Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:52:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ne Yaptın sen.  (Read 283 times)
halityavuz91 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
December 07, 2018, 02:11:45 PM
Last edit: December 08, 2018, 03:40:03 PM by halityavuz91

Arkadaşlar merhaba; Şimdi nerden başlayacağımı bilmesemde 2017 Ekim ayında btc ile tanıştım çok kısa sürede büyük paralar kazandım hep böyle gider diye düşündüm ama malesef öyle olmadı belki düzeltirim diye borçlandım harçlandım. Ben aldıkça düştü ödemelerimi yapamaz hale gelince bu sefer düşükten satmak zorunda kaldım son geldiğim noktada borçlarımı ödeyemez rezil olma noktasına geldim yaklaşık 350000 TL yok olup gitti maaş alıyorum alamadan kesiliyor 6 Kredim var 37500 TL elden aldığım para var öyle bir noktadayım ki rezil olma noktasındayım
Yüksek maaşlı bir işim var ama neredeyse ayda 2 paket sigara alacak param kalmıyorum hep borç harç yaşıyorum bankalar sağolsun her yapılandırmada %20 fazla geçiriyorlar. Şimdi bundan bizene diyeceksiniz haklısınız kazansan bize mi verecektin diyeceksiniz haklısınız.
(Kazandığım zamanlarda baya insana yardım etmiştim her çocuk bir umuttur derneği vasıtasıyla ama inandıramam herhalde)

Arkadaşlar
Bütün btc hesaplarımı açık olarak paylaşacağım isteyen girip bakabilir.
Bütün Banka Hesaplarımı kredilerimi açık açık paylaşacağım.

Sizden şunu istiyorum ben dolandırıcı falan değilim apaçık kimlik işyeri kimliği hesaplar herşeyi sunacağım.

Sizden tek isteğim bana destek olmanız hibe, borç, bağış nasıl olursa

(Not Borç olursa anca Temmuz ayı içinde verebilirim.)

Desteğinizi Banka Hesabı- BTC-ETH veya diğer kripto paralar aracılığıyla bekliyorum.
1714917168
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714917168
Reply with quote  #2

1714917168
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714917168
Hero Member
*

Ignore
1714917168
Reply with quote  #2

1714917168
Report to moderator
1714917168
Hero Member
*

Ignore
1714917168
Reply with quote  #2

1714917168
Report to moderator
1714917168
Hero Member
*

Ignore
1714917168
Reply with quote  #2

1714917168
Report to moderator
semes
Member
**

Activity: 713
Merit: 31

View Profile
December 07, 2018, 02:40:18 PM

Arkadaşım sistemi iyice garip bir hale getirdiniz. İş resmen modern dilenciliğe döndü. Birincisi burası Bitcoin haberleri bölümü yani sizin para istemeniz herhangi bir haber niteliği taşımıyor. İkincisi daha yaratıcı para isteme başlıkları gördük burada. Foruma yazdığınız ilk 2 mesajda para istemeniz, ve bir para geleceğini ummanız çok garip.

Lütfen biraz makul olun ve foruma uygun paylaşımlar yapın.

Örneğin önerim boş para "dilenmek" yerine, bounty airdrop uğraşın bu motivasyonla ve şansınız da yaver giderse bişeyler kazanırsınız. Daha düzgün bir yolla.!!!
halityavuz91 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 07, 2018, 02:44:58 PM

Arkadaşım sistemi iyice garip bir hale getirdiniz. İş resmen modern dilenciliğe döndü. Birincisi burası Bitcoin haberleri bölümü yani sizin para istemeniz herhangi bir haber niteliği taşımıyor. İkincisi daha yaratıcı para isteme başlıkları gördük burada. Foruma yazdığınız ilk 2 mesajda para istemeniz, ve bir para geleceğini ummanız çok garip.

Örneğin önerim boş para "dilenmek" yerine, bounty airdrop uğraşın bu motivasyonla ve şansınız da yaver giderse bişeyler kazanırsınız. Daha düzgün bir yolla.!!!

🙏🙏 Dolandırıcı olmayı beceremedim.
halityavuz91 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 07, 2018, 02:52:29 PM

Sizde haklısınız. Şuan içki içiyorum diye mi duygusalım bilmiyorum ama inşallah Birgün aklınıza gelirim
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
December 07, 2018, 08:20:04 PM

Senin durumun ne kadar zor olursa olsun kimse tutup da destekte bulunmaz. Hepimiz seçimlerimizin sonuçlarını yaşıyoruz ve bazen de aldığımız riskler ne kadar büyükse derdi çilesi de o kadar büyük oluyor  Undecided
Cagan
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile
December 07, 2018, 09:17:12 PM

Su anda ulkemizde senin gibi bircoklari var. Ama yolu yanlis secmissin cunku uzun vadede plan yapip borclarini kapatman lazim. Kemerleri sikacaksin bir plan koyup uygulayacaksin. Cogu insan senin hectigin yerden gecmistir. Bunun cozumu kendinizde saklo burada degil.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
December 07, 2018, 11:47:54 PM

Burada vakit harcayanların bir çoğu sizinle aynı kaderi paylaşıyor ne yazık ki. Kriptoya yatırım yapmadan önceki yapacağınız en ufak bir araştırmada bile süphesiz karşılaşacağını bir uyarı var ki o da; üzüleceğiniz bir miktar ile yatırım yapmayın ve hele ki borç ile asla yatırım yapmayın. Bu yapılan uyarıların aksini gerçekleştirenlerin yaptıkları kumar oynamaktan farksız. Sizi kırmak niyetinde asla değilim ancak, kumarın sonucunu herkes bilir. Size tavsiyem şudur. En azından kısa zaman aralıkları içerisinde al sat yapabilmek için yeterli olabilecek teknik analiz öğrenin ve trade yaparak elinizdeki BTC lerin sayısını arttırmaya çalışın. Nehre karşı yüzmenin bir mantığı yok. Nehir nereye doğru akıyorsa kendimizi ona göre konumlamamız gerekiyor. Kazancınızı da kaybınızı da belli kabul edilebilir seviyelere geldiği taktirde kabul edin ve kendinizi ona göre konumlandırın. Kazananlar da böyle yaparak kazanıyor. Kazananların sizden farkı kaybetmiyor oluşları değil. Kayıplarını erken kabullenip kazançlarından daha düşük seviyelerde tutma çabaları oluyor.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
iccel
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
December 08, 2018, 05:59:05 AM

Üzücü bir durum, sizin adınıza kayıplarınız için üzüldüm.Ancak sizde takdir edersiniz ki oldukça sert bir düşüş trendindeyiz. Bir çoğumuz benzer kayıplar yaşıyoruz, kaybetmeye devam ediyoruz.İmkanı olan arkadaşlar yardım edebilir tabii ki ancak topiğin açılış zamanı ve yerinin yanlış olduğunu düşünüyorum.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 08, 2018, 07:08:07 AM

Seni anlayabiliyorum hocam.Gerçekten çok zor durumdasın hatta geceleri uyanıp duruyorsundur.Ama buradaki çoğu insanda zaten iflas etmiş.Borçlarını kapamaya çalışıyorlar.ben dahil.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 08, 2018, 08:17:14 AM

anlattıkların doğru olabilir. işin orasında değilim. bu sene kim ne yatırım yapıp da bekleme kararı aldıysa senden pek farkı yok. ortada kazandıran bir ortam oluşmadı. piyasanın dip yaptığı da yok.

ayrıca bitcoin 20K'lara ne kadar hızlı geldiyse bu onun huyudur. aynı hızda satışlarda baş göstermeye başlar. geçmişte iki defa %80'in üzerinde düştü. bu seferde 20K'larda kendisini gösterdi. yani ilk defa yaptığı bir girişim değil.
halityavuz91 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2018, 03:38:53 PM

Haklısınız hocam galiba hepimiz battık.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 08, 2018, 04:30:26 PM

burdaki insanların çoğu sizin tahmin ettiğiniz gibi 2017 öncesi piyasaya girip parayı vuranlar değil onlar zaten dönüp girmiyorlardır siteye.
burdaki insanların çoğu sizin gibi zararda olup sizinle empati kurabilecek insanlarda değil.
burdaki insanların çoğu ömründe kriptoya kuruş yatırmamış kripto ile tek ilişkisi bounty kovalamak olan insanlarki buda işinizi baya zor yapıyor.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 08, 2018, 06:48:57 PM

Bitcoin malesef hayallerimizi yıktı. Eminimki herkes hayaller kurmuştur bu piyasa için. 3000 dolar seviyelerine geldiği günden bu yana nefret etmeye başladım gerçekten. Tüm hayallerim yıkıldı gerçekten de

▔▔▔▔▔
halityavuz91 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 09, 2018, 09:35:36 AM

Bitcoin malesef hayallerimizi yıktı. Eminimki herkes hayaller kurmuştur bu piyasa için. 3000 dolar seviyelerine geldiği günden bu yana nefret etmeye başladım gerçekten. Tüm hayallerim yıkıldı gerçekten de

Keşke sadece hayal olsa ona alışığız evimizi yıktı bu sefer.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 09, 2018, 01:39:33 PM

geçmiş senelerde iki defa daha hayalleri yıkan da vezir eden de aynı bitcoin. ne kadar ucuzlamış olsa da şu anda bile bitcoine para gömülecek durum yok. siz bakmayın 25m ether toplamış balinalar falan, palavrada olabilir. ilerde bitcoin yine aya gidebilir ama uzun seneler bekleme durumumuz da var.

konuyu açan kişiye önerim. bounty programlarına katılsın. eninde sonunda bir yerden voleyi vurabilir. borsadaki durum malum ama hep bu şekilde gitmeyecek.

bitcoin dip yaptığı yerden çok yavaş yükselerek zaman geçirmeye başlar ise bitcoin, ethereum satın alanlar bunları icolarda illa ki kullanacak. o piyasada eskisi gibi olabilir.  ama şu anda yatırım anlamında ben hiç bir şey göremiyorum. 

ayrıca çok yanlış yerlerden bitcoin alan tek siz değilsiniz. bende satın aldım ama küçük zarar ile sattım geçtim.

altunsav
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
December 09, 2018, 08:43:58 PM

Gerçekten bitcoinin neler yaptığını kimseler kestiremiyor bu gidişle kestiremeyecekte çünkü ne duracağı nokta belli ne çıkacağı nokta belli gerçekten çok zor şuan piyasalarda tahmin yürütmek.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 10, 2018, 06:50:56 PM

Altın kuralımızı tekrarlıyoruz 'kriptoya eğer kendi paranla giriyorsan kaybettiğinde üzülmeyeceğin miktarla ya da seni sarsmayacak miktarla girmelisin' imzalardan da anlayacağın gibi senin posta karşılık verenlerin hepsi bountyci, o yüzden burdan pek ekmek çıkacağını sanmıyorum. Hatta sen bile bountyci olabilirsin. Değilsen de inşallah kısa zamanda düze çıkarsın
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 12, 2018, 02:30:45 PM

Hocam keşkee ekımde gırmışıın aralıkda btc rekor sevıyedeyken satıp borçlarını kapatıp bır kısmını kaarla devam etseydın ya cok kötu olmuş senın ıcın ınsallah duzelır herkes aynı durumda şuan.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: