Bitcoin Forum
May 09, 2024, 07:35:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Her ağzı olan konuştu !  (Read 689 times)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
November 26, 2018, 06:08:53 PM

eğer ethereum üç beş tane fenomenin manüpilasyonuna dayanamayıp bu seviyelere düştüyse dükkanı kapatıp gitsinler zaten.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
1715283316
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715283316
Reply with quote  #2

1715283316
Report to moderator
1715283316
Hero Member
*

Ignore
1715283316
Reply with quote  #2

1715283316
Report to moderator
1715283316
Hero Member
*

Ignore
1715283316
Reply with quote  #2

1715283316
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715283316
Hero Member
*

Ignore
1715283316
Reply with quote  #2

1715283316
Report to moderator
1715283316
Hero Member
*

Ignore
1715283316
Reply with quote  #2

1715283316
Report to moderator
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
November 26, 2018, 06:30:01 PM

sinir stresle açılmış bir başlık daha. kimse bizim kafamıza silah dayamadı biz bu piyasaya girerken. bunları göğüsleyerek  girdik zaten.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Leteravian (OP)
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
November 26, 2018, 10:25:20 PM

sinir stresle açılmış bir başlık daha. kimse bizim kafamıza silah dayamadı biz bu piyasaya girerken. bunları göğüsleyerek  girdik zaten.

Bunu yazarken kimi savunduğunuzu pek idrak edemedim spekülasyonlara kulak asan yatırımcıların doğru bir iş yaptığını mı kastettiniz ? Herkes bir düşünceyi benimserse o düşünce gerçekleşir. Örneğin : Ethereum değer kaybedecek düşüncesi ; Bu düşünceyi benimseyen herkes elindekini satar. Bu satışlarda fiyatlarda zincirleme çöküşe sebep olur ve otomatik olarak teori gerçekleşir. Peki kimse dinlemese bu spekülasyonları ne olur size sorarım ? Benim burada sinir stresimin sebebi budur evet battık hemde çok güzel battık ama bu kripto paraların işlevselliği veya teknolojisi ile alakalı olmadı bu batış gevşek ağızlı tiplerin binlerce insanı kendi düşüncesine inandırması ile oldu...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
November 26, 2018, 11:53:32 PM

aynen ya paylaşım yapan arkadaşa gerçekten katılıyorum nerde şimdi o fenomenler herkes köşseine mi çekildi noldu bilen yok piyasa dibin dibine inmiş durumda.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
November 27, 2018, 11:27:57 AM

ya twitter fenomenlerin falan koskoca ethereum fiyatlarına etki edebileceğini düşünüyor musunuz? zaten ethereumda sorun yok ki tamamen marketle alakalı. Çıkan paralar az değil piyasayı şuanda ayakta tutan zaten küçük yatırımcılar. 100m dolar yatırımı olan bir balina girip buraya bunlar ne diyor diye bakar mı sizce

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
November 27, 2018, 11:52:30 AM

Yatırım dahilinde kimseyi fiyat tahmini açısından dinlememek gerekiyor. Genel borsa hareketleri, projelerin kendi haberleri vb. durumlar hariç elbette.

Biz dahi bounty'lere girerken farkında olmadan scam projelere imkan sağlıyoruz, fenomenler gibi değil etkimiz ancak bi yerde bazı yatırımcıları da üzüyoruz.

Olay teknolojide, geri kalan haberler asparagas
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 27, 2018, 12:18:26 PM

Yatırım dahilinde kimseyi fiyat tahmini açısından dinlememek gerekiyor. Genel borsa hareketleri, projelerin kendi haberleri vb. durumlar hariç elbette.

Biz dahi bounty'lere girerken farkında olmadan scam projelere imkan sağlıyoruz, fenomenler gibi değil etkimiz ancak bi yerde bazı yatırımcıları da üzüyoruz.

Olay teknolojide, geri kalan haberler asparagas
Cidden insanların bountylere bakıp yatırım yaptığını mı sanıyorsunuz ? Şahsi fikrim bountysi olan bir projeye asla yatırım yapmam

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
November 27, 2018, 12:50:56 PM

Ethereumunu sıçıp batıran panikler degil arkadaşlar 1 yıl dolunca smart contratları çözen ico takımları bastılar etherin kafasına satışları. Tabi birde adam gibi karar alamadılar o ayrı mesela, blok ödülleri düşünce etkisi oldu tabi
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
November 27, 2018, 12:58:18 PM

söylenene değil, gerçekleşene bakın. ethereum 75 dolar olacağını bundan 1 ay önce haberler çıktı. bir tahmin bu. bu sene 500 dolar olacak diyen de vardı, sene sonu için. iki tahmin arasında dağlar kadar fark var. belirleyici olan bitcoin, ne zaman kendisini düzeltir ise o vakit toparlanma başlar.

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
November 27, 2018, 01:55:07 PM

İşin komik olacak tarafı da, onları dinleyen insanlar varsa ki vardır, onlara yaptırdıkları o kadar zarardan sonra şuanda sussalar da, piyasa tekrar boğaya girerse ''ben demiştim, işte yükseldi'' modunda tekrar peydah olup konuşacak olmalarıdır.

Ben şahsen birkaç kez bu insanların yazdıklarına bakmıştım, ancak yatırım yaptığım eski zamanlarda bu insanların yönlendirmelerine kulak asmamıştım.

Yükseliş başlasın da, bu insanların ''sözde guru'' olarak tekrar piyasaya çıkmalarına razıyım, bounty ve ico tokenlerimin değer kazanmasını bekliyorum.
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 27, 2018, 02:59:04 PM

O fenomenmiş bu fenomenmiş, şöyle öngörü var böyle öngörü var, yok 100 doların altına düşecekmiş, yok ethereum bu kadar etmemeliymiş (vitalik buterin), yok teknolojisi sıkıntılıymış diye diye yabancısı yerlisi el birliği ile Ethereumun amına koyduk cümleten herkesi tebrik ederim benim gibi rezervi olanlara da baş sağlığı dilerim... Boş boş konuşup sırf tahmin tutturacağım diye spekülasyon yaratıp millete yangın/panik satışı yaptıran tüm o.ç larının da başına gelir inşallah aynı durum...

Haklisin ama herkes arastirmasini kendisi yapmalı.  Bi arastirmada milledin dedikleri de önemli ne diyolar diye bakman lazim. Her denilene inanmadam. Malesef insanların büyük çoğunluğu biri bisi desin alayım kaar edeyim. Hic bir arastirma yapmayim surdan al surdan sat desinler bana kafasinda.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 27, 2018, 03:15:39 PM

O fenomenmiş bu fenomenmiş, şöyle öngörü var böyle öngörü var, yok 100 doların altına düşecekmiş, yok ethereum bu kadar etmemeliymiş (vitalik buterin), yok teknolojisi sıkıntılıymış diye diye yabancısı yerlisi el birliği ile Ethereumun amına koyduk cümleten herkesi tebrik ederim benim gibi rezervi olanlara da baş sağlığı dilerim... Boş boş konuşup sırf tahmin tutturacağım diye spekülasyon yaratıp millete yangın/panik satışı yaptıran tüm o.ç larının da başına gelir inşallah aynı durum...

Lee denilen amip, LTC tarihinin zirve noktasında elindekileri bir güzel okuttu bizlere ve çıkıp utanmadan bir daha LTC almayacağını duyurdu. Sonra Vitalik denen andaval da çok yüksek ihtimal 1300-1400 dolarlarda okutmuştur etherciklerini ve o da çıkıp hiç yüzü kızarmadan ETH'nin değeri çok yüksek şeklinde açıklamalar yaptı sonradan. Aslında bunlar birer sinyaldi ama biz anlayamadık işte. Lee'nin LTC'lerini sattığını duyurduğu zaman veya Vitalik'in o aptal-saptal açıklamalarından hemen sonra elimizdekileri satsaydık şimdi bunca zararın dibine vurmuş olmayacaktık.. Bu saatten sonra ne LTC'den adam olur ne de ETH'den, hatta ve hatta BTC'den bile olmayabilir; sen koskoca BTC'sin ama daha geçen yıl fırtlattığın forkun seni çok güzel boka sarabiliyor..!!
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
November 27, 2018, 11:50:19 PM

Panik zamanının gelmesi aslında kaçınılmazdı. Panik olmasa alttan toplama fırsatı doğmaz balinalar için. Ethereum öldü haberleri çıksın işte o zaman ethereum toplama vakti gelmiştir benim için. Zira ben ethereum'un çok ta fazla öyle ölüp biteceğini düşünmüyorum. Alternatifi doğmaz mı ? Muhakkan daha kalteli bir proje ortaya çıkabilir. Ama çıkmadığı sürece ethereum asla bitmez.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 28, 2018, 02:07:25 AM
Last edit: November 28, 2018, 03:31:15 AM by coinbergh

Her ağzı olan konuşuyor ve bu konuşanları dinleyen kitle sayesinde bu günlere geldik.

İnsanlarda yatırım bilinci olmaması en ufak bir kaos ortamında panik satışlarını kaçınılmaz kılıyor. Böyle olunca da kartopu etkisi gösteren bu durum, piyasanın iyice tepetaklak olmasına sebep oluyor. 25-30 bin takipçili adamları ekonomi profesörü yerine koyanlara diyecek bir şey yok zaten. Onların hali tam komedi.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 28, 2018, 03:23:02 PM

Kısaca piyasa sadece mangıra bakar olmuş, kimsenin kripto paraların teknolojik yönüyle işi yok. Aslında bu kriptoların hala tam oturmadığını gösteriyor, yoksa bu kadar kolay manipüle edilebilmeleri zordu.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 28, 2018, 04:01:33 PM

6000 dolar ciddi direnç noktasıydı, uzun süre buralarda oyalanınca altına inmeyeceğine fenomenler dahil hepimiz inandık. Direnç kırılınca paraşütsüz indi.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
November 28, 2018, 05:49:59 PM

Herkesin bir bilgisi var coinler konusunda.Özellikle sosyal medayada kendini uzman sanıp sürekli sallayanlara uyuz oluyorum.

gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
November 28, 2018, 06:45:36 PM

Bu söylediğin fenomen arkadaşların %90 ı tahminleri boğada tutmakta, zaten boğa da kimseni dinlemene gerek yok hangi coini tutsan en az x10 yapıyor, çoğu da kendi ellerindeki coinleri söylüyorlar Smiley
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 28, 2018, 06:56:06 PM

Valla aztec e göre en dip nokta 3750 di 2900 u tehdit olsrak tutacaklar orada sadece. Ama dusmeyecek oraya. Cikanlarida girmek isteyenleri de terste birakacaklar dio
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 28, 2018, 07:41:15 PM

İnsanlara korku havası yaratıyorlar düşecek deyince insanlar zararın neresinden dönerim mantığı gözettikleri için hemen satıyorlar dolayısıyla fiyatı düşüyor. Alışlar arttığı sürece fiyatlar yükselecektir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: