Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:29:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mohamed El-Erian geçtiğimiz günlerde katıldığı etkinlikte bazı açıklamalar yaptı  (Read 195 times)
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 01, 2018, 07:33:31 PM

Bir Ripple yetkilisi Asya pazarı ve Ripple hakkında konuştu.

Cuma günü Londra’da düzenlenen bir Blockchain toplantısında Ripple’ın Avrupa’daki düzenleyicilerle ilişkiler sorumlusu Dan Morgan değerlendirmelerde bulundu.
Soru-cevap bölümünde Dan’e Ripple’ın Avrupa dışındaki pazarda bulunan ülkelerle alakalı düzenlemelerde ne durumda olduğu ve Asya ve Latin Amerika’da varlığı hissedilen Ripple’ın çalışmaları soruldu. Dan şöyle yanıtladı:

Yeterince güçlendiğimizi henüz söylemek zor ancak Asya pazarını oldukça istekli buluyoruz. Söz konusu talep ve para havalesi talebi olunca Asya’nın genel iştahının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle bankaların fazla maliyetli olduğundan bahsediliyor… Likidite açısından bakılırsa dijital varlıklarımızın Asya’dan biraz uzakta olduğunu biliyorum. Düzenleme kesinliği şu anda 3. planda. Söylediğim gibi paralar bizden biraz uzakta, örneğin Tayland, ve tabii ki Japonya’da önemli adımlar atılmış durumda. Yani Ripple’ın bu anlamda düşünmesi gerektiğini söylemekte haklısınız, Tayland’da şimdiden bazı bankalar dijital varlıklar hakkında düzenleyicilerle anlaşma sağlamak üzere.

Ripple tarafından 28 Eylül tarihli Asya pazarı hakkında yapılan duyuruda şunlar ifade edildi:

Yeterince verimli olmayan küresel likidite sınır ötesi ödeme hizmeti sağlayan herkes için büyük bir sorun. Ancak Asya özelinde konuşursak bu sorun daha da öne çıkıyor, bankalar yeterli hizmeti sağlayamıyorlar. Sonuç olarak bu bölgede bulunan bankalara gönderim maliyetli düşük ve yüksek verimli olmuyor. Sınır ötesi ödemelerinin yeterince gelişmemiş olması bu işi yapmanın çok pahalı olmasından kaynaklanıyor. Komşu ülkeler bile para gönderimi sağlamak için paralarını önce Amerikan Doları’na dönüştürmeleri gerekiyor. Gönderilen noktada aynı şekilde tekrardan bir dönüştürme gerekiyor. İşlemlerin bu şekilde ilerlemesi yük olabiliyor.

Ripple Asya pazarına girebilmek adına Siam Commercial Bank (SCB) ile anlaşma imzaladı. SCB RippleNet’in “multi-hop” adını verdiği özelliğini kullanan ilk finansal kurum oldu. Multi-hop sayesinde diğer finansal kuruluşlar doğrudan SCB’ye bağlanabilecek böylece birçok aracı ortadan kaldırılmış olacak. Küçük finansal kurumların Asya pazarında ödemeler yapmasında büyük kolaylık sağlayacak.

Asya’da düzenlemelerde en önde sayılabilecek ülke Japonya. Daha önce bir Ripple yetkilisi Japonya’nın yapıcı düzenlemelerinin kripto paraları ileri taşıdığını belirtmişti.

Kaynak: Cryptoglobe

▔▔▔▔▔
1715311749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715311749
Reply with quote  #2

1715311749
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715311749
Hero Member
*

Ignore
1715311749
Reply with quote  #2

1715311749
Report to moderator
1715311749
Hero Member
*

Ignore
1715311749
Reply with quote  #2

1715311749
Report to moderator
1715311749
Hero Member
*

Ignore
1715311749
Reply with quote  #2

1715311749
Report to moderator
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
December 01, 2018, 08:33:48 PM

Bu türden haberler bize bu günlerde aç karnına tok teselli dedikleri türden avuntular sağlar. Hala hiç bir şeyin bitmediğinin, tekrar ayağa kalkılacağının habercisidir. Ama bizi teselli edebiliyor mu? işte bu çok tartışılır işte...
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
December 01, 2018, 11:52:45 PM

Tabiiki her şey bir anda gerçekleşmeyecek. Önce engeller olacak engeller aşıldıkça güçlenirsiniz. Kripto para piyasası da engelleri aştıkça güçlenecektir.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 02, 2018, 12:18:51 AM

Bir senedir aynı tarzda haber, makale röportaj veren birçok tanınmış isimler piyasanın güzel günler göreceği yönünde demeç veriyorlar.Bizde bekliyoruz bakalım.
matador1903
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 02, 2018, 12:27:56 PM

Her önüne gelen bu tarz açıklamalar yapıyor ama şu an için bir gelişme söz konusu değil ben artık bu tarz adamların sözlerine pek inanmıyorum en iyisi bekleyip görmek
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
December 04, 2018, 07:12:48 PM

İşler iyi gibi düzelir gibi görünürken bu adamlar ethereum 100 dolar olacak daha düşecek diyordu şimdi biz ağlarken bunlar iyi olacak diyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
December 04, 2018, 07:55:11 PM
Merited by bobita (1)

yav allah belasını versin sizin gibi kopyala yapıştır haber yapanların da
forumdaki hiç bi b.ku okumadan yorum yapan embesilleri de

ulan başlıkta ne yazıyor "Mohamed El-Erian geçtiğimiz günlerde katıldığı etkinlikte bazı açıklamalar yaptı"
bak mohamed el erian diyor

içerikte ne var "Ripple’ın Avrupa’daki düzenleyicilerle ilişkiler sorumlusu Dan Morgan değerlendirmelerde bulundu."
dan morgan diyor laaaaaaannnnn

olm mal mısınız
kör müyüm görmedim mi diye ctrl+f yapıp arattım başka mohamed yok haber içeriğinde

yukarıda yorum yazanlar neye yorum yaptı ne yazdılar kendileri bile bilmiyor bence.
hayır daha da acısı bu yazdığımdan sonra da yukarıdakilere benzer yorumlar gelecek çünkü bu mesajı okuyan kişi sayısı ile konuya mesaj atanların sayısının oranı 1/10'u geçmeyecek muhtemelen

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 04, 2018, 08:12:48 PM

Son zamanlarda bu piyasada ki en aktif coin belki de ripple dir. Sürekli dış ilişkilerini iyi tutarak geleceğe çok güzel adımlar atıyor. Ben bu saatten sonra piyasanın ne zaman geri dönüş yapacağını tahmin etmenin imkansız olduğunu düşünüyorum bu sebepten bu güzel haberler sadece piyasanın gelecekteki yerini sağlamlaştırabilir.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 05, 2018, 07:53:57 AM

ulan başlıkta ne yazıyor "Mohamed El-Erian geçtiğimiz günlerde katıldığı etkinlikte bazı açıklamalar yaptı"

içerikte ne var "Ripple’ın Avrupa’daki düzenleyicilerle ilişkiler sorumlusu Dan Morgan değerlendirmelerde bulundu."

olm mal mısınız
kör müyüm görmedim mi diye ctrl+f yapıp arattım başka mohamed yok haber içeriğinde

yukarıda yorum yazanlar neye yorum yaptı ne yazdılar kendileri bile bilmiyor bence.
hayır daha da acısı bu yazdığımdan sonra da yukarıdakilere benzer yorumlar gelecek çünkü bu mesajı okuyan kişi sayısı ile konuya mesaj atanların sayısının oranı 1/10'u geçmeyecek muhtemelen
Piyasadaki önemli olaylardan elbet  haberimiz  oluyor fakat sırf post kasmak için açılan konular banada etik gelmiyor. Bu tür konuların çogunda kişi kendi yorumunu bile yapmadan kopyala yapıştır ile açıp bırakıyor. Bu konular ne zaman sona erecek merak içerisinde bekliyorum.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 05, 2018, 11:20:12 AM

olm mal mısınız

Bende bir saflık var herhalde, ben göremiyorum haberle başlığın alakasını diye düşünmüştüm. Yorum yapanlar da forumun klasiği, başlığı oku, konuya gir, hızlıca bir göz at (iyisi, onu bile yapmayanlar var) ve haftalık postunu doldurmak için salla gittsin.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Muhtaixa
Sr. Member

View Profile
December 09, 2018, 12:55:42 PM

olm mal mısınız

Bende bir saflık var herhalde, ben göremiyorum haberle başlığın alakasını diye düşünmüştüm. Yorum yapanlar da forumun klasiği, başlığı oku, konuya gir, hızlıca bir göz at (iyisi, onu bile yapmayanlar var) ve haftalık postunu doldurmak için salla gittsin.
şeytan diyor alayını şikayet et
ama adamlar resmi olarak kural dışı bişi yapmıyor sonuçta. öyle ya da böyle yazıyor bişiler

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
December 10, 2018, 03:04:20 PM

Açıkcası adamın açıklamasında samimiyet ve güvenilirlik aktığını söylemek isitiyorum.Bir yetkili olarak umut vadeden ya da bir grup insanı etkilemek amacı güderek bir açıklama yapabilrmiş ancak yapmamış açıklamasında isteklerini ve gelecekte olabileceklerden bahsetmiş buda beni şuan için tatmin etti.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Muhtaixa
Sr. Member

View Profile
December 18, 2018, 09:00:21 PM

Açıkcası adamın açıklamasında samimiyet ve güvenilirlik aktığını söylemek isitiyorum.Bir yetkili olarak umut vadeden ya da bir grup insanı etkilemek amacı güderek bir açıklama yapabilrmiş ancak yapmamış açıklamasında isteklerini ve gelecekte olabileceklerden bahsetmiş buda beni şuan için tatmin etti.
hey Allah'ım çıldıracam sen bana sabır ver yarabbim ya rasulallah yahuuuuuuuuuuu

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀