Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:15:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: HARDCAP yapmış projeler  (Read 1027 times)
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
December 17, 2018, 07:53:24 PM

İcobench tarzı onlarca proje var oradan hardcap yapıp yapmadıklarını görebilirsiniz pek bir muhabbeti kalmadı gerçi millet iki melek yatırımcıdan topladım diyip sallıyor borsa da düşüyor
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
December 17, 2018, 09:23:29 PM

Pigzbe var hardcap yapan ama nasılsa fiyat diplerde demekki neymiş bu işler hardcaplar softcapler yalan dolan işler adamlar ellerindekini 10da 1 fiyatına satacak hali yoksa bu işlerin anlamı şudur demekki birileri çoook ucuza ico fiyatının 10x dibine tokenleri alıyor.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
December 18, 2018, 08:37:09 AM

Ne kadar çok Hardcap yapan proje var.Ama hepsi borsaya girdiği gibi en az 10x-20x dump yedi.Şuanki piyasa koşullarında hiçbir proje borsaya girmek istemiyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
December 18, 2018, 09:13:03 AM

Ben de ekleyeyim bir tane.

Arround.io
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 22, 2018, 07:08:55 PM

Arkadaşların dediği gibi iş hardcapla bitmiyor. İco satışında yüksek miktardaki yatırımcılara bonus olarak ne verdiklerini bilmiyoruz. Bunu açıklamıyorlar.  Yatırımcı 1 milyon coin alacak(rakam örnektir sadece) ve siz el altından %200 bonus verirseniz borsaya girdiğinde o coin çöp olmaktan öteye geçemeyecektir. İco sürecinin yönetimi para toplama odaklı yapılırsa borsaya girdiği zaman birşey beklemeyin. Ama ico yönetimi uzun vadeli düşünülerek yapılmışsa işte o zaman çok güzel paralar kazanılabilir ve o coin çok iyi yerlere gelebilir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
December 22, 2018, 07:59:41 PM

Hardcap yapsalar bile borsaya girdikten sonra baya düştü bu aralar projeler. Ayı sezonu diye mi böyle yoksa boğa sezonunda hard cap yapan projeler böyle düşüşe geçiyor mu?
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
December 23, 2018, 09:11:41 AM

SWTH çok sevdiğim bir coin uzun süredir al sat yapıyorum biraz terste kaldım fakat kısa zamanda bu zarardan kurtulacagımı tahmin ediyorum hatta ek yapıp ortalamamı düşürücem sanırım.
alainn
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
December 23, 2018, 09:22:15 AM

Pigzbe ve swaccoin tokenlerini yakından takip ediyorum hardcap yapmasına sevindim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 23, 2018, 12:19:43 PM

Hardcap ın dibine vurmuş bir proje de ben söyleyeyim. Envion.

Keşke iş Hardcap ile bitse
Bu adamlar yok oldular paralarla sanırım, bir daha ses çıktı mı enviondan bilmiyorum da 100 milyon dolar gibi devasa bir parayı naptılar kayıplara mı karıştılar merak ettim, yazık oldu icosuna girenlere.

greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
December 23, 2018, 12:51:26 PM

Genelde hard cap yapan projelere dikkat etmek lazım yok fiyatına satmamak lazım o projeleri. Soul projesinden hard cap yapan projenin elbet değerine ulaşacağını gördük. Tamamen hype durumu ile ilgili olduğunu düşünüyorum

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 23, 2018, 03:48:13 PM

Bu projelerin birçoğu piyasada iyice popülerlik kazanmış durumda böyle devamı gelirse projelere destek artmsaı bakımından faydası dokunacak güzel işler çıkabilir.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
December 23, 2018, 04:06:14 PM

Benim nex ile ilgili uzun vade görüşüm çok olumlu ancak piyasanın bugünkü halinde onun bile işinin zor olduğunu düşünüyorum. Neo 130 dolarken 1 dolar fiyatla kurası çekildi neo 20 dolarken satışı yapıldı şu an neo 7-8 dolar.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 23, 2018, 04:45:07 PM

Adab denilen first islamic borsa da softcap yaptık dedi telegramdan ama ne hikmetse Aralık sonu bitecek bounty yi Mart sonuna attılar. Demek ki bir bildikleri var.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 23, 2018, 06:21:16 PM

Öncelikle elinize sağlık hocam, çok faydalı bir başlık açmışsınız yarar sağlayacağını düşünüyorum ama şöyle de bir durum var, her hardcap yapan proje ne yazık ki başarılı olamıyor, mesela envion insanlarda ki tüm güvenini kaybetti, hardcap çok önemli bir konu, ama projenin ekibi, yatırımcıları, danışmanları v.s. gibi konuları göz önünde bulundurmak da çok önemli.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 23, 2018, 07:07:08 PM

18 dakikada hardcap yapan Monetha'nın rekorunu kıran olmadı sanırım henüz. Şimdiki fiyatı da malum, çok düşük seviyelerde.
Bu soft ve hardcap olayında çok dümen dönüyor son zamanlarda. İlgi çekmek için rakamları yüksek gösteren projeler var. Şeffaf olarak denetleyebilecek bir yer de yok sanırım.
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
December 23, 2018, 08:34:17 PM

benim anlamadığım hem hardcap yapıp hemde x10 düşmeleri bi ara da 45 milyon toplayan kwatt vardı yerlerde sürünüyor şu an ya yanlış bilgilendirme yapıyorlar yada private satışları gerçekten çok ucuz... bu da aklıma hertürlü kötü fikri getiriyor...
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 28, 2018, 10:56:25 PM

Bounty'den kazandığım 11878 adet onlineio var. Şuanda 42 dolar yapıyor. ico fiyatının 10 da 1'i fiyatında.

Hardcap yapmış hali bu ise, yapmamış halini düşünemiyorum Cheesy elbette durum piyasa koşulları, hacim vs. Ancak beklemek kaçınılmaz, hardcap hak getire.
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
December 28, 2018, 11:45:44 PM

Ben artık hardcap yaptık diyen projelere inanmıyorum. Ne projeler gördüm soft bile yapmayan ama hardcap yaptık diyen projelerden çok daha başarılı oldular. Hardcap yaptık diyenler ise batıp gidiyor. Yalnız Pigzbeyi diğer projelerden ayıracağım. İlerleyen dönemlerde ne kadar sağlam proje olduğunu gösterecek.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
December 29, 2018, 07:57:13 AM

Oldukca faydali oldu bu bilgi sunu gormus oldum, bu projeleri incelyerek gelecekte guzel  bir peojeye dwnk gelme ihtimalimi yukseltwbilirim diye dusunuyorum.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 29, 2018, 09:13:57 AM

şu zamanda icoların topladığını iddia ettiği paralara da kimse inanmıyor. bana softcap yaptım diyen projelerde yalan gibi geliyor. adamlar yatırımcıları çekmek için herşeyi söyleyebilirler.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: