Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:01:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Blockchain bedava XLM dağıtıyor  (Read 1033 times)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
January 25, 2019, 09:46:44 PM

Aldim diyenler numara mi yapiyorlar anlamadim.  Konuya 100un uzerinde mesaj yazilmis 1-2 kisi aldim yszmis gerisi yok diyor.  Ya salliyorsunuz yada şanslısınız.

Uşaklı abi. Qkc bin imzası var artık. Sadece isim kullanmak yetmiyor. İstersen ana başlıkta bir incele derim

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
1715608895
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715608895
Reply with quote  #2

1715608895
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715608895
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715608895
Reply with quote  #2

1715608895
Report to moderator
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
January 26, 2019, 03:12:51 AM

Aslında benimde katılmak istediğim bir kampanyaydı. Kyc isteyince biraz uğraştım olmadı sonrada üstelemedim ama kaçırılmaması gereken bir kampanyaydı. Alanlar hayrını görsün Smiley
jbreen1
Member
**

Activity: 352
Merit: 10

View Profile WWW
January 26, 2019, 08:42:21 PM

Bu KYC ' leri de sağlam toparlıyorlar . Bir şekilde borsaları da zorlayacaklar en sonunda . Smiley Bir şekilde bir açık bulup hesaplarımızı da boşaltacaklar ya hadi hayırlısı . Yaptık gelen giden yok bizde de

A I R W A L L E T │    The Gold Standard of Airdrops  
 ►   WHITEPAPER   ◄
[        TWITTER        FACEBOOK        LinkedIn        ANN THREAD        TELEGRAM        INSTAGRAM        ]
Wabisuke
Jr. Member
*

Activity: 226
Merit: 5

View Profile
January 26, 2019, 08:45:23 PM

O kadar kyc yaptım kabul edilmedi anlamadım lanet olsun bunlara. Sad Kimlik fotosu eski diye mi bilmiyorum herhalde ondan selfie de çektim halbuki.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 26, 2019, 09:15:51 PM

Ben alamadım. Hatta geçen gün bir arkadaş nasıl alınır şeklinde video yapmış ona baktım yine olmadı. Gelirse ekime gelmezse kasima artık

Bende bayadır beklemedeyim aldım diyenler gerçekten şanslı sıraya göre mi yapıyorlar rast gele mi belli değil benden sonrakiler almış. Forumu sürekli takip ediyorum ama o videoyu hiç görmedim.
ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
January 27, 2019, 04:47:32 PM

Uzun bir zaman oldu ama halen destekten ne bir dönüş var nede Twitterda Açıklama.Aslında isteseler otomatik olarak dağıtımı başlatabilirler.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 27, 2019, 04:51:41 PM

2018 yılından beridir bekliyorum. Herkese geldi nerdeyse bana gelen giden bir şey yok. Nasıl gelecek veya gelmediği için nereye müracaat edeceğiz hiç bir bilgi yok. Dağıtım ne zaman sona erecek. Sona erdi mi onuda bilmiyoruz.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 27, 2019, 04:56:15 PM

Bilmiyorum cüzdanına gelen varmıdır? Ben de yapmıştim ama gelen birşey olmadı. Tahminim boğa sezonuna takın dağıtım yapacaklar. Şuan dağıtsalar dump korkusu dolayısıyla dağıtıyor olabilirler.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
January 27, 2019, 05:14:01 PM

Ben yapamayan alamayanlarda sorun olduğunu görüyorum detaylı anlatmıştı bir arkadaş o butonlara tıklamanız gerekiyor eksik işlem yaptınız muhtemelen.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124

View Profile
January 27, 2019, 05:14:41 PM

Göndermediler bir türlü.
Bana en son bir mail geldi önce scam sandım ama emin değilim kaynağı yüzünden.Masaüstü cüzdan indiren hesap sahiplerine aylık 130 stellar gönderileceğini söylüyor.Çok mantıklı gelmedi bana aynısını yaşayan var mı ?
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 28, 2019, 10:11:03 AM

birçok kişi girdi ama kyc istenince çoğu kişi katılmaktan vazgeçti bunlardan biriside benim ama birçok kişiye dağıtıldı
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 28, 2019, 10:21:15 AM

Göndermediler bir türlü.
Bana en son bir mail geldi önce scam sandım ama emin değilim kaynağı yüzünden.Masaüstü cüzdan indiren hesap sahiplerine aylık 130 stellar gönderileceğini söylüyor.Çok mantıklı gelmedi bana aynısını yaşayan var mı ?

Cüzdan indirmenin şart olduğunu bilmiyordum. Ben sadece kyc yaptım. Ara ara bakıyorum ama gelen tek bir tane xlm yok.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 28, 2019, 11:01:26 AM

Dağıtım hala sürüyor galiba. Ben kayıt olmuştum ama kyc doğrulama kısmında reddedildim. Maille dönüş yapılacak dendi ama herhangi bir mail almadım.

ForceDeltN
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile WWW
January 28, 2019, 06:11:47 PM

Bence artık dağıtım filan olmaz.Olsa bile belirli bir kısıma dağıtım yapılır.Bu kadar XLM dağıtımını aslında herkese aynı gün yapmalıydılar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
January 28, 2019, 08:00:09 PM

Bende bu airdropu kaçırdım. Devam ediyor mu bilmiyorum ama, devam ediyorsa katılmak isterim. Gerçi çok yüksek bir rakam değil di ama yinede günümüz şartlarında güzel ve garanti para idi. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Güle güle harcasınlar.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
January 28, 2019, 08:25:09 PM

şimdiye kadar aldım diyenler cüzdanın fotosunu atsın görelim. daha doğru dürüst alan yok diye biliyorum. bana gelmedi sık sık bakıyorum ama gelen bir şey yok. bence daha adam gibi dağıtım yapılmadı gibi
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 28, 2019, 09:12:33 PM
Last edit: February 02, 2019, 01:05:06 PM by lossnet

Binance'ye bile KYC yapmamışken, bu borsaya yapmayı düşünmezdim. Ayrıca çoğu borsa bu KYC karşılığında verdikleri tokenleri site içerisinde komisyon amacıyla kullanıma izin veriyor. Yani pek bir işe yaramıyorlar. Burası da benzer bir şey yapmış olabilir. Maksat, müşteriyi sitede tutup trade yapmaya teşvik etmek. Yoksa size parayı verip de başka yere çekmenize sanmıyorum ki izin versinler. Ayrıca pasaport göndermenizi isteyenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Bir şey olmaz diye düşünmeyin, 25 dolar kazanıcam derken pasaportunuz gümlemesin. İlla göndermek istiyorsanız da kimlik gönderin. Ama ne bileyim bana çok saçma geliyor para karşılığı KYC olayları. Hep bir bit yeniği çıkıyor bunlardan... Önceki postlarda arkadaşların belirttiği gibi; XLM alan varsa paylaşsın cüzdan resmini ya da transferin linkini atsın biz de görelim, öğrenelim.
Mustafa SiSic
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 29, 2019, 02:01:48 PM

2018 yılından beridir bekliyorum. Herkese geldi nerdeyse bana gelen giden bir şey yok. Nasıl gelecek veya gelmediği için nereye müracaat edeceğiz hiç bir bilgi yok. Dağıtım ne zaman sona erecek. Sona erdi mi onuda bilmiyoruz.

Daha da gelmeyecektir o halde . KYC leri gerçekten yaptırmak ne kadar mantıklı bilmiyorum bu süreçte . Mayıs ayında yapmıştım bu süreçte bana da ulaşan bir ödeme gerçekleşmedi . Muhattap olarak yazabileceğimiz bir yerde yok sayılır . Artık ümidi kestik.

WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 29, 2019, 04:22:03 PM

Bencede artık dahada gelmez.Kaç aydır bekliyoruz bir açıklama yapılmadı.Twitterlarında ve Sitelerindede dağıtım ile ilgili halen bir açıklama yok.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 29, 2019, 11:02:11 PM

İlk airdrop başladığı zamanlarda airdrop için kyc ve her işlemi yaptım hiç bir şey gelmedi şuan sitelerinde airdrop ile ilgili her hangi bir link falanda yok adamlar kaldırmışlar adamlar vermiyorlar alan kişi sayısı çok az hala bekliyoruz gelicek diye.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: