Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:10:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sizce Bunlar Tesadüf mü ? Herşey Oyun mu ?  (Read 439 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 10, 2018, 11:03:22 AM

Tesadüf olsun i oyun olsun tek bir gerçek var o da iyi eridik. Tüm bu olanlardan sonra bir daha ne zaman gün yüzü görünür diye soran herkese benim baktığım yerden tünelin ucunda ki ışığı henüz göremiyorum diyorum.
1714965024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714965024
Reply with quote  #2

1714965024
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714965024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714965024
Reply with quote  #2

1714965024
Report to moderator
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 10, 2018, 11:22:21 AM

Öyle ya da böyle içinde bulunduğumuz duruma göre aksiyon almamız şart. Tüm bunların tesadüf ya da belirli bir planın parçası olması şu an için bir şey ifade etmiyor.

Önemli olan bundan sonraki süreç içerisinde izleyeceğimiz yol. Bu açıdan piyasayı iyi okuyup, ona göre hareket etmek üzerine kendimizi geliştirmemiz gerek. Sonuçta bu piyasadan para kazananlar var. Herkes kaybetmiyor. Onların arasında olmak için çabalamalıyız.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
December 13, 2018, 01:54:44 PM

bizim herhangi bir öngörüde bulunabilme şansımız maalesef ki çok fazla yok. biz sadece tahminde bulunabiliriz ki yazdan bu yana pek de başarılı olamadık.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 13, 2018, 02:04:11 PM

Döngü olayı bence de var ama buradaki asıl sorun döngünün ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini anlayamıyoruz. Döngü bitişlerini ancak geçmişe bakarak anlayabiliyoruz. Şunu demek istiyorum mesela bugün döngü tamamlansa biz döngünün tamamlandığını 3 ay sonra anlayabiliyoruz. O yüzden de bir işimize yaramıyor.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 13, 2018, 05:24:05 PM

Piyasa oyun falan oynamıyor. Oyunu oynalar büyük balinalar. Yiyorlar doymuyorlar. Her zaman daha çok daha çok yeme peşindeler.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 13, 2018, 06:49:37 PM

Hayat zaten bi döngü başı sonu belli devirdaim işleyiş her yerde var ama senin yazdıklarından bişey anlayamadım maalesef. O indi bu çıktı ikinci haftanın pazar günü vs kendi başına bi anlamları var mı neyi simgeliyo bi manası var mı çözemedim çünkü anlayamadım  Embarrassed

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 13, 2018, 07:24:12 PM

Yatırım piyasasında özelliklede kripto sektöründe tesadüf diye birşey olduğuna inanmıyorum. Parası olan oyunu kuruyor, bizlerde oynuyoruz. Sistemi çözdüğünüze inanıyorsanız zaten kazanıyorsunuzdur.

tarangogu
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 13, 2018, 07:54:31 PM

Kesinlikle tesadüf değil tabiki. Piyasanın büyük kısmını elinde bulunduran balinaların oyunu bu. Rüzgarın yonunu yakalayabilirsek kazanıyoruz trade yapan kazanır ama şu anda hodl devri
matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 14, 2018, 11:02:52 AM

Bu piyasa arz talep doğrultusunda hareket ediyor ne yazık ki tamamen tesadüf bunlar öyle olmasaydı geçen yıl gerçekleşen yükseliş bu yılda gerçekleşirdi ama bu yıl tam tersi derin bir düşüş yaşıyoruz
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 14, 2018, 12:05:01 PM

Isin dogrusu döngü yok...egitim var Cheesy bizi ciftlik'de egitir gibi borsada egitip medya ile doyurdular..simdi bögle olunca tabi hep bize verip duruyorlar..ama isin sonunda biride onlara verecek,,etf'mi olur etp'mi olur bilmem ama yakinda vereceklerinden eminim
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
December 14, 2018, 01:42:33 PM

Döngü bir kaç token ile kıyaslanmamalı. Piyasa dip fiyatı görüp tekrar yükselişe geçecek. Tüm proje ekipleri birbirinden haberden yeni çıkan ico lar da aynı şekilde birbirinden haberdar kafasına göre hareket eden yok dolandırıcılar dışında.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 14, 2018, 03:50:54 PM

Çok doğru demişsiniz ama 8 Aralık tahmininiz keşke tutsaydı hepimizin yüzü gülerdi. 2018 in bitmesine 16 gün kaldı büyük bir yükseliş geleceğini sanmıyorum artık.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
December 14, 2018, 03:56:12 PM

Piyasa oyun falan oynamıyor. Oyunu oynalar büyük balinalar. Yiyorlar doymuyorlar. Her zaman daha çok daha çok yeme peşindeler.

Eee boşuna dememişler balina diye var bir bildikleri ki balina demişler. Onlar için ne kadar dip o kadar kar demek ortalığı velveleye verip panik havasına sokup piyasayı düşürmek.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 14, 2018, 04:23:28 PM

bu piyasa şuan komple bir oyundan ibaret zaten. neyin ne zaman düşeceğini de ne zaman fırlayacağını da bilip oynatıyorlar.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 14, 2018, 04:32:36 PM

Elbette bir döngü var. Ama oyun olduğunu zannetmiyorum. Mutlaka her inişin bir çıkışı olacak. Şuan iniş kismindayiz yukarıya doğru gideceğimiz günlerde gelecek.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mistersehmuz
Member
**

Activity: 294
Merit: 27

View Profile
December 14, 2018, 04:52:41 PM

Bu döngüler her emtia fiyatında mevcut herhalde. Burada önemli olan döngülerin aynı ya da yakın zaman aralıklarında gerçekleşmesi olsa gerek. Bence böyle bir şey yok. Açıkçası bilgi vermesi açısından grafikler ve teknik analizler anlamlı olsa da çoğu şeyi göstermediğini ve yapılan çıkarımların çoğu zaman olumlu sonuç vermediğini düşünüyorum. Bu konuda uzman değilim tabii. Aksini  düşünenlerin yorumlarını okumak isterim.
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
December 14, 2018, 05:27:32 PM

açık konuşmak gerekirse piyasaya olan düşüncelerim değişmeye başlamaya gidiyor umarım böyle olmaz bu boğa ne zaman gelecekse gelsin komple tası taragı toplayıp gitmeyelim Cheesy
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
December 14, 2018, 05:35:04 PM

Sürekli düşecek değil bir şekilde dip gelecek ve dönecek piyasa artık olan oldu zaten kaybettiğimiz sermayenin haddi hesabı yok mecburi bekliyoruz 2019 da hareketlenmeler gelir diye bekliyorum.
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 14, 2018, 05:38:36 PM

açık konuşmak gerekirse piyasaya olan düşüncelerim değişmeye başlamaya gidiyor umarım böyle olmaz bu boğa ne zaman gelecekse gelsin komple tası taragı toplayıp gitmeyelim Cheesy

SIFIR'a kadar yolu var ve oraya gidiyor...sadece anlamak istemeyen insan sayisi halen cok
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 14, 2018, 07:25:05 PM

Sıfıra gidebilir mi.Gitmesi için bir neden yok gitmemesi için de bir neden yok.Bir malın alıcısı yoksa sıfıra yakın bir rakama inebilir.Bir malın alıcısı çoksa 19k'ya çıktığı gibi çıkabilir.Tamamen psikolojik bir şey.Fomo ve fud olayları.Yüzde 85 değer kaybetmiş bir piyasaya insanlar güvenip para yatırır mı oda belirsiz.Anlayacağınız bekleyip görmek lazım gidişatı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: