Bitcoin Forum
June 22, 2024, 08:52:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] Sovren - Yeni Nesil Yatırım Aracı  (Read 459 times)
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 14, 2019, 01:12:52 PM

Ben de merakla sitenin açılmasını bekliyorum. O kadar iyi reklam yapıp neden böyle bekletiyorlar anlamak güç.Açılınca beklenen etkiyi yapar umarım.

1881 - 193∞
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 15, 2019, 08:58:56 AM

Grupta da pek elle tutulur konular yok bu aralar. Havadan sudan şeyleri cevaplıyor adminler. Tarih vermiyorlar-veremiyorlar- ya da... Site kapalı. Herkeste bir ümit var henüz tabi ben de de... Beklemekten başka çıkar yol yok şu an için... Ama neden site komple kapalıdır onu çözemedim. Ulan açık dursun site, roadmap'ti whitepaper'dı hakkımızda kısmı idi falan bunlar dursun sen yine arkaplanda tasarımına, kodlamana devam et. Anasayfayı kaldırmak nedir, neden gereklidir, çözemiyorum bir türlü...

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
April 18, 2019, 11:39:24 PM

Arkadaşlar, herhangi bir haber de olmadığına göre beklemekten başka da bir çaremiz kalmıyor. Yalnız, STO'nun gereklilikleri konusunda halen kafamda sorular var. Örneğin;

Sovren'in wp'sinden hatırladığım kadarıyla bazı izinler alınmış, bazıları için de bir tarih belirlenmişti. Enson hacklenme söylentilerinden sonra sitenin açılmamasının arkasında yatan asıl sebep bu izinlerin onaylanmamış olması olabilir mi? Ya da yasal zorunluklardan kaçınmak için onlarda lokasyon değişikliğine gider mi?

Ne bileyim, eğer gerçekten softcap geçildi ise bu kadar parayı alıp kaçacak halleri yoktur herhalde. Neticede bazı kısıtlamalara tabiidirler diye düşünüyorum ve yine de iyi niyetli olarak boğayı bekliyorlar diyorum  Grin
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
April 19, 2019, 04:11:59 PM

Sovren telegram kanalından yöneticiler açıklama yapmış, geliştiriyoruz filan demişler bu süreçte duyurular için  yeni bir sovren telegram duyuru kanalı açtık yazmışlar.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 20, 2019, 06:45:36 AM

Sovren telegram kanalından yöneticiler açıklama yapmış, geliştiriyoruz filan demişler bu süreçte duyurular için  yeni bir sovren telegram duyuru kanalı açtık yazmışlar.
O da kıytırıktan bir duyuru kanalı, abonesi bile yok neredeyse, en son baktığımda 89 üyesi vardı yanlış hatırlamıyorsam. 10binlerce üyeli kanalın var ayrıca duyuru kanalı açmanın anlamı nedir ayrıca? Yap duyurunu bu kanaldan işte, ne diye uğraştırıyorsun insanları ki dolayısıyla da zaten kimse duyuru kanalına abone bile olmamış. 19.842 kişilik kanal dururken sıfırdan yeni kanal açmak akla, hayale, mantığa uygun bir davranış değil bence. Topluluğu iyi yönetemiyorlar kısacası...
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 21, 2019, 02:54:13 PM

Bu adamlar resmen sırra kadem bastı. Ne zamandır ortalarda yoklar.

Projeyle ilgili son tweet 7 Şubat'ta atılmış ve yakında borsada listeleneceklerini belirtmişler. O tarihin üzerinden iki buçuk ay geçti, hala ne açıklama var ne listelenme. Üstelik telegram grubunda da herhangi bir açıklama yok. İngiltere'den çıkıp, Hürriyet gazetesine bile reklam verip yazı yazdıran bir projenin bu derece saçma yönetilmesi insanı şaşırtıyor.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
April 21, 2019, 03:22:59 PM

Cidden bunlar Hürriyete nasıl reklam verdi, onu geçtim bi coin Hürriyet'e niye reklam verir onu da anlamıyorum.. Scam'den farksız şu an

1881 - 193∞
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1806
Merit: 345

View Profile
May 11, 2019, 03:48:58 PM

Sovren ile ilgili bir gelişme var mı arkadaşlar, telegram kanallarında bir bilgi göremedim, borsa ile ilgili sorular var ama net bir bilgi vermemişler, görüşüyoruz borsalarla demişler.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 11, 2019, 05:04:30 PM

Ben de yeni bir haber var sandım. Boğa geldi gelecek Sovren'den daha ses seda yok. Ben artık umudumu kestim.  Gerçi unutmaya meyilli olduğum ya da gözden çıkardığım projelerde mutlaka bir hareketlenme oluyor ama bakalım bunda o hareketi görebilecekmiyiz.
incorrectban
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
July 10, 2019, 01:55:16 PM

Ne oldu bu Sovren yaa... Kapatıp kaçtılar mı ? Hiç haber yok. Telegramları kilitli. Aylardır mesaj yazılmamış falan...
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
July 17, 2019, 08:58:33 PM

Ne oldu bu Sovren yaa... Kapatıp kaçtılar mı ? Hiç haber yok. Telegramları kilitli. Aylardır mesaj yazılmamış falan...

Valla sanırım İngiliz projesi ayağına parayı toplayıp kaçtılar.... Bu saatten sonra beklemekten başka çare yok. Pindex gibi aylar, yıllar sonra çıkar bir yerlerde listelenirse o zaman duruma bakarız. O güne kadar kapatalım sovren konusunu bence.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: