Bitcoin Forum
June 01, 2024, 04:42:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Girdiğiniz ICO'lar, kar-zarar durumları nelerdir?  (Read 506 times)
basicnecromancycr (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:13:57 PM

Ben şimdiye kadar sadece tek bir ICO'ya girdim o da Bankera. BTC bazında aldığım fiyata yeni geldi ama ben yatırımı yaparken BTC 11k civarındaydı. Var mı şöyle güzel kar eden ya da nefis batan?
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 12, 2018, 01:14:53 PM

hangi icoya girdiyseniz hep bir hüsran olmuştur boğa döneminde icolar kazandırdı ama sonradan hiçbiri kazandırmadı ne yazıkki boğayı beklemek gerek sanıyorum.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:19:20 PM

Kimsenin kar ettiğini düşünmüyorum açıkçası boga döneminde biraz kazandırmıştır. Hala elinde tutanlar varsa eğer şu piyasada külli zararda
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 12, 2018, 01:20:13 PM

Şurda çok nadir icoların kar yazdığını söyleyebilirim benim gördüğüm 3-5 ico var yada yok kar ettiren diğerler çok güzel projeler olmalarına ragmen hepsi ico altına sarkmış projeler hepsi zarar yazdırmış.
basicnecromancycr (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:30:47 PM

Hiç mi kar eden yok? En azından 2017 sonu 2018 başından öncceki dönemlerde girenler kar etmiştir diye düşünüyorum ama.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:35:40 PM

piyasaya çok geç girdiğim için hemen hepsinde zarar durumu var ve kısa sürede kapatılamayacak kadar yüksekler.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 12, 2018, 01:46:53 PM

Geçen sene icoları güzeldi çok fazla olmasa da 3-5 birşeyler kazanıyorduk.Bu pek bişey kazanamadım. Zaten icoların çoğu doğru düzgün para toplayamıyor.Arkadaslarda söylemiş zaten boğa gelmeden icolardan bisey kazanmak zor.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 12, 2018, 03:24:31 PM

Kar edilen icolar bir elin parmaklarını geçmez. Öyle ethereum tabanlı olan icolardan kar falan beklemeyin. 100 Milyon dolar toplayıp ortadan kaybolup gittiler.

hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
December 12, 2018, 05:11:26 PM

İco ya giripte kar eden yoktur. Hele ki şu son zamanlarda mümkün değil. İcolarin % 90 i çöp zaten. Hardcap yapsa da çöp softcap yapsa da çöp.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
December 12, 2018, 05:24:46 PM

bu süreçte kolay kolay kimse icoya girmez tahminim büyük ihtimalle private satıştan alanlar olabilir, zaten çoğu ico patladı elde gözükenlere de pek kanmamak lazım, şu kadar topladık bukadar topladık diyen çoğu ico iflas vermeye başladı...
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 12, 2018, 05:29:38 PM

Kyber, WAN, WABI, ZRX, ALIS, ICX, ONT, TIX, NEBL, REQ, COSS, MTH, hepsi x2-20 verdi
iki tane ico da 50% zararina ciktim, adi aklima dahi gelmiyor suan.
Ama 2018de bir ICOya dahi girmedim...burdan zaten eth, neo alsan daha saglam kazanirsin
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 12, 2018, 06:19:26 PM

şuan ico noktasına göz atacak yani ico bulmak için zaman harcamak bile bence uygun değil eskisi gibi boğa dönemindeki gibi kazanımlar sağlamyor fakat bazıları var ki denk getirirsen boğa veya ayı dinlemiyor
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1464

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
December 12, 2018, 06:22:44 PM

dav token'den ciddi anlamda zarar yazan birileri vardı. forumdaki konusunu bulamadım belki kendisi başlığa yazar. onun dışında 2018 başı ile icolardan herkes zarar etti gibi. en güzel kafa bende ama. kar-zarar:0000 sebebi ise hiç girmedim. ama ico yaparsa başvurmak için bir tane var.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
█████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 12, 2018, 06:46:10 PM

Bu sene Ico fiyatının üzerine çıkan proje sayısı parmakla sayılacak kadardır sanırım..Şu an Ico fiyatının altına inmiş ama bu sene benim gördüğüm en çok fiyatını katlayan proje Docademic'ti..Şu an ismi doc.com Token olmuş..Ico fiyatı 0.02 dolardı ve borsaya girdikten 2 ay sonra 0.4 dolarları görerek yaklaşık 20 katına ulaşmıştı..Şu an 0.014 dolara düşmüş.
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158
Merit: 1

View Profile
December 12, 2018, 06:56:41 PM

Kaç kez icoya katılmayı düşündüm çok araştırma yaptım ama kısmet olmadı iyiki de olmamış takip ettiklerim ya scam çıktı yada ico fiyatının altından borsaya girdi şuan da ki durumlar da çıkan çoğu iconun yatırımcısına kazandırmıyacağı yönde.
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
December 12, 2018, 08:30:20 PM

Ben hiç bir icoya yatırım yapmadım riske girip yatırım yapmakta istemiyorum yüzlerce ico var piyasada ve birçoğu paraları alıp topukluyorlar sağlam ico bulmak neredeyse imkansız

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
December 12, 2018, 08:33:15 PM

Nefis Batana epey örnek bulursun ama nefis yükselene maalesef şu piyasa da pek rastlayamazsın sanırım son artanlardan icodan kaybettirmeyen Xyo , holo falan var diğerlerinin hepsi sıçıtttı
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:51:04 PM

çok çok fazla var ve şuan tekrar yatırım yapıp yapamayı ciddi ciddi düşündüğüm bir dönemdeyim. kabullenip beklemeli mi yoksa inanmaya devam mı etmeli diye.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 12, 2018, 09:00:07 PM

Ben şimdiye kadar sadece tek bir ICO'ya girdim o da Bankera. BTC bazında aldığım fiyata yeni geldi ama ben yatırımı yaparken BTC 11k civarındaydı. Var mı şöyle güzel kar eden ya da nefis batan?

Hocam bu piyasada herkes zarar etti. Ben tek tek yazmaktansa direkt söyleyebilirim 10da birine düştüğünü sermayemin ve her geçen gün düşmeye devam ediyor.

basicnecromancycr (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 13, 2018, 07:35:16 AM

Yalnız genel olarak herkes zarar etmiş ICO'lardan bu sene için, ona tamam. Fakat iki taraflı bir durum var burada. Kendi adıma konuşayım, Bankera ICO'suna girerken acemiydim ama kendimce araştırmamı yapıp girdim az bir miktar. Şu an geldiği nokta BTC bazında aldığım fiyat fakat BTC çok düşük olduğu için neredeyse fiat bazında 4'te 1 durumunda. Böyle anlarda şuna karar vermek lazım: Gelecek için bir yatırım olarak güveniyor muyuz kriptoya? Eğer cevabı evetse zaten hedef BTC odaklı olmalı ve temel amaç da BTC arttırmak olmalı. Değilse zaten bu piyasada zor zamanlar demektir.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: