Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:13:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Waves Dalgalanmaya Devam Ediyor: Vostok Ufukta Göründü  (Read 1069 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 05, 2019, 09:45:18 PM

burada o kadar waves'ci vardi... nerede bunlar? waves tutanlara vostok dagitildi, almayi unutmayin. su an vostok cok iyi fiyatlara geldi, su an 1 VST yaklasik 0,5 Waves. Gözden kaciranlar, vostoklarini göremeyenlerin dikkatine. hatirlatayim, sonra ah keskem vah keskem demeyin.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 05, 2019, 10:02:20 PM

burada o kadar waves'ci vardi... nerede bunlar? waves tutanlara vostok dagitildi, almayi unutmayin. su an vostok cok iyi fiyatlara geldi, su an 1 VST yaklasik 0,5 Waves. Gözden kaciranlar, vostoklarini göremeyenlerin dikkatine. hatirlatayim, sonra ah keskem vah keskem demeyin.

Hocam o kadar yükseldi mi ya 0.5 lere geldiyse vostokları satmak lazım durup çeyizimize saklayacak halimiz yok satayım karı cebe atayım ya tutacaktım ama tutup napacam diye düşündüm 0.5 wavesse satılır
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 05, 2019, 10:25:08 PM

Hocam o kadar yükseldi mi ya 0.5 lere geldiyse vostokları satmak lazım durup çeyizimize saklayacak halimiz yok satayım karı cebe atayım ya tutacaktım ama tutup napacam diye düşündüm 0.5 wavesse satılır

Bu vostoklar kimlere geldi. Bounty mi oldu yoksa elinde waves olanlara airop şeklinde mi verildi?

lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
June 05, 2019, 11:16:39 PM

Bu vostoklar kimlere geldi. Bounty mi oldu yoksa elinde waves olanlara airop şeklinde mi verildi?
airdrop seklinde elinde waves bulunduranlara geldi sadece.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 06, 2019, 06:00:10 AM

Elinde aylardir Waves bulunduranlar ama airdropa katilmayanlar (en azindan adreslerini bugüne kadar onaylatmayanlar) - hala gec kalmis sayilmazsiniz: adresinizi onaylatin, vostoklarinizin gelme ihtimali var. bu firsati kacirmayin; elinizde mart, nisan, mayis aylarinda waves var idi ise, vostoklarinizi alin: ister satip parasini yiyin, ister bekletin. vostok iyi bir proje ama nereye kadar gider, yolu nedir, bilinmez!

buradan waves cüzdan adresinizi girerek, vostok haketmisliginiz var mi yok mu bakin:

https://vostok.wavesplatform.com/

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
June 06, 2019, 06:36:07 AM

Waves adı üstünde dalga zaten, çıktığı zamandan beri dalgalanmaktan başka bir şey yaptığı yok. Baya bir takip ettim, sonra peşini bıraktım. Abartılmış projelerden birisi olarak görüyorum.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 06, 2019, 07:28:48 AM

İş yapabilmesi için epey bir waves saklama gerekli yoksa 3-5 waves için vostok gelse ne gelmese ne? Waves in kendi ederi belli zaten.
Ayrıca forumda bir ara waves ile ilgili destanlar yazılmışti. Waves deyince aklıma onur bey gelir Twitter'da hergun elinde olan coinleri paylaşıldı ben wavesci olarak onu bilirim.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: