Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:30:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: CARDANO (ADA) - x2 x3 x4 geliyor  (Read 680 times)
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 14, 2018, 02:35:22 PM

coinbasede listenecek tek altcoin ada değil. başka altlar içinde listeleneceği söyleniyor. ayrıca sormak isterim. bitcoin 3000 desteğine yakın. oradan zayıf bir atak yapıp da 2900'ler konuşulmaya başlarsa ada ben pump yapacağım der mi? tüm yatırımları bitcoine göre yapmalı.

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 14, 2018, 03:39:52 PM

Ben şu şartlarda böyle bir hareket beklemiyorum fakat yükseliş başlarsa alım yaparım. Factom ve waves benzeri bir hareket gelebilir.
geliyor zaten

yav artık ayıkın biraz. ben 2013 den beri piyasadayım. btc den hariç ''piyasaya öncülük'' edebilen bir ürün gelmedi. ether bile bunu yapamadı. btc hapşurusa tüm altlar kanser olur.
yemeyin bu dolmaları elinize vericek seeed aşamasından girenler 20x 30x karla sonra %90 zarar yazıp ağzı açık havaya bakacaksınız.
dikkat  cardano almayın demiyorum inanıyorsanız btc yükselecek all in girin cardanoya. ama btc den hariç öncü olacak dolmalarını yemeyin artık.

ico fiyatina geri gelmis mal, ne x20 si ne agzi acik kalacak diyorsun gardas...

seed aşaması nedir öğrende gel cünyır ''gardaş''
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 14, 2018, 04:24:16 PM

cardano açıkçası bana o kadar büyük güven veren bir oluşum değil. geçenlerde eosa sallaması da ayrıca antipatik yapmıştı onları.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
December 14, 2018, 04:30:34 PM

Eğer CEO su çok sallanıyor ise çok iddialı açıklamalar yapmıştı bundan iki ay kadar önce . BTC nin çok ağır olduğu ve teknolojisinin bazı altcoinlere göre kötü olduğunu cardanonun ilerleyen zamanlarda BTC yi çok rahat geçeceğinden bahsetti. Ama o da litecoin in kurucusu gibi belli yere geldikten sonra hepsini satacağına bahse girerim

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mahmuterdem (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 14, 2018, 04:46:09 PM

Ben şu şartlarda böyle bir hareket beklemiyorum fakat yükseliş başlarsa alım yaparım. Factom ve waves benzeri bir hareket gelebilir.
geliyor zaten

yav artık ayıkın biraz. ben 2013 den beri piyasadayım. btc den hariç ''piyasaya öncülük'' edebilen bir ürün gelmedi. ether bile bunu yapamadı. btc hapşurusa tüm altlar kanser olur.
yemeyin bu dolmaları elinize vericek seeed aşamasından girenler 20x 30x karla sonra %90 zarar yazıp ağzı açık havaya bakacaksınız.
dikkat  cardano almayın demiyorum inanıyorsanız btc yükselecek all in girin cardanoya. ama btc den hariç öncü olacak dolmalarını yemeyin artık.

ico fiyatina geri gelmis mal, ne x20 si ne agzi acik kalacak diyorsun gardas...

seed aşaması nedir öğrende gel cünyır ''gardaş''

gardas seed nedir biliriz hep giririz zate da
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 14, 2018, 06:08:28 PM

Boğadan beri malesef 30x değer kaybetmiş bir coin Cardano. ATH den alarak hodl yapanlara sabır diliyorum bu piyasada hiç bir şeye güven olmayacağının en bariz kanıtıdır sanırım. İyi bir proje fakat 30x değer kaybetti dramatik bir şekilde.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 14, 2018, 06:28:24 PM

Bugün diyim..CARDANO (ADA) almayan wallet olmamali!
Kesinlikle x2 ve x4 arasi yapacak bir coin!

2015 den buyana calisisan bir ekip ve coinbase listelenmesi, full mainnet release öncesi duran bir coin.
Top 11de bir suan, ICO fiyatina gelmis...burdan 6ayda btc x5 yapmaz ama cardano yapar!
Belirli bir noktadan sonra ico fiyati altina düserek satacak kimse olmayacak.
Simdi yaziyim, sonra x ler tutarsa, ben demistim diyim - bakarsin feno oluruz Cheesy

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir .. ama ben aldim
Made in Swiss.
Cardano ne işe yarar? Amacı nedir? Projesi nedir? Neden bu yükselişler yaşansın? Biraz daha aydınlatıcı olalım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
December 15, 2018, 08:59:22 AM

2015 den buyana calisisan bir ekip ve coinbase listelenmesi, full mainnet release öncesi duran bir coin.
Top 11de bir suan, ICO fiyatina gelmis...burdan 6ayda btc x5 yapmaz ama cardano yapar!
Simdi yaziyim, sonra x ler tutarsa, ben demistim diyim - bakarsin feno oluruz Cheesy

Made in Swiss.

Kim diyor ico fiyatına geldi diye.Konuyu açan arkadaş Adanın ico fiyatı kaç biliyormusun ki millete akıl veriyorsun.Ada sağlam ve iyi coindir ancak yanlış bilgi vermeyelim.Ada daha da düşebilir.Şu an ico fiyatından 10 kat daha pahalı. Ada ico fiyatına hiçbir şekilde gelmez.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 15, 2018, 09:11:18 AM
Last edit: December 15, 2018, 01:28:30 PM by ziya1453

Made in Swiss.
Cardano ne işe yarar? Amacı nedir? Projesi nedir? Neden bu yükselişler yaşansın? Biraz daha aydınlatıcı olalım.
3-5 tane airdrop almış adam şimdi forumu gazlıyor fiyatı artsın diye bozma vatandaşın keyfini  Wink
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 15, 2018, 09:56:12 AM

Belirli şeylerin ön görüsünü yaparken bu tür açıklama yapmayın. Böyle konular sürü psikolojisini etkilemek için açıldığını düşünüyorum. Doğru düzgün bir açıklama yapmadan " x2 x3 x4 " geliyor diyorsun neye göre geliyor ? Ekip bir gelişmemi yayınlayacak ne olacak hiç bahseden yok Smiley
gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
December 15, 2018, 10:11:53 AM

Şu an ico fiyatından 10 kat daha pahalı.

cardano'nun ico fiyatı 0,0024 dolar. şu an piyasaya fiyatı ortalama olarak 0,027 dolar. @discovery06'nın dediği doğru. bu siteden ico fiyatına sizler de bakabilirsiniz: https://icostats.com/
geçen sene güzel hareketler yapmıştı diyeceğim ama  o zaman en dandik kripto para bile çılgın atıyordu.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 15, 2018, 10:39:37 AM

ada cok iyi bir proje ve token fakat bu şekilde bu dönemde bu hareket edeceğini zannetmiyorum hele ki şu dönemde zaten dediğim gibi...
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 15, 2018, 03:21:51 PM

Made in Swiss.
3-5 tane airdrop almış adam şimdi forumu gazlıyor fiyatı artsın diye bozma vatandaşın keyfini  Wink
Du bakalım merak ettim bilgisi var mı araştırmış mı en azından web sitesine falan bir kere girmiş mi görelim bi Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 15, 2018, 04:04:21 PM

Cardano'nun bilindiği üzere bir çok artısı var ve bunlardan en büyüğü benim için Ethereum kurucularının ayrılıp Cardanoyu kurması. Bunun yanı sıra teknolojisi contart özellikleri de ayrı olumlu yanları. Ben Cardanonun gelecekte piyasada yer alabilecek kadar kaliteli ve güçlü bir coin olduğunu düşünüyorum bende bu sebepten bir miktar elimde tutuyorum fakat biliyoruz ki piyasa çok değişken bu yüzden neler olur asla bilinmez.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 15, 2018, 08:32:00 PM

Cardano birşeyler yapabilir.Ama şu halde yapması zor gözüküyor.Düşüş hala devam edecek gibi gözüküyor.Supply adetinin yüksek olması sıkıntı.Tabi fiyat bundan dolayı düşük seyrediyor.Bir ripple gibi ilgi görür yatırım alır mı bunu zaman gösterecek.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
December 15, 2018, 08:34:12 PM

Cardano, Ethereum en büyük rakiplerinden birisi. bencede sepette olması gereken önemli koinlerden. uzun vadede alıp kenara atılması faydalı olabilir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
December 15, 2018, 08:50:39 PM

Valla hocam tamamen piyasanın düzelmesine göre iş yapacağını söylemişsiniz yanlış anlamadıysam. Açın listeyi herhangi bir shitcoin seçin adanın 5x yaptığı yerde o shitcoin 10x yapar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
December 15, 2018, 10:49:48 PM

Bir gözüm ADA da bir gözüm BNB de çok ciddi potansiyal var fiyatlar epey uygun ancak dibin dibi yok peyder pey toplama yapılabilir. Ada patlak tokenler silinip giderse piyasanın ayakta kalanlarından olacaktır bence.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
December 16, 2018, 12:11:28 AM

yavas gelsın de, top 11 de olmasının tek nedenı total supply, zaten bu ada denen scam yüzünden başladı bu trılyon supply lı coın muhabbeti, işin kolayını bulmuslar aq yap trılyon supply az bısı markettın hoop ılk 10 dasın sonra yol yolabıldıgın kadar mılletı, gelıstırmeyıde bır ara yaparsın. yapamazsan bear sezon dersın denedık olmadı dersın cıkarsın ısın ıcınden
max1616
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 16, 2018, 02:02:07 AM

Dostum insanlara kabalık etmek için mi açtın bu konuyu? İyi ki yatırım tavsiyesi değildir diye yazmışın..Yok sonra oturup ağlamayınlar, yok biz her şeyi biliriz gardaşlar..Bu nasıl bir dil? Açtığın konudaki projeyle ilgili somut veriler vermediğin gibi bide üzerine bilmişlik taslıyorsun.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: