Bitcoin Forum
June 01, 2024, 04:36:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: NPXS pundix  (Read 342 times)
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
December 07, 2018, 10:01:38 AM

Takip ediyormusunuz bilmiyorum ama şu npxs i binancede 100 - 130 - 60 btc olarak toplarlıyorlar, bittrex te ise 15, 30, 20 btc olarak topluyorlar npxs nin şuna ki fiyatı 15sat.. Pundix i ben hiç alıp satmadım, yaz sonu btc den tl ye geçtim şimdilerde ufak paralar ile alım yapıyorum bugün 18350 tl den 1900 liralık alım yaptım, alt mı alayım btc alıp btc nin yükselmesinimi bekliyeyim diye düşünürken pundix gözüme çarptı  ve adamlar harbiden 100 btc 100 btc pundix topluyor, sizlerin düşüncesi nedir?
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
December 07, 2018, 10:24:35 AM

Takip ediyormusunuz bilmiyorum ama şu npxs i binancede 100 - 130 - 60 btc olarak toplarlıyorlar, bittrex te ise 15, 30, 20 btc olarak topluyorlar npxs nin şuna ki fiyatı 15sat.. Pundix i ben hiç alıp satmadım, yaz sonu btc den tl ye geçtim şimdilerde ufak paralar ile alım yapıyorum bugün 18350 tl den 1900 liralık alım yaptım, alt mı alayım btc alıp btc nin yükselmesinimi bekliyeyim diye düşünürken pundix gözüme çarptı  ve adamlar harbiden 100 btc 100 btc pundix topluyor, sizlerin düşüncesi nedir?

bu bilgiye nerden ulaştın tam anlayamadım ama binance'da gözüken 24 saatlik volume zaten 182 BTC yani öyle bir toplama yok. senin dediğin gerçekleşmemiş emirler olabilir ki buda zaten çok birşey ifade etmez. daha yüksek satoshilerden yüzlerce BTC'lik emirler eridi gitti. yani bu fiyatın yükselmesine işaret değildir. tabi şuan için konuşuyorum ileri de uçar mı kaçır mı bilemeyiz.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 07, 2018, 10:52:24 AM

Npxs in zaten binance ile bilinmeyen bir ortakligi var gibi. Cz en beğendiğim coin tarzında shilleme yapıyor ara ara, alırsan bile ta cüzdana çek ya da borsada tutacaksan satış emri verme. Aralık ayında %7.3 kar payı alırsın.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 07, 2018, 10:57:23 AM

Şu anda Pundix ile alakalı değil ama benim umutlarım iyice tükenmeye başladı.Ne yapabiliriz onu da bilmiyorum.Eth olmuş 80 dolar neo olmuş 5 dolar btc olmuş 3350 dolar Pundix ne yapsın.Piyasa düzelmeden ben açıkcası bir şey beklemiyorum hiçbirinden Pundix'de dahil.Bir şeyin fiyatının yükselmesi için alıcı olması lazım.Şu an tersi satan var alan yok gibi.Bu yüzden fiyat düşüyor.Tabi günlük takip önemli nereden döner ne zaman döner.Piyasaya tekrar güven ne zaman gelir.Bekleyip göreceğiz.
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 07, 2018, 11:01:51 AM

Şuan yükselecek gibi bişi demedim, şu durgunlukta 185 btc hacimde çok iyi değilmi ? diyceksin emir ler kaldırılır kaldırılır tabi ama cayır cayır 15 sattan toplanıyor bu pundix 1 saat te 5 btc lik satış yapıldı 15 saattan, adamlar alıyor atıyor kıyaya gibi geliyor bana...
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
December 07, 2018, 11:07:13 AM

Şuan yükselecek gibi bişi demedim, şu durgunlukta 185 btc hacimde çok iyi değilmi ? diyceksin emir ler kaldırılır kaldırılır tabi ama cayır cayır 15 sattan toplanıyor bu pundix 1 saat te 5 btc lik satış yapıldı 15 saattan, adamlar alıyor atıyor kıyaya gibi geliyor bana...

185 btc binance için iyi bir hacim değil hatta oldukça kötü bir hacim binance  e girip kendinde inceleyebilirsin bunu
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 08, 2018, 06:37:28 AM

Pundix bende tutuyorum ama al-sat fırsatı gördüğümde alıp satıyorum.Airdrop da son aya girdik bu aydan sonra bir cazipliği kalmiyor.Bu fiyata olumiu yansır.Airdroptan gelenlerle satış baskısı oluyordu o biraz durur.Bu ay bitince
Pundix de dananın kuyruğu kopacak.

████████████         AVXChange         ████████████
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
December 08, 2018, 06:49:44 AM

Pundi X al sat için alınacak bir altcoin değil.Boğa sezonu geldiğinde sanırım iyi bir yükseliş yapacak.Binancede zamanında yüklü miktarda Pundi X satın almıştı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 09:19:03 AM

yaw arkadaşlar kökü topu 0.10 btc alabildim  paribuda ufak aralıklarla 0,107 btc ye çıkarttım (transfer fee si çıktıya yeter) diyorum ki ya pundix alayım yada hydro alayım 2 side bişeye benzer gibi hoş bana bişeye benzemeside önemli değil sonuçta nikah kıymıycam x3 yapsın yeter satar paramı alırım (btc de x2 yapsın) hangini alayım kararsız kaldım hangisi balon olma adayı acaba...
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 08, 2018, 09:27:13 AM

yaw arkadaşlar kökü topu 0.10 btc alabildim  paribuda ufak aralıklarla 0,107 btc ye çıkarttım (transfer fee si çıktıya yeter) diyorum ki ya pundix alayım yada hydro alayım 2 side bişeye benzer gibi hoş bana bişeye benzemeside önemli değil sonuçta nikah kıymıycam x3 yapsın yeter satar paramı alırım (btc de x2 yapsın) hangini alayım kararsız kaldım hangisi balon olma adayı acaba...

pundi x, hydro, mydro

herkesin ağzında aynı coinler, geçen sene ethereum yükselmeden önce twitter’de baktigimda ethereum hakkında türkçe 2 tweet vardı. herkes kazanacaksa kim kaybedicek kardeşim, pundi x’de falan mali direkt tepeden biraktilar millete yinede 10-15 sat arasi iyi şu an 16 sat kademeli toplanabilir.
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 09:33:44 AM

15 sata al koyayım diyom hoş 15 sattan alım yapana kadar, emir gerçekleşmeden boğa sezonu açılır... Cheesy  Şuraya baksana deli gibi topluyorlar pundix i.
https://i.hizliresim.com/zjm38O.png
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 10:41:14 AM

Npxs in zaten binance ile bilinmeyen bir ortakligi var gibi. Cz en beğendiğim coin tarzında shilleme yapıyor ara ara, alırsan bile ta cüzdana çek ya da borsada tutacaksan satış emri verme. Aralık ayında %7.3 kar payı alırsın.
%7.3 iyimiş he... aylık mı veriyor bunu?
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
December 08, 2018, 11:22:27 AM

Pundix uzun süredir her ay bu airdropu dağıtıyor. Zaten bunun bir sonucu olarak düşündüğüm fiyat düşüşüde yaşanıyor. Ama bu airdrop bitecek ve ardından NPXS normal fiyatlara dönecek. Benim ilk aldığım fiyatın epey altında ama airdroplar sayesinde elimdeki NPXS sayısı epey arttı. Aldığım seviyelere bile çıksa bu sayede bana güzel kar bırakabilir.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
December 08, 2018, 12:46:13 PM

Ben pundixte alsatta bile airdroptan fazla kazandım Smiley
7.2yi bekleyene kadar 1 sat karla sat zaten %10 Smiley
Ayda 2 kerede yapabiliyorsun sabırlı olunca Smiley

...
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
December 08, 2018, 12:47:03 PM

pundi x, hydro, mydro

herkesin ağzında aynı coinler, geçen sene ethereum yükselmeden önce twitter’de baktigimda ethereum hakkında türkçe 2 tweet vardı. herkes kazanacaksa kim kaybedicek kardeşim, pundi x’de falan mali direkt tepeden biraktilar millete yinede 10-15 sat arasi iyi şu an 16 sat kademeli toplanabilir.

Tek katıldığım ve hep söylediğim.. öyle bi ters tokende bırakacaklarki kimse kazanamayacak balinalar hariç Smiley

...
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 08, 2018, 12:58:31 PM

pundi x, hydro, mydro

Ben hirozaki dediği vakit 14 ten topladım ve 100 den bir miktarini sattım. 160 larda yine sattım. Sonra geri gelmeyecek başlayınca ha çıktı ha çıkacak derken 60 lardan komple boşalttim. Şimdi yine ufak ufak topluyorum fırsat buldukça. Ayrıca buralardan hydro da topluyorum. Aldığın coin ya da tokeni satmayı bilmezsen arkasindan bakar kalırsın

0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 01:01:51 PM

pundi x, hydro, mydro

Ben hirozaki dediği vakit 14 ten topladım ve 100 den bir miktarini sattım. 160 larda yine sattım. Sonra geri gelmeyecek başlayınca ha çıktı ha çıkacak derken 60 lardan komple boşalttim. Şimdi yine ufak ufak topluyorum fırsat buldukça. Ayrıca buralardan hydro da topluyorum. Aldığın coin ya da tokeni satmayı bilmezsen arkasindan bakar kalırsın

hydromu pundix mi kararsız kaldım en iyisi marketcap hacimlerine göre karar vermek..
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
December 08, 2018, 04:10:32 PM

Uzun zamandır tutuyorum pundix i.İnanıyorumki piyasa birazcık toparlamaya başlasın pundix iyi yerlere gelecektir.Zaten Airdrop dolayısıyla da bi baskı vardı üstünde,bu ay sonu o baskıda ortadan kalkınca olumlu yansıyacaktır pundix e.
0nightblue0 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 04:50:17 PM

Uzun zamandır tutuyorum pundix i.İnanıyorumki piyasa birazcık toparlamaya başlasın pundix iyi yerlere gelecektir.Zaten Airdrop dolayısıyla da bi baskı vardı üstünde,bu ay sonu o baskıda ortadan kalkınca olumlu yansıyacaktır pundix e.
Kaçtan almıştın ?
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 08, 2018, 06:41:27 PM

Pundix bende tutuyorum ama al-sat fırsatı gördüğümde alıp satıyorum.Airdrop da son aya girdik bu aydan sonra bir cazipliği kalmiyor.Bu fiyata olumiu yansır.Airdroptan gelenlerle satış baskısı oluyordu o biraz durur.Bu ay bitince
Pundix de dananın kuyruğu kopacak.

Pundi x'in airdrop linkini paylaşıcak var mı veya olayı anlatıcak birileri bizde girelim 3-5 gelsin bişeyler.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: