Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:01:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Alış: REBL token alımı yapılacaktır  (Read 220 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 08, 2018, 11:29:40 AM

Elinde airdrop ile gelmiş, cüzdanda kalmış REBL olan varsa, satmayı düşünenlere teklif yapacağım. Fiyatlar piyasa koşullarına çok yakın olacaktır. Bulunduğu borsada hacim olmadığı için pek bir alış-satış söz konusu olmuyor.

Satmak isteyenler özel mesaj atabilir, konuya yazabilir.

Önce token alımı sonra ödemeyi yapıyorum. Escrow masraflarını ödemek şartıyla forumdaki güvenilir kişilerden hizmet alabilirsiniz.

Ödemeleri; ETH, NEO, Waves ya da EFT/Havale ile de direk hesabınıza yapabilirim.
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 08, 2018, 08:08:45 PM

Elimde yüklüce vardı. Geçenlerde hacime bi bakayım dedim resmen ölmüş. Peyderpeyi piyasa fiyatından çıkmıştım. Son gelen çok küçük bir airdrop var, pm atıyorum, onun için görüşelim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
December 10, 2018, 04:48:53 PM

Elimde yüklüce vardı. Geçenlerde hacime bi bakayım dedim resmen ölmüş. Peyderpeyi piyasa fiyatından çıkmıştım. Son gelen çok küçük bir airdrop var, pm atıyorum, onun için görüşelim.

Alış yapıldı, teşekkürler. Alım devam etmektedir.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 10, 2018, 07:01:20 PM

Güle güle hodl'la dostum hayrını gör Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
December 17, 2018, 09:42:56 PM

Güle güle hodl'la dostum hayrını gör Cheesy

Teşekkürler, alım devam ediyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: