Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:23:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Almanın Zamanı Geldi Mi?  (Read 983 times)
ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
December 09, 2018, 09:42:47 PM

Bitcoin balonu patladı. Kripto para bitti. Blockchain sadece dağıtık bir veri tabanı, başka hiçbir özelliği yok. Diyenler için değil bu video, onların fikrini değiştirmeye çalışmıcam. Bu video kripto para devrimine gönül vermiş, kendi çapında yatırım yapmış ama zararda olan ve blockchain teknolojisine inanlar için. Ek olarak videonun son dakikalarına giderseniz hayatımızla ilgili bir konudan bahsettim. O yüzden anti Bitcoinciler oraya izleyebilir. https://www.youtube.com/watch?v=shd_Vi4OeLQ

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 10, 2018, 01:36:06 AM

Eyvallah hocam eline sağlık. Bu düşüştende elbet güçlenerek çıkıcaktır videoda da bahsettiğin gibi ama ne zaman çıkar bilinmez.  Herkesin al dediği zamanda satmak herkesin sat dediği zamanda almak gerek fakat dediğin gibi 18-19k'larda kredi çekip piyasaya giren adam düşüşte satıp çıkıyor garip bir psikoloji bu

ismend (OP)
Member
**

Activity: 243
Merit: 34

View Profile
December 10, 2018, 06:57:09 AM

Eyvallah hocam eline sağlık. Bu düşüştende elbet güçlenerek çıkıcaktır videoda da bahsettiğin gibi ama ne zaman çıkar bilinmez.  Herkesin al dediği zamanda satmak herkesin sat dediği zamanda almak gerek fakat dediğin gibi 18-19k'larda kredi çekip piyasaya giren adam düşüşte satıp çıkıyor garip bir psikoloji bu

Sizin zamanınıza sağlık, videoya zaman ayırdığınız için.

Kripto para ve blockchain dünyasının Barış Özcan'ı: https://www.youtube.com/channel/UCAbFAb6v-MtIye52fkAFToA
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
December 10, 2018, 08:48:56 PM

19k lardan Bitcoin alıp bekleyenlerde vardır elbet aramızda herkes mantıken kendine bu soruyu sorsa zaten direk eli Bitcoin almaya gider.Yalniz beklemeyi göze alabilmek önemli burada.Bir malı ucuzdan alan ile çok yüksekten alan insan psikolojisi hiç bir zaman eşit olmaz,herkesin psikolojisi bozuk farkındayız ama borsa da para kazanmak zaten psikolojik savaş değilmidir? Hemde bu piyasada o yüzden sabredicez.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 11, 2018, 03:43:01 PM

Herkes hemfikir hocam zaten çıkacağında ama ne zaman olacağı bilinmediği için ve hergün ekrana baktığımız için sanki bu kötü günler hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Emeğinize sağlık.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
December 11, 2018, 03:55:18 PM

biraz daha sbretmek gerektiğini düşünüyorum bunun için. 3500 değil de 4000 dolardan alırız geç kalırsa. ama beklersek 2 bin dolardan da alabiliriz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
December 11, 2018, 08:58:46 PM

Hedef fiyat beklentiniz ve hangi vadede almayı düşünmenize göre değişir bu konu. Hele de bitcoine güveniyorsanız fiyatın bir önemi dahi olmaz. Ben uzun vadeci olduğum için hemen her yerden alıyorum bitcoin.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
December 11, 2018, 09:17:35 PM

geçen yine ulan nasıl 20k dan satmadım! diye kendi kendime soruyorum, sonra bir flashback geldi ve o günlere gittim. 19k seviyesinde zaten topu topu 1 gün anca kalabildi sonra çakıldı, çok hızlı düştü düşünmeye fırsatım olmadı ve panik satışı yapmak istemedim. gelecekte tekrar ath gelse bile zirveden satmak kolay bir iş değil o yüzden keşke satsaydım diye üzülmeyin.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 12, 2018, 06:58:38 AM

3000 dolara hızlıca sarkıtma ve oradan yükselme yapma aşamasını bekliyorum. yapar mı belli olmaz. ama orada alıcıların yoğunlaştığını varsayarak yazdım. en azından birkaç yüz dolar yükselir. ama dip yapar mı orası muamma. zaten ne zaman birkaç gün yeşillenme devam ediyorsa, şu haberlerin tam aksi yönde olumlu haberler yazılıyor. dip yapmış gibi.  Wink
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 12, 2018, 01:18:06 PM

Bitcoin almak için uygun zaman gibi görünse de bitcoin için dip seviye belli değil.Bu seviyeden sonra düşmez dediğimiz yerde daha da aşağı düşebiliyor.Bu yüzden pek bişey diyemem.Sonra yüksekse satmadık diye üzülürüm birde düşükse almadık diye üzülmeyelim.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 12, 2018, 02:27:59 PM

Sizin düşüncenize göre gelecek vaad ediyorsa açıkçası kurun çok bir önemi yok. Bugünkü değerin üzerinde olacağı yüksek ihtimal zaten ama önemli olan sizin elinizde bulunan yatırım ne zaman TL'ye çevirmek isteyeceğinizdir. Eğer kısa vadede kazanma planı yapıyorsanız şuan yatırım yapmak için doğru zaman değil diye düşünüyorum.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:18:29 PM

Elde avuçta 2018 de ki çöküş ile hiç bir şey kalmadı ,artı ülke ekonomisinin hali ortada bir çoğumuz artık adım atacak halimiz kalmadı ,elde imkan olsada bu cazip fiyatlardan keşke yatırım yapabilsek.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:37:31 PM

acaba biz olmasını istediğimiz için mi bu şekilde düşünüyoruz diye sorguladığım bir başlık bu. bence objektif değerlendirme yapamıyoruz yatırımlarımızdan dolayı.

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 12, 2018, 10:44:06 PM

Eğer kösede ayırdığınız bir paranız varsa  ve kaybetsem bile ne olur ben bitcoin alarak geleceğime bir yatırım yapmak isterim fikrindeyseniz bitcoin almanın bence bu ara güzel zaman insan her zaman böyle devirlere rast gelemiyor demek istediğim paranın teknolojik devriminin yaşanmaya başladığı bir dönemdeyiz bu dönemde kendinizi çok riske sokmayacak bir tutarda bitcoin almak için çok uygun bir zaman.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 13, 2018, 07:57:00 AM

https://data.bitcoinity.org/markets/books/USD

bu sitede bitcoindeki bekleyen emirleri bir arada görebiliyorsunuz. alıcı kitlesi 3000 dolar civarına doğru birikmiş. o emirler iptal edilir, boşluk oluşturulma durumu var tabi. ama 3000 dolardan yine en kötü ihtimalle hafif yükseliş yapma olasılığı var.

bence alım işlemleri kısa vadeli olmalı. kar yapıp çıkmalı. uzun vadeli için çok erken.

1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
December 13, 2018, 10:11:47 AM

Bitcoinde aslında bize tuhaf gelen bütün bu çıkış ve iniş fiyatları üzerimize oynanan senaryo ürün ,herseye planlı programlı şekilde ilerliyor .2018 yılı düşüş ile 2019 yatay seyir ile 2020 yükseliş olarak geçecektir.

cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
December 18, 2018, 06:14:31 PM

bu fiyat seviyeleri alım için uygun zamanlar ama biraz daha düşüş de yaşayabilir bitcoin. alınacaksa da kademeli olarak alınması gerekir.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
December 20, 2018, 12:12:57 AM

Şu an alım için biraz geç kalmış gibi görünüyoruz yükselişi yavaşladı aşağı da kırabilir. Yeniden yükselmeye başlarsa alın piyasa yönünü belli ediyor zaten.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
December 20, 2018, 07:43:28 AM

4 gün üst üste artış görürsem eğer işte o zaman derim ki alım zamanı gelmiş.Ancak öyle bir durum yok açıkçası..Şu an ayı oyunu devam ediyor.Yükselişler tamamen sanal ve aldatmaca.Alım zamanı bana göre değil...

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 20, 2018, 09:21:04 AM

Kısım kısım alım için gayet mantıklı seviyelerdi örneğin 5000 tl sermaye ile başlayan biri 1000er tl ile 3200-3400-3600 lerde alım yapmış olsa şimdi reelize edebilir. Düşüş gelseydideyine bölerek alım yapmak mantıklı olurdu.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: