Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:46:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2019 bütçe kanunu teklifi kabul edildi  (Read 180 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
November 25, 2018, 03:36:10 PM

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaklaşık 1 ay süren bütçe maratonu tamamlandı.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk bütçesi olma özelliği taşıyan 2019 yılı bütçesinde bugün son olarak Hazine ve Maliye Bakanlığının bütçesi görüşüldü. Bakanlığın bütçesinin kabul edilmesinin ardından, 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2017 yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Tasarısı da kabul edildi.
Kaynak: https://www.bloomberght.com/haberler/haber/2175166-2019-butce-kanunu-teklifi-kabul-edildi

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 05, 2018, 02:02:47 PM

Geçmiş yıllara göre oldukça sönük geçen bir maratondu ki belki de en büyük ekonomik sorunların olduğu bu dönemde. Her kesim tarafından bir kabullenmişlik söz konusu.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
December 05, 2018, 05:02:21 PM

Bütçe tek elden yönetiliyor zaten ne gerek var bütçe görüşmelerine. Bütçe kanununda bile gündelik siyasi atışmalar dışında başka birşey yapılmıyor. Milletin sorunlarını dile getireceklerine hep kişisel atışmalar. Artık ülke berbat bir hal aldı.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
December 05, 2018, 05:08:50 PM

Hayırlı olsun. Ancak milletin ümidi kalmadı. Ne plan ne yapılıyorsa yapılsın her şey boş şu an. Tüm alınan kararlar Türkiye’nin de zamantajı niteliğinde. Ama reklamını iyi yapıyor adamlar

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
December 05, 2018, 05:36:04 PM

yaşanan tüm sorunlara rağmen adamlar bir şekilde ülkeyi yönetiyor keyiflerince. bazı şeyler için çok geç olacak ne olursa olsun.

procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
December 05, 2018, 05:39:54 PM

Benim gözlediğim kadarıyla artık millet sizden hiç birşey beklemiyor. İktidardan muhalefete kadar her kesim artık bıkmış. Böyle giderse seçimlere katılımda bile aşırı bir düşüş yaşanacak. Siz siyasetçiler hala yan gelip yatın.

nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 05, 2018, 06:33:29 PM

milliyetçi hareket partisi sağolsun meclisten isteyip de geçiremeyecekleri tek bir yasa, kanun, teklif yok maalesef. iki keredir altın tepside fırsat geliyor ama mhp tepsiyi kırıyor.

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 05, 2018, 06:59:00 PM

Ben ülke adına siyaset kurumundan artık bir şey beklemiyorum. Bu sistemi değiştirmek halkın elinde ama ne yazık ki meclise giden insanlar da aslında halktan bir kesit, yani tamamıyla kültür-zihin-eğitim olarak farklı değil. Yani toplum olarak değişmek zorundayız.
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
December 06, 2018, 06:18:48 AM

2018 çok kötü ve hayal kırıklığıyla geçiyor, 2019 inş. böyle olmaz. Üretimi artan dünyada söz sahibi olan herşeyin ucuz ve maaşların tatmin olduğu bir yıl olmasını dilerim.
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
December 06, 2018, 06:25:35 AM

Bütce görüşmelerinin formalite olduğunu herkes biliyor. Denetleme raporları olmadan gerçekleşmelerin neler olduğunu nasıl bilebileceğiz.İkincisi bu görüşmelerde vatandaşa iyi bir şey çıkacağı yok.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 06, 2018, 05:59:09 PM

Umarım 2019 da ekonomiyi düzeltiriz, yoksa bu gidişle hayat pahalılığına çok engel olamayacak gibiyiz. Dolar düşse de şu fırsatçı toplum yüzünden hiçbişeyin fiyatı düşmüyor. Önümüzdeki yılda ülkemizde olumsuz bir gelişme yaşanmaması ve iç piyasaların iyi olması gerek yine  rahip olayı gibi olumsuz bir vaka yaşarsak piyasalar allak bullak olur.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 07, 2018, 02:53:54 PM

yani çok da başlık açmaya değer bir konu olarak görmüyorum bunu. eğer kabul edilmemiş olsaydı zaten yer yerinden oynardı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: [1]
  Print  

Jump to: