Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:54:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 0x Yeni Platformunu Tanıttı  (Read 167 times)
Erhan5532 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 1

View Profile WWW
December 15, 2018, 07:50:06 PM

0x projesi, yeni yaptığı bir duyuruda 0x Instant Payment Service (anında ödeme hizmeti) isimli bir platformunu tanıttı. Yapılan duyuruya göre, ‘bir kaç satır kod ile’ servisi kullanan kişiler, herhangi bir uygulamadan veya internet sayfasından kripto para birimi satın alabilecekler. Açık kaynaklı kod bunun yanı sıra sunucuların bunu yapmaya onay vermesi durumunda her işlemden belirli bir işlem ücreti kazanmasının da önünü açacak.
Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’in cüzdan uygulaması Coinbase Wallet, şimdiden 0x Instant platformunu kendi mobil cüzdan uygulamasına entegre etti ve Ethereum tabanlı tokenlerin sıkıntısız bir şekilde transferinin önünü açtı. CoinGecko, Augur ve Emoon gibi başka kripto para platformları da sisteme geçiş yapacağını belirtenler arasında.
Platform temelde üçüncü parti borsalara gerek olmadan işlem yapılmasını sağlıyor ve bunun yanı sıra merkeziyetsiz uygulamalardan merkeziyetsiz uygulamara veya cüzdanlardan cüzdana transfer işlemini de mümkün kılıyor.
Kaynak: https://koinbulteni.com/kripto-kisina-ragmen-yenilik-devam-ediyor-0x-yeni-platformunu-tanitti-32807.html

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
December 16, 2018, 11:44:35 PM

0x iyi bir performans sergiliyor ben bu kadarını beklemiyordum açıkcası hele çok ciddi sayıda tokeni airdop ile dağıttıkları akıma gelince sağlam iş yapıyorlar demek ki diyorum
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
December 17, 2018, 07:27:58 AM

Piyasa yükselirse eğer 0x en önde gidenlerden bulacak. Piyasalar çok kötü fakat gelişmeler tam hız devam ediyor.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 17, 2018, 07:42:29 AM

Son günlerde yaptıkları uygulamalarla en çok adı geçen projelerden biri, coinbaseye bile kendi uygulamalarını entegre ettirebilmişlerse doğru yoldalar.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
December 17, 2018, 10:25:57 AM

Nasıl oldu bilmiyorum ama ben bu projeyi hiç duymadım. Demekki eskisi gibi araştırma yapmıyorum. Bu projeyi inceleyeceğim.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
December 17, 2018, 02:42:49 PM

0x sevdiğim coinlerin biridir.Güzel işlere imza atıyorlar.İleride kripto paralar arasında bir kıyım olduğunda aralarından sağ çıkabileceğini ve hep aktif olacağını düşündüğüm coinlerin biri.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
December 21, 2018, 06:45:26 AM

coinbase e girmeden almayı kaçırdık trene ortalarda bindik bakalım iyi işler bekliyorum bende

BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
December 21, 2018, 07:40:12 AM

Gördüğüm kadarıyla çalışan geliştiren bir ekibe sahipler, piyasanın bu kötü günlerinde bile bu kadar güzel gelişme yaşanıyorsa, bu projede gelecek var demektir. Zaten iyi projeler piyasa koşullarından bağımsız hareket eder ve çalışmalarını sürdürür. Eninde sonunda da piyasanın iyi günleri geldiğinde iyi projeler de hak ettikleri yerlere gelirler.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
December 22, 2018, 01:19:14 PM

En başından beridir Ethereum tabanlı projelere zaman zaman tepki geliyor. Projenin yapımının kolay olması ve sanki kopyala yapıştır mantığıyla halledilmesi gbi iddialar hep var. Ox projesi de Ethereum tabanlı ama meselenin nerede fark yarattığını da aslında ortaya koymuş oluyorlar böylelikle. Bir platform yaratıcılık ve pratik uygulama bakımından çalışıyorsa tabanı ne olursa olsun yatırımı hak ediyor. Bu sebepten de tokeni de iyi bir performans sergiliyor. Eğer tekrar bir boğa sezonu gelirse en başarılı projelerden birisi olacağını ben düşünüyorum. Ciddi olarak da yatırım yapıyorum ara ara. Zirveye oynayabilecek bir token benim gözümde.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
December 23, 2018, 01:59:51 PM

Çok acayip bir yer ya orası. Değişik bir proje işin açığı. Biraz inceleme şansım oldu. Bu piyasada her ne kadar hiç para kazanan olmasa da yine de değerlendirilebilir yani

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
Pages: [1]
  Print  

Jump to: