Bitcoin Forum
June 18, 2024, 06:41:47 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: XRP ve Tron’un Bakkt Platformuna Eklenme Şansı Artıyor Mu?  (Read 146 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
December 02, 2018, 11:14:07 PM

Intercontinental Exchange‘in (ICE) uzun süredir beklenen ve Aralık ayına ertelenen Bakkt vadeli işlemler platformu, Cuma günü yaptığı bir soru cevap seansında Bitcoin dışında başka kripto para birimleri ekleyebileceğinin de sinyallerini verdi. Bakkt platformuna neredeyse hiç durmadan başka kripto para birimleri eklenecek mi sorusu yöneltildiği için, platform çareyi bu şekilde bir gönderi atmakta buldu.
Kaynak: https://koinbulteni.com/xrp-ve-tronun-bakkt-platformuna-eklenme-sansi-artiyor-mu-31143.html

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
storm06
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 03, 2018, 07:09:58 PM

Bitcoin ne zaman Chicago borsasına girdi; ondan sonra tüm işler kötüye gitti. Kripto paraların normal borsalarla listelenmesi olumsuz oluyor uzun vadede.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 03, 2018, 09:00:05 PM

Xrp birkaç gündür fiyatlanıyor ama bu haber ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Tronun işi ne onu çözemedim.

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 05, 2018, 01:50:40 PM

bakkt borsası baya haber yapılıyor. bunun sonu nereye varacak bilen var mı? xrp, bitcoin ve artık başka ne eklenecekse işlemler Ocak ayında artık ertelenmeden başlayacak olursa o gün ve devamında etkisi ne yönde olacağı izlenmeli. zaten ralli yaptıracak olurlar ise görürüz, yani peşin hükümlü olmamalı. biraz xrp aldım fakat son desteğine yakın olduğu için. orayı kırmaya hevesli olduğunda satar geçerim. yükselirse de ufak kar bırakır, 1 dolara yükselmesini beklemiyorum şu aralar.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
December 06, 2018, 11:58:58 AM

Bakkt ın pıtansiyeli oldukça büyük diye biliyorum bu nedenle kripto paralar için burada işkem açılırsa müthiş bir gelişme olur nasdaq ile ilgilide oldukça fazla haberler cıkıyor bitcoin trade açılacak galiba nasdaq dada
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 06, 2018, 09:39:42 PM

Son dönemde enteresan bir şekilde Tron ile ilgili pozitif haberler paylaşılıyor. Bakkt piyasaya biraz renk getirecek.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 07, 2018, 09:19:14 PM

XRP-TRON şu ayı ortasında dahi sürekli haberlere gündem olmayı başardılar. Benim asıl anlamadığım zec gibi dash gibi alt yapısı sağlam işlevsel projeler hala btc ye bu kadar bağlı kaldı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: