Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:56:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mazot satmayan Akar yakıt istasyonu (Ne yapılabilir ?)  (Read 194 times)
ekiller (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 07, 2018, 12:27:46 AM

Selamlar,

Arada yakıt aldığım Lukoil isimli istasyon,  dikkat ettim nedense  yakıta indirim geldiği zamanlar tabela kapatıp, "yakıt yok abi"  diyor.

Ne zaman ki fiyat tekrar yükseliyor, adamlar satışa başlıyor.  İşi tamamen borsaya dökmüş durumdalar.

Bu kurumları denetleyen veya ihbar edebileceğimiz ilgili yer neresidir, ve bir sonuç alınabilir mi ?

Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 07, 2018, 07:08:03 AM

Selamlar,

Arada yakıt aldığım Lukoil isimli istasyon,  dikkat ettim nedense  yakıta indirim geldiği zamanlar tabela kapatıp, "yakıt yok abi"  diyor.

Ne zaman ki fiyat tekrar yükseliyor, adamlar satışa başlıyor.  İşi tamamen borsaya dökmüş durumdalar.

Bu kurumları denetleyen veya ihbar edebileceğimiz ilgili yer neresidir, ve bir sonuç alınabilir mi ?

Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
epdk, şikayet edebileceğiniz tek yer gibi. lukoil rusya'da bayağı yaygın bir pompacı ama ülkemizde hem sayısı az hem de hep allah'ın dağında oluyor. hocam siz gerekli fotoğrafları çekip yollayın maili. hatta önceden direkt yazı yazın.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 07, 2018, 07:13:31 AM
Last edit: December 07, 2018, 07:24:36 AM by pckoliq
Merited by EFS (3)

Bizim burdaki kadoil'de aynı kafadan ama 100 m ilerisinde  shell var takmıyorum o yüzen.
Kadoil,  shell'e göre mazot 30 kr ucuz ve haftanın rastgele günlerinde çalışıyor bende anlamadım.
Ucuz yakıt alınca arabanın 100km'de ortalama 4.1 Litreden 4.3 oluyor bir farkı yok ucuzlugunun bol bol partikül filtre tıkanıyor araba temizleyeceğim diye yakıta abanıyor.

EPDK'ya şikayet edebilirsin.
Şikayet sitelerini kullanabilirsin
Lukoil'in kendisine yazabilirsin.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
December 09, 2018, 04:29:12 PM

EPDK ya da Cimer'e yazabilirsiniz, twitterdan bir kampanya başlatabilirsiniz. Fakat bir sonuca ulaşabileceğinizi düşünmüyorum. Kendinizce boykot edip sadece eşinize dostunuza da söyleyebilirsiniz Cheesy

Kaliteli akaryakıt kullanmak size her zaman hem vakit hem de nakit kazandırır. Ucuz yakıt aldıktan sonra otomobilin çekişi ciddi oranda düşüyor, motor sesi bile değişiyor. Mazot en kolay hilecilik yapılan akaryakıt türü, içerisine farklı karışımlar eklenerek miktar sayısı arttırılırken otomobile uzun vadede zarar verecek bir durumla karşılaşılabiliyor. Kafasına göre yakıt satan bir firma bu tür hileciliklere de karışabilir Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ekiller (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 09, 2018, 06:55:54 PM

@pckoliq  @xzone

Ben konuda  ucuz mazot almaktan bahsetmedim.  İstasyonun yaptığı hareketten bahsettim. Nedense beni ucuz yakıt arayışında biri gibi yorum yazmışsınız onu anlamadım.  

Ayrıca lukoil ucuz da satmıyor ve yakıtta diğer yakıtlardan bir farkı yok.  Ve mazot sadece vasıtalarda kullanılmıyor.
Kalorifer, ısıtma sistemleri ve tarım makinelerinde kullanılıyor.

Teşekkürler yorumlarınız için
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 09, 2018, 07:03:21 PM

@pckoliq  @xzone

Ben konuda  ucuz mazot almaktan bahsetmedim.  İstasyonun yaptığı hareketten bahsettim. Nedense beni ucuz yakıt arayışında biri gibi yorum yazmışsınız onu anlamadım. 

Ayrıca lukoil ucuz da satmıyor ve yakıtta diğer yakıtlardan bir farkı yok.  Ve mazot sadece vasıtalarda kullanılmıyor.
Kalorifer, ısıtma sistemleri ve tarım makinelerinde kullanılıyor.

Teşekkürler yorumlarınız için

https://tuketici.epdk.org.tr/epdk.be/TuketiciSikayet.aspx

üstteki linkte izlenecek yol anlatılmış önce şirketin kendine şikayet edin eğerki ilgilenmezlerse gerekli belgelerle bize başvurun denilmiş özet olarak.

XxX
Pages: [1]
  Print  

Jump to: