Bitcoin Forum
June 17, 2024, 02:32:51 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: AmazonCoin haberleri Doğrumu? uydurmamı?  (Read 213 times)
btc55 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 11, 2018, 02:47:02 PM

böyle haberler görüyorum heryerde bizim sallamasyon basın 1 se 10 yapıyor bol keseden sallıyor zaten bunu biliyoruz ama yabancı kaynakdada benzer 1-2 haber gördüm enteresan böyle birşey olursa gerçekten sonunda btc ye rakip geliyor olabilir Smiley
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
December 12, 2018, 08:09:11 AM

yeni bir haber ben göremedim eskiden bir kaç yerde konuşulmuş ama yeni bir şey değil okuduğunuz haberlerin linkini koyabilirseniz bizde fikir sahibi oluruz.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
December 12, 2018, 08:21:03 AM

Amazon'un blockchain alanında çalışmaları olduğunu biliyorum ama kendi coinini çıkarması bana da süpriz olur. Bence Bitcoin'i kullanmaları daha akıllıca olurdu.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 12, 2018, 12:21:15 PM

Ben daha önce böyle bir şey duymadım, sadece amazon'un blockchain teknolojisi ile ilgilendiği ile ilgili bir kaç yerde yazı okumuştum. Blockchainle ilgileniyorlarsa eninde sonunda kendi coinlerini çıkarırlar. Devasa bir alışveriş platformları var bir de orda kendi parasını kullanırsa, bir tek cumhuriyeti ilan etmediği kalır.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
Gastronomist
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:34:35 PM

Amazon bu işe girse ciddi olarak piyasa canlanır.Amazon bugün bir coin çıkartsın bitcoini falan sollar.Çünkü para demek ticaret demektir.ticaret ise amazondur.Paranın en mantıklı kullanılacağı alan e ticarettir.

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
December 12, 2018, 04:17:49 PM

Amazon bu işe girse ciddi olarak piyasa canlanır.Amazon bugün bir coin çıkartsın bitcoini falan sollar.Çünkü para demek ticaret demektir.ticaret ise amazondur.Paranın en mantıklı kullanılacağı alan e ticarettir.

Sanki biraz abartın gibi. Öyle olsa paypal da girsin e-bay da girsin işin içine hatta bizden hepsiburada.com da girsin.tamam güzel olursa o kadar değil. Hani iyi topçu ama bir Alex değil derler ya.tamam Amazon bir coin çıkarsın ama bir bitcoin değil.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
December 13, 2018, 08:42:27 AM

Ben ilk defa sizden duydum. Dogrulugunu wrastirmak lazim. Ama isleyen bir sistemleri varken buna gerek duyarlar mi ? Acikcasi ben tam anlam veremedim. Ilerleyen zamanlarda durum netlesir ama onun icosuna filan giremeyiz biz:). Ayni dakka zaten tuketirler.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
December 13, 2018, 09:18:39 PM

Hocam haber diyince girdim baktım ama bi haber göremedim acaba bizimi trolledin? En azından bir link koyaydın şurayada neymiş görseydin hergün yüzlerce haber çıkıyor nası bulalım haberi.
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
December 13, 2018, 09:37:21 PM

Sanki biraz abartın gibi. Öyle olsa paypal da girsin e-bay da girsin işin içine hatta bizden hepsiburada.com da girsin.tamam güzel olursa o kadar değil. Hani iyi topçu ama bir Alex değil derler ya.tamam Amazon bir coin çıkarsın ama bir bitcoin değil.

Hepsiburada işin içine girerse heryer çöp olabilir. Digerleri girsin ama hepsiburada el atmasın mümkünse Cheesy
btc55 (OP)
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 14, 2018, 04:37:11 AM

Hocam haber diyince girdim baktım ama bi haber göremedim acaba bizimi trolledin? En azından bir link koyaydın şurayada neymiş görseydin hergün yüzlerce haber çıkıyor nası bulalım haberi.
Su sira yabanci basini takip edemiyorum zaman kisitli, ama yerli basinda gordym birkac sitede bizimkilerin abartili haberleri,yerli basini bilen bulir 4 haberden 2 si yalan 1  i abartma 1 i dogrudur.blomlomberg tr versiyonu hurriyet doviz.com gibi sitelerde hepsinde ayni gun yayinlandi bu habet icerigini okuyon alakasi yok evet blockchain ili ilgileniyorlar ama kendi coinlerini cikartma olayi suanlik yok en azindan resmi aciklama yok yani. Oyle olursa ki olucaktir elbet belki 5 yil belki 10 yil sonra sadece blockchain konusulucak ozmn btc filan kalmaz.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 14, 2018, 03:52:42 PM

Bende bu haberin kulaktan kulağa yayıldığına şahit oldum. Arkadaşlardan duyuyorum kaynak yok ama bu tarz bir girişim olacağını düşünmüyorum.

truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 14, 2018, 05:07:33 PM

AliBaba'nın bu konudaki çalışmaları olduğu için, onun en büyük rakibi olan Amazon'unda çalışma yaratması normal bence. Hayata ne kadar geçer bilmiyorum ama bu çalışmaların yapılması bile önemli.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
December 14, 2018, 05:13:20 PM

Amazonun ICO yapacağını hiç düşünmüyorum Amazon gibi firmalar 2-3 yıldan daha uzun planlar yaparlar. Sonuçta ortada yılların emeği ile kurulmul bir marka var bence tutan bir projeyi kabul etmeleri daha olası.
il-ce
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
December 14, 2018, 07:08:39 PM

Adı şu olmuş bu olmuş ne fark ederki sonuçta BTC ye bağımlı bir alt coin olacak
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 15, 2018, 05:54:23 PM

Böyle bir olay kulağa pek mantıklı gelmiyor çünkü Amazon böyle bir şeye neden ihtiyaç duysun ki ? Ama blockchain konusunda arge yapıyordur muhtemelen. Keşke dedikodular gerçek olsa boğalar gelir ve piyasa direkt olarak uçuşa geçerdi

Pages: [1]
  Print  

Jump to: