Bitcoin Forum
August 12, 2024, 10:24:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Boğayı Getireceğini Düşünüyor  (Read 303 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
December 15, 2018, 07:48:35 PM

Kripto para piyasasının neredeyse tamamı, 2018 yılının başından beri %80 ve daha fazla oranda değer kaybına uğradı. Yaşanan düşüş, önde gelen bir çok kripto para birimini de adeta krize sürükledi ve piyasa şu an 100 milyar dolar piyasa hacmi üzerinde kalabilmek için adeta debeleniyor. İnsanlar ise 2017 yılının Aralık ayında yaşanan gibi bir boğa için şu an sabırsızlıkla beklemekte ancak piyasa şartlarına göre bunun en azından yakın bir zamanda geleceğini söylemek oldukça zor gözüküyor.
Yine de, bütün bunlara rağmen, kripto para dünyasında hala umudu kesmeyen önde gelen isimler mevcut ve bunlardan birisi de Tron projesinden tanınan Justin Sun‘dan başkası değil. Tron Foundation’un kurucusu Justin Sun, genellikle Twitter üzerinden yaptığı yorumlar ve tanıttığı yeni projeler ile gündeme gelmekte.
Kaynak: https://koinbulteni.com/justin-sun-tron-merkeziyetsiz-uygulamalari-ile-bittorrent-projesinin-siradaki-bogayi-getirecegini-dusunuyor-32809.html

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
DatKing
Member
**

Activity: 1022
Merit: 10

View Profile
December 15, 2018, 10:25:17 PM

Kim ne derse desin ben de bir boğa dönemini daha göreceğimize inananlardanım. Bitcoin çok iyi bir yeni rekor tazeleyecektir ve sonrasında tekrar ayı piyasası döndüğünde işler çok daha farklı olacaktır şimdiden de.

semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
December 15, 2018, 11:59:25 PM

Zaten piyasa batacak, bitecek, silinecek diyenleri anlamıyorum. Çünkü Btcnin ve bu piyasanın ya geçmişini bilmiyorlar ya da rastgele yorum yapıyorlar. Çünkü geçmişte çok daha kötü dönemler yaşanmış ve sonunda piyasa yükselerek yoluna devam etmiş. Ben yine aynı senaryoyu yaşayacağımızı düşünüyorum.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
December 16, 2018, 09:34:05 AM

Sanki kimse geldiği yeri bilmiyor gibi yorumlar yapıyor madem bir noktadan geldi o noktaya da ulaşması şaşılcak bir durum deil fakat hepimiz bir çıkış trendi bekliyoruz 2019 da bu trend gerçekleşcek gibi.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
December 16, 2018, 11:19:59 AM

boğayı falan bir süreliğine daha unutun. medyada ne zaman bitcoin geçen aya göre şu kadar arttı gibi gazlamalar gördünüz o zaman balinaların gerçek rallisi oluşabilir. şu aylarda belki gelecek senenin tamamında kısa süreli yatırım ve dolar olarak artırdığınızda zamanında piyasada çıkmayı da bilin. 2019 içerisinde sırf bounty çalışması yapılabilir. kazandırmıyor doğru düzgün ama bir gün kazandırabilir.

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 16, 2018, 01:00:59 PM

Boğayı getirmesi konusu biraz komik olsada bu adamın enerjisine hayranım adam sürekli birşeyler için çabalıyor ve sosyal medyada falan oldukça aktif. Projesini daha ileri taşımak için elinden geleni yapıyor bu yönünü çok takdir ediyorum Justin Sun'ın.

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 16, 2018, 03:27:53 PM

artık boğa erken gelir, geç gelir işin orasında değilim. bitcoinin hangi fiyatlardan keskin dönüş yapacağını bilemesem de olası hareketi kafamda canlandırdım. aradan 1-2 sene geçmiş ve 20,000 doların daha yeni üzerine bile ulaşmış olabiliriz.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
December 16, 2018, 03:31:49 PM

Bu tahmin edenlere hayranım ama ihtiyacımız olan da tam olarak bu yani pozitif yorumlar. Bu yorumlarla ayakta duruyoruz boğa geldi ha gelecek derken ayının en dibini gördük belki de daha dibi görecek. Ama ben inanıyorum ki bi yerden dönüp tekrar boğa piyasası başlayacak
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 16, 2018, 05:45:54 PM

Justin Sun binance'ın da yardımıyla coininden dünyaları kazandı.
Kolay parayı ondan çok isteyen başka kimse yoktur, bu yüzden yükselmesini istemesi normal. 

mobilewalk
Member
**

Activity: 297

View Profile
December 17, 2018, 01:08:02 PM

akliniz bir turlu bogada cikmiyor yada ayida :)arkadaslar nakit akisi yok  boga ayi dedigin nedir kendi elerindeki mevduatlari degisitiryorlar bazen yuksek fiyata alim yapiyorlar oluyor sana boga hic alim yapmadiklari zamanda ve piysaya yuklu verdikleri zamanda oluyor sana ayi
ama eger nakit para girisi olsaydi ayi yada boga pek fark etmezdi
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 18, 2018, 07:17:44 AM

boğanın ne kadar güçlü veya zayıf olduğuna dair bir yol anlatayım.  bitmex bitcoin açın. orderbook 100 yapın.  3400 de 62m alış kademesi 3500 de 2,5m satış kademesi var.  3300 vs 29m alış kademesi yani arkasını boş bırakmıyorlar. burası tersine döndüğünde ona göre işlem yaparsınız. bu rakamlar sürekli değişiyor tabi. bir yerde kırılacak.
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
December 18, 2018, 08:29:50 AM

Bitcoin bitmez de silinmez de. Ancak Tron CEO'sununda böyle bir şey yapma kudreti yok piyasa da. Daha TRX için bile yapamazken...
garop
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
December 18, 2018, 09:35:56 AM

uzun bir yataya giricez bence
hodl a devam
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 18, 2018, 09:49:51 AM

Ara ara minik yükselişler görüyoruz, boğa için ben de biraz daha tedbirli olup sabırla beklenmesi gerektiğini düşünenlerdenim. İlerleyen aylarda güzel gelişmeler umarım bizi bekler.

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
December 18, 2018, 01:26:04 PM

Kirpto para piyasası gayet normal olarak dalgalanacaktır, dalgalandıkça biz bir boğa bir ayı diyeceğiz bu iş böyle, gelelim piaysadaki hareketlere indikatörlerin bir çoğu boğa piyasasına işaret ediyor, benim şahsi beklentim de o yönde, piyasa yıl sonuna doğru kayıplarının bir bölümünü kapatmak isteyecektir bu açıdan da düşününce çıkma ihtimali ağır basıyor. 

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
December 18, 2018, 11:58:35 PM

Açıkçası boğanın ne zaman geleceğinden çok, BTC nin ne zaman dibi göreceği konusu üzerinde düşünmek lazım. Boğa sadece yatırım yapmış kişilerin sorunu ancak, yatırımımızı maksimum kazanç noktasından yapabilmek için dibin görülüp görülmediğinin analizini çok iyi yapmamız gerekiyor. Akabinde boğanın ne zaman gelebileceğini düşünürüz. Zaten her halükarda btc de ciddi bir yükseliş gerçekleşecek. Bu ister 1 yıl isterse de 5 yıl sonra olsun fark etmez.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
renemagritte
Member
**

Activity: 235
Merit: 40

View Profile
December 19, 2018, 09:05:16 AM

Açıkçası boğanın ne zaman geleceğinden çok, BTC nin ne zaman dibi göreceği konusu üzerinde düşünmek lazım. Boğa sadece yatırım yapmış kişilerin sorunu ancak, yatırımımızı maksimum kazanç noktasından yapabilmek için dibin görülüp görülmediğinin analizini çok iyi yapmamız gerekiyor. Akabinde boğanın ne zaman gelebileceğini düşünürüz. Zaten her halükarda btc de ciddi bir yükseliş gerçekleşecek. Bu ister 1 yıl isterse de 5 yıl sonra olsun fark etmez.

Çok doğru, dibi gördük mü yoksa daha da düşecek miyiz aslında ona göre pozisyon almalıyız. (ama ben o treni kaçırdım artık ölümüne hodl) Bundan sonra dipten alabilirim sadece.

Bence Bakkt, ETF gibi dışarıdan yeni para getirecek şeyler piyasayı canlandıracak. Ama esas bull için 2020 en erken sanırım.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 19, 2018, 02:37:29 PM

boğa geldi ama ralliye dönüşmesi henüz net değil. bitcoinden çok benim gözüm altcoinlerde. çok güzel hafta geçirdik. bunun satışlar ile kar aşamasına geçme süreci gelir ve sonrasında tekrar pump.

eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
December 19, 2018, 02:49:18 PM

Kripto pazar son 1 haftadır güzel seyrediyor 100 milyar dolara kadar düşen kripto para hacmi 128 milyar dolara kadar çıktı ,özellikle alt kinlerde yaşanan artış boğa gelişimi dedirtiyor.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
December 19, 2018, 05:03:42 PM

Sanki bu boğa yavaş yavaş gelmeye başlıyor gibi. Son günlerde güzel bir çıkış yakalamaya başladı kripto paralar aman nazar değmesin. Seneyi güzel değerlerde kapatsak süper olur.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: