatacağımı düşünüyorum.  SUNU BELİRTİYORUM 90 milyar dolar markette benim gözümde son diptir daha altını görürse varimı yokumu satar ilk 30 coine basarım.

KRİTİK SEVİYE 90 MİLYAR DOLAR MARKET HACMİDİR.
SUAN MARKET HACMİ 137 MİLYAR DOLAR.
90 Milyar dolar SEVİYE DİPTİR.
DİBİN DİBİDİR.
Neyzen_06
Newbie
*

Activity: 99
Merit: 0

View Profile
November 24, 2018, 07:35:20 PM

1 yıldır ne yorumlar ne  iddialı laflar okuduk bu forumda, o kadar iddialı konuşmamak adına fazlaca tecrübe yaşamadık mı?
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 24, 2018, 07:37:55 PM

Ne güzel ortalıkta yoktun nereden çıktın geldin. Bu arada negatif trust i neden yedin? Yine ilk sayfada bir sürü abuk sabuk konu açarsın artık

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
November 24, 2018, 07:42:50 PM

Ne güzel ortalıkta yoktun nereden çıktın geldin. Bu arada negatif trust i neden yedin? Yine ilk sayfada bir sürü abuk sabuk konu açarsın artık

Ben gittim de noldu neyse seni mi kıracağım bende kafa dinlenmeye çekiliyorum piyasa düzeltmeden gelmeyeceğim buralara see you by dostum
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
November 24, 2018, 07:51:36 PM

Uzun süredir savunduğum fakat uyamadığım bir şey var oda shitcoinlerin ve scam icoların piyasadan temizlenmesi sanırım o zamana kadar düşüş sürecek.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 24, 2018, 08:12:18 PM

benim bu piyasa da gördrüğüm hiç işeyin düşünülen veya istenilen yönde hareket etmediği, bir kaç paralı adam istediği zaman istediği yönde piyasayı hareketlendirebiliyor.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 24, 2018, 09:08:31 PM

Yani bir bakıma mantıklı gibi söylediklerin. Piyasa bin illaki bir dip noktası olacak. Ama işte o dip noktasını bilmekte ona göre alımlar yapsak mükemmel olur. Şuanda bir anda yükseliş bile başlayabilir. Bunu kimse bilemiyor. Ama kötü haberler arka arkaya gelince yapacak birşey yok

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
November 24, 2018, 09:20:59 PM

Valla düşer mi düşmez mi bilmem ama çıkışa yakın olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü herkes düşecek diyor ve bu piyasada herkesin dediği olursa kim kazanacak? Bence bu piyasanın anahtarı burada herkes ne diyorsa tersini yapmak lazım.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 24, 2018, 09:24:23 PM

Ben gittim de noldu neyse seni mi kıracağım bende kafa dinlenmeye çekiliyorum piyasa düzeltmeden gelmeyeceğim buralara see you by dostum

Kardeş bu ortamda yaptığın güzel hareketi tebrik ediyorum. Zaten moralimiz bozuk Carolina zaten yetip artıyor birde seni cekmeyelim. Aldığı kararı destekliyorum. Piyasa düzelince bekleriz o vakit Saba da katlanabiliriz
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 24, 2018, 09:25:38 PM

Burdan biraz daha düşerse soluğu 1kda felan alır bitcoin öyle 3k ile felan yırtamayız  Grin Ayrıca 4kdan aşağı bir sarkarsak küçük enişteyi tutmak öyle kolay olmayacaktır

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
November 24, 2018, 09:27:49 PM

Burdan biraz daha düşerse soluğu 1kda felan alır bitcoin öyle 3k ile felan yırtamayız  Grin Ayrıca 4kdan aşağı bir sarkarsak küçük enişteyi tutmak öyle kolay olmayacaktır

binance da MITH diye bir coin girdi, bu hafta ondan toplarsam cikicam btc-usdt ..
3k geliyor ama btc de gümbür gümbür
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 24, 2018, 09:52:58 PM

Bu BTC düşüşü 3000'e doğru gidiyor. Birkaç gün içinde 2500 bile görünebilir. Sonrası kaos mu olur artık, yoksa toplarlanmaya mı başlar bilinmez. Birileri çok sağlam al-sat yapıyor.
psikolog
Member
**

Activity: 210

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 24, 2018, 10:03:40 PM

binance da MITH diye bir coin girdi, bu hafta ondan toplarsam cikicam btc-usdt ..
3k geliyor ama btc de gümbür gümbür

Haftayı 4ün altında kapatırsak işimiz yaş valla. Düştükçe şuraya düşerse alım yeri vs deniyor ama balinalarda salak değil ordanda düşürüp milletin eline çok sağlam verecekler gibi

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
November 24, 2018, 10:49:22 PM

ulan işin gücün sallamak. Piyasa 100 milyar dolar civarına kadar düşmesi gerekiyor demişsin. ama ne neden bildirmişsin ne bir kanıt. sen ve senin gibiler bi bitmediniz
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 25, 2018, 01:31:51 PM

Bu adam önce kripto paralar çökecek dedi.Sonra bitcoin uçacak dedi.Sonra bi ara hepsi yükselecek dedi ama atmasyon sonucu 1 tanesi tutttu.Kendide terste şuan.Boş yapmayın mk siz kimsinizde şöyle böyle diyonuz mk.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
November 25, 2018, 01:37:35 PM

Başlığı dün okumuştum ve "yok artık demiştim" ama görüyorum ki şuan  Shocked ...
Bu nedir arkadaş aylardır o veya bu şekilde düşecek yorumları vardı ve en sonunda düştü. Gerçekten planlı bir düşüş müydü yoksa bu dalgaya kapılan insanlar mı bu düşüşe neden oldu? Artık her düşüşe bir sebep aramaktan bıktım usandım. Ne olacaksa biran önce olsun da biraz kafamız rahat olsun.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 25, 2018, 01:42:47 PM

valla piyasa öyle kötü bir hal aldı ki değişik değişik teoriler ortaya atılıyor. bakalım cidden denildiği gibi düşecekmi yoksa herkesi umutlandıran habermi gelecek merakla bekliyorum

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 25, 2018, 01:45:05 PM

piyasa maalesef daha düşecektir şu an ki pozisyondan 8K gelmez fakat 3K'dan çok rahat 6K gelebilir daha düşecektir..
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 25, 2018, 02:02:11 PM

Kimilerinin mantığıyla ne kadar düşersek o kadar boğa sezonuna yakınlaşırız düşüncesi var ama bence bu yanlış.
Gün geçtikçe kripto paralara olan ilgi ve talep azalıyor, bu halde kim bu piyasaya yatırım yapıp değer kazandırır ki
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
November 25, 2018, 02:09:35 PM

bu düşüşler normal. 6K dip diye düşünmemizi sağlayacak bir sürü haber yapıp, yanılttılar. gerçek ortaya 5000'leri tekrar gördüğümüzde ortaya çıktı. piyasada bu düşüş madenci maliyeti neymiş dinlemez. belki irili, ufaklı bir sürü madenciyi piyasadan silme amacı da vardır. geçen seneki ralli başlangıcı 1000 dolara kadar bile belki dump yapacaklar. ama yine de dip neresi belli olmaz.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: