Bitcoin Forum
June 13, 2024, 09:50:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto İşlerinde Gördüğüm En Yararlı Site  (Read 1013 times)
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 06, 2018, 08:06:15 PM
Last edit: December 06, 2018, 08:30:38 PM by Hc01
Merited by PHI1618 (11), suchmoon (7), AlyattesLydia (5), EFS (3), teramit (3), gospodin (1), Zz (1), vycl87 (1), SkyLords (1), MesutCan (1), Baser (1)

Selamlar arkadaşlar, tekrar bir bilgi paylaşımı için başlığı açmış bulunmaktayım. Birkaç hafta önce Coinsignals.trade adlı siteyle ilgili başlık açmıştım hatırlarsanız, tradingview'da olmayan coinler için grafik çizimi konusunda çok güzel bir çözüm olmuştu benim için, umarım burada da faydalananlar olmuştur.

Şimdi ise başka bir siteden bahsedeceğim ve site öyle bir şey ki kripto dünyası için İsviçre çakısı gibi bir şey, ne ararsanız var ve büyük emek harcanarak mükemmel bir sonuç çıkarılmış diyebilirim.

Sitenin linki : Cryptolinks.com

Siteye zaten girdiğinizde şöyle bir ekranla karşılaşıyorsunuz ve burası da neresi dedirtip resmen hediyelik eşya dükkanına girmiş gibi bir his veriyor insana, walletlar, bloglar, reddit hesapları, mining üzerine konular, bounty'si airdropu ne ararsanız var ve herkesin işini görebileceği çok hoş bir oluşum.

Başlıklardan birine tıkladığımız zaman güzel bir listeleme ekranı açılıyor ve o başlıkla ilgili konuları listeliyor. Ben örnek olması amacıyla blockfolio gibi coinleri izlememize yarayan uygulamaların olduğu başlığı açtım ve şu şekilde bir görüntü çıktı karşıma, gerçekten var olan tüm uygulamaları takip edip yazmışlar.

Buradan da herhangi birinin detayını görmek isterseniz üzerine tıklayıp görebiliyorsunuz, iyi yanları, kötü yanları herşeyiyle paylaşım yapılmış, ne amaçla nasıl kullanılabileceğini belirtmişler. Detay görmek yerine biraz daha yan tarafına bastığınızda ise direkt sitelerine linkler koyulmuş onlar da mevcut.

Başlıklardan dikkatimi çekenler şunlar oldu genelde

Desktop wallet için kategori  : https://cryptolinks.com/desktop-wallet

Yeni haberler ve gelişmeler için hazırlanmış olan kategori : https://cryptolinks.com/cryptocurrency-news

Güzel birkaç blog için hazırlanmış kategori : https://cryptolinks.com/cryptocurrency-blogs

Miningciler için bir kategori : https://cryptolinks.com/cryptocurrency-mining

Benim gibi yazılımcı olanlar için çok güzel bir kategori : https://cryptolinks.com/cryptocurrency-developer

Kısacası aradığınız bişey varsa burdan bulma olasılığınız yüksek diye düşünüyorum, ara ara açıp geziyorum sitede özellikle piyasanın can sıkıcı olduğu zamanlarda bilgi edinmek açısından güzel olmuş. Umarım sizler için de faydalı olur.
ripplecanavari
Member
**

Merit: 37

View Profile
December 06, 2018, 08:08:07 PM

hocam çok kullanışlı ve kaliteli bir site paylaşım için çok teşekkürler
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 06, 2018, 08:16:22 PM

Bilgisayarima sık kullanılanlar bölümüne ekleyip fırsat buldukça karıştırmakta fayda var. Hocam çok teşekkür ederim böyle faydalı bilgi için.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 06, 2018, 08:25:03 PM

Özellikle kripto paralar hakkında arama yaparken zamandan tasarruf etmek için biçilmiş kaftan gibi duruyor.

Adam reddit subredditler'inden mobil cüzdana kadar her şeyi listelemiş. Ayrıca sitenin en altındaki kripto paralar ile ilgili TED Talks konuşmalarına denk gelmek de ayrı bir güzel oldu. Oturup izlemek lazım. Paylaşım için teşekkürler.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
December 06, 2018, 08:34:50 PM

Dostum öncelikle teşekkürler, son zamanlarda forumda düşüş haberlerinin ve garip başlıkların içinde çok yararlı bir paylaşım olmuş. Aslında benimde aklımda böyle bir site yapma fikrim vardı adamlar icraata bile geçirmişler.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
December 06, 2018, 08:36:11 PM

allah'ın delisi ya ne biçim site yapmış arkadaş Grin yazılanları incelemek için en az 1 gün harcamak gerekiyor. paylaşım için sağol hocam.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 06, 2018, 08:39:53 PM

Bende bu sitenin hiç farkında değildim. İncelediğim kadarıyla site güzel. Takip etmekte fayda var. İlk başlarda karışık gelebilir ama biraz ilgilenince çabuk kavrarız.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 06, 2018, 09:15:52 PM

Yarım saattir bakıyorum bitiremedim daha siteyi Cheesy Güzel uğraşmış ama en iyi siteleri ekleyip dandikleri eleseydi keşke çok kalabalık olmuş scrool barın dışında ayrıca şu kadar daha var diyor orayı da açarsak biz bu sitenin tamamını kontrol edene kadar bir bakmışız bitcoin 100 bin dolar olmuş Cheesy
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 06, 2018, 09:21:54 PM

Site güzel ve anlaşılır her türden kaynağıda barındırıyor günlük hitide fena değil hani 2-3 gün sonra kapanmaz , paylaşım için teşekkürler

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Hc01 (OP)
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
December 07, 2018, 06:27:59 AM

allah'ın delisi ya ne biçim site yapmış arkadaş Grin yazılanları incelemek için en az 1 gün harcamak gerekiyor. paylaşım için sağol hocam.
Eyv hocam sen de merit için sagol:) Aynen adam piskopat deli gibi ugrasmıs valla sevıyorum boyle ısını duzgun yapan ınsanları, bız yapsak yarım yamalak yapar bırakırdık muhtemelen aylarca ugrasmıstır bukadar datayı toplamak ıcın.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 07, 2018, 08:25:13 AM

Her şeyin bir araya toplanması açısından harika bir site olmuş, bu zamana kadar duymamıştım paylaşım için teşekkürler. Herhangi bir konuda araştırma yaparken çok işe yarayacaktır. Her şey elimizin altında olmuş, zamandan tasarruf için muazzam.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 07, 2018, 11:19:50 AM

Site efsane olmuş. Cidden harika olmuş öyle böyle değil. Bunun yerlisi vardı bu kadar geniş değil ama benzer, konusunu ben açmıştım hatta. Bu orayı 10'a katlamış.
Sadece linkleri koyup da bırakmamış adam. Hepsini araştırmış artı ve eksi yönlerini yazmış.
Bizim borsaları bile araştırmış adam yazmış bi şeyler

https://cryptolinks.com/41/btcturk
https://cryptolinks.com/26/paribu
https://cryptolinks.com/70/koineks
https://cryptolinks.com/cryptocurrency-exchange

Cidden sağlam emek vermiş eleman. Ona merit verebilsem ona bile merit verirdim o derece Cheesy Bana gelen meritleri hep dağıtıyorum, kalan kaç var bilmiyorum hepsini göndereceğim, sırf web sitesi hatrına. Çok iyi yahu! Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
December 07, 2018, 11:59:48 AM
Merited by jeks (1)

Ona merit verebilsem ona bile merit verirdim o derece Cheesy Bana gelen meritleri hep dağıtıyorum, kalan kaç var bilmiyorum hepsini göndereceğim, sırf web sitesi hatrına. Çok iyi yahu! Cheesy

Siteyi incelerken bende sizinle aynı şeyi düşündüm , konuyu açan haricinde yapanada merit vermek geldi içimden.
Ama büyüyelim biraz henüz dağıtılacak meritimiz yok olunca tekrar geliriz Smiley
Emeğinize sağlık..teşekkürler.
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
December 07, 2018, 12:03:46 PM

site gerçekten mükemmel olmuş baya bi emek harcanmış. Sayende öğrenmiş olduk hocam paylaşımın için teşekküler. boyle güzel paylaşımları görmeye uzun zaman oldu.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
December 07, 2018, 02:49:11 PM

Faydalı bir araç paylaşmış oldunuz benim haberim bile yoktu bu siteden, inceleme ve araştırmalarda burayı kullanmakta büyük fayda olur diye düşünüyorum. İnceledim hakikaten güzel ve anlaşılır duruyor. Elimizin altında böyle kaynakların olması büyük avantaj, teşekkürler paylaşım için.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 08, 2018, 11:30:38 AM

Arkadaşlara katılıyorum ben de hiç kimseden duymamıştım ve kendim de görmemiştim, elinize sağlık hocam. Siteyle uğraşan adama da twitterdan mesaj atılabilir harbiden çok iyi iş çıkarmış tebrik etmek lazım adamı bence:)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
December 08, 2018, 12:35:02 PM

hemen herkes gibi benim de yeni farkettiğim bir site bu ve inanılmaz derecede sade, kullanışlı bir şey çıkmış ortaya. teşekkürler paylaşım için.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 08, 2018, 12:37:02 PM

Paylaşım için çok teşekkürler. Oldukça detaylı ve işe yarar bir site paylaşmışsınız. Yaklaşık bir saattir inceliyorum, resmen dipsiz bir kuyu. Neredeyse standart bir yatırımcının bilmesi gereken her şey sitede mevcut.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 08, 2018, 03:37:38 PM

Paylaşım için çok teşekkürler. Oldukça detaylı ve işe yarar bir site paylaşmışsınız. Yaklaşık bir saattir inceliyorum, resmen dipsiz bir kuyu. Neredeyse standart bir yatırımcının bilmesi gereken her şey sitede mevcut.
Ben de bir iki saattir bakıyorum bitmiyor resmen ne ilginç siteymiş böyle dedim. Miningle ilgilenmek için araştırmalar yapıyordum adam onlarca şey paylaşmış oku oku bitmez resmen gerçekten çok iyi. Paylaşım için teşekkürler.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 08, 2018, 03:57:31 PM

Gerçekten güzel bir paylaşım olmuş. Merit olsa verirdim. İşte böyle kaliteli sitelerin sayısı artması lazım. Bir çok kişi neyin ne olduğunu bilmeden piyasaya dalıyor.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: