Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:26:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ÇÖKÜŞ  (Read 1039 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
November 25, 2018, 10:39:28 AM

Çöküş yükselişin habercisidir. Ama dur delikanlı orada dur dersini aldın şimdi salla yükselişi ve dinle.

Piyasa sifırlanmalaya doğru gidiyor.
Kriptopara tarihin en büyük dolandırıcılığına adını yazdirmasina çok az kaldı
Bitcoin 1000 dolar olduğunda mi uyanacaksiniz yoksa 100 dolar olduğunda mi hadi diyelim BTC 1 milyon dolar oldu kim kazanacak uyandım ben o rüyadan. Başkalarının kayıpları üzerine oturacaksin hepsi bu.

Tavsiyeler =
Piyasaya bulasmayin
Cebinizde ki parayı simsarlara kaptırmayın
Borsadan uzak durun
Fiziki altın fiziki emtialar mal alın
Ticaret yapın sanaldan uzak durun
Elle tutulur gözle görülür işler yapın
Kripto paralarandan herkesi uzak tutun

Bu soygun hack vakalarının yaşandığı hiç bir garantisi olmayan duduklenme üzerine kurulmuş piyasada heyecan aradınız Tebrikler attın heyecan son buldu yarın x100 değil x1000 bile yapsa ah vah etmeyin sükretmesini bilin. Kazandığınız kadar harcayıp mutlu bir yaşam sürün.

Kalan koinlerinizi yok fiyatına satmayın en azından kenarda dursun ama bir daha da yatırım yapmayın belki 3-4 sene sonra toplanır ve tekrar artiya geçer piyasa. Burada çok kişi para kaybetti az kişi para kazandı 2 tane para kazanmış fenomen arkasına takılıp götünüzdeki dondan olmayın.

Görüşmek dileğiyle.
Sağlıcakla kalın.
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
November 25, 2018, 01:19:13 PM

bu akıl verici öğüt içeren yazıyı neyine dayanarak söylüyorsun

hissiyatlamı yoksa kaynagın varmı

btc ath yaparken nerdeydiniz amk

zararım ziyanım yok madenciyim amorti olalı çok oldu bu saatten sonra geleninde amk gelmeyeninde elimde donamım var en azından.

saçma salak konular açıp insanların kafasını bulandırmayın

bu işe ilk başladıgımda eth 6 dolardı toyduk böyle saçma konuları okuduk inandık geleni sattık tutsak milyonerdik

bu iş bitmez isimler değişir ama devam eder.

procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 25, 2018, 01:22:16 PM

sen değilmiydin ünlü yatırımcı halloweenn666 bitcoin fiyatının 20bin doları çok rahat geçeceğini söyleyen. Şimdi burada ne diye saçma sapan konular açıyorsun. Kendinle çelişiyorsun. Birde utanmadan özür de dilemiyorsun.

urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
November 25, 2018, 01:34:53 PM

Sana katılmamak la beraber bu öngörülerini neye dayanarak yazdığını sormak istiyorum ve neden insanları yönlendirmeye çalışıyorsun herkesin kendi aklı var yatırım yapmak isteyen yapar ve batar yada çıkar mahallenin namus bekçisimisin Smiley bu adam forumda baya tanıdık ciddiye alınacak bir insan değil he deyin geçin

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
November 25, 2018, 03:28:29 PM

ağzımı bozmak istemiyorum bu şahsa karşı. kripto para piyasasından uzak duracakmışız oldu anasını satayım gel bizi yönet.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
November 25, 2018, 03:36:39 PM

sen millete kripto para piyasasından uzak dur diyeceğine önce aldığın imzaları bırak ondan sonra gel millete akıl vermeye yelten.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
November 25, 2018, 04:37:41 PM

20,000'e bitcoin giderken nasıl aşırı hızlandı. hafta bazındaki yükseliş nasıl önceki haftayı geçmiş durumda işte 20,000'den o derecede geri dönüşler izledik. atıyorum 1000 dolar mı hedefliyor bunlar. 1000 dolara oldukça hızlı bir geri çekilme görürsek, hacim patlaması da artar ise neden olmasın.

naz14
Member
**

DAO Maker

View Profile
November 25, 2018, 06:02:05 PM

Çöküş yükselişin habercisidir. Ama dur delikanlı orada dur dersini aldın şimdi salla yükselişi ve dinle.

Piyasa sifırlanmalaya doğru gidiyor.
Kriptopara tarihin en büyük dolandırıcılığına adını yazdirmasina çok az kaldı
Bitcoin 1000 dolar olduğunda mi uyanacaksiniz yoksa 100 dolar olduğunda mi hadi diyelim BTC 1 milyon dolar oldu kim kazanacak uyandım ben o rüyadan. Başkalarının kayıpları üzerine oturacaksin hepsi bu.

Tavsiyeler =
Piyasaya bulasmayin
Cebinizde ki parayı simsarlara kaptırmayın
Borsadan uzak durun
Fiziki altın fiziki emtialar mal alın
Ticaret yapın sanaldan uzak durun
Elle tutulur gözle görülür işler yapın
Kripto paralarandan herkesi uzak tutun

Bu soygun hack vakalarının yaşandığı hiç bir garantisi olmayan duduklenme üzerine kurulmuş piyasada heyecan aradınız Tebrikler attın heyecan son buldu yarın x100 değil x1000 bile yapsa ah vah etmeyin sükretmesini bilin. Kazandığınız kadar harcayıp mutlu bir yaşam sürün.

Kalan koinlerinizi yok fiyatına satmayın en azından kenarda dursun ama bir daha da yatırım yapmayın belki 3-4 sene sonra toplanır ve tekrar artiya geçer piyasa. Burada çok kişi para kaybetti az kişi para kazandı 2 tane para kazanmış fenomen arkasına takılıp götünüzdeki dondan olmayın.

Görüşmek dileğiyle.
Sağlıcakla kalın.
Benim anlamadığım bir kaç şey var. Aydınlatırsanız sevinirim.
1.BTC ve çok duyulan altcoinler daha önce yüzdelik olarak hiç bu kadar düşmedi mi?
2.Kripto para, tarihin en büyük dolandırıcılığı ifadesi çok ciddi bir suçlama. Eğer spekülasyon ise neden yapıyorsunuz? Amaç ne? Çıkarınız ne? Yok gerçekten bir dayanağınız var ise bize de yazın, önlem almaya çalışalım.(Aslında poponuzdaki dona geldiğinizde 3-4 sene sonra toparlanır diyorsanız dolandırıcılık yok burada hiç bir dolandırıcı bu kadar dayanıp sonra dolandırdığı paraları geri getirmez?? )
3.Piyasaya bulaşmayın Simsarlara para kaptırmayın derken de ne tür bir piyasa tavsiyesi vermeye çalıştığınızı anlayamadım.Huh
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
November 25, 2018, 07:51:58 PM

Haklılık payın var ancak ben para kazanayım derdiyle bu işe girmedim. Tamamen kripto paralara ilgi duyuyorum. Bu kripto para dünyası bana ilginç geliyor. Elimde çeşitli coinlerin olması hoşuma gidiyor. Para Edip etmemesi umrumda değil.Piyasa kötüleşti diye her zaman kötü olmaz. Olmasını düşünmekte saçma.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 25, 2018, 08:52:13 PM

Haklılık payın var ancak ben para kazanayım derdiyle bu işe girmedim. Tamamen kripto paralara ilgi duyuyorum. Bu kripto para dünyası bana ilginç geliyor. Elimde çeşitli coinlerin olması hoşuma gidiyor. Para Edip etmemesi umrumda değil.Piyasa kötüleşti diye her zaman kötü olmaz. Olmasını düşünmekte saçma.

Herkes için parasal değer önemlidir bence ama tabi ki işin teknolojik boyutu ve arkasındaki getirebileceği gelişmelerde hepimizi merakta bırakıyor. Bu yüzden blockchain ve kriptoların nasıl bir yol izleyeceğini bende merak ediyorum.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 25, 2018, 09:26:33 PM

Sakin kalmak lazım bu piyasa ilk defa çökmedi muhtemelen son defada değil çöken piyasa tam bir fırsat pazarıda olabilir doğru değerlendirildiğinde ona göre bir yatırım yapılabilir.
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
November 26, 2018, 02:56:35 AM

böyle düşünen adamlar sayesinden tekrar boğa gelecek, yine böyle düşünecek adamlar olduğu için yeniden ayı sezonu gelecek. iyi ki varsınız siz.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
tasadar
Full Member

Activity: 284
Merit: 100

View Profile
November 26, 2018, 06:08:55 AM

güle güle, giderken yanında senle benzer kafadakileri de götürsen ne güzel olurdu  Wink
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 26, 2018, 11:00:13 AM

Bu piyasa biter mi salak arkadaşım? Tamam çöp coinler var ama bu teknolojilere ihtiyaç var.Her zaman sancılı dönemler var amazon google ve birçoğu geci düşüşlerden sonra bu seviyedeler.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 26, 2018, 01:19:12 PM

Herkesin bir görüşü var ,para milletin parası, bu piyasaya giripte bir anda çekip gidebilmek öyle kolay bir şey değil ,bu yaşanan düşüşler daha öncede yaşandı ,piyasa tekrar ayağa kalkacaktır.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 26, 2018, 03:16:14 PM

Bu forumda ve yüz yüze yüzlerce kez telaffuz ettiğim şeyi bir daha söylüyorum:

Blockchain teknolojisi ve Bitcoin, her ikisi de ayrı değerlerdir. Ya bugüne kadar bulunmuş en iyi şeylerden biri ya da dünya tarihine geçecek biz ponzidir. Her iki durumda da sonucun ne olacağından bağımsız olarak, bu döneme şahit olup, bu ekosistem içinde olmamak büyük aptallıktır.
naz14
Member
**

DAO Maker

View Profile
November 26, 2018, 08:58:11 PM

Blockchain teknolojisi ve Bitcoin, her ikisi de ayrı değerlerdir. Ya bugüne kadar bulunmuş en iyi şeylerden biri ya da dünya tarihine geçecek biz ponzidir. Her iki durumda da sonucun ne olacağından bağımsız olarak, bu döneme şahit olup, bu ekosistem içinde olmamak büyük aptallıktır.
Bu kadar sakin kalabilmek de sanırım perspektif işi Smiley Böyle bir bakış açısı yakalamak için ya bilişimci olmalısınız ya da ciddi tecrübeli. Sanırım omuzunuzun kalabalığından tecrübe kesin de diğerini merak ettim. Ben de aynı düşüncedeyim sizinle. Blockchain teknolojisinin sağladığı olanaklar inanılmaz. özellikle dağıtılmış defter yapısının, merkeziyetsizliğinin getirdiği sonsuz olanaklar, benim başımı da döndürmekte ve teknolojisine kesinlikle inanıyorum. Ancak olayın para kısmı ya da yaratılan değerin bir değişim aracı olarak tanınmasının ciddi sancılı olacağı da kesin...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
November 26, 2018, 10:03:21 PM

Bu ünlü analizci yatırımcı arkadaşın bir başlığındada(bir iki ay önce) sene sonu tahmini 40-60k falandı Smiley

...
Cemlik
Member
**

View Profile
November 26, 2018, 10:08:18 PM

Tekrar bir ayrım yapalım. Ayrım yanlış olmuş. Blockchain ve kriptoparalar ayrı şeylerdir.

Bu piyasada olanlar aynı ve bc yi salt kriptopara sanıyor.
Şuanki kriptolara ponzi derseniz hayır demem ama bu teknolojiye ponzi denmez. Diğer tesbitiniz gibi bir devrimdir.
İkisi inanın çok farklı şeyler.

Bakın bc ile nikah kıyılır, ders notları verilir(kaydı tutulur yani bunların) seçmen kaydı tutulur, sigorta şirketlerinin müşteri bilgileri vs saklanır. Vs vs vs giderde gider. Bu teknolojide kripto paranın önemi yok denecek kadar azdır.

Evet tüm kriptolar ponzidir. Tarihin gördüğü en büyük ponzilerdir. Şimdiye kadar patlamama sebebi bu teknolojidir. Başkada bişey değildir.
Bu kriptoların yerinide ilerleyen zamanlarda dijital varlıklar alacak. Bu paraların hiç biriyle alışveriş yapılmayacak.

...
Cemlik
Member
**

View Profile
November 26, 2018, 10:09:55 PM

sen millete kripto para piyasasından uzak dur diyeceğine önce aldığın imzaları bırak ondan sonra gel millete akıl vermeye yelten.

Adamın imzası yokki üstad Smiley

...
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: