Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:23:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: IRX bounty hakkında  (Read 4730 times)
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 17, 2019, 07:56:20 PM

Olay basi adamlar canının istediğini ekleyip isteddiğini çıkarabilecek. 3-4 aylık sayım rastgele yapılacak bence haftalık yapılmazsa böyle sıkıntılar olur.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
January 17, 2019, 09:07:34 PM

Bu ekibin haftalık stake verme gibi bir olayları yok. Düzenledikleri tüm kampanyalar için aynısını yapıyorlar. Kampanya bitince, 2-3 hafta içinde stakeleri veriyorlar, birde şikayeti olanlar için 3 gün açık olan şikayet formunu açıyorlar.

Wooow bu cok kötu gıbı o zaman yarın bırgun bunlar cayar vermezler bır sorun cıkartırlar elımızde kanıtımızda olmaz kafalarına göre at koşturuyor bunlar zaman ımzaya onaylandıgın bıle bellı degıl ılk kez boyle bırsey göruyorum.
Ben makale yazarken inceledim bu projeyi. Çok sağlam duruyor, hem ekibi hem de ortakları. İşin içinde ve profosyenel finansçılarla deneyimli blockchainciler bir araya gelmiş. Siz iyi düşünün, bu kadar üzerinde çalışılmış proje az gördüm. Scam bile olacaklarsa ekmek yedirip öyle olacaktır. Gelip geçen ekip değil bunlar. Kaldırmayı düşündükleri para ufak tefek değil:)))
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 17, 2019, 10:25:54 PM

Proje güzel proje scam olacağını sanmam ama maalesef ne kadar güzel görünse de scam çıkabiliyor. Bakınız btcltcdigger'ın yönettiği kampanyalardan Humancoin. Makalede yazdım adamlara çok güzel proje bu tutar dedim, adamlar tezgahı kapadı gitti. Ne kadar artık scam projeleri ayırt ediyoruz desekte bu tokatçılar hepimizi çırak çıkarıyor.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
April 04, 2019, 05:07:27 AM

Ödüller ne zaman yatacak bilgi var mı?
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 04, 2019, 05:34:47 AM

Arkadslar bunun stakelerı kontrol edebılecegımız formu nerede bı turlu bulamadım sadece sıgnup formu var ondada kaç stake aldıgın yokk telegramdanda cevab vermıyorlar aynı ımzada olanlar nereden bakıyor kontrol için?

Demek ki şeffaf değiller. Spreadsheet önemli sırf bu yüzden bountyhive den vazgeçtim zamanında bir sürü proje alıyordu ama bir türlü spreadsheet yayinlamadilar.
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 04, 2019, 07:21:22 AM

IronX'in bounty ödüllerinin dağıtımları mart ayı gibi yapıldı hocam. https://t.me/CSBounty bu kanaldan @btcltcdigger ile iletişime geçin isterseniz.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 04, 2019, 08:27:29 AM

15 mart gibi dağıtımı yaptılar, gelmediyse uğraşın diyecem ama biliyosunuzki zamanı geçtikten sonra çok zor hakkınızı almak. Kendimde imzaya katılmıştım ve ödül geldi.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 04, 2019, 05:11:27 PM

IRX gerek topladığı parayla olsun gerekse partnerlik ilişkileri ile olsun oldukça umutlu olduğum bir proje.

Bounty ödüllerini 20 gün önce gönderdiler. Kendi borsaları şu an kurulma aşamasında, tam bitmiş değil ve diğer borsalara girip girmeyeceği tam belli değil. Hacim oluştururlarsa gayet iyi işler yapabilirler.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 04, 2019, 06:25:37 PM

BTT de yayımlanan bir çok bountynin yöneticileri gibi bu bountynin yöneticileride haftalik stake hesaplamıyorlar Cheesy

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
bigbooss
Sr. Member

View Profile
April 08, 2019, 09:12:28 AM

7.046 göndermişler ne kadar yapıyor bu ? 5-10 TL yapar mı? 😃
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
April 08, 2019, 09:17:14 AM

Bu projenin tokenleri dagitildi zaten ve baya kisi bozdurmus sanirim, suan bi para etmiyo sanirim bozduranlar nasil bozdur du anlamis degilim suan alici yok zaten
bigbooss
Sr. Member

View Profile
April 08, 2019, 09:22:25 AM

Bu projenin tokenleri dagitildi zaten ve baya kisi bozdurmus sanirim, suan bi para etmiyo sanirim bozduranlar nasil bozdur du anlamis degilim suan alici yok zaten
Borsası yok ki nasıl sattılar. ? O kadar uğraştık boşa mı gitti o kadar uğraş
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
April 08, 2019, 10:06:20 PM

Proje çok güzel bir proje arkasıda sağlam baya bu projenin amaçları borsa açmak sağlamda geliyorlar fx piyasasına hakim adamlar arkalarınada cardano'yu almışlar daha n olsun bountyciler satıyolar yok paraya bu irx tokenleri ama sonra pişman olacaklar. Ben tutuyorum iyi para edinceye kadar edecektirde yakında kendi borsasında irx pairleri açılınca.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
April 08, 2019, 10:07:39 PM

Forkdeltada işlem görüyor irx tokenleri kendi borsalarında sadece usd pairi olduğu için kimse alış koymamış yakında irx için eth ve btc pairleride açılacaktır o zaman para edecektir bunu tutmanızı tavsiye ederim ytd.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
April 09, 2019, 08:31:50 AM

10 kattan fazla düşüş yaşadı ironx .Borsa teması çok tanıdık geliyor. Birileri bunu yapıp tüm borsa icosu yapanlara satmışlar herhalde.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
April 09, 2019, 08:41:55 AM

Bu projeyi ben nedense hiç duymadım, son zamanlarda çok konuşulmaya başlandı, gözüme çarpıyor, umarım yine ekaik ödenen bounty sorunu falan yoktur.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 09, 2019, 02:24:57 PM

ICO ve bounty bitmiş, borsaya girmiş, bounty hunterlar bozdurmuş bile. Ama halen CMC'de listelenmemiş. Yeterli hacmi yaratamadılar sanırım.
Listelenmeyen projelere mesafeli duruyorum. Belki sonradan önleri açılır, belli olmaz.
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 09, 2019, 05:43:16 PM

Borsası yok ki nasıl sattılar. ? O kadar uğraştık boşa mı gitti o kadar uğraş

Forkdelta'da var hocam bende oradan sattım. Sitelerinin arayüzünü ekibi filan pek beğenmedim daha düşer diye sattım başka projelere yatırım yaptım inşallah yanıltmaz

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
April 09, 2019, 05:55:18 PM

btcltcsikkosu benim canımı iyice sıkmaya başladı. bu bountyye ben de katılmıştım ama takip etmediğim için stake "0" olarak gözüküyor. keşke  başlarda stakeleri hesaplasa
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
April 09, 2019, 05:58:07 PM

Uzun süredir bounty işindeyim ve kafasına göre kural değiştiren kafasına göre cevap veren ilgisiz bountylerden bir bok çııkmıyor. En çok dikkate aldığım özellik

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: