Bitcoin Forum
July 01, 2024, 08:21:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Kripto Paralar Bir Risk Teşkil Etmiyor  (Read 137 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
December 01, 2018, 06:22:29 PM

İngiltere’nin önde gelen regülasyon kurumlarından olan Mali Tutum Otoritesi (FCA) kurul üyesi Christopher Woolard, geçtiğimiz günlerde Londra’da yapılan bir etkinlikte kripto para birimleri ve bunların bir risk olup olmadığı hakkında açıklamalarda bulundu.
Woolard, özellikle geçtiğimiz yıllarda artış yaşayan kripto para kullanımı sonrası Bank of England, Hazine Bakanlığı ve FCA‘nın bir araya gelip, dağıtık defter teknolojileri ve kripto para birimlerini incelemeye aldığını ancak bunların finansal hizmetlere ciddi bir risk teşkil etmediğini tespit ettiklerini ifade etti
Kaynak: https://koinbulteni.com/ingiltere-mali-tutum-otoritesi-kurul-uyesi-bitcoin-ve-kripto-paralar-bir-risk-teskil-etmiyor-31160.html

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 01, 2018, 06:25:17 PM

kripto para pazarı fazla büyük değil. küresel ekonomi düşünüldüğünde şuan için risk oluşturacak bir büyüklüğü yok. ama uzun vadede neler olur bilinmez.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
December 01, 2018, 09:16:09 PM

Kripto paraların mevcut finansal sistemlere zarar vermeye başladığını eğer bir gün görürsek ne tür tepkiler gelecek çok merak ediyorum. Bakalım piyasa hacmimiz ne zaman o derece yüksek seviyelere gelecek  Smiley
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
December 01, 2018, 10:03:41 PM

Kripto pazarı henüz çok küçük o yüzden ekonomiler için bir risk teşkil etmiyor henüz. İleride gelebileceği büyüklük nedeniyle sıkı kontrol altında olduğunu düşünüyorum, bu markete yatırım yaparken önemsediğim şeylerden biri de büyüme potansiyelidir.
Kruncha
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

View Profile
December 01, 2018, 10:46:17 PM

Kripto paraların mevcut finansal sistemlere zarar vermeye başladığını eğer bir gün görürsek ne tür tepkiler gelecek çok merak ediyorum. Bakalım piyasa hacmimiz ne zaman o derece yüksek seviyelere gelecek  Smiley

Risk oluşturacak seviyelere gelebilirse eğer buradaki arkadaşların çoğu nakite geçmiş olacak zaten . Hele hele bu düşüşten sonra 10k lara çıkarsa %50 miz komple çakabiliriz.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
December 01, 2018, 11:14:23 PM

Adam kaale almıyoruz demiş. Kripto piyasasının hacmi şu anda çok düşük ama ilerleyen zamanlarda büyüyünce sanırım o zaman müdahale etmek isteyecekler.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 02, 2018, 02:11:51 PM

Zaten bütün mesele bence bu tirilyon dolar olsa dahi ciddiye alakcakları bir miktar yada büyüklük diyelim yok ortada. Dünyada dönün dolar hacminde 1 trilyon dolar ufacık bir meblağ.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 02, 2018, 02:51:28 PM

Şimdilik böye konuşmalar normal ancak Blockchain deki potansiyalin bence herkes farkında şimdi kıytırıktan 3-5 gencin peşinde koştupu bir iş gibi gözükebilir ancak er yada geç nerelere dayandığını göreceğiz.
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
December 02, 2018, 04:47:27 PM

Aslında düşüş dengeledi gibi sanki yatırım yapılabilir ama biraz daha beklemek lazım diye düşünüyorum piyasa tam anlamıyla normale dönmüş deil hatta piyasalar dahada karışabilir gibi

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  

Jump to: