Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:56:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum’u Ocak Ayında Neler Bekliyor?  (Read 1485 times)
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
December 23, 2018, 09:31:11 AM

Ethereum gibi bir altcoinin bu denli masaya oturtulup akıllı hamleler ile akıllıca ve geleceğe yönelik kararlar alınmasını garipsemedim ethereum harcanacak bir altcoin değil olabildiğince iyi hamleler yapılırsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.Daha çok talep alacaktır şuan için biraz düşüşte ancak bundan kurtulacağını düşünüyorum.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
December 23, 2018, 06:43:06 PM

Etherumun bu piyasanın petrolüdür ne kadar düşüş yaşasada geleceğinin diğerlerine göre daha iyi olacağını biliyoruz

ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
December 23, 2018, 06:58:55 PM

Evet Eth daha yeni başlİyor.Pek yükselnedi ama yavaş yavaş fomoya giriyor.Buradan iyi bir çıkış yakalayacak gibi  güncelleme tarihine kadar.Tutmaya devam ediyoruz Btc ters bir haeeket yapmazsa gidiş yukarı gözüküyor.

Oracolcoin XOR         
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
December 23, 2018, 07:02:00 PM

Ethereum’un olumlu bir şekilde gelişmesi için önce piyasanın normal hale dönmesi gerekir. Balina savaşları biterse tabiki.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 23, 2018, 07:55:31 PM

Bitcoin çok sert bir hareket yapmazsa ethereum fomosu oluştu gibi. Kalıcı olmasa da diğer altcoinlerde de benzer hareketler var.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 26, 2018, 06:42:24 PM

Şubat ayında galiba constantilapole du yazılışı galiba o güncellemesi gelicek blok ödülü 2 ethere çekilicek ben burdan yükseliş bekliyorum çünkü şuan ether mining yapanlar zor geçiniyorlar zaten ödül düşünce dahada zor geçinicekler belki zarar yazıcak bunun için fiyatın yükselmesi gerekiyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 26, 2018, 06:45:53 PM

Bu Eth hala oyalanıyor gibi.Ufak ufak artsada razıyız.Bir gün fırlıyor ikinci gün düzeltme yiyor sonra yatay seyrediyor.Güncelleme tarihine yaklaşıyoruz.İyice daralıyor çember.Bir anda patlamasındansa yavaş yavaş artmasını tercih ederim.Bakalım neler olacak.Birşey yapabilir mi.Umutları boşa çıkarmasında.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
December 27, 2018, 03:49:44 PM

Ethereumun ne yaptığı belli değil yaw. Bir gün 150 olur 2 gün sonra 130 düşüyor tekrar bir gün sonra 120 düşüyor. Bir gün fena uçucak ama bakalım ne zaman
iskendercnr
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
December 27, 2018, 04:45:08 PM

ethereum son zamanlarda da bir atılım yapmıştı yarıştaki yeri olan ikinciliği tekrar alacaktır bence ethereum. artık ters köşe durumlarının bittiğini düşünenlerdenim.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
December 27, 2018, 06:12:11 PM

Ethereum kaliteli etkili gelecekte bu piyasanın ana coinlerinden olabilecek bir coin fakat şöyle bir problemi var ki malesef kurucusu ne kadar zeki olsa ve sağlam bir iş ortaya çıkarmış olsa da hiç olmadık yerlerde hiç olmadık sözler ederek ethereumun hem değerini hem de insanların gözünde ki itibarini düşürüyor bu sebepten ilk önce bu sorun aşılmadan insanların algısı temizlenmeden ethereum için parlak bir gelecek hayal olabilir.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 28, 2018, 07:32:06 AM

14 Ocakta ilk güncelleme yapılacak.17 gün var daha güncellemeye.Bugüne kadar nasıl bir yol izleyecek göreceğiz.Birden sıçrama yapabilir yada ufak ufak yükselişini sürdürebilir.Eth'den güncelleme ile alakalı gelecek haberlere bağlı birazda gidişat.
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 28, 2018, 08:03:01 AM

etheriumun bitcon ile 80 seviyelerini tekrar test edeceğini düşünüyorum öylece tekrar yükseleceğini sanmıyorum

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
December 28, 2018, 10:47:33 AM

her şey btc'ye bakıyor haber güzel bi haber fakat mesele her zaman btc'dedir fork öncesi bi çıkış yakalanır sonrası yine çakılacağını düşünüyorum eth'nin..
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 28, 2018, 10:53:04 AM

İstanbul hardforku olacak Ocak ayında o gün bir hareketlilik bekliyorum. Tabi bunda piyasanın genel durumunun nasil olacağı da önemli

petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 28, 2018, 05:31:36 PM

Bitcoini ne bekliyorsa Ethereumu da o bekliyor. Fork haberi biraz kıpırdama yaşatabilir ama sonuç olarak bitcoin hareketine bağlı belirli bir trende girmesi. Ethereum’un ivmelenmesi için o tarihlerde yükseliş olması ayrıca avantajlı olur ama ne olacak bilemeyiz.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
December 29, 2018, 12:52:18 PM

Ay ortalarındaki fork haberi çok önemli bence ethereum için, okadar düşmüşken çok hızlı 150lere geri çıkmasındaki olay da fork haberlerini fiyatlıyor olmasıydı bana göre, şuan btc az rahat durduğu anda yine fırlıyor ethereum.
tarangogu1
Jr. Member
*

Activity: 31

View Profile
December 29, 2018, 07:06:55 PM

Konu başlığı açıldığı zamanla şu ana dek piyasanın olumlu etkisi biraz olsun ethereumun toparlanmasına yardımcı oldu.Ama ocak ayındaki forkun da olumlu etki bırakabileceğini düşünüyorum
bychemist32 (OP)
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 29, 2018, 07:25:19 PM

Valla bu piyasada bırakın 1 ayı,1 dakikaya bile güven yok.Yani 1 dk sonra eth 1000 dolar da olabilir,1 dolara bile düşebilir.İnanın paranız güvende falan değil.Binance topu ikse ne olur hiç düşününüzmü

▔▔▔▔▔
okanciftci74
Member
**

View Profile
January 02, 2019, 04:42:18 PM

Ethereum ocak ayında çok güzel şeyler bekliyor hardfork oluca bu hardforkta kendisini geliştiricek ve pos sistemine geçiş için hazırlıklar yapılıcak piyasada artış bekleniyor ethereum için ödül düşücek 155 doların altında olması madencilere zarar yazdırıyormuş bunuda bilin.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
January 02, 2019, 05:15:46 PM

Bugün artık hardforktan mıdır yoksa başka bir gelişmeden dolayı mıdır 152 dolara kadar çıktı şu anda da 151 dolar civarında. Bakalım hardfork tarihine kadar daha da artacak mı.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀