Bitcoin Forum
July 14, 2024, 05:59:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Panik yok, Sabretmeye devam  (Read 857 times)
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 13, 2018, 07:05:34 PM

Akıllı olan proje ceoları zaten bu dönemde borsaya girmiyorlar. Girseler fiyatların çakılacağını biliyorlar. Onlarda sabrediyorlar, tradeyi bilenler hariç herkes sabrediyor aslında. Şuanda yapacak başka birşey yok çünkü.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 13, 2018, 07:24:26 PM

Sabreden derviş muradına ermiş derler.Ama görünen köyde klavuz istemez demiş büyükler.Yani görünen daha çok bekleyeceğimiz.Btc her düşüşünü bir süre sonra benimsetiyor.Çıkışa dair bir ufak belirtide yok.Arasıra pump olsa da tekrar dumpu yiyor.Anlayacağınız beklemeye devam.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
December 13, 2018, 09:15:59 PM

Sabretmeye devam aynen sabır yoksa murada ermekte yok sabrı olmayanın piyasa da işi de yok. Piyasa da güzel bir temizlik var projeler kendini hazırlıyor uzaktan izlemek keyifli yükseleceği günü bekliyoruz sabırla bakalım hayırlısıyla gelsin.  Bu piyasa bu aralıklarla 2019 sonuna kadar gider gelir daha pek de yükseleceğini ve düşeceğini sanmıyorum tahminim o yönde.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
December 13, 2018, 09:27:06 PM

Bu başlık sevdim. Bırakmak kaybetmektir sonuna kadar savaşmaksa umuttur. Bu nedenle ben sabretmeyi ve çalışmaıyı tercih ediyorum. Biterse en azından uğraştım derim bırakıp boğa gelirse üzülürüm.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 13, 2018, 11:02:21 PM

Bu sektörde ki ilk senelerimi hatırladım genel yorumları okuyunca anlık olarak geçmişime gittim Smiley Uzun vadeli düşünen arkadaşlar şu dönemlerde mantıklı olanı yapıyorlar.  Piyasanın bu halde olmasına üzülmüyorum geçmişe göre çok güzel yerlere geldi ama insanların çoğu bunu anlamak istemiyor.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 14, 2018, 08:20:35 PM

Panik kalmadı zaten.Para yanıp kül olduğu için no problem diyorum. 2500 dolarlık yatırımım 150 dolara kadar üştü. Sıfıra inse de kaybedeceğim hiçbişey kalmadı şahsen benim..O yüzen,no problem...

▔▔▔▔▔
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
December 14, 2018, 08:50:47 PM

Aynen.Panik yapacak birşey kalmadı.Zaten olan oldu giden gitti.Bu saatten sonra ne olur bilinmez ama beklemekten başka bir çare yok gibi gözüküyor.Umutlarımız 2019 yılına kaldı.Boğa falan da artık gözümüz yok.Piyasa toparlansa yeter.Nereye düştük.Btc gidişat nereye.

Oracolcoin XOR         
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 14, 2018, 09:31:15 PM

2019 için her geçen gün beklentim artıyor. Artık 2019 da ki belentilerde boşa çıakrsa nasıl bir yatırımcı çekmeyi planlıyorlar. Ya büyük paralar direkt gelecek yada bir güven tazeleme gelir diye düşünüyorum.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 15, 2018, 11:36:16 AM

Olan oldu giden gitti artık yapacak bişey yok kaybeden kaybetti yeni giren doğru yeren girerse kazanabilir belki de btc 100 $ olur hepsini düşünmek gerek o yüzden kaybedeceğine üzüleceğn parayla bu işlere girmemek yapılacak tek doğru hareket.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 15, 2018, 12:19:03 PM

Panik yapmak sadece biz yatırımcıların hatalı davranışlar sergilemmeize neden oluyor sabrederek en azından sonradan pişman olacağımız hareketlerden kurutulutuz.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 15, 2018, 12:40:11 PM

Nereye kadar sabredeceğiz bilmiyorum. Bu düşüşler insanın canını sıkıyor bir hayli. 19k dolardan buraları görmeyi hiç hayal etmemiştik doğrusu.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 15, 2018, 05:39:26 PM

Şuan çevremdekilere tek tavsiyem yatırım yapmakla uğraşmak yerine bounty kovalamak ve onları biriktirmek. Şuan 3-4 farklı projeden gelen yüklü denebilcek coinlerim var (gerçe bazıları hala teslim edilmedi) Eğer onlar olası bir sezonda tahmini değerlere ulaşırsa çektiğim o kadar sıkıntıya değecektir. Yaklaşık 2 yıldır bu piyasadayım ve kazanmayı geç elimdekileri de erittim (gerçe öğrenci parasıyla ne kadar yatırım yapılabilir de neyse!)
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 15, 2018, 05:56:19 PM

Sabredelim diye diye iyice kaybettik, aylar geçtikten sonra hata yaptığımızı anlıyoruz ama artık çok geç, herşeyden 5 10 kat kaybetmişken yapılacak pek bir şey kalmıyor fakat bunu zamanında satarak engelleyebilirdik.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 16, 2018, 08:33:44 PM

Hepimizin bildiği gibi bugün neredeyse tüm kripto para birimleri sert düştü. Eth 100 doların altını gördü ve biraz daha düşeceğini düşünüyorum.
Neden panik yok dediğime gelince;
Dünyada ticaret savaşları gittikçe şiddetini artırıyor.
Bildiğiniz gibi Huwai'nin CFO su aynı zamanda da kurucu ortağının kızı Kanada'da tutuklandı. Bu ticaret savaşlarında çok ciddi bir hamle.
Bu haberden sonra petrol dahil, tüm dünya borsaları çakıldı. Herşeyin düştüğü şu ortamda kripto sektörünün düşmemesini beklemek hayal olurdu zaten.
Şuan için kaybettiğimizde üzülmeyeceğimiz kadar yatırıma devam.
Ama sektörümüz bu sarmaldan çıkabilirse, çok sert yukarı doğru hareketler görebiliriz.

Uzun vadeli olan bu piyasada kazanacaktır buna inancım tam. Fakat son 1 senedeki düşüş gibi bir düşüş de kripto piyasasında pek beklemiyordum açıkçası. Şaşkınım yine de uzun vadede umudum çok.

jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 16, 2018, 09:47:07 PM

Sabretmeye mecbur devam zaten yapılabilecek bir şey yok para yüzde 80 belki daha fazla erimiş durumda. Umarım güzel günler nasip olur yoksa bu yıl fena yıprattı piyasayı
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: