Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:59:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Preporucite mi neki dobar EOS wallet  (Read 486 times)
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
December 12, 2018, 09:27:30 PM
 #21

Kao sto rece bernardos bez jednostavnog koriscenja nema masovnosti. Da mi nije ovih tokena iz bounty kampanje, odavno bih odustao od EOS-a. Postupak koji je RegulusHr ponudio je jednostavan, ali sam ja guglajuci (sto ce raditi vecina pocetnika) uglavnom nailazio na dosta komplikovanija resenja.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
December 21, 2018, 12:35:00 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #22

Ako želite besplatni meet.one mobilni eos wallet, retweetajte ovaj tweet https://mobile.twitter.com/ColinTCrypto/status/1075851968306970629 i followajte tog lika... Za prvih 200 dijele se kodovi s kojim možete kreirati novi wallet, bez pretjeranih komplikacija.

BTC
Dzeronimo (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
December 21, 2018, 09:32:45 PM
 #23

Hvala na linku. Ovo me podsetilo da moram napraviti novi Tviter nalog. Stari mi definitivno nece odblokirati Sad
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
December 22, 2018, 09:16:48 PM
 #24

Ako želite besplatni meet.one mobilni eos wallet, retweetajte ovaj tweet https://mobile.twitter.com/ColinTCrypto/status/1075851968306970629 i followajte tog lika... Za prvih 200 dijele se kodovi s kojim možete kreirati novi wallet, bez pretjeranih komplikacija.
Samo da potvrdim da ovo radi. U par jednostavnih koraka se dobija kod i još uvek ima neraspodeljenih kodova, pa kome treba neka požuri. Mnogi korisnici (među kojima sam bio i ja) nisu mogli da mu pošalju DM, ali samo u komentaru posta napišete da imate problem i onda Colin vama pošalje DM sa kodom.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
December 23, 2018, 10:17:26 AM
 #25

Ako želite besplatni meet.one mobilni eos wallet, retweetajte ovaj tweet https://mobile.twitter.com/ColinTCrypto/status/1075851968306970629 i followajte tog lika... Za prvih 200 dijele se kodovi s kojim možete kreirati novi wallet, bez pretjeranih komplikacija.
Samo da potvrdim da ovo radi. U par jednostavnih koraka se dobija kod i još uvek ima neraspodeljenih kodova, pa kome treba neka požuri. Mnogi korisnici (među kojima sam bio i ja) nisu mogli da mu pošalju DM, ali samo u komentaru posta napišete da imate problem i onda Colin vama pošalje DM sa kodom.
Ajde drago mi je da je i tebi uspilo. Cheesy
Probao sam neke DAPP koje su ponuđene, dosta je sporo i nezgodno za korištenje.
Zanimljivo mi je što npr. možete "rudariti" dok kockate.

BTC
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
December 24, 2018, 09:20:44 PM
 #26

Ti si to baš detaljno izučavao Smiley Čitao sam da su se neki namučili sa otvaranjem EOS naloga, pa sam čisto preventivno uzeo ovaj kod.
eroejoe
Member
**
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 54




View Profile
December 25, 2018, 07:16:03 PM
 #27

Ti si to baš detaljno izučavao Smiley Čitao sam da su se neki namučili sa otvaranjem EOS naloga, pa sam čisto preventivno uzeo ovaj kod.
Dosta čudno su postavili te wallete, meni je na primjer puno jednostavnije bilo za napraviti Ethereum wallet. To će sigurno u EOS-u mijenjati, jer ovakvim kompliciranjem neće nikada postići masovnu adopciju. Za masovnu adopciju treba sve biti jednostavno i u dva klika dostupno.
Na EOS-u ima stvarno svega, nisam ni zagrebao površinu. Nisam išao previše u detalje i mogućnosti, no nešto od toga možeš i sam probati s meet.one mobilnom aplikacijom na jednom mjestu, ima preko 10 DAPP-ova, ako imaš koji dolar za kockanje, igranje nekih igrica, isprobavanje platforme.
Uz EOS za kockanje, igranje, bit će ti potrebno i nešto EOSa za stejkanje. Testirao s 0,4 EOS-a što je bilo dovoljno za probati 4-5 DAPP.
EosKnights je jedna od najpoznatijih igrica preko EOS-a, no nisam još probao igrati. Navodno se mogu praviti i prodavati oružja, oklopi i tako to.
EOS bi zapravo mogao biti platforma za igrice, samo što je to još u teškim začecima. Tehnologija se brzo razvija, no teško mi je pretpostaviti za koliko godina će se moći igrati igra poput World of Warcraft i pri tome zarađivati.
Preporučam svima, prije ozbiljnijeg investiranja u EOS, da prvo isprobate trenutne mogućnosti platforme.

BTC
Bokile
Member
**
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 36


View Profile WWW
December 26, 2018, 11:00:40 PM
 #28

Video sam da postoje razne igre na sreću, ali se ne kockam zato što sam slab karakter. Ako počnem neću moći prekinuti. Još mi samo ta "zaraza" fali Roll Eyes
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!