Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:15:40 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: haberler kötü beyler: yeni yıl yaklaşıyor  (Read 1012 times)
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
December 12, 2018, 11:16:11 AM

Yalnız geçen sene tarihinin rekorunu kıran bir bitcoin vardı, keşke bizim ülkemizdede böyle tatil için alışveriş olayı olsaydı da biz de bozdursaydık. Mal mal daha da yükselir diye bekledik. Neyse kendimizi avutmaya devam, sabreden kazanır hahah
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:05:03 PM

Çin muhabbeti gerçekten komik. Ama piyasanın düzelmesi epey uzun sürebilir 2013-2015 durgunluğu gibi. Hatta bundan sonraki ATH için çok daha ciddi rakamlar olacaksa o zaman daha da uzun sürebilir.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 12, 2018, 01:20:26 PM

Son söylediklerinize aynen katılıyorum mümkünse shitcoinlerden karınızı alıp majör coinlere geçin ve uzun vadeli düşünün.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:27:32 PM

Geçen sene Şubat ayında ki Çin muhabbetine de ben de inanmıştım . Yok tatil için para lazımmış bozmuşlar da piyasa şöyle böyle olmuşta yakında düzelecek. O günden beri bir umut bekliyoruz ha gayret 0'a yaklaştık.

Belki tatil için hadi bozdurulabilir fakat yılbaşı yaklaşıyor diye gidipde başkasına hediye almak için kriptoyu bozduracaklarını pek düşünüyorum açıkçası.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:32:53 PM

piyasa zaten tepetaklak gidiyor haliyle onlar da vurulmuş durumda. o kadar da ipimle kuşağım tarzı takılıp el çekeceklerini sanmıyorum.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
December 12, 2018, 04:27:38 PM

Shitcoinler genelde para etmez ediyorsa hemen satmalı ve onlardan daha güvenli olan coinlerin geçiş yapmalı. Bitcoin de dip seviye belli değil o yüzden 2500 dolarda olabilir 1000 dolar da olur.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
petrichor
Member
**

Activity: 406

View Profile
December 12, 2018, 08:54:17 PM

İyi habere denk gelmedik zaten aylardır. Artık kötü haber de koymuyor eskisi gibi. Biraz kafa dinleyelim, piyasaya öyle dönelim diyoruz ama yine kötü haberler geliyor. Artık şu devran bir dönse de iyi haberleri alsak çok güzel olacak.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 12, 2018, 08:58:21 PM

Benim yeni yılın ilk çeyreğine kadar pek bir beklentim yok piyasadan. Ölü hal devam eder diye düşünüyorum ha belki nisan mayıstan sonra kıpırdamalar olabilir. Bu kadar uzun süre ayı sezonunun devam etmesine müsaade etmezler.

BitcoinFani
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 1

View Profile
December 12, 2018, 09:13:10 PM

bitcoinin bu düşüşlerinde, ethereum, litecoin, ethereum classic, özellikle eos un bu denli düşmesi beni şaşırttı ve açıkcası çoğu yatırımcı gibi güven kaybı yaşadım sektöre dair.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 12, 2018, 09:22:59 PM

zaten bu piyasayı mıkenler bızlerız kımse kusura bakmasında eth 10k dolar olcakmıs eth 10 dolar olcakmıs dıyenler aynı bu ne tezat diyor insan
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 12, 2018, 09:29:19 PM

Gerçekten yeni yıl gelmek üzere ve bu piyasayla ilgili beklentisi olan varsa seneler sonra gibi bir vadeye ertelemek gerekiyor. Şu piyasa ortamını gördükten sonra shitcoinlere tav olup bel bağlayan kalmamıştır diye umuyorum (:

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
December 13, 2018, 06:28:02 AM

2019 yılı umarım 2018 gibi geçmez.2019da büyük devler yatırım yapmaya başlarsa piyasa o zaman hareketlenir.Ama işte bunun içinde sağlam haberlerin gelmesi lazım.
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 19, 2018, 03:34:46 AM

En kötü zamanlarında bile yıl sonlarını iyi geçirmiştir bitcoin. Geçmiş verileri inceleyerek doğrulayabilirsiniz. Enseyi karartmayın sabırlı olun.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
December 19, 2018, 12:40:33 PM

Yatırım yapanlar için bu tür aşağı yönlü harekelenmeler elbet olumsuz bir hava yaratacaktır ama bunun önlemini almaları lazımdı.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 19, 2018, 07:55:56 PM

hatırlayanlar bilir 2018'in şubat ayında kripto piyasasında yaşanan ani düşüş için çoğu kişi çin'de yaşanan yeni yıl bahanesini öne sürmüştü. mesela ben ayı, köpek, maymun yılının geçmesinden sonra sene başındaki gibi güzel bir yükseliş yaşayacağımızı düşünüyordum. ne kadar da safmışım. neyse hacılar asıl konuya döneyim. şimdi de noel, yeni yıl artık ne derseniz deyin o yaklaşmakta. birileri çıkıp "yeni yıla yaklaştığımız için herkes elindekini satıp hediyeler almak istiyor. şu anki düşüşün tek sebebi o." derse ne olacak? bitcoin 3400 dolar civarlarından 2500 dolar civarlarına mı inecek. yazdıklarımı ciddiye almayın, sadece kafa yapıyorum.

ha bire "eth 50 dolar olacakmış.", "btc 1000 dolar olacakmış.", "ltc bedavaya dağıtılacakmış." diyen şom ağızlıların da ağzına sıçayım. yeter ki shitcoinlerde çok takılmayın ve uzun vadeli düşünün. gerekirse 3-5 sene olarak düşünün ve enseyi karartmayın.

17.12.2018 daha gelmedi dostum,,hemen küsme

https://coinmarketcap.com/historical/20171217/

Ben target veriyorum,, EMA 200 altina indik...pump geliyor 28 gün icinde

NEO, ETH, STRAT hepsi x2 suandan itibaren..BTC de 4500$ geliyor..
5 OCAK'da tekrar yazalim burada

Demekki neymiş hocam belirli bir kaynağa bağlı olmadan yazınca olmuyormuş o işler. Herkes kafasına göre bir şey yazıyor bu günlerde,ciddiyet ve kalite gittikçe azaldı maalesef. Kaynaksız fikirsiz tecrübesiz lütfen ümit vermeyin böyle hedefler vermeyin insanlar sizin sözlerinizde yatırımlar yapabilir bunları dikkate alın.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 20, 2018, 02:30:03 PM

On numara yorum gelmiş en son evet btc hareketlenmesi başladı hatta düzeltme dahi yaptı diyebiliriz inşallah geri dönmez de artık elimizdeki altlar 2x yapsın.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 20, 2018, 03:16:23 PM

2-3 gündür piayasa iyi ağır ağır toparlanıyor para girişi devam ederse iyi olacak gibi.

XxX
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 20, 2018, 05:52:00 PM

her  kafadan bir ses çıkıyor kimse tam olarak ne olduğunu ne olacağını bilmiyor bir takım kişiler balinalar az çok yön vermeye çalışıyor vs zamanla herşey belli olur...
garop
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
December 20, 2018, 06:18:54 PM

kimsenin adam akıllı tahmini yok. yada tutmayan tahminleri göre göre umudumuzu yitirdik. umarım 2019 güzel geçer
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
December 20, 2018, 08:34:20 PM

Hocam senin mantığınla düşünürsek ekim gibi boğa geldi ve ocakta bile yükseliş sürdü kesiblikle piyasayı noel gibi şeyler etkilemeyecek bu senede ekim gibi boğa değil düşüş geldi şimdide yükseliş gelebilir yani kestiremeyiz neler olacağını
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: